III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wissa Szczuczyn 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Błonianka Błonie 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Broń Radom 0 0 0 0 0 0 0 0
13 KS Kutno 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Mamry Giżycko 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Znicz Biała Piska 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wissa Szczuczyn 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Błonianka Błonie 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Broń Radom 0 0 0 0 0 0 0 0
13 KS Kutno 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Mamry Giżycko 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Znicz Biała Piska 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wissa Szczuczyn 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Błonianka Błonie 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Broń Radom 0 0 0 0 0 0 0 0
13 KS Kutno 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Mamry Giżycko 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Znicz Biała Piska 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Warszawa 0 - 0 Wissa Szczuczyn 20 listopada 2021
Legionovia Legionowo 0 - 0 Polonia Warszawa 13 listopada 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 GKS Wikielec 6 listopada 2021
ŁKS II Łódź 0 - 0 Polonia Warszawa 30 października 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Pelikan Łowicz 23 października 2021
Broń Radom 0 - 0 Polonia Warszawa 16 października 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Mamry Giżycko 13 października 2021
Pilica Białobrzegi 0 - 0 Polonia Warszawa 9 października 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 2 października 2021
Znicz Biała Piska 0 - 0 Polonia Warszawa 25 września 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 września 2021
KS Kutno 0 - 0 Polonia Warszawa 11 września 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 września 2021
Ursus Warszawa 0 - 0 Polonia Warszawa 4 września 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia 2021
Jagiellonia II Białystok 0 - 0 Polonia Warszawa 21 sierpnia 2021
Polonia Warszawa 0 - 0 Błonianka Błonie 18 sierpnia 2021
Unia Skierniewice 0 - 0 Polonia Warszawa 7 sierpnia 2021
Polonia Warszawa 2 - 2 Unia Skierniewice 19 czerwca 2021
Legia II Warszawa 0 - 3 Polonia Warszawa 16 czerwca 2021
Polonia Warszawa 4 - 0 Znicz Biała Piska 12 czerwca 2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa 5 czerwca 2021
Polonia Warszawa 5 - 1 Legionovia Legionowo 29 maja 2021
Jagiellonia II Białystok 0 - 2 Polonia Warszawa 22 maja 2021
Polonia Warszawa 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 maja 2021
Unia Skierniewice 0 - 1 Polonia Warszawa 12 maja 2021
Polonia Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa 8 maja 2021
Znicz Biała Piska 3 - 0 Polonia Warszawa 1 maja 2021
Polonia Warszawa 3 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 kwietnia 2021
Legionovia Legionowo 3 - 3 Polonia Warszawa 18 kwietnia 2021
Polonia Warszawa 3 - 0 Jagiellonia II Białystok 11 kwietnia 2021
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 3 Polonia Warszawa 3 kwietnia 2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Polonia Warszawa 27 marca 2021
Polonia Warszawa 0 - 1 Unia Skierniewice 20 marca 2021
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Polonia Warszawa 13 marca 2021
Polonia Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 grudnia 2020
Polonia Warszawa 2 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 28 listopada 2020
GKS Wikielec 1 - 0 Polonia Warszawa 25 listopada 2020
Błonianka Błonie 1 - 2 Polonia Warszawa 21 listopada 2020
Polonia Warszawa 1 - 0 Legia II Warszawa 14 listopada 2020
Pelikan Łowicz 2 - 2 Polonia Warszawa 11 listopada 2020
Polonia Warszawa 0 - 1 Znicz Biała Piska 7 listopada 2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Polonia Warszawa 18 października 2020
