III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 9 21 6 3 0 22 7 15
2 Wieczysta Kraków 9 18 5 3 1 22 8 14
3 ŁKS Probudex Łagów 9 18 5 3 1 16 8 8
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 17 5 2 2 16 11 5
5 Avia Świdnik 9 16 4 4 1 12 4 8
6 Stal Stalowa Wola 9 16 5 1 3 18 13 5
7 Korona II Kielce 9 16 4 4 1 13 9 4
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 14 4 2 3 14 10 4
9 Sokół Sieniawa 9 13 4 1 4 12 16 -4
10 Podhale Nowy Targ 9 12 3 3 3 10 10 0
11 Chełmianka Chełm 9 11 3 2 4 18 14 4
12 Podlasie Biała Podlaska 9 11 2 5 2 10 10 0
13 Wisłoka Dębica 9 11 3 2 4 15 16 -1
14 Unia Tarnów 9 9 3 0 6 9 29 -20
15 Lublinianka Lublin 9 7 2 1 6 7 16 -9
16 Wisła Sandomierz 9 5 1 2 6 8 21 -13
17 KS Wiązownica 9 4 1 1 7 13 22 -9
18 Czarni Połaniec 9 4 1 1 7 6 17 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 5 11 3 2 0 15 3 12
2 ŁKS Probudex Łagów 5 11 3 2 0 11 6 5
3 Cracovia II 4 10 3 1 0 11 5 6
4 Wisłoka Dębica 5 10 3 1 1 11 8 3
5 Stal Stalowa Wola 4 9 3 0 1 7 3 4
6 Korona II Kielce 5 8 2 2 1 8 6 2
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 8 2 2 0 6 3 3
8 Chełmianka Chełm 6 8 2 2 2 11 10 1
9 Orlęta Radzyń Podlaski 4 6 2 0 2 6 5 1
10 Avia Świdnik 5 6 1 3 1 5 4 1
11 Lublinianka Lublin 5 6 2 0 3 5 7 -2
12 Sokół Sieniawa 4 4 1 1 2 4 8 -4
13 Podlasie Biała Podlaska 4 3 0 3 1 4 5 -1
14 KS Wiązownica 5 3 1 0 4 7 9 -2
15 Podhale Nowy Targ 4 1 0 1 3 1 6 -5
16 Unia Tarnów 4 0 0 0 4 0 14 -14
17 Wisła Sandomierz 4 0 0 0 4 4 13 -9
18 Czarni Połaniec 4 0 0 0 4 2 8 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 5 11 3 2 0 11 2 9
2 Orlęta Radzyń Podlaski 5 11 3 2 0 10 6 4
3 Podhale Nowy Targ 5 11 3 2 0 9 4 5
4 Avia Świdnik 4 10 3 1 0 7 0 7
5 Sokół Sieniawa 5 9 3 0 2 8 8 0
6 Unia Tarnów 5 9 3 0 2 9 15 -6
7 Korona II Kielce 4 8 2 2 0 5 3 2
8 Podlasie Biała Podlaska 5 8 2 2 1 6 5 1
9 Wieczysta Kraków 4 7 2 1 1 7 5 2
10 ŁKS Probudex Łagów 4 7 2 1 1 5 2 3
11 Stal Stalowa Wola 5 7 2 1 2 11 10 1
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 6 2 0 3 8 7 1
13 Wisła Sandomierz 5 5 1 2 2 4 8 -4
14 Czarni Połaniec 5 4 1 1 3 4 9 -5
15 Chełmianka Chełm 3 3 1 0 2 7 4 3
16 Wisłoka Dębica 4 1 0 1 3 4 8 -4
17 Lublinianka Lublin 4 1 0 1 3 2 9 -7
18 KS Wiązownica 4 1 0 1 3 6 13 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wieczysta Kraków

Gospodarze Wynik Goście Data
Wieczysta Kraków 0 - 0 Podhale Nowy Targ 12 listopada 2022
Czarni Połaniec 0 - 0 Wieczysta Kraków 5 listopada 2022
Wieczysta Kraków 0 - 0 Avia Świdnik 29 października 2022
Korona II Kielce 0 - 0 Wieczysta Kraków 22 października 2022
Wieczysta Kraków 0 - 0 Wisłoka Dębica 15 października 2022
Wieczysta Kraków 0 - 0 Wisła Sandomierz 8 października 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Wieczysta Kraków 1 października 2022
Wieczysta Kraków 7 - 0 Unia Tarnów 24 września 2022
KS Wiązownica 1 - 3 Wieczysta Kraków 17 września 2022
Wieczysta Kraków 1 - 1 Cracovia II 10 września 2022
Lublinianka Lublin 0 - 2 Wieczysta Kraków 3 września 2022
Wieczysta Kraków 1 - 1 Stal Stalowa Wola 27 sierpnia 2022
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Wieczysta Kraków 21 sierpnia 2022
Wieczysta Kraków 4 - 1 Sokół Sieniawa 17 sierpnia 2022
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Wieczysta Kraków 13 sierpnia 2022
Wieczysta Kraków 2 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 sierpnia 2022

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sebastian Strózik Cracovia II 7
2 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 6
3 Kostiantyn Czernij KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6
4 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 5
5 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 5
6 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 5
7 Jakub Knap Chełmianka Chełm 4
8 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 4
9 Radosław Majewski Wieczysta Kraków 4
10 Michał Mak Wieczysta Kraków 4
11 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 4
12 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 4
13 Marcin Budziński Cracovia II 4
14 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 3
15 Jakub Mażysz Podlasie Biała Podlaska 3
16 Michał Kitliński Stal Stalowa Wola 3
17 Patryk Zieliński KS Wiązownica 3
18 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 3
19 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 3
20 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 3
21 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 3
22 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 3
23 Michał Paluch Lublinianka Lublin 3
24 Łukasz Seweryn ŁKS Probudex Łagów 2
25 Kacper Wydra KS Wiązownica 2
26 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 2
27 Rafał Kursa Avia Świdnik 2
