III liga, gr. III sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 10 28 9 1 0 26 5 21
2 Rekord Bielsko-Biała 10 20 6 2 2 24 11 13
3 Górnik II Zabrze 10 20 6 2 2 24 15 9
4 Polonia Bytom 10 19 6 1 3 18 12 6
5 Lechia Zielona Góra 10 18 5 3 2 13 13 0
6 Gwarek Tarnowskie Góry 10 17 5 2 3 15 11 4
7 Ślęza Wrocław 10 16 5 1 4 25 18 7
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 15 4 3 3 21 17 4
9 Warta Gorzów Wielkopolski 10 13 3 4 3 10 19 -9
10 LKS Goczałkowice Zdrój 10 12 3 3 4 11 14 -3
11 MKS Kluczbork 10 11 3 2 5 18 18 0
12 Polonia Nysa 10 11 3 2 5 14 19 -5
13 Odra Wodzisław Śląski 10 11 3 2 5 16 22 -6
14 Carina Gubin 10 11 3 2 5 12 19 -7
15 Chrobry II Głogów 10 9 3 0 7 11 16 -5
16 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 8 2 2 6 11 17 -6
17 Stal Brzeg 10 7 2 1 7 8 23 -15
18 Miedź II Legnica 10 6 1 3 6 12 20 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 6 18 6 0 0 16 3 13
2 Polonia Bytom 5 12 4 0 1 12 4 8
3 Lechia Zielona Góra 6 12 3 3 0 8 5 3
4 Ślęza Wrocław 5 12 4 0 1 17 9 8
5 Górnik II Zabrze 4 10 3 1 0 9 4 5
6 Polonia Nysa 8 10 3 1 4 12 13 -1
7 Rekord Bielsko-Biała 4 8 2 2 0 10 5 5
8 Odra Wodzisław Śląski 5 7 2 1 2 10 10 0
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 6 2 0 2 8 6 2
10 Stal Brzeg 6 6 2 0 4 5 11 -6
11 Gwarek Tarnowskie Góry 4 4 1 1 2 7 6 1
12 Carina Gubin 4 4 1 1 2 5 10 -5
13 Miedź II Legnica 5 4 1 1 3 8 10 -2
14 Warta Gorzów Wielkopolski 4 3 0 3 1 4 9 -5
15 Chrobry II Głogów 5 3 1 0 4 6 11 -5
16 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 2 0 2 4 5 9 -4
17 LKS Goczałkowice Zdrój 4 1 0 1 3 1 6 -5
18 MKS Kluczbork 5 1 0 1 4 5 10 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 6 13 4 1 1 8 5 3
2 Rekord Bielsko-Biała 6 12 4 0 2 14 6 8
3 LKS Goczałkowice Zdrój 6 11 3 2 1 10 8 2
4 Raków II Częstochowa 4 10 3 1 0 10 2 8
5 Górnik II Zabrze 6 10 3 1 2 15 11 4
6 Warta Gorzów Wielkopolski 6 10 3 1 2 6 10 -4
7 MKS Kluczbork 5 10 3 1 1 13 8 5
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 9 2 3 1 13 11 2
9 Polonia Bytom 5 7 2 1 2 6 8 -2
10 Carina Gubin 6 7 2 1 3 7 9 -2
11 Lechia Zielona Góra 4 6 2 0 2 5 8 -3
12 Chrobry II Głogów 5 6 2 0 3 5 5 0
13 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 6 2 0 2 6 8 -2
14 Ślęza Wrocław 5 4 1 1 3 8 9 -1
15 Odra Wodzisław Śląski 5 4 1 1 3 6 12 -6
16 Miedź II Legnica 5 2 0 2 3 4 10 -6
17 Polonia Nysa 2 1 0 1 1 2 6 -4
18 Stal Brzeg 4 1 0 1 3 3 12 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Bytom

Gospodarze Wynik Goście Data
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 0 Polonia Bytom 19 listopada 2022
Polonia Bytom 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 listopada 2022
Carina Gubin 0 - 0 Polonia Bytom 5 listopada 2022
Polonia Bytom 0 - 0 Polonia Nysa 29 października 2022
Odra Wodzisław Śląski 0 - 0 Polonia Bytom 22 października 2022
Polonia Bytom 0 - 0 Miedź II Legnica 15 października 2022
Polonia Bytom 0 - 0 MKS Kluczbork 8 października 2022
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Polonia Bytom 1 października 2022
Polonia Bytom 2 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 września 2022
Stal Brzeg 0 - 1 Polonia Bytom 17 września 2022
Polonia Bytom 3 - 1 Ślęza Wrocław 10 września 2022
Raków II Częstochowa 3 - 1 Polonia Bytom 3 września 2022
Polonia Bytom 3 - 1 Górnik II Zabrze 27 sierpnia 2022
Chrobry II Głogów 0 - 2 Polonia Bytom 20 sierpnia 2022
Polonia Bytom 0 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 17 sierpnia 2022
Rekord Bielsko-Biała 4 - 1 Polonia Bytom 12 sierpnia 2022
Polonia Bytom 4 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 6 sierpnia 2022

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 10
2 Dawid Wolny Polonia Bytom 9
3 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 8
4 Michał Biskup Gwarek Tarnowskie Góry 8
5 Jakub Kuczera Odra Wodzisław Śląski 6
6 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 5
7 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 5
8 Kamil Chiliński Raków II Częstochowa 5
9 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 5
10 Kamil Popowicz Polonia Nysa 5
11 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 5
12 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 5
13 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 4
14 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 4
15 Przemysław Oziębała Raków II Częstochowa 4
16 Przemysław Brychlik Pniówek Pawłowice Śląskie 4
17 Jakub Ryś Carina Gubin 4
18 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 4
19 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
20 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 4
21 Pedro Vieira Raków II Częstochowa 4
22 Daniel Ściślak Górnik II Zabrze 3
23 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 3
24 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 3
25 Damian Celuch Stal Brzeg 3
26 Patryk Pytlewski Górnik II Zabrze 3
27 Coldo Obieta Miedź II Legnica 3
28 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 3
29 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 3