Polonia Warszawa 3 - 0 KS Wasilków 10 października 2020
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Polonia Warszawa 4 października 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 3 Polonia Warszawa 30 września 2020
Polonia Warszawa 4 - 1 Broń Radom 26 września 2020
RKS Radomsko 0 - 4 Polonia Warszawa 20 września 2020
Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa 12 września 2020
Polonia Warszawa 0 - 1 Legionovia Legionowo 29 sierpnia 2020
Olimpia Zambrów 1 - 2 Polonia Warszawa 22 sierpnia 2020
Polonia Warszawa 2 - 0 Concordia Elbląg 15 sierpnia 2020
KS Kutno 2 - 1 Polonia Warszawa 8 sierpnia 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Broń Radom 13 czerwca 2020
RKS Radomsko 0 - 0 Polonia Warszawa 6 czerwca 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Ostróda 30 maja 2020
Concordia Elbląg 0 - 0 Polonia Warszawa 23 maja 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Pelikan Łowicz 16 maja 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Polonia Warszawa 12 maja 2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa 9 maja 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 maja 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Znicz Biała Piska 25 kwietnia 2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa 18 kwietnia 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Olimpia Zambrów 11 kwietnia 2020
KS Wasilków 0 - 0 Polonia Warszawa 4 kwietnia 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 marca 2020
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 Polonia Warszawa 21 marca 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 14 marca 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Polonia Warszawa 7 marca 2020
Unia Skierniewice 0 - 2 Polonia Warszawa 23 listopada 2019
Broń Radom 1 - 1 Polonia Warszawa 15 listopada 2019
Polonia Warszawa 1 - 1 RKS Radomsko 8 listopada 2019
Sokół Ostróda 3 - 1 Polonia Warszawa 3 listopada 2019
Polonia Warszawa 1 - 3 Concordia Elbląg 26 października 2019
Pelikan Łowicz 1 - 0 Polonia Warszawa 20 października 2019
Polonia Warszawa 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 października 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Polonia Warszawa 5 października 2019
Polonia Warszawa 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 września 2019
Znicz Biała Piska 2 - 1 Polonia Warszawa 21 września 2019
Polonia Warszawa 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 września 2019
Olimpia Zambrów 1 - 2 Polonia Warszawa 7 września 2019
Polonia Warszawa 1 - 2 KS Wasilków 31 sierpnia 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa 24 sierpnia 2019
Legia II Warszawa 3 - 0 Polonia Warszawa 21 sierpnia 2019
Polonia Warszawa 0 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 17 sierpnia 2019
Polonia Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 10 sierpnia 2019
Polonia Warszawa 4 - 3 Unia Skierniewice 3 sierpnia 2019
Polonia Warszawa 1 - 0 Mazur Ełk 22 czerwca 2019
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 1 Polonia Warszawa 19 czerwca 2019
Polonia Warszawa 3 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca 2019
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Polonia Warszawa 8 czerwca 2019
Polonia Warszawa 2 - 2 Znicz Biała Piska 1 czerwca 2019
Polonia Warszawa 3 - 1 Legia II Warszawa 29 maja 2019
Sokół Ostróda 0 - 2 Polonia Warszawa 25 maja 2019
Polonia Warszawa 1 - 3 Olimpia Zambrów 19 maja 2019
Pelikan Łowicz 1 - 4 Polonia Warszawa 15 maja 2019
Legionovia Legionowo 1 - 0 Polonia Warszawa 12 maja 2019
Polonia Warszawa 3 - 1 Broń Radom 5 maja 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Polonia Warszawa 28 kwietnia 2019
Polonia Warszawa 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 kwietnia 2019
Unia Skierniewice 2 - 1 Polonia Warszawa 13 kwietnia 2019
Polonia Warszawa 0 - 2 Ursus Warszawa 6 kwietnia 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Polonia Warszawa 31 marca 2019
Victoria Sulejówek 2 - 2 Polonia Warszawa 16 marca 2019
