II liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 9 22 7 1 1 19 6 13
2 Ruch Chorzów 9 21 6 3 0 14 5 9
3 Motor Lublin 9 17 5 2 2 22 9 13
4 Chojniczanka Chojnice 8 15 5 0 3 19 9 10
5 Olimpia Elbląg 8 15 4 3 1 8 5 3
6 Wisła Puławy 9 14 4 2 3 16 13 3
7 Śląsk II Wrocław 9 13 3 4 2 15 14 1
8 KKS 1925 Kalisz 9 13 4 1 4 10 10 0
9 Radunia Stężyca 8 12 4 0 4 9 11 -2
10 Lech II Poznań 9 12 4 0 5 8 10 -2
11 Pogoń Siedlce 8 11 3 2 3 13 13 0
12 Znicz Pruszków 9 11 3 2 4 12 15 -3
13 Wigry Suwałki 9 11 3 2 4 7 11 -4
14 Garbarnia Kraków 9 10 2 4 3 14 16 -2
15 GKS Bełchatów 9 10 3 1 5 9 16 -7
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 9 2 3 3 10 12 -2
17 Hutnik Kraków 8 2 0 2 6 4 14 -10
18 Sokół Ostróda 9 0 0 0 9 2 22 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 5 13 4 1 0 10 2 8
2 Radunia Stężyca 4 12 4 0 0 6 1 5
3 Ruch Chorzów 5 11 3 2 0 8 2 6
4 Olimpia Elbląg 4 10 3 1 0 5 2 3
5 Wigry Suwałki 5 10 3 1 1 6 7 -1
6 Motor Lublin 4 9 3 0 1 11 2 9
7 Chojniczanka Chojnice 4 9 3 0 1 12 4 8
8 Śląsk II Wrocław 5 9 2 3 0 9 5 4
9 Wisła Puławy 5 8 2 2 1 8 6 2
10 KKS 1925 Kalisz 5 7 2 1 2 7 7 0
11 Garbarnia Kraków 4 7 2 1 1 10 5 5
12 GKS Bełchatów 4 7 2 1 1 6 4 2
13 Lech II Poznań 4 6 2 0 2 6 5 1
14 Pogoń Siedlce 3 6 2 0 1 6 5 1
15 Znicz Pruszków 5 4 1 1 3 5 9 -4
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 4 1 1 2 4 7 -3
17 Hutnik Kraków 3 1 0 1 2 2 5 -3
18 Sokół Ostróda 5 0 0 0 5 0 12 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 4 10 3 1 0 6 3 3
2 Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 9 4 5
3 Motor Lublin 5 8 2 2 1 11 7 4
4 Znicz Pruszków 4 7 2 1 1 7 6 1
5 Chojniczanka Chojnice 4 6 2 0 2 7 5 2
6 Wisła Puławy 4 6 2 0 2 8 7 1
7 KKS 1925 Kalisz 4 6 2 0 2 3 3 0
8 Lech II Poznań 5 6 2 0 3 2 5 -3
9 Olimpia Elbląg 4 5 1 2 1 3 3 0
10 Pogoń Siedlce 5 5 1 2 2 7 8 -1
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 5 1 2 1 6 5 1
12 Śląsk II Wrocław 4 4 1 1 2 6 9 -3
13 Garbarnia Kraków 5 3 0 3 2 4 11 -7
14 GKS Bełchatów 5 3 1 0 4 3 12 -9
15 Wigry Suwałki 4 1 0 1 3 1 4 -3
16 Hutnik Kraków 5 1 0 1 4 2 9 -7
17 Radunia Stężyca 4 0 0 0 4 3 10 -7
18 Sokół Ostróda 4 0 0 0 4 2 10 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Siedlce

Gospodarze Wynik Goście Data
Znicz Pruszków 0 - 0 Pogoń Siedlce 21 maja 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wisła Puławy 14 maja 2022
Radunia Stężyca 0 - 0 Pogoń Siedlce 7 maja 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Stal Rzeszów 30 kwietnia 2022
Sokół Ostróda 0 - 0 Pogoń Siedlce 27 kwietnia 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki 23 kwietnia 2022
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Pogoń Siedlce 16 kwietnia 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 9 kwietnia 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Pogoń Siedlce 2 kwietnia 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Garbarnia Kraków 26 marca 2022
Lech II Poznań 0 - 0 Pogoń Siedlce 19 marca 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Bełchatów 12 marca 2022
Motor Lublin 0 - 0 Pogoń Siedlce 5 marca 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Olimpia Elbląg 26 lutego 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Hutnik Kraków 4 grudnia 2021
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Pogoń Siedlce 27 listopada 2021
Pogoń Siedlce 0 - 0 Ruch Chorzów 20 listopada 2021
Pogoń Siedlce 0 - 0 Znicz Pruszków 13 listopada 2021
Wisła Puławy 0 - 0 Pogoń Siedlce 6 listopada 2021
Pogoń Siedlce 0 - 0 Radunia Stężyca 30 października 2021
Stal Rzeszów 0 - 0 Pogoń Siedlce 23 października 2021
Pogoń Siedlce 0 - 0 Sokół Ostróda 16 października 2021
Wigry Suwałki 0 - 0 Pogoń Siedlce 9 października 2021
Pogoń Siedlce 0 - 0 KKS 1925 Kalisz 2 października 2021
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Pogoń Siedlce 25 września 2021
