II liga sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 6 16 5 1 0 14 5 9
2 Górnik Polkowice 6 10 3 1 2 9 6 3
3 Znicz Pruszków 6 10 3 1 2 9 9 0
4 KKS 1925 Kalisz 5 9 2 3 0 11 6 5
5 Olimpia Elbląg 6 9 2 3 1 9 5 4
6 Wisła Puławy 6 9 3 0 3 10 8 2
7 Stomil Olsztyn 6 9 2 3 1 11 10 1
8 Pogoń Siedlce 6 9 3 0 3 8 8 0
9 GKS Jastrzębie 6 9 2 3 1 4 4 0
10 Zagłębie II Lubin 6 9 3 0 3 9 13 -4
11 Garbarnia Kraków 6 8 2 2 2 12 12 0
12 Radunia Stężyca 6 8 2 2 2 11 11 0
13 Hutnik Kraków 6 7 2 1 3 12 12 0
14 Polonia Warszawa 5 6 1 3 1 7 6 1
15 Śląsk II Wrocław 6 6 1 3 2 10 13 -3
16 Siarka Tarnobrzeg 6 5 1 2 3 7 13 -6
17 Lech II Poznań 6 2 0 2 4 9 14 -5
18 Motor Lublin 6 2 0 2 4 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Pruszków 3 9 3 0 0 7 2 5
2 Kotwica Kołobrzeg 3 7 2 1 0 4 2 2
3 Stomil Olsztyn 3 7 2 1 0 10 5 5
4 Garbarnia Kraków 3 7 2 1 0 8 5 3
5 Hutnik Kraków 4 7 2 1 1 10 7 3
6 Wisła Puławy 4 6 2 0 2 5 4 1
7 Pogoń Siedlce 3 6 2 0 1 4 3 1
8 Zagłębie II Lubin 3 6 2 0 1 5 4 1
9 Radunia Stężyca 3 5 1 2 0 8 7 1
10 KKS 1925 Kalisz 2 4 1 1 0 5 3 2
11 Olimpia Elbląg 3 4 1 1 1 6 3 3
12 GKS Jastrzębie 3 4 1 1 1 3 4 -1
13 Siarka Tarnobrzeg 4 4 1 1 2 6 6 0
14 Górnik Polkowice 2 3 1 0 1 3 2 1
15 Polonia Warszawa 2 2 0 2 0 2 2 0
16 Śląsk II Wrocław 3 2 0 2 1 2 4 -2
17 Lech II Poznań 3 1 0 1 2 4 7 -3
18 Motor Lublin 2 1 0 1 1 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 3 9 3 0 0 10 3 7
2 Górnik Polkowice 4 7 2 1 1 6 4 2
3 KKS 1925 Kalisz 3 5 1 2 0 6 3 3
4 Olimpia Elbląg 3 5 1 2 0 3 2 1
5 GKS Jastrzębie 3 5 1 2 0 1 0 1
6 Polonia Warszawa 3 4 1 1 1 5 4 1
7 Śląsk II Wrocław 3 4 1 1 1 8 9 -1
8 Wisła Puławy 2 3 1 0 1 5 4 1
9 Pogoń Siedlce 3 3 1 0 2 4 5 -1
10 Zagłębie II Lubin 3 3 1 0 2 4 9 -5
11 Radunia Stężyca 3 3 1 0 2 3 4 -1
12 Stomil Olsztyn 3 2 0 2 1 1 5 -4
13 Znicz Pruszków 3 1 0 1 2 2 7 -5
14 Garbarnia Kraków 3 1 0 1 2 4 7 -3
15 Siarka Tarnobrzeg 2 1 0 1 1 1 7 -6
16 Lech II Poznań 3 1 0 1 2 5 7 -2
17 Motor Lublin 4 1 0 1 3 4 8 -4
18 Hutnik Kraków 2 0 0 0 2 2 5 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Warszawa 0 - 0 Pogoń Siedlce 12 listopada 2022
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Warszawa 5 listopada 2022
Motor Lublin 0 - 0 Polonia Warszawa 29 października 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Górnik Polkowice 22 października 2022
Olimpia Elbląg 0 - 0 Polonia Warszawa 15 października 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Garbarnia Kraków 8 października 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 GKS Jastrzębie 1 października 2022
Zagłębie II Lubin 0 - 0 Polonia Warszawa 24 września 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 17 września 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 KKS 1925 Kalisz 14 września 2022
Radunia Stężyca 0 - 0 Polonia Warszawa 10 września 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 3 września 2022
Hutnik Kraków 0 - 0 Polonia Warszawa 27 sierpnia 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Wisła Puławy 20 sierpnia 2022
Lech II Poznań 1 - 3 Polonia Warszawa 14 sierpnia 2022
Polonia Warszawa 1 - 1 Znicz Pruszków 11 sierpnia 2022
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Polonia Warszawa 7 sierpnia 2022
Polonia Warszawa 1 - 1 Stomil Olsztyn 1 sierpnia 2022
Pogoń Siedlce 2 - 1 Polonia Warszawa 23 lipca 2022

II liga sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 5
2 Jakub Tecław Stomil Olsztyn 5
3 Dawid Retlewski Wisła Puławy 5
4 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 5
5 Maciej Firlej Znicz Pruszków 4
6 Radosław Stępień Radunia Stężyca 4
7 Marcin Rajch Olimpia Elbląg 4
8 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 4
9 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 4
