I liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 34 77 23 8 3 56 22 34
2 Widzew Łódź 34 62 18 8 8 53 38 15
3 Arka Gdynia 34 61 19 4 11 62 39 23
4 Korona Kielce 34 56 15 11 8 46 37 9
5 Odra Opole 34 51 14 9 11 51 46 5
6 Chrobry Głogów 34 50 13 11 10 43 34 9
7 Sandecja Nowy Sącz 34 47 12 11 11 39 36 3
8 GKS Katowice 34 46 11 13 10 44 47 -3
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 45 11 12 11 48 41 7
10 ŁKS Łódź 34 45 12 9 13 33 37 -4
11 Resovia 34 44 11 11 12 42 39 3
12 GKS Tychy 34 44 11 11 12 37 41 -4
13 Skra Częstochowa 34 38 8 14 12 28 41 -13
14 Puszcza Niepołomice 34 37 10 7 17 41 50 -9
15 Zagłębie Sosnowiec 34 36 8 12 14 41 48 -7
16 Stomil Olsztyn 34 35 10 5 19 32 52 -20
17 Górnik Polkowice 34 29 5 14 15 32 54 -22
18 GKS Jastrzębie 34 25 5 10 19 32 58 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 17 37 11 4 2 28 12 16
2 Arka Gdynia 17 36 11 3 3 32 14 18
3 Widzew Łódź 17 35 11 2 4 36 23 13
4 Chrobry Głogów 17 35 10 5 2 27 10 17
5 Korona Kielce 17 30 9 3 5 23 17 6
6 Odra Opole 17 26 7 5 5 24 22 2
7 GKS Katowice 17 26 7 5 5 27 24 3
8 GKS Tychy 17 25 6 7 4 20 18 2
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 23 6 5 6 23 16 7
10 Resovia 17 22 5 7 5 19 16 3
11 ŁKS Łódź 17 21 6 3 8 16 22 -6
12 Puszcza Niepołomice 17 20 5 5 7 26 23 3
13 Sandecja Nowy Sącz 17 19 4 7 6 18 19 -1
14 Zagłębie Sosnowiec 17 19 4 7 6 21 19 2
15 Górnik Polkowice 17 17 3 8 6 15 19 -4
16 Skra Częstochowa 17 16 2 10 5 16 22 -6
17 GKS Jastrzębie 17 16 4 4 9 16 29 -13
18 Stomil Olsztyn 17 15 5 0 12 18 30 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 17 40 12 4 1 28 10 18
2 Sandecja Nowy Sącz 17 28 8 4 5 21 17 4
3 Widzew Łódź 17 27 7 6 4 17 15 2
4 Korona Kielce 17 26 6 8 3 23 20 3
5 Arka Gdynia 17 25 8 1 8 30 25 5
6 Odra Opole 17 25 7 4 6 27 24 3
7 ŁKS Łódź 17 24 6 6 5 17 15 2
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 22 5 7 5 25 25 0
9 Resovia 17 22 6 4 7 23 23 0
10 Skra Częstochowa 17 22 6 4 7 12 19 -7
11 GKS Katowice 17 20 4 8 5 17 23 -6
12 Stomil Olsztyn 17 20 5 5 7 14 22 -8
13 GKS Tychy 17 19 5 4 8 17 23 -6
14 Puszcza Niepołomice 17 17 5 2 10 15 27 -12
15 Zagłębie Sosnowiec 17 17 4 5 8 20 29 -9
16 Chrobry Głogów 17 15 3 6 8 16 24 -8
17 Górnik Polkowice 17 12 2 6 9 17 35 -18
18 GKS Jastrzębie 17 9 1 6 10 16 29 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
ŁKS Łódź 3 6 8 1 5 8 6 4 4 9 6 9
Zagłębie Sosnowiec 4 5 5 9 13 9 4 9 7 4 7 13
Widzew Łódź 3 5 4 7 17 3 6 10 8 4 12 10
Stomil Olsztyn 4 8 3 4 3 12 5 8 6 9 11 11
Skra Częstochowa 1 5 5 7 8 5 4 3 1 6 9 15
Sandecja Nowy Sącz 8 3 5 7 5 9 3 2 9 7 9 7
Resovia 6 6 8 6 7 7 5 7 9 5 7 8
Puszcza Niepołomice 4 7 6 6 9 7 5 9 4 7 13 13
Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 5 4 10 8 7 9 5 5 3 13 11
Odra Opole 9 6 7 6 10 7 9 9 8 4 8 13
Miedź Legnica 8 3 7 0 8 4 12 4 9 4 12 7
Korona Kielce 4 5 7 3 9 12 6 9 8 4 10 4
Górnik Polkowice 1 7 4 6 5 9 8 7 7 10 8 12
GKS Tychy 7 6 3 11 7 6 2 6 3 9 12 5
GKS Katowice 6 2 9 7 6 10 6 6 2 10 13 13
GKS Jastrzębie 6 11 5 2 7 15 7 9 4 3 7 14
Chrobry Głogów 11 3 7 7 6 7 4 0 5 4 10 9