Pogoń Siedlce 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 września 2021
Pogoń Siedlce 2 - 0 Lech II Poznań 15 września 2021
Garbarnia Kraków 2 - 2 Pogoń Siedlce 10 września 2021
GKS Bełchatów 2 - 0 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2021
Pogoń Siedlce 4 - 2 Motor Lublin 22 sierpnia 2021
Olimpia Elbląg 2 - 1 Pogoń Siedlce 18 sierpnia 2021
Hutnik Kraków 1 - 3 Pogoń Siedlce 14 sierpnia 2021
Pogoń Siedlce 0 - 3 Śląsk II Wrocław 8 sierpnia 2021
Pogoń Siedlce 0 - 3 Olimpia Elbląg 4 sierpnia 2021
Ruch Chorzów 1 - 1 Pogoń Siedlce 30 lipca 2021
Bytovia Bytów 4 - 3 Pogoń Siedlce 12 czerwca 2021
Pogoń Siedlce 3 - 3 Motor Lublin 6 czerwca 2021
Wigry Suwałki 3 - 2 Pogoń Siedlce 29 maja 2021
Pogoń Siedlce 0 - 0 KKS 1925 Kalisz 23 maja 2021
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Pogoń Siedlce 19 maja 2021
Pogoń Siedlce 1 - 2 Garbarnia Kraków 15 maja 2021
Skra Częstochowa 2 - 2 Pogoń Siedlce 8 maja 2021
Pogoń Siedlce 2 - 2 Błękitni Stargard 1 maja 2021
Olimpia Elbląg 0 - 0 Pogoń Siedlce 28 kwietnia 2021
Pogoń Siedlce 2 - 2 Znicz Pruszków 24 kwietnia 2021
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Pogoń Siedlce 18 kwietnia 2021
Pogoń Siedlce 1 - 2 Górnik Polkowice 10 kwietnia 2021
Stal Rzeszów 1 - 5 Pogoń Siedlce 7 kwietnia 2021
Lech II Poznań 0 - 2 Pogoń Siedlce 3 kwietnia 2021
Pogoń Siedlce 2 - 3 Sokół Ostróda 31 marca 2021
Pogoń Siedlce 1 - 2 GKS Katowice 28 marca 2021
Hutnik Kraków 2 - 1 Pogoń Siedlce 22 marca 2021
Pogoń Siedlce 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 marca 2021
Pogoń Siedlce 2 - 0 Bytovia Bytów 27 lutego 2021
Motor Lublin 3 - 3 Pogoń Siedlce 12 grudnia 2020
Pogoń Siedlce 1 - 2 Wigry Suwałki 5 grudnia 2020
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Pogoń Siedlce 2 grudnia 2020
Pogoń Siedlce 1 - 2 Śląsk II Wrocław 28 listopada 2020
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 22 listopada 2020
Pogoń Siedlce 1 - 2 Skra Częstochowa 14 listopada 2020
Błękitni Stargard 1 - 2 Pogoń Siedlce 8 listopada 2020
Pogoń Siedlce 4 - 3 Olimpia Elbląg 4 listopada 2020
Znicz Pruszków 1 - 2 Pogoń Siedlce 24 października 2020
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Grudziądz 17 października 2020
Górnik Polkowice 4 - 2 Pogoń Siedlce 3 października 2020
Pogoń Siedlce 4 - 2 Lech II Poznań 30 września 2020
GKS Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce 26 września 2020
Pogoń Siedlce 2 - 1 Hutnik Kraków 19 września 2020
Sokół Ostróda 0 - 1 Pogoń Siedlce 12 września 2020
Pogoń Siedlce 0 - 2 Stal Rzeszów 5 września 2020
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2020
Stal Stalowa Wola 0 - 3 Pogoń Siedlce 25 lipca 2020
Skra Częstochowa 2 - 2 Pogoń Siedlce 19 lipca 2020
Pogoń Siedlce 0 - 2 GKS Katowice 15 lipca 2020
Górnik Łęczna 2 - 3 Pogoń Siedlce 11 lipca 2020
Pogoń Siedlce 3 - 1 Widzew Łódź 5 lipca 2020
Pogoń Siedlce 3 - 1 Elana Toruń 27 czerwca 2020
Błękitni Stargard 2 - 3 Pogoń Siedlce 21 czerwca 2020
Pogoń Siedlce 1 - 3 Górnik Polkowice 17 czerwca 2020
Pogoń Siedlce 2 - 1 Bytovia Bytów 13 czerwca 2020
Lech II Poznań 2 - 1 Pogoń Siedlce 6 czerwca 2020
Gryf Wejherowo 2 - 3 Pogoń Siedlce 3 czerwca 2020
Pogoń Siedlce 1 - 0 Garbarnia Kraków 7 marca 2020
Znicz Pruszków 2 - 1 Pogoń Siedlce 1 marca 2020
Pogoń Siedlce 1 - 2 Legionovia Legionowo 1 grudnia 2019
Resovia 0 - 1 Pogoń Siedlce 23 listopada 2019
Pogoń Siedlce 2 - 1 Stal Rzeszów 17 listopada 2019
Pogoń Siedlce 1 - 2 Stal Stalowa Wola 9 listopada 2019
Pogoń Siedlce 2 - 0 Skra Częstochowa 3 listopada 2019
GKS Katowice 2 - 1 Pogoń Siedlce 26 października 2019
Pogoń Siedlce 3 - 4 Górnik Łęczna 20 października 2019
Widzew Łódź 7 - 3 Pogoń Siedlce 12 października 2019
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg 5 października 2019
