Motor Lublin zwyciężył ósmy mecz z rzędu i pnie się w górę tabeli. Tym razem zespół z Lublina pokonał przed własną publicznością Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Tomasz Kołbon.

Pierwsze minuty spotkania przyniosły sporą dominację w wykonaniu piłkarzy Motoru. Piłkarze lubelskiego klubu naciskali swojego rywala, na jego połowie. W 11. minucie przed szansą na otworzenie wyniku spotkania stanął Jakub Kosecki, lecz będą w polu karnym zdecydował się na strzał, który ostatecznie został zablokowany przez defensora gości. W 13. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, Adam Ryczkowski zgrał piłkę piłkę w pole karne a w odpowiednim miejscu znalazł się Tomasz Kołbon i skierował piłkę do siatki. 

Po szybko strzelonej bramce podopieczni Marka Saganowskiego oddali pole gry rywalowi, który szukał swojej okazji na doprowadzenie do wyrównania. Mimo to, wszystkie ataki były rozbijane w okolicy szesnastego metra.

Drugą połowę lublinianie rozpoczęli z większym animuszem, co od razu zaowocowało dwiema dobrymi sytuacjami po stałych fragmentach gry, lecz w tych sytuacjach mylili się Michał Fidziukiewicz oraz Bartosz Zbiciak.

W dalszej części spotkania, to ponownie Pogoń doszła do głosu i to ona dłużej utrzymywała się przy piłce. Mimo, że Motor stwarzał sobie dobre okazje to brakowało skuteczności w finalizacji. W końcówce spotkania Michał Sacharuk stanął przed szansą wyrównania stanu rywalizacji, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy.

Motor Lublin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 (1:0)

13' 1:0 Kołbon

Motor Lublin: Madejski – Kosecki, Rozmus, Świeciński, Fidziukiewicz, Cichocki, Wójcik, Sędzikowski, Kołbon, Zbiciak, Ryczkowski

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Haluch – Sławek, Gładysz, Zembrowski, Łoś, Owczarek, Kołaczek, Apolinarski, Pawłowski, Lisowski, Jean Franco


Foto: Motor Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.