Mazur Ełk 0 - 3 Polonia Warszawa 17 listopada 2018
Polonia Warszawa 6 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 9 listopada 2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 3 Polonia Warszawa 3 listopada 2018
Polonia Warszawa 2 - 0 ŁKS 1926 Łomża 27 października 2018
Znicz Biała Piska 1 - 1 Polonia Warszawa 20 października 2018
Polonia Warszawa 2 - 1 Sokół Ostróda 13 października 2018
Olimpia Zambrów 0 - 1 Polonia Warszawa 7 października 2018
Polonia Warszawa 2 - 1 Pelikan Łowicz 30 września 2018
Polonia Warszawa 0 - 2 Legionovia Legionowo 22 września 2018
Broń Radom 4 - 3 Polonia Warszawa 15 września 2018
Polonia Warszawa 2 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 września 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Polonia Warszawa 5 września 2018
Polonia Warszawa 1 - 0 Unia Skierniewice 1 września 2018
Ursus Warszawa 2 - 3 Polonia Warszawa 25 sierpnia 2018
Polonia Warszawa 3 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 sierpnia 2018
Legia II Warszawa 2 - 1 Polonia Warszawa 15 sierpnia 2018
Polonia Warszawa 2 - 1 Victoria Sulejówek 11 sierpnia 2018
Polonia Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów 16 czerwca 2018
Legia II Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa 9 czerwca 2018
Polonia Warszawa 2 - 1 Mazur Ełk 2 czerwca 2018
Widzew Łódź 2 - 0 Polonia Warszawa 26 maja 2018
Polonia Warszawa 4 - 1 Warta Sieradz 23 maja 2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Polonia Warszawa 19 maja 2018
Polonia Warszawa 3 - 2 Victoria Sulejówek 12 maja 2018
Sokół Ostróda 0 - 3 Polonia Warszawa 6 maja 2018
Polonia Warszawa 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 maja 2018
ŁKS 1926 Łomża 3 - 3 Polonia Warszawa 27 kwietnia 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Polonia Warszawa 21 kwietnia 2018
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 3 Polonia Warszawa 18 kwietnia 2018
Polonia Warszawa 2 - 4 Pelikan Łowicz 14 kwietnia 2018
GKS Wikielec 0 - 4 Polonia Warszawa 6 kwietnia 2018
Polonia Warszawa 4 - 2 Tur Bielsk Podlaski 31 marca 2018
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 2 Polonia Warszawa 24 marca 2018
Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa 17 marca 2018
Olimpia Zambrów 0 - 2 Polonia Warszawa 18 listopada 2017
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 12 listopada 2017
Mazur Ełk 0 - 1 Polonia Warszawa 4 listopada 2017
Polonia Warszawa 1 - 1 Widzew Łódź 28 października 2017
Polonia Warszawa 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 października 2017
Warta Sieradz 1 - 1 Polonia Warszawa 21 października 2017
Victoria Sulejówek 1 - 1 Polonia Warszawa 7 października 2017
Polonia Warszawa 1 - 1 Sokół Ostróda 30 września 2017
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa 24 września 2017
Polonia Warszawa 3 - 1 ŁKS 1926 Łomża 16 września 2017
Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września 2017
Pelikan Łowicz 3 - 2 Polonia Warszawa 3 września 2017
Polonia Warszawa 1 - 0 GKS Wikielec 26 sierpnia 2017
Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Polonia Warszawa 23 sierpnia 2017
Polonia Warszawa 1 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 sierpnia 2017
Ursus Warszawa 0 - 3 Polonia Warszawa 12 sierpnia 2017
Polonia Warszawa 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 5 sierpnia 2017
Sokół Ostróda 2 - 0 Polonia Warszawa 18 lipca 2017
Polonia Warszawa 1 - 2 Raków Częstochowa 3 czerwca 2017
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Polonia Warszawa 27 maja 2017
Polonia Warszawa 2 - 1 Olimpia Zambrów 21 maja 2017
Błękitni Stargard 0 - 2 Polonia Warszawa 17 maja 2017
Polonia Warszawa 1 - 1 Rozwój Katowice 12 maja 2017
Puszcza Niepołomice 3 - 2 Polonia Warszawa 6 maja 2017
Polonia Warszawa 4 - 1 Radomiak Radom 28 kwietnia 2017
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Polonia Warszawa 22 kwietnia 2017
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Polonia Warszawa 15 kwietnia 2017
