Podopieczni Franciszka Smudy w pięknym stylu zapewnili sobie awans do 3 ligi. W drugim spotkaniu przeciwko rezerwom Termaliki Bruk-Bet II Nieciecza zwyciężyli 0:3.

Wieczysta Kraków zgodnie z planem zapewniła sobie awans do III ligi, już po pierwszym spotkaniu barażowym krakowianie mogli powiedzieć, że są więcej niż jedną nogą. Spotkanie przed własną publicznością zwyciężyli 4:0 a bohaterem drużyny został Maciej Jankowski, autor wszystkich trafień.

Do środowego rewanżu, gospodarze z Niecieczy przystępowali z nadziejami na odrobienie strat z pierwszego spotkania. Już w 12. minucie ich marzenia zostały rozwiane. Pierwsza bramkę w tym spotkaniu zdobył Maksymilian Hebel. W pierwszej połowie więcej bramek nie obejrzeliśmy. W drugiej części starcia swoje trafienie z rzutu karnego dołożył Radosław Majewski a chwilę później Łukasz Pietras.

Podopieczni Franciszka Smudy wywalczyli awans w pięknym stylu w dwumeczu zdobywając siedem trafień, oraz zachowując czyste konto. Przed nimi okres przygotowawczy do nowego sezonu i zmagania w wyższej lidze. Jak sądzicie, na co stać krakowski zespół w trzeciej lidze?

Foto: Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.