Arka Gdynia 4 5 9 7 11 7 10 4 12 9 15 8
- bramki zdobyte, - bramki stracone

I liga sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Arka Gdynia 34 2.97 1.82 1.15 50% 50%
2 Odra Opole 34 2.85 1.5 1.35 61.76% 38.24%
3 Widzew Łódź 34 2.68 1.56 1.12 50% 50%
4 Puszcza Niepołomice 34 2.68 1.21 1.47 50% 50%
5 GKS Katowice 34 2.68 1.29 1.38 52.94% 47.06%
6 GKS Jastrzębie 34 2.65 0.94 1.71 44.12% 55.88%
7 Zagłębie Sosnowiec 34 2.62 1.21 1.41 52.94% 47.06%
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 2.62 1.41 1.21 47.06% 52.94%
9 Górnik Polkowice 34 2.53 0.94 1.59 44.12% 55.88%
10 Stomil Olsztyn 34 2.47 0.94 1.53 47.06% 52.94%
11 Korona Kielce 34 2.44 1.35 1.09 50% 50%
12 Resovia 34 2.38 1.24 1.15 41.18% 58.82%
13 Miedź Legnica 34 2.29 1.65 0.65 35.29% 64.71%
14 GKS Tychy 34 2.29 1.09 1.21 41.18% 58.82%
15 Chrobry Głogów 34 2.26 1.26 1 38.24% 61.76%
16 Sandecja Nowy Sącz 34 2.21 1.15 1.06 44.12% 55.88%
17 ŁKS Łódź 34 2.06 0.97 1.09 29.41% 70.59%
18 Skra Częstochowa 34 2.03 0.82 1.21 38.24% 61.76%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

I liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Biliński Podbeskidzie Bielsko-Biała 19
2 Szymon Sobczak Zagłębie Sosnowiec 16
3 Patryk Makuch Miedź Legnica 14
4 Hubert Adamczyk Arka Gdynia 14
5 Karol Czubak Arka Gdynia 13
6 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 11
7 Szymon Kobusiński Puszcza Niepołomice 11
8 Filip Szymczak GKS Katowice 11
9 Patryk Mikita Stomil Olsztyn 11
10 Tomáš Mikinič Odra Opole 10
11 Pirulo . ŁKS Łódź 10
12 Łukasz Zjawiński Sandecja Nowy Sącz 9
13 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 9
14 Daniel Rumin GKS Tychy 9
15 Jakub Łukowski Korona Kielce 9
16 Dawid Błanik Korona Kielce 8
17 Patryk Szwedzik GKS Katowice 7
18 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 7
19 Szymon Pawłowski Zagłębie Sosnowiec 7
20 Łukasz Moneta Stomil Olsztyn 7
21 Bartłomiej Pawłowski Widzew Łódź 6
22 Michał Rzuchowski Chrobry Głogów 6
23 Dawid Czapliński Odra Opole 6
24 Goku Roman Podbeskidzie Bielsko-Biała 6
25 Piotr Mroziński Puszcza Niepołomice 6
26 Marek Mróz Resovia 6
27 Nemanja Mijušković Miedź Legnica 6
28 Christian Alemán Arka Gdynia 6
29 Jacek Podgórski Korona Kielce 6
30 Erik Čikoš Puszcza Niepołomice 6
31 Olaf Kobacki Arka Gdynia 6
32 Maxime Dominguez Miedź Legnica 6
33 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 5
34 Michał Marcjanik Arka Gdynia 5
35 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 5
36 Chuca . Miedź Legnica 5
37 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie Bielsko-Biała 5
38 Marek Fábry GKS Jastrzębie 5
39 Aleksander Komor Resovia 5
40 Dominik Piła Chrobry Głogów 5
41 Maciej Śliwa Miedź Legnica 5
42 Mateusz Marzec Odra Opole 5
43 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 5
44 Dawid Kubowicz Resovia 4
45 Mathieu Scalet Podbeskidzie Bielsko-Biała 4
46 Łukasz Kędziora Odra Opole 4
47 Adrian Błąd GKS Katowice 4
48 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 4
49 Rafał Mikulec Resovia 4
50 Maciej Mas Skra Częstochowa 4