Legionovia Legionowo 0 - 0 Polonia Warszawa 8 kwietnia 2017
Polonia Warszawa 1 - 3 Gryf Wejherowo 2 kwietnia 2017
GKS Bełchatów 2 - 1 Polonia Warszawa 25 marca 2017
Polonia Warszawa 1 - 1 Warta Poznań 18 marca 2017
Olimpia Elbląg 2 - 1 Polonia Warszawa 11 marca 2017
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Polonia Warszawa 5 marca 2017
Polonia Warszawa 3 - 4 Odra Opole 26 listopada 2016
Polonia Bytom 1 - 1 Polonia Warszawa 19 listopada 2016
Raków Częstochowa 3 - 1 Polonia Warszawa 13 listopada 2016
Polonia Warszawa 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 5 listopada 2016
Olimpia Zambrów 1 - 0 Polonia Warszawa 29 października 2016
Polonia Warszawa 1 - 1 Błękitni Stargard 21 października 2016
Rozwój Katowice 1 - 1 Polonia Warszawa 15 października 2016
Polonia Warszawa 0 - 0 Puszcza Niepołomice 7 października 2016
Radomiak Radom 2 - 0 Polonia Warszawa 1 października 2016
Polonia Warszawa 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23 września 2016
Polonia Warszawa 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 16 września 2016
Polonia Warszawa 2 - 2 Legionovia Legionowo 10 września 2016
Gryf Wejherowo 0 - 0 Polonia Warszawa 3 września 2016
Polonia Warszawa 2 - 1 GKS Bełchatów 28 sierpnia 2016
Warta Poznań 1 - 0 Polonia Warszawa 24 sierpnia 2016
Polonia Warszawa 1 - 1 Olimpia Elbląg 19 sierpnia 2016
Polonia Warszawa 2 - 0 Stal Stalowa Wola 13 sierpnia 2016
Odra Opole 2 - 2 Polonia Warszawa 6 sierpnia 2016
Polonia Warszawa 0 - 3 Polonia Bytom 31 lipca 2016
Polonia Warszawa 1 - 0 Górnik Wałbrzych 15 czerwca 2016
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Polonia Warszawa 11 czerwca 2016
Polonia Warszawa 1 - 3 Legia II Warszawa 4 czerwca 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Polonia Warszawa 1 czerwca 2016
Polonia Warszawa 5 - 1 Start Otwock 28 maja 2016
ŁKS Łódź 2 - 1 Polonia Warszawa 22 maja 2016
Polonia Warszawa 1 - 0 Pilica Białobrzegi 18 maja 2016
Oskar Przysucha 1 - 2 Polonia Warszawa 15 maja 2016
Polonia Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 maja 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Polonia Warszawa 4 maja 2016
Polonia Warszawa 2 - 1 Błękitni Raciąż 30 kwietnia 2016
Energia Kozienice 1 - 2 Polonia Warszawa 23 kwietnia 2016
Polonia Warszawa 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 kwietnia 2016
Ner Poddębice 0 - 1 Polonia Warszawa 9 kwietnia 2016
Pelikan Łowicz 1 - 0 Polonia Warszawa 6 kwietnia 2016
Broń Radom 2 - 2 Polonia Warszawa 31 marca 2016
Polonia Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 24 marca 2016
Warta Działoszyn 0 - 4 Polonia Warszawa 19 marca 2016
Polonia Warszawa 4 - 0 Warta Sieradz 12 marca 2016
Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia Warszawa 14 listopada 2015
Start Otwock 0 - 2 Polonia Warszawa 7 listopada 2015
Polonia Warszawa 4 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada 2015
Polonia Warszawa 2 - 1 ŁKS Łódź 23 października 2015
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Polonia Warszawa 17 października 2015
Polonia Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha 9 października 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Polonia Warszawa 3 października 2015
Polonia Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 września 2015
Błękitni Raciąż 0 - 2 Polonia Warszawa 23 września 2015
Polonia Warszawa 1 - 1 Energia Kozienice 19 września 2015
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa 12 września 2015
Polonia Warszawa 2 - 0 Ner Poddębice 6 września 2015
Polonia Warszawa 4 - 0 Broń Radom 30 sierpnia 2015
Ursus Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa 26 sierpnia 2015
Polonia Warszawa 5 - 0 Warta Działoszyn 21 sierpnia 2015
Warta Sieradz 1 - 0 Polonia Warszawa 15 sierpnia 2015
Polonia Warszawa 1 - 1 Pelikan Łowicz 8 sierpnia 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 5 Polonia Warszawa 6 czerwca 2015
Polonia Warszawa 0 - 1 Radomiak Radom 3 czerwca 2015