10 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 3
11 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 3
12 Michał Fidziukiewicz Polonia Warszawa 3
13 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 3
14 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 3
15 Abdallah Hafez Górnik Polkowice 3
16 Adam Żak Garbarnia Kraków 3
17 Damian Nowak Pogoń Siedlce 3
18 Michał Żebrakowski Motor Lublin 2
19 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
20 Cezary Bujalski Pogoń Siedlce 2
21 Filip Wilak Lech II Poznań 2
22 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 2
23 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 2
24 Mark Assinor Hutnik Kraków 2
25 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 2
26 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 2
27 Aron Stasiak Olimpia Elbląg 2
28 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
29 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 2
30 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 2
31 Szymon Kiebzak Górnik Polkowice 2
32 Tomasz Cywka Lech II Poznań 2
33 Patryk Serafin Hutnik Kraków 2
34 Daniel Stanclik GKS Jastrzębie 2
35 Mariusz Idzik Górnik Polkowice 2
36 Patryk Mularczyk Garbarnia Kraków 2
37 Łukasz Spławski Lech II Poznań 2
38 Szymon Lewicki Siarka Tarnobrzeg 2
39 Krystian Puton Wisła Puławy 2
40 Cheikhou Dieng Zagłębie II Lubin 2
41 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 2
42 Karol Żwir Stomil Olsztyn 2
43 Mateusz Klichowicz Wisła Puławy 1
44 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 1
45 Szymon Gołuch GKS Jastrzębie 1
46 Mateusz Michalski Polonia Warszawa 1
47 Paweł Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
48 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 1
49 Kamil Kort Kotwica Kołobrzeg 1
50 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 1
51 Wiktor Nowak Znicz Pruszków 1
52 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 1
53 Jakub Branecki Olimpia Elbląg 1
54 Bartosz Zynek Radunia Stężyca 1
55 Radosław Tuleja Kotwica Kołobrzeg 1
56 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 1
57 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 1
58 Patryk Warczak Garbarnia Kraków 1
59 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 1
60 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
61 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 1
62 Przemysław Szarek Motor Lublin 1
63 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
64 Jakub Karbownik Garbarnia Kraków 1
65 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 1
66 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 1
67 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
68 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 1
69 Cezary Stańczyk Siarka Tarnobrzeg 1
70 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
71 Adam Ratajczyk Zagłębie II Lubin 1
72 Szymon Kobusiński Zagłębie II Lubin 1
73 Michał Szmigiel Śląsk II Wrocław 1
74 Dawid Burka Górnik Polkowice 1
75 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 1
76 Jakub Zagórski Lech II Poznań 1
77 Pavlo Chmelenko Siarka Tarnobrzeg 1
78 Damian Kołtański Wisła Puławy 1
79 Michał Zięba Hutnik Kraków 1
80 Filip Kendzia KKS 1925 Kalisz 1
81 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
82 Bartosz Gęsior KKS 1925 Kalisz 1
83 Piotr Ceglarz Motor Lublin 1
84 Bartosz Boruń GKS Jastrzębie 1
85 Olivier Wypart Śląsk II Wrocław 1
86 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 1
87 Przemysław Kita Radunia Stężyca 1
88 Filip Wełniak Lech II Poznań 1
89 Krystian Palacz Lech II Poznań 1
90 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 1
91 Kamil Adamek Siarka Tarnobrzeg 1
92 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1