Elana Toruń 2 - 1 Pogoń Siedlce 29 września 2019
Pogoń Siedlce 3 - 2 Błękitni Stargard 21 września 2019
Górnik Polkowice 1 - 1 Pogoń Siedlce 14 września 2019
Bytovia Bytów 1 - 3 Pogoń Siedlce 7 września 2019
Pogoń Siedlce 0 - 2 Lech II Poznań 31 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce 1 - 0 Gryf Wejherowo 25 sierpnia 2019
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 21 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce 0 - 1 Znicz Pruszków 17 sierpnia 2019
Legionovia Legionowo 1 - 3 Pogoń Siedlce 10 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce 0 - 0 Resovia 3 sierpnia 2019
Stal Rzeszów 3 - 2 Pogoń Siedlce 27 lipca 2019
Olimpia Elbląg 1 - 0 Pogoń Siedlce 1 lipca 2019
Pogoń Siedlce 1 - 0 Ruch Chorzów 19 maja 2019
Skra Częstochowa 2 - 1 Pogoń Siedlce 11 maja 2019
Pogoń Siedlce 1 - 1 Radomiak Radom 4 maja 2019
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Pogoń Siedlce 28 kwietnia 2019
Górnik Łęczna 1 - 2 Pogoń Siedlce 24 kwietnia 2019
Pogoń Siedlce 4 - 1 Błękitni Stargard 20 kwietnia 2019
Widzew Łódź 1 - 1 Pogoń Siedlce 14 kwietnia 2019
Pogoń Siedlce 2 - 0 Elana Toruń 6 kwietnia 2019
Resovia 1 - 3 Pogoń Siedlce 27 marca 2019
Pogoń Siedlce 2 - 2 ROW 1964 Rybnik 23 marca 2019
Gryf Wejherowo 1 - 1 Pogoń Siedlce 17 marca 2019
Pogoń Siedlce 5 - 1 Stal Stalowa Wola 9 marca 2019
Znicz Pruszków 0 - 2 Pogoń Siedlce 2 marca 2019
Pogoń Siedlce 1 - 0 Rozwój Katowice 1 grudnia 2018
Olimpia Elbląg 1 - 1 Pogoń Siedlce 24 listopada 2018
Pogoń Siedlce 3 - 1 Olimpia Grudziądz 17 listopada 2018
GKS Bełchatów 1 - 1 Pogoń Siedlce 10 listopada 2018
Ruch Chorzów 2 - 1 Pogoń Siedlce 3 listopada 2018
Pogoń Siedlce 0 - 1 Skra Częstochowa 27 października 2018
Radomiak Radom 3 - 2 Pogoń Siedlce 20 października 2018
Pogoń Siedlce 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 13 października 2018
Pogoń Siedlce 4 - 0 Górnik Łęczna 6 października 2018
Błękitni Stargard 3 - 0 Pogoń Siedlce 29 września 2018
Pogoń Siedlce 0 - 1 Widzew Łódź 22 września 2018
Elana Toruń 3 - 0 Pogoń Siedlce 15 września 2018
Pogoń Siedlce 1 - 3 Resovia 8 września 2018
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Pogoń Siedlce 1 września 2018
Pogoń Siedlce 7 - 2 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2018
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Pogoń Siedlce 22 sierpnia 2018
Pogoń Siedlce 0 - 3 Znicz Pruszków 18 sierpnia 2018
Rozwój Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce 11 sierpnia 2018
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg 4 sierpnia 2018
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Pogoń Siedlce 28 lipca 2018
Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Bełchatów 21 lipca 2018
Pogoń Siedlce 1 - 2 Garbarnia Kraków 13 czerwca 2018
Garbarnia Kraków 1 - 1 Pogoń Siedlce 9 czerwca 2018
Raków Częstochowa 1 - 1 Pogoń Siedlce 3 czerwca 2018
Pogoń Siedlce 0 - 0 Puszcza Niepołomice 27 maja 2018
Miedź Legnica 2 - 0 Pogoń Siedlce 19 maja 2018
Pogoń Siedlce 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 maja 2018
Pogoń Siedlce 1 - 1 Górnik Łęczna 9 maja 2018
Olimpia Grudziądz 4 - 2 Pogoń Siedlce 5 maja 2018
Pogoń Siedlce 0 - 1 GKS Tychy 28 kwietnia 2018
Ruch Chorzów 0 - 6 Pogoń Siedlce 20 kwietnia 2018
Pogoń Siedlce 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 kwietnia 2018
Chrobry Głogów 3 - 1 Pogoń Siedlce 11 kwietnia 2018
Stomil Olsztyn 0 - 2 Pogoń Siedlce 7 kwietnia 2018
Pogoń Siedlce 1 - 1 Bytovia Bytów 31 marca 2018
Pogoń Siedlce 1 - 2 Stal Mielec 17 marca 2018
Wigry Suwałki 2 - 0 Pogoń Siedlce 10 marca 2018
Pogoń Siedlce 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec 3 marca 2018
Odra Opole 1 - 1 Pogoń Siedlce 25 listopada 2017
Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Katowice 18 listopada 2017
