II liga sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 12 29 9 2 1 23 11 12
2 Polonia Warszawa 13 24 6 6 1 24 15 9
3 Znicz Pruszków 13 23 7 2 4 21 17 4
4 KKS 1925 Kalisz 13 22 6 4 3 25 19 6
5 Wisła Puławy 13 21 6 3 4 24 16 8
6 Olimpia Elbląg 13 21 5 6 2 20 13 7
7 Zagłębie II Lubin 13 21 7 0 6 21 25 -4
8 GKS Jastrzębie 13 20 5 5 3 15 13 2
9 Stomil Olsztyn 13 18 4 6 3 17 15 2
10 Radunia Stężyca 13 15 4 3 6 23 25 -2
11 Górnik Polkowice 13 15 4 3 6 14 17 -3
12 Garbarnia Kraków 12 14 4 2 6 23 23 0
13 Siarka Tarnobrzeg 13 13 3 4 6 19 26 -7
14 Śląsk II Wrocław 13 13 3 4 6 16 23 -7
15 Lech II Poznań 12 12 2 6 4 19 21 -2
16 Pogoń Siedlce 12 11 3 2 7 15 20 -5
17 Motor Lublin 13 11 2 5 6 12 22 -10
18 Hutnik Kraków 13 10 3 1 9 21 31 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 6 16 5 1 0 10 4 6
2 Znicz Pruszków 6 15 5 0 1 11 4 7
3 KKS 1925 Kalisz 6 14 4 2 0 15 8 7
4 Olimpia Elbląg 7 14 4 2 1 14 7 7
5 GKS Jastrzębie 7 14 4 2 1 11 7 4
6 Wisła Puławy 7 13 4 1 2 11 7 4
7 Garbarnia Kraków 7 13 4 1 2 15 10 5
8 Zagłębie II Lubin 6 12 4 0 2 12 9 3
9 Polonia Warszawa 7 11 2 5 0 10 7 3
10 Stomil Olsztyn 6 11 3 2 1 13 8 5
11 Siarka Tarnobrzeg 7 10 3 1 3 13 11 2
12 Hutnik Kraków 7 10 3 1 3 14 15 -1
13 Radunia Stężyca 7 9 2 3 2 17 16 1
14 Pogoń Siedlce 6 8 2 2 2 8 8 0
15 Górnik Polkowice 6 7 2 1 3 8 9 -1
16 Śląsk II Wrocław 6 6 1 3 2 5 8 -3
17 Motor Lublin 6 6 1 3 2 4 10 -6
18 Lech II Poznań 5 5 1 2 2 6 7 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 6 13 4 1 1 13 7 6
2 Polonia Warszawa 6 13 4 1 1 14 8 6
3 Zagłębie II Lubin 7 9 3 0 4 9 16 -7
4 Znicz Pruszków 7 8 2 2 3 10 13 -3
5 KKS 1925 Kalisz 7 8 2 2 3 10 11 -1
6 Wisła Puławy 6 8 2 2 2 13 9 4
7 Górnik Polkowice 7 8 2 2 3 6 8 -2
8 Olimpia Elbląg 6 7 1 4 1 6 6 0
9 Stomil Olsztyn 7 7 1 4 2 4 7 -3
10 Śląsk II Wrocław 7 7 2 1 4 11 15 -4
11 Lech II Poznań 7 7 1 4 2 13 14 -1
12 GKS Jastrzębie 6 6 1 3 2 4 6 -2
13 Radunia Stężyca 6 6 2 0 4 6 9 -3
14 Motor Lublin 7 5 1 2 4 8 12 -4
15 Siarka Tarnobrzeg 6 3 0 3 3 6 15 -9
16 Pogoń Siedlce 6 3 1 0 5 7 12 -5
17 Garbarnia Kraków 5 1 0 1 4 8 13 -5
18 Hutnik Kraków 6 0 0 0 6 7 16 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Warszawa 0 - 0 Pogoń Siedlce 12 listopada 2022
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Warszawa 5 listopada 2022
Motor Lublin 0 - 0 Polonia Warszawa 29 października 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Górnik Polkowice 22 października 2022
Olimpia Elbląg 0 - 0 Polonia Warszawa 15 października 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Garbarnia Kraków 8 października 2022
Polonia Warszawa 1 - 1 GKS Jastrzębie 2 października 2022
Polonia Warszawa 3 - 2 KKS 1925 Kalisz 28 września 2022
Zagłębie II Lubin 1 - 2 Polonia Warszawa 24 września 2022
Polonia Warszawa 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 18 września 2022
Radunia Stężyca 2 - 3 Polonia Warszawa 11 września 2022
Polonia Warszawa 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 3 września 2022
Hutnik Kraków 1 - 4 Polonia Warszawa 28 sierpnia 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Wisła Puławy 20 sierpnia 2022
Lech II Poznań 1 - 3 Polonia Warszawa 14 sierpnia 2022
Polonia Warszawa 1 - 1 Znicz Pruszków 11 sierpnia 2022
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Polonia Warszawa 7 sierpnia 2022
Polonia Warszawa 1 - 1 Stomil Olsztyn 1 sierpnia 2022
Pogoń Siedlce 2 - 1 Polonia Warszawa 23 lipca 2022

