III liga, gr. I sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 25 8 1 1 24 9 15
2 Mławianka Mława 10 23 7 2 1 30 18 12
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 22 6 4 0 20 12 8
4 Legionovia Legionowo 10 21 6 3 1 24 12 12
5 Unia Skierniewice 10 18 5 3 2 10 5 5
6 Legia II Warszawa 10 17 4 5 1 24 14 10
7 Broń Radom 10 15 4 3 3 20 15 5
8 Pelikan Łowicz 10 15 4 3 3 16 13 3
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 15 4 3 3 14 12 2
10 Jagiellonia II Białystok 10 11 3 2 5 21 19 2
11 Olimpia Zambrów 10 11 2 5 3 11 16 -5
12 Ursus Warszawa 10 10 1 7 2 15 18 -3
13 Sokół Ostróda 10 10 3 1 6 15 21 -6
14 ŁKS II Łódź 10 9 2 3 5 13 18 -5
15 Pilica Białobrzegi 10 7 1 4 5 12 22 -10
16 Warta Sieradz 10 7 1 4 5 11 22 -11
17 Błonianka Błonie 10 4 1 1 8 11 29 -18
18 Concordia Elbląg 10 2 0 2 8 9 25 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 13 4 1 1 13 4 9
2 Mławianka Mława 6 13 4 1 1 20 12 8
3 Broń Radom 6 11 3 2 1 12 8 4
4 Legionovia Legionowo 5 10 3 1 1 13 6 7
5 Legia II Warszawa 6 9 2 3 1 16 10 6
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 8 2 2 0 8 5 3
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 7 2 1 2 7 6 1
8 Ursus Warszawa 6 7 1 4 1 12 12 0
9 Sokół Ostróda 5 6 2 0 3 7 10 -3
10 Pelikan Łowicz 5 5 1 2 2 5 6 -1
11 Warta Sieradz 5 5 1 2 2 7 10 -3
12 ŁKS II Łódź 4 4 1 1 2 5 9 -4
13 Jagiellonia II Białystok 4 3 1 0 3 8 9 -1
14 Olimpia Zambrów 5 3 0 3 2 3 8 -5
15 Błonianka Błonie 5 3 1 0 4 6 13 -7
16 Pilica Białobrzegi 5 2 0 2 3 3 8 -5
17 Concordia Elbląg 6 2 0 2 4 6 12 -6
18 Unia Skierniewice 2 1 0 1 1 0 1 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 8 17 5 2 1 10 4 6
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 14 4 2 0 12 7 5
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 12 4 0 0 11 5 6
4 Legionovia Legionowo 5 11 3 2 0 11 6 5
5 Mławianka Mława 4 10 3 1 0 10 6 4
6 Pelikan Łowicz 5 10 3 1 1 11 7 4
7 Legia II Warszawa 4 8 2 2 0 8 4 4
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 8 2 2 1 7 6 1
9 Jagiellonia II Białystok 6 8 2 2 2 13 10 3
10 Olimpia Zambrów 5 8 2 2 1 8 8 0
11 ŁKS II Łódź 6 5 1 2 3 8 9 -1
12 Pilica Białobrzegi 5 5 1 2 2 9 14 -5
13 Broń Radom 4 4 1 1 2 8 7 1
14 Sokół Ostróda 5 4 1 1 3 8 11 -3
15 Ursus Warszawa 4 3 0 3 1 3 6 -3
16 Warta Sieradz 5 2 0 2 3 4 12 -8
17 Błonianka Błonie 5 1 0 1 4 5 16 -11
18 Concordia Elbląg 4 0 0 0 4 3 13 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Mławianka Mława 19 listopada 2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 listopada 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 5 listopada 2022
Ursus Warszawa 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 października 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Sokół Ostróda 22 października 2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 października 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Pelikan Łowicz 8 października 2022
Błonianka Błonie 3 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 października 2022
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 września 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Legionovia Legionowo 17 września 2022
Unia Skierniewice 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 września 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 ŁKS II Łódź 3 września 2022
Concordia Elbląg 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 sierpnia 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Olimpia Zambrów 21 sierpnia 2022
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Warta Sieradz 13 sierpnia 2022
Legia II Warszawa 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 sierpnia 2022

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Joao Odilon Mławianka Mława 10
2 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9
3 Szymon Wiejak Legionovia Legionowo 9
4 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 8
5 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 6
6 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
7 Rafał Maciejewski Legia II Warszawa 6
8 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
9 Maciej Rogalski Mławianka Mława 5
10 Marcin Szymczak Broń Radom 5
11 Karol Noiszewski Legia II Warszawa 5
12 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 5
13 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 5
14 Łukasz Święty Sokół Ostróda 5
15 Michał Kielak Broń Radom 5
16 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 5
17 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
18 Maciej Bortniczuk Jagiellonia II Białystok 5
19 Bartosz Rymek Legionovia Legionowo 4
20 Michał Stryjewski Mławianka Mława 4
21 Kacper Siudak Błonianka Błonie 4
22 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 4
23 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 4
24 Yevhen Radionov Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
25 Szymon Sołtyński Pelikan Łowicz 4
26 Dawid Kasprzyk Sokół Ostróda 4