51 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 4
52 Marko Roginić GKS Katowice 4
53 Karol Danielak Widzew Łódź 4
54 Wojciech Szumilas Zagłębie Sosnowiec 4
55 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 4
56 Adam Deja Arka Gdynia 4
57 Adam Frączczak Korona Kielce 4
58 Bartosz Guzdek Widzew Łódź 4
59 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 4
60 Konrad Nowak Odra Opole 4
61 Krzysztof Janus Odra Opole 4
62 Juliusz Letniowski Widzew Łódź 4
63 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 4
64 Mateusz Bondarenko GKS Jastrzębie 3
65 Mateusz Żebrowski Arka Gdynia 3
66 Bartłomiej Wasiluk Resovia 3
67 Tomáš Malec GKS Tychy 3
68 Marcin Szpakowski Korona Kielce 3
69 Evgeniy Shikavka Korona Kielce 3
70 Krzysztof Ropski Skra Częstochowa 3
71 Michał Bednarski Arka Gdynia 3
72 Nemanja Nedić GKS Tychy 3
73 Arkadiusz Piech Odra Opole 3
74 Dominik Dziąbek Chrobry Głogów 3
75 Oliver Práznovský Chrobry Głogów 3
76 Marek Hanousek Widzew Łódź 3
77 Łukasz Sołowiej Puszcza Niepołomice 3
78 Tomasz Boczek Sandecja Nowy Sącz 3
79 Eryk Sobków Górnik Polkowice 3
80 Mateusz Bochnak Chrobry Głogów 3
81 Piotr Janczukowicz ŁKS Łódź 3
82 Quentin Seedorf Zagłębie Sosnowiec 3
83 Patryk Stępiński Widzew Łódź 3
84 Damir Šovšić Sandecja Nowy Sącz 3
85 Błażej Szczepanek Sandecja Nowy Sącz 3
86 Paweł Tomczyk Widzew Łódź 3
87 Maciej Radaszkiewicz ŁKS Łódź 3
88 Bruno Garcia Miedź Legnica 3
89 Maciej Wróbel Odra Opole 3
90 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 3
91 Michał Walski Sandecja Nowy Sącz 3
92 Szymon Szymański Skra Częstochowa 2
93 Rafał Figiel GKS Katowice 2
94 Karol Chuchro Resovia 2
95 Mehdi Lehaire Miedź Legnica 2
96 Dominik Kun Widzew Łódź 2
97 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 2
98 Maciej Mańka GKS Tychy 2
99 Farid Ali GKS Jastrzębie 2
100 Wojciech Łaski GKS Jastrzębie 2
101 Dennis van der Heijden Chrobry Głogów 2
102 Paweł Wojciechowski Resovia 2
103 Sebastian Steblecki GKS Tychy 2
104 Antoni Klimek Odra Opole 2
105 Adrian Danek Korona Kielce 2
106 Bartosz Jaroch Resovia 2
107 Bartłomiej Eizenchart Resovia 2
108 Mateusz Spychała Odra Opole 2
109 Daniel Stanclik GKS Jastrzębie 2
110 Michał Masłowski Zagłębie Sosnowiec 2
111 Kristoffer Hansen Widzew Łódź 2
112 Dani Villa Widzew Łódź 2
113 Jurich Carolina Miedź Legnica 2
114 Konrad Handzlik GKS Jastrzębie 2
115 Ernest Terpiłowski Widzew Łódź 2
116 Filipe Oliveira Korona Kielce 2
117 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 2
118 Maksymilian Banaszewski Zagłębie Sosnowiec 2
119 Adrian Purzycki Górnik Polkowice 2
120 Damian Hilbrycht Resovia 2
121 Rafał Boguski Puszcza Niepołomice 2
122 Julio Rodríguez Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
123 Mateusz Kamiński Odra Opole 2
124 Nacho Monsalve ŁKS Łódź 2
125 Martin Dobrotka Arka Gdynia 2
126 Wiktor Żytek GKS Tychy 2
127 Radosław Gołębiowski Widzew Łódź 2
128 Fábio Nunes Widzew Łódź 2
129 Damian Chmiel Sandecja Nowy Sącz 2
130 Maksymilian Hebel Resovia 2
131 Michał Koj Korona Kielce 2
132 Marcel Ziemann Chrobry Głogów 2
133 Jakub Górski Korona Kielce 2
