Przemysław Pęksa został wypożyczony do Avii Świdnik

Stal Rzeszów wypożyczyła kolejnego młodego zawodnika. Tym razem mowa o Przemysławie Pęksie, który w sezonie 2021/22 będzie występował w trzecioligowej Avii Świdnik.

więcej →

Mateusz Gancarczyk wzmocnił GKS Bełchatów

Spadkowicz z Fortuna 1 ligi potwierdził kolejne wzmocnienie. Do ekipy GKS-u Bełchatów dołączył Mateusz Gancarczyk, który ostatnio występował w Odrze Opole.

więcej →

Szymon Stanisławski oficjalnie w Olimpii Elbląg

Olimpia Elbląg buduje kadrę na sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze. Do ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego dołączył Szymon Stanisławski z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej →

Błażej Szczepanek został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz

Kolejny młody zawodnik Stali Rzeszów w nadchodzącym sezonie będzie grał w wyższej lidze. Tym razem mowa o Błażeju Szczepanku, który został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz.

więcej →

Szymon Rak oraz Dawid Kuliga wzmocnili trzecioligową Wisłę Sandomierz

Wisła Sandomierz kompletuje kadrę na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Do ekipy "niebiesko-biało-czerwonych" dołączyli Szymon Rak z Motoru Lublin oraz Dawid Kuliga z Avii Świdnik.

więcej →

Bartłomiej Olszewski podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola potwierdziła kolejne letnie wzmocnienie. Do zespołu Rolanda Thomasa dołączył Bartłomiej Olszewski, który w sezonie 2020/21 występował w Pogoni Siedlce.

więcej →

Sławomir Duda podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola dokonała kolejnego wzmocnienia. Do zespołu "zielono-czarnych" dołączył Sławomir Duda, który ostatnio grał w Motorze Lublin.

więcej →

Rafał Górecki oraz Aleksander Stachnik wzmocnili Wisłokę Dębica

Trzecioligowa Wisłoka Dębica w czwartek potwierdziła dwa wzmocnienia. Do ekipy Dariusza Kantora dołączyli Rafał Górecki oraz Aleksander Stachnik.

więcej →

Rafał Adamek oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w lecie przechodzi rewolucję kadrową. Ekipa "pomarańczowo-czarnych" potwierdza że w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Do zespołu Przemysława Cecherza dołączył Rafał Adamek.

więcej →

Mikołaj Smyłek podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola buduje kadrę na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Dziś klub ogłosił kolejne wzmocnienie, a do ekipy Rolanda Thomasa dołączył Mikołaj Smyłek z Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

więcej →

Michał Stasz został nowym zawodnikiem Hutnika Kraków

Hutnik Kraków buduje kadrę na sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze. Do ekipy Szymona Szydełki dołączył Michał Stasz, który ostatnio był piłkarzem czwartoligowych Karpat Krosno.

więcej →

Adam Dobosz podisał umowę z GKS-em Bełchatów

GKS Bełchatów buduje kadrę na eWinner 2 ligę. Do ekipy z województwa łódzkiego dołączył Adam Dobosz, który ostatnio występował w Sokole Ostróda.

więcej →

Szymon Jarosz oficjalnie w Polonii Warszawa

Wyjaśniła się przyszłość Szymona Jarosza, który ostatnio był związany z Olimpią Grudziądz. Obrońca został nowym zawodnikiem trzecioligowej Polonii Warszawa.

więcej →

Kamil Bełczowski wrócił do Wisły Sandomierz

Wisła Sandomierz rozpoczęła kompletowanie kadry na nowy sezon w 3 lidze. Jak poinformował klub, jego szeregi zasilił Kamil Bełczowski, który ostatnio grał w Hutniku Kraków.

więcej →

Dariusz Brągiel oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski kontynuuje ofensywę transferową. Do ekipy ze Świętokrzyskiej 11, dołączył Dariusz Brągiel z Wisły Puławy.

więcej →

Patryk Kapuściński został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Podhale Nowy Targ nie zatrzymuje się i kontraktuje kolejnych graczy. Dziś klub ogłosił pozyskanie Patryka Kapuścińskiego z TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Radosław Sylwestrzak podpisał umowę z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski potwierdziło kolejne letnie wzmocnienie. Do ekipy Przemysława Cecherza dołączył Radosław Sylwestrzak, który ostatnio grał w Stali Rzeszów.

więcej →

Oleksandr Yatsenko podpisał umowę z Siarką Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg jest bardzo aktywna od początku letniego okienka transferowego. Do zespołu "zielono-czarno-żółtych" dołączył Oleksandr Yatsenko z rezerw Lecha Poznań.

więcej →

Bartosz Snopczyński oraz Daniel Pawłowski oficjalnie w Stali Rzeszów

Stal Rzeszów potwierdziła dziś dwa wzmocnienia. Do ekipy Daniela Myśliwca dołączyli Bartosz Snopczyński oraz Daniel Pawłowski.

więcej →

Gerard Bieszczad oraz Ramil Mustafajev przedłużyli umowy ze Stalą Rzeszów

Stal Rzeszów buduje skład na sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze. Prócz wzmocnień, klub z Hetmańskiej 69 przedłuża także umowy. Jak czytamy na oficjalnej stronie, w stolicy Podkarpacia na dłużej...

więcej →