30 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
31 Alan Majerski Polonia Nysa 3
32 Adrián Balboa Raków II Częstochowa 3
33 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 3
34 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 3
35 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 3
36 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 3
37 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 2
38 Daniel Świderski Rekord Bielsko-Biała 2
39 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 2
40 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 2
41 Michał Gałecki Odra Wodzisław Śląski 2
42 Lucjan Zieliński Polonia Bytom 2
43 Tomasz Wojciechowski Chrobry II Głogów 2
44 Dawid Drachal Miedź II Legnica 2
45 Dominik Więcek Carina Gubin 2
46 Miłosz Jóźwiak Chrobry II Głogów 2
47 Michał Nagrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 2
48 Bartosz Woźniak Carina Gubin 2
49 Kacper Jóźwicki MKS Kluczbork 2
50 Tobiasz Kubik Raków II Częstochowa 2
51 Metuk Graham Miedź II Legnica 2
52 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 2
53 Błażej Czuban Gwarek Tarnowskie Góry 2
54 Michał Zimon Polonia Nysa 2
55 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 2
56 Mateusz Kaczor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
57 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 2
58 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 2
59 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 2
60 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
61 Jakub Duda Warta Gorzów Wielkopolski 1
62 Patryk Maciołek Ślęza Wrocław 1
63 Michał Maj Stal Brzeg 1
64 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
65 Adam Danch LKS Goczałkowice Zdrój 1
66 Michał Czekaj Raków II Częstochowa 1
67 Jakub Gil Ślęza Wrocław 1
68 Olaf Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
69 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 1
70 Adrian Marciniak Chrobry II Głogów 1
71 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
72 Jurich Carolina Miedź II Legnica 1
73 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
74 Oliwier Kucharczyk Raków II Częstochowa 1
75 Neison Antunes pereira Gwarek Tarnowskie Góry 1
76 Błażej Szczepanek Miedź II Legnica 1
77 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
78 Radosław Bąk Ślęza Wrocław 1
79 Yuya Kamon Carina Gubin 1
80 Maciej Pisula Polonia Nysa 1
81 Bartłomiej Ślosarczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
82 Mateusz Bednorz Gwarek Tarnowskie Góry 1
83 Przemysław Marcjan Ślęza Wrocław 1
84 Orest Tkaczuk Polonia Bytom 1
85 Radosław Kruppa Odra Wodzisław Śląski 1
86 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
87 Radosław Krzyśkow MKS Kluczbork 1
88 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
89 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
90 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 1
91 Łukasz Furtak Raków II Częstochowa 1
92 Eryk Pieczarka Chrobry II Głogów 1
93 Krzysztof Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 1
94 Kamil Wojtyra Chrobry II Głogów 1
95 Patryk Kusztal Chrobry II Głogów 1
96 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
97 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 1
98 Maksym Bohdanov KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
99 Michał Nadolski LKS Goczałkowice Zdrój 1
100 Olaf Zygmunt Chrobry II Głogów 1
101 Adrian Blaszkiewicz MKS Kluczbork 1
102 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
103 Grzegorz Kotowicz Polonia Nysa 1
104 Piotr Malinowski Raków II Częstochowa 1
105 Krystian Pabiniak Polonia Nysa 1
106 Igor Karpenko Odra Wodzisław Śląski 1
107 Jakub Góralczyk Polonia Bytom 1
108 Tomasz Gajda Polonia Bytom 1
109 Kacper Laskowski Carina Gubin 1
110 Kacper Staszkowian Carina Gubin 1
111 Miłosz Rogula Raków II Częstochowa 1
112 Maciej Rakoczy Polonia Nysa 1
113 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 1
114 Alan Jaworski MKS Kluczbork 1
115 Oskar Krzyżak Raków II Częstochowa 1
116 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
117 Dawid Sadowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
118 Kacper Kasprzak Rekord Bielsko-Biała 1
119 Michał Sypek Stal Brzeg 1
120 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 1
121 Kacper Zając Lechia Zielona Góra 1
122 Przemysław Szkatuła Odra Wodzisław Śląski 1
123 Jewhenij Czepurnenko Odra Wodzisław Śląski 1
124 Bartosz Matysiak Chrobry II Głogów 1
125 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
126 Rusłan Zubkow Polonia Bytom 1
127 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
128 Eryk Rajnisz Miedź II Legnica 1
129 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
130 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
131 Adam Samiec Ślęza Wrocław 1
132 Mateusz Urbański Gwarek Tarnowskie Góry 1
133 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
134 Oleksandr Tsybulnyk Odra Wodzisław Śląski 1
135 Hubert Kwolek Miedź II Legnica 1
136 Kacper Chmielewski Miedź II Legnica 1
137 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
138 Daniel Błędowski MKS Kluczbork 1