134 Mikołaj Kwietniewski Skra Częstochowa 2
135 Dawid Polkowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
136 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 2
137 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 2
138 Bartosz Biel GKS Tychy 2
139 Jakub Niewiadomski GKS Jastrzębie 2
140 Gracjan Jaroch GKS Tychy 2
141 Emile Thiakane Puszcza Niepołomice 2
142 Dawid Witkowski GKS Jastrzębie 2
143 Kajetan Szmyt Górnik Polkowice 2
144 Kacper Gach Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
145 Tomasz Wojcinowicz Puszcza Niepołomice 2
146 Merveille Fundambu Stomil Olsztyn 2
147 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 2
148 Stipe Jurić ŁKS Łódź 2
149 Beniamin Czajka Stomil Olsztyn 1
150 Dalibor Takáč Korona Kielce 1
151 Maciej Dąbrowski ŁKS Łódź 1
152 Mavroudis Bougaḯdis Chrobry Głogów 1
153 Luka Zarandia Korona Kielce 1
154 Jakub Zych Sandecja Nowy Sącz 1
155 Nikolas Korzeniecki Zagłębie Sosnowiec 1
156 Tomasz Nawotka Sandecja Nowy Sącz 1
157 Svetoslav Dikov Sandecja Nowy Sącz 1
158 Rok Kidrič Puszcza Niepołomice 1
159 Mateusz Kuzimski Arka Gdynia 1
160 Robert Gegedosh Górnik Polkowice 1
161 Michał Bojdys Górnik Polkowice 1
162 Hubert Sobol Stomil Olsztyn 1
163 Mateusz Czyżycki GKS Tychy 1
164 Kamil Kościelny Puszcza Niepołomice 1
165 Jakub Karbownik GKS Katowice 1
166 Bruno Żołądź Górnik Polkowice 1
167 Kyrylo Petrov Korona Kielce 1
168 Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów 1
169 Mateusz Malec Skra Częstochowa 1
170 Jaka Kolenc Chrobry Głogów 1
171 Marcin Biernat Górnik Polkowice 1
172 Vladyslav Okhronchuk GKS Jastrzębie 1
173 Piotr Żemło Odra Opole 1
174 Aleksander Paluszek Skra Częstochowa 1
175 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
176 Łukasz Wroński Puszcza Niepołomice 1
177 Maciej Dempc Stomil Olsztyn 1
178 Kelechukwu Ibe-Torti ŁKS Łódź 1
179 Mateusz Kowalczyk ŁKS Łódź 1
180 Marcel Misztal Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
181 Tomasz Cywka Chrobry Głogów 1
182 Przemysław Kita Widzew Łódź 1
183 Vamara Sanogo Zagłębie Sosnowiec 1
184 Yiğit Emre Çeltik Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
185 Jacek Kiełb Korona Kielce 1
186 Rafał Kobryń Sandecja Nowy Sącz 1
187 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
188 Szymon Zalewski GKS Jastrzębie 1
189 Michał Trąbka ŁKS Łódź 1
190 Piotr Pyrdoł Skra Częstochowa 1
191 Kornel Osyra Sandecja Nowy Sącz 1
192 Fabian Hiszpański Arka Gdynia 1
193 Sebastian Strózik Resovia 1
194 Jakub Wróbel Resovia 1
195 Marcel Pięczek Puszcza Niepołomice 1
196 Hubert Tomalski Puszcza Niepołomice 1
197 Jakub Bartosz Puszcza Niepołomice 1
198 Michał Michalec Chrobry Głogów 1
199 Jakub Szrek Odra Opole 1
200 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 1
201 Jon Aurtenetxe Miedź Legnica 1
202 Damian Nowak GKS Tychy 1
203 Hubert Turski Chrobry Głogów 1
204 Titas Milasius Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
205 Dawid Wolny Sandecja Nowy Sącz 1
206 Sebastian Rudol Sandecja Nowy Sącz 1
207 Rafał Niziołek Odra Opole 1
208 Jakub Piątek GKS Tychy 1