Pogoń Siedlce 0 - 3 Raków Częstochowa 12 listopada 2017
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Pogoń Siedlce 4 listopada 2017
Pogoń Siedlce 2 - 3 Miedź Legnica 28 października 2017
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Siedlce 21 października 2017
Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz 18 października 2017
Górnik Łęczna 1 - 1 Pogoń Siedlce 14 października 2017
GKS Tychy 2 - 3 Pogoń Siedlce 30 września 2017
Pogoń Siedlce 1 - 3 Ruch Chorzów 24 września 2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Siedlce 16 września 2017
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn 9 września 2017
Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Siedlce 2 września 2017
Pogoń Siedlce 1 - 1 Chrobry Głogów 28 sierpnia 2017
Stal Mielec 2 - 3 Pogoń Siedlce 23 sierpnia 2017
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki 19 sierpnia 2017
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce 13 sierpnia 2017
Pogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole 5 sierpnia 2017
GKS Katowice 1 - 2 Pogoń Siedlce 29 lipca 2017
Wisła Puławy 2 - 2 Pogoń Siedlce 22 lipca 2017
Stal Mielec 1 - 2 Pogoń Siedlce 4 czerwca 2017
Miedź Legnica 2 - 0 Pogoń Siedlce 28 maja 2017
Wisła Puławy 1 - 1 Pogoń Siedlce 22 maja 2017
Pogoń Siedlce 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 maja 2017
Znicz Pruszków 2 - 1 Pogoń Siedlce 12 maja 2017
Pogoń Siedlce 0 - 1 GKS Katowice 6 maja 2017
Stomil Olsztyn 1 - 1 Pogoń Siedlce 29 kwietnia 2017
Pogoń Siedlce 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2017
Chrobry Głogów 2 - 0 Pogoń Siedlce 15 kwietnia 2017
Pogoń Siedlce 1 - 2 Wigry Suwałki 9 kwietnia 2017
Pogoń Siedlce 1 - 4 Olimpia Grudziądz 5 kwietnia 2017
Bytovia Bytów 1 - 3 Pogoń Siedlce 1 kwietnia 2017
MKS Kluczbork 2 - 2 Pogoń Siedlce 18 marca 2017
Pogoń Siedlce 2 - 1 Górnik Zabrze 11 marca 2017
Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Pogoń Siedlce 4 marca 2017
Pogoń Siedlce 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 27 listopada 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stal Mielec 23 listopada 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Tychy 19 listopada 2016
Pogoń Siedlce 0 - 4 Miedź Legnica 5 listopada 2016
Pogoń Siedlce 2 - 1 Wisła Puławy 29 października 2016
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Pogoń Siedlce 22 października 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 Znicz Pruszków 16 października 2016
GKS Katowice 1 - 0 Pogoń Siedlce 9 października 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn 2 października 2016
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pogoń Siedlce 23 września 2016
Pogoń Siedlce 2 - 0 Chrobry Głogów 18 września 2016
Wigry Suwałki 1 - 4 Pogoń Siedlce 11 września 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 Bytovia Bytów 6 września 2016
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Pogoń Siedlce 27 sierpnia 2016
Pogoń Siedlce 1 - 1 MKS Kluczbork 24 sierpnia 2016
Górnik Zabrze 2 - 0 Pogoń Siedlce 19 sierpnia 2016
Pogoń Siedlce 0 - 3 Sandecja Nowy Sącz 13 sierpnia 2016
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce 6 sierpnia 2016
GKS Tychy 0 - 1 Pogoń Siedlce 31 lipca 2016
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Pogoń Siedlce 23 lipca 2016
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Pogoń Siedlce 16 lipca 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2016
Stomil Olsztyn 2 - 0 Pogoń Siedlce 29 maja 2016
Pogoń Siedlce 0 - 0 Bytovia Bytów 21 maja 2016
Pogoń Siedlce 2 - 0 Rozwój Katowice 15 maja 2016
Pogoń Siedlce 1 - 2 Olimpia Grudziądz 11 maja 2016
Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 Pogoń Siedlce 7 maja 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Bełchatów 30 kwietnia 2016
