Karol Turek podpisał umowę z Sokołem Ostróda

Sokół Ostróda pozyskał kolejnego zawodnika. Tym razem do ostatniej ekipy eWinner 2 ligi dołączył Karol Turek, który ostatnio występował w Tomasovii Tomaszów Lubelski.

więcej →

Vanja Marković nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów

Beniaminek eWinner 2 ligi ma nowego piłkarza. Do Ruchu Chorzów dołączył Vanja Marković, który ostatnio grał w indonezyjskim Persiraja Banda Aceh.

więcej →

Szymon Nowicki został wypożyczony do Raduni Stężyca

Radunia Stężyca pozyskała piłkarza z Fortuna 1 ligi. Mowa tutaj o Szymonie Nowickim, który jest zawodnikiem Arki Gdynia, jedna w rundzie jesiennej był wypożyczony do GKS-u Przodkowo.

więcej →

Ilias El Bouh na celowniku Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków może pozyskać byłego piłkarza Olimpii Elbląg. Mowa tutaj o Ilias El Bouh, który jesienią rozegrał jeden mecz w eWinner 2 lidze.

więcej →

Paweł Łydkowski został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce

Obrońca dołączył do Pogoni Siedlce. Do drugoligowca dołączył Paweł Łydkowski, który ostatnio był bez klubu.

więcej →

Kacper Michalski ponownie wypożyczony do Wigier Suwałki

Wigry Suwałki ponownie wypożyczyły piłkarza Górnika Zabrze. Mowa tutaj o Kacprze Michalskim, który w minionej rundzie rozegrał 14 spotkań w eWinner 2 lidze.

więcej →

Karol Dziedzic podpisał umowę z Garbarnią Kraków

Karol Dziedzic podpisał umowę z Garbarnią Kraków. Ta obowiązywać będzie od 1 lipca 2022 roku.

więcej →

Damian Zagórski nowym piłkarzem Sokoła Ostróda

Sokół Ostróda potwierdził kolejne wzmocnienie. Do drugoligowca dołączył Damian Zagórski, który ostatnio występował w Unii Janikowo.

więcej →

Abdallah Hafez został wypożyczony do Górnika Polkowice

Piłkarz Hutnika Kraków wiosną zagra w Górniku Polkowice. Mowa tutaj o Abdallahu Hafezie, który został wypożyczony do beniaminka Fortuna 1 ligi.

więcej →

Mateusz Wyjadłowski wypożyczony do Hutnika Kraków

Mateusz Wyjadłowski nadchodzącą rundę wiosenną spędzi w drugoligowym Hutniku Kraków. Wypożyczenie 22-letniego napastnika do Stali Mielec zostało skrócone.

więcej →

Jakub Malec został wypożyczony do Ruchu Chorzów

Beniaminek eWinner 2 ligi wypożyczył piłkarza Lecha Poznań. Mowa tutaj Jakubie Malcu, które najbliższe pół roku spędzi w Ruchu Chorzów.

więcej →

Kamil Orlik został nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

ŁKS Probudex Łagów potwierdził kolejne wzmocnienie. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył Kamil Orlik, który ostatnio występował w Chojniczance Chojnice.

więcej →

Dawid Wojtyra wypożyczony do Sokoła Ostróda

Skra Częstochowa postanowiła wypożyczyć Dawida Wojtyrę do drugoligowego Sokoła Ostróda. Dla 23-letniego napastnika występy w eWinner 2 lidze mają być idealnym miejscem do rozwoju.

więcej →

Mariusz Sławek nowym zawodnikiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki nie próżnuje. Do drugoligowca z województwa mazowieckiego został wypożyczony Mariusz Sławek ze Stali Rzeszów.

więcej →

Borys Piotrowski został wypożyczony do Podlasia Biała Podlaska

Podlasie Biała Podlaska ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca na zasadzie wypożyczenia trafił Borys Piotrowski z Wisły Puławy.

więcej →

Maciej Kiełkucki podpisał umowę z Pogonią Siedlce

Do drugoligowej Pogoni Siedlce dołączył zawodnik z ligi hiszpańskiej. Mowa tutaj o Macieju Kiełkuckim, który ostatnio występował w Silla CF.

więcej →

Damian Pawłowski nowym piłkarzem Pogoni Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki pozyskała kolejnego ciekawego zawodnika. Tym razem do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Damian Pawłowski, który ostatnio był związany z Zagłębiem Sosnowiec.

więcej →

Piotr Pierzchała został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Podhale Nowy Targ zbroi się na rundę wiosenną. Do trzecioligowca z województwa małopolskiego dołączył Piotr Pierzchała, który ostatnio bronił barw Wigier Suwałki.

więcej →

Adrian Basta wzmocnił Hutnika Kraków

Hutnik Kraków potwierdził kolejne wzmocnienie. Do drugoligowca dołączył Adrian Basta, który ostatnio był zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz.

więcej →

Łukasz Święty został nowym zawodnikiem Sokoła Ostróda

Kolejne wzmocnienie Sokoła Ostróda potwierdzone. Tym razem do drugoligowca dołączył Łukasz Święty, który ostatnio występował w GKS-ie Wikielec.

więcej →