27 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 4
28 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
29 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 3
30 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
31 Bartłomiej Nowak Broń Radom 3
32 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 3
33 Adrian Skrzyniak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
34 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 3
35 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 3
36 Kamil Odolak Broń Radom 3
37 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
38 Piotr Grober Pilica Białobrzegi 2
39 Szymon Masiak Mławianka Mława 2
40 Bartłomiej Maćczak Unia Skierniewice 2
41 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
42 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 2
43 Jakub Król Warta Sieradz 2
44 Jakub Pawłowski Warta Sieradz 2
45 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
46 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
47 Kamil Skok Sokół Ostróda 2
48 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 2
49 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 2
50 Filip Laskowski Legia II Warszawa 2
51 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 2
52 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
53 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 2
54 Szymon Szałkowski Sokół Ostróda 2
55 Nazar Malinowski Olimpia Zambrów 2
56 Adam Patora Pelikan Łowicz 2
57 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 2
58 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 2
59 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 2
60 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 2
61 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 2
62 Jakub Tabor Pelikan Łowicz 2
63 Marcel Bykowski Olimpia Zambrów 2
64 Andrzej Trubeha Jagiellonia II Białystok 2
65 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
66 Óscar Andres Vidal Mera Ursus Warszawa 1
67 Władysław Ochronczuk ŁKS II Łódź 1
68 Arkadiusz Niezgoda Błonianka Błonie 1
69 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
70 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
71 Maksym Rosiński Unia Skierniewice 1
72 Wojciech Kalinowski Broń Radom 1
73 Jakub Tworek Mławianka Mława 1
74 Marcin Prusinowski Ursus Warszawa 1
75 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
76 Adrian Olpiński Pelikan Łowicz 1
77 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 1
78 Javi Moreno ŁKS II Łódź 1
79 Bartosz Bida Jagiellonia II Białystok 1
80 Maksymilian Korczak Błonianka Błonie 1
81 Dawid Kiedrowicz Legia II Warszawa 1
82 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
83 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
84 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
85 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 1
86 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
87 Radosław Bukacki Concordia Elbląg 1
88 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
89 Igor Strzałek Legia II Warszawa 1
90 Aleks Hendryk Mławianka Mława 1
91 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
92 Maksim Kventsar Sokół Ostróda 1
93 Eryk Jarzębski Concordia Elbląg 1
94 Aleks Łęcki Concordia Elbląg 1
95 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 1
96 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 1
97 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
98 Matheus Dias Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
99 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
100 Filip Rogalski Mławianka Mława 1
101 Wiktor Kościuk ŁKS II Łódź 1
102 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
103 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
104 Jordan Majchrzak Legia II Warszawa 1
105 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 1
106 Szymon Drewek Concordia Elbląg 1
107 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
108 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 1
109 Konrad Rudnicki Pilica Białobrzegi 1
110 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 1
111 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
112 Damian Mosiejko Unia Skierniewice 1
113 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
114 Mateusz Krawczyk Pilica Białobrzegi 1
115 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 1
116 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
117 Patryk Kostyk Mławianka Mława 1
118 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
119 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
120 Jan Nawotczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
121 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
122 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 1
123 Bartosz Bernatowicz Jagiellonia II Białystok 1
124 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 1
125 Jakub Tosik ŁKS II Łódź 1
126 Igor Korczakowski Legia II Warszawa 1