Pogoń Siedlce 0 - 0 Miedź Legnica 23 kwietnia 2016
Wigry Suwałki 3 - 1 Pogoń Siedlce 16 kwietnia 2016
Pogoń Siedlce 3 - 0 MKS Kluczbork 9 kwietnia 2016
Arka Gdynia 3 - 0 Pogoń Siedlce 1 kwietnia 2016
Pogoń Siedlce 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec 26 marca 2016
GKS Katowice 1 - 0 Pogoń Siedlce 19 marca 2016
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wisła Płock 12 marca 2016
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Siedlce 5 marca 2016
Pogoń Siedlce 1 - 0 Chrobry Głogów 29 listopada 2015
Dolcan Ząbki 6 - 1 Pogoń Siedlce 20 listopada 2015
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Pogoń Siedlce 14 listopada 2015
Pogoń Siedlce 0 - 1 Stomil Olsztyn 8 listopada 2015
Bytovia Bytów 3 - 1 Pogoń Siedlce 31 października 2015
Rozwój Katowice 2 - 3 Pogoń Siedlce 24 października 2015
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Pogoń Siedlce 17 października 2015
Pogoń Siedlce 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 11 października 2015
GKS Bełchatów 0 - 0 Pogoń Siedlce 3 października 2015
Miedź Legnica 1 - 1 Pogoń Siedlce 25 września 2015
Pogoń Siedlce 1 - 0 Wigry Suwałki 20 września 2015
MKS Kluczbork 3 - 2 Pogoń Siedlce 12 września 2015
Pogoń Siedlce 2 - 2 Arka Gdynia 6 września 2015
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Pogoń Siedlce 30 sierpnia 2015
Pogoń Siedlce 2 - 0 GKS Katowice 27 sierpnia 2015
Wisła Płock 0 - 2 Pogoń Siedlce 22 sierpnia 2015
Pogoń Siedlce 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz 16 sierpnia 2015
Chrobry Głogów 1 - 1 Pogoń Siedlce 8 sierpnia 2015
Pogoń Siedlce 0 - 4 Dolcan Ząbki 1 sierpnia 2015
Arka Gdynia 4 - 1 Pogoń Siedlce 25 lipca 2015
Odra Opole 0 - 1 Pogoń Siedlce 18 lipca 2015
Raków Częstochowa 2 - 2 Pogoń Siedlce 20 czerwca 2015
Pogoń Siedlce 1 - 1 Raków Częstochowa 14 czerwca 2015
Pogoń Siedlce 3 - 0 Flota Świnoujście 6 czerwca 2015
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Pogoń Siedlce 30 maja 2015
Pogoń Siedlce 1 - 0 Miedź Legnica 24 maja 2015
Widzew Łódź 0 - 2 Pogoń Siedlce 20 maja 2015
Pogoń Siedlce 4 - 4 Arka Gdynia 17 maja 2015
GKS Tychy 4 - 1 Pogoń Siedlce 9 maja 2015
Pogoń Siedlce 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 3 maja 2015
Dolcan Ząbki 3 - 1 Pogoń Siedlce 25 kwietnia 2015
Pogoń Siedlce 1 - 3 GKS Katowice 19 kwietnia 2015
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Pogoń Siedlce 11 kwietnia 2015
Pogoń Siedlce 0 - 2 Chrobry Głogów 4 kwietnia 2015
Zagłębie Lubin 0 - 0 Pogoń Siedlce 29 marca 2015
Stomil Olsztyn 3 - 2 Pogoń Siedlce 21 marca 2015
Pogoń Siedlce 0 - 0 Bytovia Bytów 15 marca 2015
Wigry Suwałki 2 - 0 Pogoń Siedlce 8 marca 2015
Widzew Łódź 0 - 2 Pogoń Siedlce 14 lutego 2015
Pogoń Siedlce 0 - 2 Wisła Płock 30 listopada 2014
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Pogoń Siedlce 23 listopada 2014
Flota Świnoujście 1 - 1 Pogoń Siedlce 15 listopada 2014
Pogoń Siedlce 1 - 4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 listopada 2014
Miedź Legnica 1 - 0 Pogoń Siedlce 31 października 2014
Pogoń Siedlce 3 - 1 Widzew Łódź 26 października 2014
Arka Gdynia 1 - 0 Pogoń Siedlce 18 października 2014
Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Tychy 12 października 2014
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Pogoń Siedlce 4 października 2014
Pogoń Siedlce 0 - 1 Dolcan Ząbki 28 września 2014
GKS Katowice 3 - 2 Pogoń Siedlce 20 września 2014
Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz 14 września 2014
Chrobry Głogów 1 - 0 Pogoń Siedlce 6 września 2014
Pogoń Siedlce 1 - 2 Zagłębie Lubin 30 sierpnia 2014
Pogoń Siedlce 1 - 2 Stomil Olsztyn 27 sierpnia 2014
Bytovia Bytów 0 - 0 Pogoń Siedlce 23 sierpnia 2014
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki 16 sierpnia 2014