28 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
29 Kacper Myszogląd Stal Stalowa Wola 2
30 Piotr Bujak Wieczysta Kraków 2
31 Szymon Feret Sokół Sieniawa 2
32 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 2
33 Przemysław Kapek Cracovia II 2
34 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
35 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
36 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 2
37 Hubert Szulc Korona II Kielce 2
38 Jakub Rybus Korona II Kielce 2
39 Yevgen Toyanovskyi Wisła Sandomierz 2
40 Nicolai Solodovnicov Wisła Sandomierz 2
41 Tomasz Palonek Unia Tarnów 2
42 Damian Lepiarz ŁKS Probudex Łagów 2
43 Rafał Michalik KS Wiązownica 2
44 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 2
45 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 2
46 Dominik Maluga Avia Świdnik 2
47 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 2
48 Mateusz Jędryas Wisłoka Dębica 2
49 Piotr Kuźma Orlęta Radzyń Podlaski 2
50 Kacper Nowicki Cracovia II 2
51 Krystian Bracik Cracovia II 2
52 Karol Twardowski Sokół Sieniawa 2
53 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 2
54 Mateusz Geniec Sokół Sieniawa 2
55 Kacper Rop KS Wiązownica 2
56 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 2
57 Paweł Oziębło Sokół Sieniawa 2
58 Michał Banik Podhale Nowy Targ 2
59 Szymon Rak Avia Świdnik 2
60 Mateusz Peda Wisła Sandomierz 1
61 Daniel Wolak Sokół Sieniawa 1
62 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 1
63 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 1
64 Jakub Smoleń Wisłoka Dębica 1
65 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
66 Tomasz Tymosiak Lublinianka Lublin 1
67 Illa Tymoszenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
68 Denys Favorov Wieczysta Kraków 1
69 Emmanuel Kumah Wieczysta Kraków 1
70 Bartosz Żurek Podhale Nowy Targ 1
71 Arkadiusz Staszczak Wisłoka Dębica 1
72 Kacper Chełmecki ŁKS Probudex Łagów 1
73 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
74 Marcin Świech Lublinianka Lublin 1
75 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
76 Michał Mydlarz ŁKS Probudex Łagów 1
77 Adrian Rakowski Podhale Nowy Targ 1
78 Diel Spring Podlasie Biała Podlaska 1
79 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
80 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 1
81 Mariusz Szuszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
82 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 1
83 Łukasz Soszyński Stal Stalowa Wola 1
84 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 1
85 Maciej Maślany Wisłoka Dębica 1
86 Kacper Jodłowski Cracovia II 1
87 Szymon Kuzior Wisła Sandomierz 1
88 Kotaro Hirota ŁKS Probudex Łagów 1
89 Aleksander Waniek ŁKS Probudex Łagów 1
90 Wojciech Białek Avia Świdnik 1
91 Tomasz Mucha Korona II Kielce 1
92 Łukasz Mazurek Podhale Nowy Targ 1
93 Jakub Pawlik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
94 Michał Musik KS Wiązownica 1
95 Maksymilian Hebel Wieczysta Kraków 1
96 Mateusz Chyła Podlasie Biała Podlaska 1
97 Oskar Łąk Czarni Połaniec 1
98 Damian Bawor Czarni Połaniec 1
99 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
100 Sebastian Kaczyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
101 Jakub Persak Wisła Sandomierz 1
102 Patryk Zaucha Cracovia II 1
103 Mateusz Pieńczak Cracovia II 1
104 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 1
105 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 1
106 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
107 Dmytro Sydorenko Wisła Sandomierz 1
108 Serhiy Melinyshyn ŁKS Probudex Łagów 1
109 Jakub Rachfalik Wisłoka Dębica 1
110 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 1
111 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
112 Michał Smolarczyk Korona II Kielce 1
113 Karol Kalita Lublinianka Lublin 1
114 Michał Sitek KS Wiązownica 1
115 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
116 Sławomir Peszko Wieczysta Kraków 1
117 Patryk Kołodziej Wieczysta Kraków 1
118 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 1
119 Kacper Nytko Czarni Połaniec 1
120 Dawid Nojszewski Podlasie Biała Podlaska 1
121 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
122 Igor Dubas Unia Tarnów 1
123 Szymon Mida Unia Tarnów 1
124 Paweł Chaliadka Orlęta Radzyń Podlaski 1
125 Kōsei Iwao Stal Stalowa Wola 1
126 Tomasz Bała Cracovia II 1
127 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
128 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 1
129 Ernest Skrzyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
130 Mateusz Majewski Lublinianka Lublin 1
131 Maciej Góralski Avia Świdnik 1
132 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
133 Thiago Rodrigues de Souza Cracovia II 1
134 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1