Portugalski obrońca dołączył do Wisły Puławy

Pedro Gaio dołączył do zespołu Mariusza Pawlaka. 24-letni Portugalczyk podpisał 1,5 roczny kontrakt

więcej →

Maciej Orłowski nowym zawodnikiem Raduni Stężyca

Maciej Orłowski w rundzie jesiennej występował w barwach Górnika Łęczna, teraz przyjdzie mu się zmierzyć z wymaganiami jakie stawia eWinner 2 liga.

więcej →

Wojciech Figurski trenerem Sokoła Ostróda

Wojciech Figurski został zeprezentowany jako nowy szkoleniowiec Sokoła Ostróda. Zastąpił na tym stanowisku Huberta Błaszczaka.

więcej →

Dominik Kunca został wypożyczony do Avii Świdnik

Avia Świdnik zaprezentowała kolejne zimowe wzmocnienie. Tym razem do trzecioligowca dołączył Dominik Kunca, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Elorhan Matheus Vital Gomes de Sena nowym zawodnikiem Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków dokonał bardzo ciekawego wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Krzysztofa Lipeckiego dołączył Elorhan Matheus Vital Gomes de Sena.

więcej →

Szymon Kaliniec oficjalnie w Siarce Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg zaprezentowała pierwsze zimowe wzmocnienie. Do wicelidera 3 ligi gr. IV dołączył Szymon Kaliniec, który ostatnio występował w Zniczu Pruszków.

więcej →

Kamil Orlik na testach w ŁKS-ie Probudex Łagów

Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów testuje piłkarza, który jesienią był związany z klubem ze szczebla centralnego. Mowa tutaj o Kamilu Orliku, który był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice.

więcej →

Jakub Świeciński został nowym zawodnikiem Motoru Lublin

Drugoligowy Motor Lublin zaprezentował pierwsze zimowe wzmocnienie. Do ekipy dowodzonej przez Marka Saganowskiego dołączył Jakub Kwieciński z Elany Toruń.

więcej →

Wojciech Fadecki rozwiązał umowę z Radunią Stężyca

Pomocnik w rundzie jesiennej nie będzie reprezentował barw beniaminka eWinner 2 ligi. Mowa tutaj o Wojciechu Fadeckim, który rozwiązał umowę z Radunią Stężyca.

więcej →

Ramil Mustafajew może zostać nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk

Obrońca lidera eWinner 2 ligi znalazł się na celowniku klubu z PKO Ekstraklasy. Mowa tutaj o Ramilu Mustafajewie ze Stali Rzeszów, którym interesuje się Lechia Gdańsk.

więcej →

Jakub Góralczyk testowany przez drugoligowy Ruch Chorzów

Piłkarz z klubu grającego w PKO Ekstraklasie pojawił się na treningu Ruchu Chorzów. Mowa tutaj o Jakubie Góralczyku z Cracovii, który jednak nie zdołał jeszcze zadebiutować na szczeblu piłkarskiej elity.

więcej →

Kamil Włodyka został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce

Pogoń Siedlce nie próżnuje. Drugoligowiec z województwa mazowieckiego ogłosił kolejne wzmocnienie, a drużynę zasilił Kamil Włodyka, który ostatnio grał w Elanie Toruń.

więcej →

Kamil Rokosz został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce

Pogoń Siedlce ma nowego zawodnika. Do ekipy z województwa mazowieckiego dołączył Kamil Rokosz, który ostatnio występował w trzecioligowym KS-ie Kutno.

więcej →

Mateusz Prochoń i Maciej Kotarba na testach w Sokole Ostróda

Dwóch piłkarzy aktualnie przebywa na testach w drugoligowym Sokole Ostróda. Mowa tutaj o Mateuszu Prochoniu z Karkonoszy Jelenia Góra i Macieju Kotarbie z Granicy Kętrzyn.

więcej →

Szymon Lewicki w GKS-ie Bełchatów

Szymon Lewicki został nowym zawodnikiem GKS-u Bełchatów, z którym związał się półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

więcej →

Plan sparingów Znicza Pruszków

Znicz Pruszków przedstawił plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Zgodnie z harmonogramem zespół rozegra dziewięć sparingów.

więcej →

Szymon Stasik wypożyczony do Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków ma nowego zawodnika. Został nim Szymon Stasik, który został wypożyczony z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

więcej →

Maciej Kona podpisał umowę z Wisłą Puławy

Maciej Kona dołączył do beniaminka eWinner 2 ligi. 25-latek grający ostatnio w Chojniczance Chojnice związał się półtoraroczną umową z Wisłą Puławy.

więcej →

Dawid Niepsuj został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice

Chojniczanka Chojnice pozyskała piłkarza z przeszłością w piłkarskiej elicie. Do ekipy Tomasza Kafarskiego dołączył Dawid Niepsuj, który ostatnio był bez klubu.

więcej →

Piotr Stępień wypożyczony do Ruchu Chorzów

Drugoligowy Ruch Chorzów ma nowego napastnika. Do ekipy popularnych "Niebieskich" został wypożyczony Piotr Stępień ze Ślęzy Wrocław.

więcej →