Wisła Płock 1 - 1 Pogoń Siedlce 10 sierpnia 2014
Pogoń Siedlce 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 sierpnia 2014
Błękitni Stargard 3 - 1 Pogoń Siedlce 26 lipca 2014
Pogoń Siedlce 2 - 1 Bytovia Bytów 19 lipca 2014
Pelikan Łowicz 4 - 1 Pogoń Siedlce 8 czerwca 2014
Pogoń Siedlce 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 1 czerwca 2014
Wigry Suwałki 2 - 1 Pogoń Siedlce 25 maja 2014
Pogoń Siedlce 2 - 0 Garbarnia Kraków 21 maja 2014
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Pogoń Siedlce 17 maja 2014
Pogoń Siedlce 0 - 3 Olimpia Zambrów 11 maja 2014
Legionovia Legionowo 5 - 1 Pogoń Siedlce 3 maja 2014
Olimpia Elbląg 2 - 2 Pogoń Siedlce 30 kwietnia 2014
Pogoń Siedlce 1 - 0 Znicz Pruszków 27 kwietnia 2014
Pogoń Siedlce 4 - 0 Stal Mielec 19 kwietnia 2014
Wisła Puławy 0 - 1 Pogoń Siedlce 12 kwietnia 2014
Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin 3 kwietnia 2014
Limanovia Limanowa 0 - 0 Pogoń Siedlce 30 marca 2014
Pogoń Siedlce 1 - 0 Radomiak Radom 23 marca 2014
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Pogoń Siedlce 15 marca 2014
Pogoń Siedlce 1 - 1 Stal Rzeszów 9 marca 2014
Concordia Elbląg 1 - 3 Pogoń Siedlce 23 listopada 2013
Pogoń Siedlce 2 - 0 Pelikan Łowicz 17 listopada 2013
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Pogoń Siedlce 9 listopada 2013
Pogoń Siedlce 1 - 1 Wigry Suwałki 3 listopada 2013
Garbarnia Kraków 2 - 3 Pogoń Siedlce 26 października 2013
Pogoń Siedlce 2 - 0 Stal Stalowa Wola 19 października 2013
Olimpia Zambrów 1 - 2 Pogoń Siedlce 12 października 2013
Pogoń Siedlce 4 - 2 Legionovia Legionowo 5 października 2013
Znicz Pruszków 1 - 0 Pogoń Siedlce 27 września 2013
Pogoń Siedlce 1 - 3 Olimpia Elbląg 21 września 2013
Stal Mielec 3 - 3 Pogoń Siedlce 14 września 2013
Pogoń Siedlce 3 - 0 Wisła Puławy 6 września 2013
Motor Lublin 1 - 2 Pogoń Siedlce 31 sierpnia 2013
Pogoń Siedlce 3 - 0 Limanovia Limanowa 24 sierpnia 2013
Radomiak Radom 5 - 3 Pogoń Siedlce 17 sierpnia 2013
Pogoń Siedlce 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 sierpnia 2013
Stal Rzeszów 1 - 0 Pogoń Siedlce 3 sierpnia 2013
Pogoń Siedlce 2 - 1 Concordia Elbląg 27 lipca 2013
Ursus Warszawa 1 - 0 Pogoń Siedlce 17 lipca 2013
Wisła Puławy 1 - 3 Pogoń Siedlce 13 lipca 2013
Znicz Pruszków 1 - 0 Pogoń Siedlce 12 czerwca 2013
Pogoń Siedlce 2 - 0 Unia Tarnów 9 czerwca 2013
Pogoń Siedlce 2 - 2 Stal Rzeszów 5 czerwca 2013
Garbarnia Kraków 3 - 5 Pogoń Siedlce 2 czerwca 2013
Pelikan Łowicz 2 - 1 Pogoń Siedlce 29 maja 2013
Pogoń Siedlce 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 25 maja 2013
Resovia 2 - 0 Pogoń Siedlce 18 maja 2013
Pogoń Siedlce 2 - 2 Wisła Płock 11 maja 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Pogoń Siedlce 8 maja 2013
Pogoń Siedlce 1 - 0 Wigry Suwałki 4 maja 2013
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stal Stalowa Wola 27 kwietnia 2013
Motor Lublin 2 - 1 Pogoń Siedlce 24 kwietnia 2013
Pogoń Siedlce 2 - 1 Puszcza Niepołomice 20 kwietnia 2013
Pogoń Siedlce 0 - 0 Olimpia Elbląg 13 kwietnia 2013
Concordia Elbląg 0 - 0 Pogoń Siedlce 10 kwietnia 2013
Pogoń Siedlce 1 - 1 Wisła Puławy 24 marca 2013
Pogoń Siedlce 4 - 0 Radomiak Radom 9 marca 2013
Pogoń Siedlce 1 - 0 Znicz Pruszków 17 listopada 2012
Unia Tarnów 3 - 1 Pogoń Siedlce 10 listopada 2012
Pogoń Siedlce 0 - 1 Garbarnia Kraków 3 listopada 2012
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Pogoń Siedlce 27 października 2012
Pogoń Siedlce 3 - 0 Resovia 20 października 2012
Wisła Płock 2 - 2 Pogoń Siedlce 13 października 2012
Pogoń Siedlce 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 października 2012
Wigry Suwałki 1 - 1 Pogoń Siedlce 29 września 2012
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Pogoń Siedlce 23 września 2012
Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin 19 września 2012