II liga sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 10
2 Maciej Firlej Znicz Pruszków 10
3 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 7
4 Michał Fidziukiewicz Polonia Warszawa 7
5 Daniel Stanclik GKS Jastrzębie 6
6 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 6
7 Jakub Tecław Stomil Olsztyn 6
8 Damian Nowak Pogoń Siedlce 6
9 Dawid Retlewski Wisła Puławy 6
10 Patryk Serafin Hutnik Kraków 5
11 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 5
12 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 5
13 Wojciech Fadecki Polonia Warszawa 5
14 Abdallah Hafez Górnik Polkowice 5
15 Bartosz Zynek Radunia Stężyca 5
16 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 5
17 Adam Żak Garbarnia Kraków 5
18 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 5
19 Filip Wilak Lech II Poznań 4
20 Szymon Gołuch GKS Jastrzębie 4
21 Karol Żwir Stomil Olsztyn 4
22 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 4
23 Kamil Kort Kotwica Kołobrzeg 4
24 Szymon Kobusiński Zagłębie II Lubin 4
25 Radosław Stępień Radunia Stężyca 4
26 Marcin Rajch Olimpia Elbląg 4
27 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 4
28 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 3
29 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 3
30 Tomasz Cywka Lech II Poznań 3
31 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 3
32 Mateusz Klichowicz Wisła Puławy 3
33 Dominik Banach Wisła Puławy 3
34 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
35 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 3
36 Szymon Lewicki Siarka Tarnobrzeg 3
37 Mark Assinor Hutnik Kraków 3
38 Paweł Łysiak Kotwica Kołobrzeg 3
39 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 3
40 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 3
41 Aron Stasiak Olimpia Elbląg 3
42 Cezary Bujalski Pogoń Siedlce 3
43 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 3
44 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 2
45 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 2
46 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 2
47 Dawid Wojtyra Olimpia Elbląg 2
48 Mateusz Cegiełka Znicz Pruszków 2
49 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 2
50 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 2
51 Marcin Kluska Polonia Warszawa 2
52 Jakub Branecki Olimpia Elbląg 2
53 Leszek Jagodziński Motor Lublin 2
54 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 2
55 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 2
56 Wojciech Szafranek Zagłębie II Lubin 2
57 Filip Kendzia KKS 1925 Kalisz 2
58 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 2
59 Mikołaj Kosior Motor Lublin 2
60 Damian Kołtański Wisła Puławy 2
61 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 2
62 Maciej Famulak Olimpia Elbląg 2
63 Thomas Pranica Garbarnia Kraków 2
64 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
65 Kamil Adamek Siarka Tarnobrzeg 2
66 Dawid Burka Górnik Polkowice 2
67 Michał Szmigiel Śląsk II Wrocław 2
68 Bartosz Boruń GKS Jastrzębie 2
69 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 2
70 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 2
71 Michał Żebrakowski Motor Lublin 2
72 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
73 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 2
74 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
75 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 2
76 Szymon Kiebzak Górnik Polkowice 2
