I liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Kielce 9 22 7 1 1 13 5 8
2 Widzew Łódź 9 20 6 2 1 18 8 10
3 Sandecja Nowy Sącz 8 16 5 1 2 11 7 4
4 Miedź Legnica 8 15 4 3 1 11 5 6
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 15 4 3 2 13 10 3
6 GKS Tychy 9 15 4 3 2 8 8 0
7 ŁKS Łódź 9 14 4 2 3 14 11 3
8 Odra Opole 9 14 4 2 3 10 10 0
9 Arka Gdynia 9 13 4 1 4 14 11 3
10 Chrobry Głogów 9 11 3 2 4 10 8 2
11 Skra Częstochowa 8 11 3 2 3 7 8 -1
12 Resovia 8 9 2 3 3 10 10 0
13 Górnik Polkowice 9 8 1 5 3 11 16 -5
14 Puszcza Niepołomice 9 8 2 2 5 9 16 -7
15 GKS 1962 Jastrzębie 9 7 1 4 4 7 13 -6
16 GKS Katowice 9 7 1 4 4 11 19 -8
17 Zagłębie Sosnowiec 9 6 1 3 5 11 14 -3
18 Stomil Olsztyn 9 4 1 1 7 7 16 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 5 15 5 0 0 14 3 11
2 Korona Kielce 6 13 4 1 1 8 3 5
3 Odra Opole 6 10 3 1 2 6 6 0
4 GKS Tychy 5 8 2 2 1 5 6 -1
5 Górnik Polkowice 8 8 1 5 2 9 12 -3
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 7 6 1
7 Arka Gdynia 5 7 2 1 2 7 5 2
8 GKS Katowice 5 6 1 3 1 9 10 -1
9 Miedź Legnica 4 5 1 2 1 3 4 -1
10 GKS 1962 Jastrzębie 6 5 1 2 3 3 8 -5
11 ŁKS Łódź 4 4 1 1 2 6 9 -3
12 Resovia 4 4 1 1 2 2 3 -1
13 Chrobry Głogów 2 3 1 0 1 4 1 3
14 Skra Częstochowa 1 3 1 0 0 2 1 1
15 Stomil Olsztyn 5 3 1 0 4 5 9 -4
16 Puszcza Niepołomice 4 1 0 1 3 3 7 -4
17 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 1 3 3 6 -3
18 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 8 16 5 1 2 11 7 4
2 Miedź Legnica 4 10 3 1 0 8 1 7
3 ŁKS Łódź 5 10 3 1 1 8 2 6
4 Korona Kielce 3 9 3 0 0 5 2 3
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 8 2 2 0 6 4 2
6 Chrobry Głogów 7 8 2 2 3 6 7 -1
7 Skra Częstochowa 7 8 2 2 3 5 7 -2
8 GKS Tychy 4 7 2 1 1 3 2 1
9 Puszcza Niepołomice 5 7 2 1 2 6 9 -3
10 Arka Gdynia 4 6 2 0 2 7 6 1
11 Widzew Łódź 4 5 1 2 1 4 5 -1
12 Resovia 4 5 1 2 1 8 7 1
13 Zagłębie Sosnowiec 5 5 1 2 2 8 8 0
14 Odra Opole 3 4 1 1 1 4 4 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 3 2 0 2 1 4 5 -1
16 GKS Katowice 4 1 0 1 3 2 9 -7
17 Stomil Olsztyn 4 1 0 1 3 2 7 -5
18 Górnik Polkowice 1 0 0 0 1 2 4 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
Odra Opole 0 - 0 GKS Tychy 16 kwietnia 2022
Miedź Legnica 0 - 0 GKS Tychy 4 grudnia 2021
GKS Tychy 0 - 0 Odra Opole 3 października 2021
GKS Tychy 0 - 3 Miedź Legnica 13 sierpnia 2021
Odra Opole 1 - 5 GKS Tychy 6 czerwca 2021
Miedź Legnica 2 - 3 GKS Tychy 15 maja 2021
GKS Tychy 2 - 0 Odra Opole 6 grudnia 2020
GKS Tychy 0 - 2 Miedź Legnica 21 listopada 2020
Miedź Legnica 2 - 2 GKS Tychy 4 lipca 2020
Odra Opole 0 - 0 GKS Tychy 1 grudnia 2019
GKS Tychy 4 - 1 Miedź Legnica 22 października 2019
GKS Tychy 4 - 1 Odra Opole 10 sierpnia 2019
GKS Tychy 4 - 2 Odra Opole 9 listopada 2018
Odra Opole 2 - 1 GKS Tychy 21 lipca 2018
GKS Tychy 3 - 0 Odra Opole 27 maja 2018
GKS Tychy 1 - 0 Miedź Legnica 4 maja 2018
Odra Opole 1 - 0 GKS Tychy 4 listopada 2017
Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy 6 października 2017
Miedź Legnica 3 - 2 GKS Tychy 20 maja 2017
GKS Tychy 0 - 2 Miedź Legnica 29 października 2016
Miedź Legnica 2 - 0 GKS Tychy 21 marca 2015
GKS Tychy 2 - 1 Miedź Legnica 27 sierpnia 2014
GKS Tychy 3 - 1 Miedź Legnica 7 czerwca 2014
Miedź Legnica 0 - 0 GKS Tychy 17 listopada 2013
Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy 24 kwietnia 2013
GKS Tychy 1 - 0 Miedź Legnica 19 września 2012

I liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 5
2 Szymon Sobczak Zagłębie Sosnowiec 5
3 Jakub Łukowski Korona Kielce 5
4 Kamil Biliński Podbeskidzie Bielsko-Biała 5
5 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 5
6 Olaf Kobacki Arka Gdynia 4
7 Pirulo . ŁKS Łódź 4
8 Karol Czubak Arka Gdynia 3
9 Szymon Kobusiński Puszcza Niepołomice 3
10 Marko Roginić Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
11 Patryk Makuch Miedź Legnica 3
12 Hubert Adamczyk Arka Gdynia 3
13 Dawid Błanik Sandecja Nowy Sącz 3
14 Piotr Mroziński Puszcza Niepołomice 3
15 Adam Frączczak Korona Kielce 3
16 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 2
17 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 2
