Aż dziewięć goli zobaczyli kibice w Bytomiu. Miejscowa Polonia nie dała szans Foto-Higienie Gać, która przegrała ostatecznie 9-0.

Foto-Higiena Gać nie będzie miło wspominać tego spotkania, choć po pierwszej połowie nic nie wskazywało na katastrofę. Przyznać jednak trzeba, że Polonia Bytom od pierwszych minut była stroną przeważającą, a na prowadzenie wyszła w 5. minucie za sprawą Dawida Krzemienia. Gospodarze ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Bytomianie lepiej prezentowali się na murawie i stworzyli sobie więcej okazji bramkowych, ale raziła nieskuteczność. Polonia jednak w końcówce pierwszej połowy podwyższyła na 2-0, a bramkę zdobył Michał Bedronka. Nie było to jednak jej ostatnie słowo w tej części gry, bowiem po chwili miejscowi po raz trzeci cieszyli z gola, którego autorem był Dawid Wolny.

Polonia po zmianie stron włączyła piąty bieg i całkowicie zdominowała rywala, aplikując mu jeszcze sześć bramek. Gospodarze z każdą minutą się rozpędzali, a z przodu bardzo aktywny był Michał Nagrodzki, który skompletował na swoim koncie hat-tricka. Ponadto do siatki trafiali także Dawid Krzemień, Arkadiusz Maj oraz Orest Tkaczuk, a mecz zakończył się wynikiem 9-0.

Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać 9-0 (3-0)

1-0 Dawid Krzemień (5)

2-0 Michał Bedronka (42)

3-0 Dawid Wolny (45)

4-0 Dawid Krzemień (53)

5-0 Arkadiusz Maj (64)

6-0 Michał Nagrodzki (66)

7-0 Orest Tkaczuk (78)