77 Mariusz Idzik Górnik Polkowice 2
78 Patryk Mularczyk Garbarnia Kraków 2
79 Łukasz Spławski Lech II Poznań 2
80 Krystian Puton Wisła Puławy 2
81 Cheikhou Dieng Zagłębie II Lubin 2
82 Kamil Włodyka Pogoń Siedlce 1
83 Mateusz Maćkowiak Stomil Olsztyn 1
84 Mateusz Chmarek Zagłębie II Lubin 1
85 Łukasz Sarnowski Olimpia Elbląg 1
86 Wojciech Jakubik Radunia Stężyca 1
87 Rafał Król Motor Lublin 1
88 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
89 Bartosz Florek Stomil Olsztyn 1
90 Krzysztof Koton Polonia Warszawa 1
91 Dariusz Kamiński GKS Jastrzębie 1
92 Daniel Szymczak GKS Jastrzębie 1
93 Artur Sobiech Lech II Poznań 1
94 Bartosz Tomaszewski Lech II Poznań 1
95 Ernest Dzięcioł Pogoń Siedlce 1
96 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 1
97 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
98 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 1
99 Jakub Antczak Lech II Poznań 1
100 Eryk Sobków Radunia Stężyca 1
101 Marcin Pieńkowski Polonia Warszawa 1
102 Patryk Gogół Lech II Poznań 1
103 Maksym Czekała Lech II Poznań 1
104 Dominik Pisarek Górnik Polkowice 1
105 Jarosław Ratajczak Górnik Polkowice 1
106 Krystian Sanocki Lech II Poznań 1
107 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 1
108 Jakub Bojas Kotwica Kołobrzeg 1
109 Maciej Kowalski-Haberek Polonia Warszawa 1
110 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 1
111 Ezana Kahsay Motor Lublin 1
112 Lukáš Hrnčiar Siarka Tarnobrzeg 1
113 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 1
114 Kacper Masiak Zagłębie II Lubin 1
115 Michał Rutkowski Pogoń Siedlce 1
116 Yevgeniy Zakharchenko GKS Jastrzębie 1
117 Bojan Gvozdenović Wisła Puławy 1
118 Robert Majewski Wisła Puławy 1
119 Josip Šoljić Kotwica Kołobrzeg 1
120 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 1
121 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 1
122 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 1
123 Hubert Muszyński Śląsk II Wrocław 1
124 Nikodem Zawistowski KKS 1925 Kalisz 1
125 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 1
126 Norbert Pacławski Lech II Poznań 1
127 Mateusz Michalski Polonia Warszawa 1
128 Wiktor Nowak Znicz Pruszków 1
129 Radosław Tuleja Kotwica Kołobrzeg 1
130 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 1
131 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 1
132 Patryk Warczak Garbarnia Kraków 1
133 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 1
134 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
135 Przemysław Szarek Motor Lublin 1
136 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
137 Jakub Karbownik Garbarnia Kraków 1
138 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 1
139 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
140 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 1
141 Cezary Stańczyk Siarka Tarnobrzeg 1
142 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
143 Adam Ratajczyk Zagłębie II Lubin 1
144 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 1
145 Jakub Zagórski Lech II Poznań 1
146 Pavlo Chmelenko Siarka Tarnobrzeg 1
147 Michał Zięba Hutnik Kraków 1
148 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
149 Bartosz Gęsior KKS 1925 Kalisz 1
150 Piotr Ceglarz Motor Lublin 1
151 Olivier Wypart Śląsk II Wrocław 1
152 Przemysław Kita Radunia Stężyca 1
153 Filip Wełniak Lech II Poznań 1
154 Krystian Palacz Lech II Poznań 1
155 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1