18 Tomasz Wojcinowicz Puszcza Niepołomice 2
19 Mateusz Marzec Odra Opole 2
20 Karol Danielak Widzew Łódź 2
21 Piotr Janczukowicz ŁKS Łódź 2
22 Merveille Fundambu Stomil Olsztyn 2
23 Michał Walski Sandecja Nowy Sącz 2
24 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 2
25 Konrad Nowak Odra Opole 2
26 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 2
27 Błażej Szczepanek Sandecja Nowy Sącz 2
28 Juliusz Letniowski Widzew Łódź 2
29 Aleksander Komor Resovia 2
30 Damian Hilbrycht Resovia 2
31 Wojciech Szumilas Zagłębie Sosnowiec 2
32 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 2
33 Krzysztof Janus Odra Opole 2
34 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 2
35 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 2
36 Filip Szymczak GKS Katowice 2
37 Daniel Rumin GKS 1962 Jastrzębie 2
38 Stipe Jurić ŁKS Łódź 2
39 Adrian Błąd GKS Katowice 2
40 Paweł Tomczyk Widzew Łódź 2
41 Oliver Práznovský Chrobry Głogów 2
42 Michał Kołodziejski GKS Katowice 1
43 Szymon Szymański Skra Częstochowa 1
44 Dominik Dziąbek Chrobry Głogów 1
45 Tomáš Mikinič Odra Opole 1
46 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 1
47 Tomasz Boczek Sandecja Nowy Sącz 1
48 Mathieu Scalet Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
49 Jakub Niewiadomski GKS 1962 Jastrzębie 1
50 Kajetan Szmyt Górnik Polkowice 1
51 Wojciech Reiman Stomil Olsztyn 1
52 Rafał Figiel GKS Katowice 1
53 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
54 Michał Marcjanik Arka Gdynia 1
55 Marcus Vinícius Arka Gdynia 1
56 Damian Chmiel Sandecja Nowy Sącz 1
57 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
58 Jonathan Simba Bwanga Stomil Olsztyn 1
59 Patryk Mikita Stomil Olsztyn 1
60 Karol Twardowski Resovia 1
61 Bartosz Biel GKS Tychy 1
62 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
63 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
64 Jakub Górski Korona Kielce 1
65 Bartosz Guzdek Widzew Łódź 1
66 Mateusz Michalski Widzew Łódź 1
67 Oskar Repka GKS Katowice 1
68 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 1
69 Kacper Wełniak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
70 Oskar Paprzycki GKS Tychy 1
71 Tomáš Malec GKS Tychy 1
72 Dawid Polkowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
73 Mateusz Bochnak Chrobry Głogów 1
74 Marcel Ziemann Chrobry Głogów 1
75 Mateusz Słodowy GKS 1962 Jastrzębie 1
76 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 1
77 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
78 Martin Dobrotka Arka Gdynia 1
79 Jan Sobociński ŁKS Łódź 1
80 Bartosz Szeliga ŁKS Łódź 1
81 Nemanja Nedić GKS Tychy 1
82 Adrian Purzycki Górnik Polkowice 1
83 Maciej Ambrosiewicz Zagłębie Sosnowiec 1
84 Marcin Urynowicz GKS Katowice 1
85 Fábio Nunes Widzew Łódź 1
86 Patryk Stępiński Widzew Łódź 1
87 Grzegorz Szymusik Korona Kielce 1
88 Marek Mróz Resovia 1
89 Bruno Garcia Miedź Legnica 1
90 Marek Hanousek Widzew Łódź 1
91 Daniel Feruga GKS 1962 Jastrzębie 1
92 Dawid Witkowski GKS 1962 Jastrzębie 1
93 Oliver Podhorin Resovia 1
94 Marcin Stromecki Skra Częstochowa 1
95 Mateusz Maćkowiak Odra Opole 1
96 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
97 Eryk Sobków Górnik Polkowice 1
98 Maciej Pałaszewski Górnik Polkowice 1
99 Quentin Seedorf Zagłębie Sosnowiec 1
100 Kacper Gach Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
101 Dariusz Kamiński GKS 1962 Jastrzębie 1
102 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
103 Maciej Mas Skra Częstochowa 1
104 Michał Koj Korona Kielce 1
105 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 1
106 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
107 Radosław Gołębiowski Widzew Łódź 1
108 Dominik Piła Chrobry Głogów 1
109 Mateusz Spychała Odra Opole 1
110 Miłosz Trojak Odra Opole 1
111 Kamil Antonik Resovia 1
112 Michał Grudniewski Widzew Łódź 1
113 Michał Bednarski Arka Gdynia 1
114 Aléx Tanque Zagłębie Sosnowiec 1
115 Bartosz Jaroch Resovia 1
116 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 1
117 Marcin Szpakowski Korona Kielce 1
118 Maxime Dominguez Miedź Legnica 1
119 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 1