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Pogoń Siedlce 15 września 2012
Olimpia Elbląg 2 - 0 Pogoń Siedlce 8 września 2012
Stal Rzeszów 1 - 2 Pogoń Siedlce 2 września 2012
Pogoń Siedlce 0 - 0 Pelikan Łowicz 25 sierpnia 2012
Wisła Puławy 3 - 2 Pogoń Siedlce 18 sierpnia 2012
Pogoń Siedlce 0 - 0 Concordia Elbląg 15 sierpnia 2012
Radomiak Radom 1 - 0 Pogoń Siedlce 4 sierpnia 2012
Pogoń Siedlce 3 - 1 Wigry Suwałki 26 maja 2012
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 3 Pogoń Siedlce 19 maja 2012
Pogoń Siedlce 0 - 1 Okocimski KS Brzesko 16 maja 2012
Pelikan Łowicz 0 - 0 Pogoń Siedlce 13 maja 2012
Pogoń Siedlce 0 - 1 Puszcza Niepołomice 9 maja 2012
Resovia 0 - 1 Pogoń Siedlce 5 maja 2012
Motor Lublin 3 - 0 Pogoń Siedlce 21 kwietnia 2012
Pogoń Siedlce 6 - 2 Jeziorak Iława 18 kwietnia 2012
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Pogoń Siedlce 14 kwietnia 2012
Pogoń Siedlce 0 - 1 Znicz Pruszków 7 kwietnia 2012
Wisła Puławy 1 - 0 Pogoń Siedlce 31 marca 2012
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Pogoń Siedlce 24 marca 2012
Pogoń Siedlce 0 - 0 Garbarnia Kraków 17 marca 2012
Stal Rzeszów 0 - 0 Pogoń Siedlce 19 listopada 2011
Stomil Olsztyn 3 - 0 Pogoń Siedlce 5 listopada 2011
Wigry Suwałki 0 - 1 Pogoń Siedlce 29 października 2011
Pogoń Siedlce 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 października 2011
Okocimski KS Brzesko 2 - 0 Pogoń Siedlce 16 października 2011
Pogoń Siedlce 3 - 2 Pelikan Łowicz 12 października 2011
Puszcza Niepołomice 3 - 2 Pogoń Siedlce 8 października 2011
Pogoń Siedlce 1 - 2 Resovia 1 października 2011
Pogoń Siedlce 3 - 3 Motor Lublin 17 września 2011
Jeziorak Iława 1 - 2 Pogoń Siedlce 14 września 2011
Pogoń Siedlce 0 - 3 Stal Stalowa Wola 10 września 2011
Znicz Pruszków 2 - 0 Pogoń Siedlce 4 września 2011
Pogoń Siedlce 4 - 1 Wisła Puławy 27 sierpnia 2011
Pogoń Siedlce 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 sierpnia 2011
Garbarnia Kraków 1 - 0 Pogoń Siedlce 14 sierpnia 2011
Pogoń Siedlce 2 - 0 Stal Rzeszów 6 sierpnia 2011
Pogoń Siedlce 3 - 0 Stomil Olsztyn 23 lipca 2011

II liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Fidziukiewicz Motor Lublin 12
2 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 7
3 Maciej Górski Pogoń Siedlce 5
4 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 4
5 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 4
6 Wojciech Kalinowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
7 Maciej Firlej Motor Lublin 3
8 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 3
9 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 3
10 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
11 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 3
12 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 3
13 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 3
14 Bartosz Marchewka Śląsk II Wrocław 3
15 Krzysztof Danielewicz Stal Rzeszów 3
16 Andreja Prokić Stal Rzeszów 3
17 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 3
18 Maciej Kona Chojniczanka Chojnice 3
19 Patryk Małecki Stal Rzeszów 3
20 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
21 Wojciech Błyszko Motor Lublin 2
22 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 2
23 Lukáš Hrnčiar Znicz Pruszków 2
24 Patryk Skórecki Sokół Ostróda 2
25 Sergei Krivets Lech II Poznań 2
26 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
27 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
28 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
29 Piotr Pierzchała Wigry Suwałki 2
30 Kacper Kondracki Wisła Puławy 2
31 Michał Feliks Garbarnia Kraków 2
32 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
33 Radosław Stępień Radunia Stężyca 2
34 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