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Polonia Warszawa 30 maja 2015
Polonia Warszawa 3 - 1 WKS Wieluń 26 maja 2015
Polonia Warszawa 4 - 1 Start Otwock 23 maja 2015
Legia II Warszawa 2 - 3 Polonia Warszawa 15 maja 2015
Omega Kleszczów 1 - 3 Polonia Warszawa 6 maja 2015
Polonia Warszawa 1 - 2 ŁKS Łódź 3 maja 2015
Ursus Warszawa 1 - 1 Polonia Warszawa 25 kwietnia 2015
Polonia Warszawa 1 - 2 Broń Radom 22 kwietnia 2015
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Polonia Warszawa 18 kwietnia 2015
Polonia Warszawa 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 kwietnia 2015
Pelikan Łowicz 2 - 2 Polonia Warszawa 4 kwietnia 2015
Polonia Warszawa 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 kwietnia 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Polonia Warszawa 29 marca 2015
Polonia Warszawa 3 - 0 GKP Targówek Warszawa 21 marca 2015
Polonia Warszawa 0 - 1 Warta Sieradz 14 marca 2015
Polonia Warszawa 5 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 listopada 2014
Radomiak Radom 2 - 2 Polonia Warszawa 9 listopada 2014
Polonia Warszawa 3 - 4 Pilica Białobrzegi 25 października 2014
Start Otwock 3 - 0 Polonia Warszawa 18 października 2014
Polonia Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa 10 października 2014
WKS Wieluń 1 - 1 Polonia Warszawa 4 października 2014
Polonia Warszawa 2 - 3 Omega Kleszczów 26 września 2014
ŁKS Łódź 1 - 1 Polonia Warszawa 21 września 2014
Polonia Warszawa 3 - 1 Ursus Warszawa 16 września 2014
Broń Radom 2 - 1 Polonia Warszawa 13 września 2014
Polonia Warszawa 3 - 1 Pogoń II Siedlce 5 września 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Polonia Warszawa 3 września 2014
Polonia Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz 31 sierpnia 2014
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa 23 sierpnia 2014
Polonia Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 sierpnia 2014
GKP Targówek Warszawa 2 - 2 Polonia Warszawa 16 sierpnia 2014
Warta Sieradz 2 - 0 Polonia Warszawa 9 sierpnia 2014
Bzura Chodaków 1 - 3 Polonia Warszawa 21 czerwca 2014
MKS Przasnysz 2 - 4 Polonia Warszawa 14 czerwca 2014
Polonia Warszawa 1 - 0 Narew 1962 Ostrołęka 7 czerwca 2014
Mazur Gostynin 0 - 1 Polonia Warszawa 4 czerwca 2014
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 1 Polonia Warszawa 31 maja 2014
Polonia Warszawa 2 - 0 Błękitni Gąbin 28 maja 2014
Polonia Warszawa 2 - 2 Mławianka Mława 17 maja 2014
Czarni Węgrów 1 - 4 Polonia Warszawa 11 maja 2014
Polonia Warszawa 7 - 0 Korona Ostrołęka 4 maja 2014
Amator Maszewo 0 - 3 Polonia Warszawa 25 kwietnia 2014
Polonia Warszawa 6 - 0 MKS Ciechanów 19 kwietnia 2014
Naprzód Skórzec 0 - 4 Polonia Warszawa 12 kwietnia 2014
Polonia Warszawa 2 - 1 Błękitni Raciąż 5 kwietnia 2014
Wkra Żuromin 0 - 1 Polonia Warszawa 30 marca 2014
Polonia Warszawa 3 - 0 KS Łomianki 23 marca 2014
Bug Wyszków 1 - 1 Polonia Warszawa 15 marca 2014
Wisła II Płock 2 - 0 Polonia Warszawa 17 listopada 2013
Polonia Warszawa 3 - 0 Bzura Chodaków 9 listopada 2013
Polonia Warszawa 2 - 0 MKS Przasnysz 31 października 2013
Narew 1962 Ostrołęka 0 - 2 Polonia Warszawa 26 października 2013
Polonia Warszawa 1 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 października 2013
Polonia Warszawa 0 - 0 Bug Wyszków 16 października 2013
Błękitni Gąbin 1 - 0 Polonia Warszawa 12 października 2013
Polonia Warszawa 2 - 0 Mazur Gostynin 5 października 2013
Mławianka Mława 0 - 3 Polonia Warszawa 28 września 2013
Polonia Warszawa 3 - 0 Czarni Węgrów 21 września 2013
Korona Ostrołęka 0 - 2 Polonia Warszawa 18 września 2013
Polonia Warszawa 1 - 0 Amator Maszewo 15 września 2013
MKS Ciechanów 1 - 3 Polonia Warszawa 7 września 2013
Polonia Warszawa 5 - 0 Naprzód Skórzec 4 września 2013
Błękitni Raciąż 3 - 1 Polonia Warszawa 31 sierpnia 2013
Polonia Warszawa 0 - 1 Wisła II Płock 28 sierpnia 2013
Polonia Warszawa 6 - 0 Wkra Żuromin 25 sierpnia 2013
KS Łomianki 0 - 3 Polonia Warszawa 17 sierpnia 2013

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki