III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 9 20 6 2 1 20 12 8
2 Polonia Warszawa 8 16 5 1 2 15 6 9
3 Unia Skierniewice 9 16 5 1 3 18 13 5
4 Pilica Białobrzegi 8 14 4 2 2 18 13 5
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 14 4 2 2 14 10 4
6 KS Kutno 9 14 4 2 3 11 11 0
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 13 4 1 4 15 13 2
8 ŁKS II Łódź 9 13 4 1 4 16 17 -1
9 Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 12 8 4
10 Jagiellonia II Białystok 8 12 4 0 4 13 15 -2
11 GKS Wikielec 9 12 3 3 3 10 12 -2
12 Pelikan Łowicz 8 11 2 5 1 11 9 2
13 Broń Radom 8 10 3 1 4 10 12 -2
14 Ursus Warszawa 9 9 2 3 4 14 19 -5
15 Znicz Biała Piska 9 8 2 2 5 12 14 -2
16 Wissa Szczuczyn 9 8 1 5 3 7 12 -5
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 7 1 4 4 12 16 -4
18 Błonianka Błonie 8 7 2 1 5 11 17 -6
19 Mamry Giżycko 8 7 2 1 5 8 18 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 6 15 5 0 1 13 6 7
2 Pilica Białobrzegi 5 11 3 2 0 13 5 8
3 Polonia Warszawa 4 9 3 0 1 7 3 4
4 ŁKS II Łódź 5 9 3 0 2 11 10 1
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 7 2 1 0 5 1 4
6 Legia II Warszawa 3 7 2 1 0 6 3 3
7 GKS Wikielec 5 7 2 1 2 7 7 0
8 Unia Skierniewice 5 6 2 0 3 8 9 -1
9 Jagiellonia II Białystok 4 6 2 0 2 6 6 0
10 Pelikan Łowicz 4 6 1 3 0 6 5 1
11 Wissa Szczuczyn 6 6 1 3 2 6 8 -2
12 KS Kutno 4 5 1 2 1 3 4 -1
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 4 1 1 2 8 9 -1
14 Broń Radom 2 4 1 1 0 3 1 2
15 Znicz Biała Piska 5 4 1 1 3 6 7 -1
16 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 4 1 1 2 8 9 -1
17 Błonianka Błonie 4 4 1 1 2 7 7 0
18 Ursus Warszawa 4 2 0 2 2 4 7 -3
19 Mamry Giżycko 4 0 0 0 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 4 10 3 1 0 10 4 6
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 10 3 1 0 6 1 5
3 KS Kutno 5 9 3 0 2 8 7 1
4 Polonia Warszawa 4 7 2 1 1 8 3 5
5 Ursus Warszawa 5 7 2 1 2 10 12 -2
6 Mamry Giżycko 4 7 2 1 1 6 7 -1
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 6 2 0 4 10 12 -2
8 Jagiellonia II Białystok 4 6 2 0 2 7 9 -2
9 Broń Radom 6 6 2 0 4 7 11 -4
10 Legionovia Legionowo 3 5 1 2 0 7 6 1
11 Legia II Warszawa 5 5 1 2 2 6 5 1
12 GKS Wikielec 4 5 1 2 1 3 5 -2
13 Pelikan Łowicz 4 5 1 2 1 5 4 1
14 ŁKS II Łódź 4 4 1 1 2 5 7 -2
15 Znicz Biała Piska 4 4 1 1 2 6 7 -1
16 Pilica Białobrzegi 3 3 1 0 2 5 8 -3
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 3 0 3 2 4 7 -3
18 Błonianka Błonie 4 3 1 0 3 4 10 -6
19 Wissa Szczuczyn 3 2 0 2 1 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Broń Radom

Gospodarze Wynik Goście Data
Broń Radom 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 30 października 2021
Legionovia Legionowo 0 - 0 Broń Radom 2 października 2021
Broń Radom 1 - 3 Jagiellonia II Białystok 14 marca 2021
Broń Radom 0 - 2 Legionovia Legionowo 13 września 2020
Legionovia Legionowo 3 - 0 Broń Radom 27 kwietnia 2019
Broń Radom 1 - 1 Legionovia Legionowo 9 września 2018

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 8
2 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 7
3 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 5
4 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 5
5 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
6 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 5
7 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 4
8 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 4
9 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
10 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
11 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
12 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 4
13 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
14 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
15 Marcin Kluska Polonia Warszawa 3
16 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
17 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 3
18 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 3
19 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
20 Marcin Kacela KS Kutno 3
21 Adam Patora KS Kutno 3
22 Szymon Masiak GKS Wikielec 3
23 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
24 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 3
25 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
26 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 3
27 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 3
28 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
29 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
30 Michał Kielak Broń Radom 2
31 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
32 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
33 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 2
34 Damian Makuch Unia Skierniewice 2
35 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 2
36 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 2
37 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 2
38 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 2
39 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 2
40 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 2
41 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 2
42 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 2
43 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 2
44 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 2
45 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 2
46 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 2
47 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
48 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 2
49 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 2
50 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
51 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 2
52 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 2
53 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 2
54 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 2
55 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
56 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 2
57 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
58 Krystian Białas KS Kutno 1
59 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
60 Damian Szczepański KS Kutno 1
61 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 1
62 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
63 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 1
64 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
65 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 1
66 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 1
67 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 1
68 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 1
69 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
70 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 1
71 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
72 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
73 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
74 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 1
75 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
76 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
77 Piotr Goljasz Broń Radom 1
78 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
79 Łukasz Broź Mamry Giżycko 1
80 Krzysztof Cudowski KS Kutno 1
81 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
82 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
83 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 1
84 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
85 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
86 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
87 Łukasz Święty GKS Wikielec 1
88 Elian de la Nuez Broń Radom 1
89 Kamil Kumoch Broń Radom 1
90 Igor Kośmicki Broń Radom 1
91 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 1
92 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 1
93 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
94 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 1
95 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 1
96 Denzell Mora Broń Radom 1
97 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 1
98 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 1
99 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
100 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
101 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
102 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
103 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
104 Oliveira Marcio Polonia Warszawa 1
105 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
106 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
107 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
108 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
109 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
110 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
111 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
112 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
113 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
114 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 1
115 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
116 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
117 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
118 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
119 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
120 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 1
121 Adrian Klepacz KS Kutno 1
122 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
123 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
124 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
125 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 1
126 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
127 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
128 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 1
129 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
130 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
131 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 1
132 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 1
133 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
134 Matheus Dias Broń Radom 1