35 Mateusz Lisowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
36 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 2
37 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 2
38 Norbert Pacławski Lech II Poznań 2
39 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 2
40 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 2
41 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 2
42 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 2
43 Artur Golański GKS Bełchatów 2
44 Kamil Adamek Wigry Suwałki 2
45 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 2
46 Bartłomiej Kręcichwost Znicz Pruszków 2
47 Martin Klabník GKS Bełchatów 2
48 Maciej Machalski Znicz Pruszków 2
49 Adrian Dudziński Motor Lublin 2
50 Bartłomiej Poczobut Stal Rzeszów 2
51 Damian Michalik Stal Rzeszów 2
52 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 2
53 Przemysław Szkatuła Ruch Chorzów 2
54 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 2
55 Sam van Huffel Chojniczanka Chojnice 2
56 Aron Jóhannsson Lech II Poznań 2
57 Michał Miller Radunia Stężyca 1
58 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 1
59 Filip Żagiel Ruch Chorzów 1
60 Dominik Banach Wisła Puławy 1
61 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 1
62 Jakub Ostrowski Znicz Pruszków 1
63 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
64 Jakub Wilczyński Hutnik Kraków 1
65 Wojciech Trochim Pogoń Siedlce 1
66 Mateusz Gancarczyk GKS Bełchatów 1
67 Michał Czarny Olimpia Elbląg 1
68 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 1
69 Michał Mikołajczyk Chojniczanka Chojnice 1
70 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
71 Szymon Kaliniec Znicz Pruszków 1
72 Carlos Daniel Wisła Puławy 1
73 Arkadiusz Najemski Motor Lublin 1
74 Robert Majewski Pogoń Siedlce 1
75 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 1
76 Piotr Celeban Śląsk II Wrocław 1
77 Daniel Szczepan Ruch Chorzów 1
78 Filip Wilak Lech II Poznań 1
79 Daniel Morys Garbarnia Kraków 1
80 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
81 Michal Klec Garbarnia Kraków 1
82 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 1
83 Damian Warnecki GKS Bełchatów 1
84 Łukasz Góra Stal Rzeszów 1
85 Bartłomiej Babiarz Wigry Suwałki 1
86 Mateusz Sowiński Wigry Suwałki 1
87 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 1
88 Bartosz Rymek Pogoń Siedlce 1
89 Hubert Konstanty Śląsk II Wrocław 1
90 Krystian Puton Wisła Puławy 1
91 Mateusz Bartosiak Chojniczanka Chojnice 1
92 Szymon Stanisławski Olimpia Elbląg 1
93 Łukasz Wolsztyński Chojniczanka Chojnice 1
94 João Criciúma Wigry Suwałki 1
95 Piotr Kurbiel Olimpia Elbląg 1
96 Szymon Sołtysiński GKS Bełchatów 1
97 Piotr Lisowski Wisła Puławy 1
98 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
99 Przemysław Szur Radunia Stężyca 1
100 Filip Olejniczak Śląsk II Wrocław 1
101 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 1
102 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 1
103 Jakub Siwek Ruch Chorzów 1
104 Kamil Mazek Chojniczanka Chojnice 1
105 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
106 Lubambo Musonda Śląsk II Wrocław 1
107 Adrian Piekarski Olimpia Elbląg 1
108 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 1
109 Waldemar Gancarczyk GKS Bełchatów 1
110 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
111 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
112 Bartosz Snopczyński Stal Rzeszów 1
113 Bartłomiej Korbecki Garbarnia Kraków 1
114 Tomasz Wojcinowicz Hutnik Kraków 1
115 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 1
116 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
117 Miłosz Kałahur Olimpia Elbląg 1
118 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 1
119 Sebastian Deja Radunia Stężyca 1