209 Dominik Połap GKS Tychy 1
210 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sącz 1
211 Mikkel Rygaard ŁKS Łódź 1
212 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 1
213 Piotr Malarczyk Korona Kielce 1
214 Maissa Fall Sandecja Nowy Sącz 1
215 Tomasz Dejewski Widzew Łódź 1
216 Patryk Bryła Zagłębie Sosnowiec 1
217 Filip Kozłowski GKS Katowice 1
218 Karol Żwir Stomil Olsztyn 1
219 Jakub Bieroński Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
220 Maciej Dampc Stomil Olsztyn 1
221 Damian Tront Miedź Legnica 1
222 Michał Bednarski Miedź Legnica 1
223 Jakub Sypek Górnik Polkowice 1
224 Grzegorz Aftyka Puszcza Niepołomice 1
225 Konrad Stępień Puszcza Niepołomice 1
226 Mattia Montini Widzew Łódź 1
227 Oskar Repka GKS Katowice 1
228 Maciej Rosołek Arka Gdynia 1
229 Michał Kuczałek GKS Jastrzębie 1
230 Artur Siemaszko Arka Gdynia 1
231 Damian Pavlas GKS Katowice 1
232 Patryk Zych Stomil Olsztyn 1
233 Bartosz Jaroszek GKS Katowice 1
234 Bartłomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sącz 1
235 Krystian Nowak Widzew Łódź 1
236 Paweł Zieliński Widzew Łódź 1
237 Kacper Karasek Widzew Łódź 1
238 Michał Kołodziejski GKS Katowice 1
239 Wojciech Reiman Stomil Olsztyn 1
240 Marcus Vinícius Arka Gdynia 1
241 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
242 Jonathan Simba Bwanga Stomil Olsztyn 1
243 Karol Twardowski Resovia 1
244 Mateusz Michalski Widzew Łódź 1
245 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 1
246 Kacper Wełniak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
247 Oskar Paprzycki GKS Tychy 1
248 Mateusz Słodowy GKS Jastrzębie 1
249 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
250 Jan Sobociński ŁKS Łódź 1
251 Bartosz Szeliga ŁKS Łódź 1
252 Maciej Ambrosiewicz Zagłębie Sosnowiec 1
253 Marcin Urynowicz GKS Katowice 1
254 Grzegorz Szymusik Korona Kielce 1
255 Daniel Feruga GKS Jastrzębie 1
256 Oliver Podhorin Resovia 1
257 Marcin Stromecki Skra Częstochowa 1
258 Mateusz Maćkowiak Odra Opole 1
259 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
260 Maciej Pałaszewski Górnik Polkowice 1
261 Dariusz Kamiński GKS Jastrzębie 1
262 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
263 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
264 Miłosz Trojak Odra Opole 1
265 Kamil Antonik Resovia 1
266 Michał Grudniewski Widzew Łódź 1
267 Aléx Tanque Zagłębie Sosnowiec 1

I liga sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mavroudis Bougaḯdis Chrobry Głogów 2
2 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 1
3 Damian Hilbrycht Resovia 1
4 Mateusz Kamiński Odra Opole 1
5 Maciej Dąbrowski ŁKS Łódź 1
6 Svetoslav Dikov Sandecja Nowy Sącz 1
7 Michał Bojdys Górnik Polkowice 1
8 Piotr Żemło Odra Opole 1
9 Szymon Zalewski GKS Jastrzębie 1
10 Jon Aurtenetxe Miedź Legnica 1
11 Oskar Repka GKS Katowice 1
12 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
13 Daniel Feruga GKS Jastrzębie 1
14 Dawid Szkudlarek GKS Jastrzębie 1
15 Remigiusz Borkała GKS Jastrzębie 1
16 Oskar Koprowski ŁKS Łódź 1
17 Ivan Hladík Puszcza Niepołomice 1