II liga sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak Radom 34 59 17 8 9 67 28 39
2 Olimpia Grudziądz 34 59 18 5 11 65 44 21
3 GKS Bełchatów 34 58 16 12 6 41 22 19
4 Elana Toruń 34 56 15 11 8 51 37 14
5 Widzew Łódź 34 55 13 16 5 48 29 19
6 Pogoń Siedlce 34 51 14 9 11 54 42 12
7 Stal Stalowa Wola 34 51 15 6 13 47 45 2
8 Górnik Łęczna 34 46 12 10 12 49 55 -6
9 Resovia 34 46 13 7 14 39 45 -6
10 Znicz Pruszków 34 46 13 7 14 47 60 -13
11 Skra Częstochowa 34 43 12 7 15 32 48 -16
12 Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 41 51 -10
13 Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 28 38 -10
14 Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 49 61 -12
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 11 6 17 33 57 -24
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 8 14 12 33 41 -8
17 Rozwój Katowice 34 34 8 10 16 38 52 -14
18 Ruch Chorzów 34 32 7 11 16 37 44 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak Radom 17 41 13 2 2 43 8 35
2 GKS Bełchatów 17 40 12 4 1 31 10 21
3 Stal Stalowa Wola 17 36 11 3 3 32 19 13
4 Olimpia Grudziądz 17 35 11 2 4 38 17 21
5 Elana Toruń 17 34 10 4 3 34 18 16
6 Widzew Łódź 17 32 8 8 1 28 11 17
7 Skra Częstochowa 17 31 9 4 4 19 18 1
8 Pogoń Siedlce 17 30 9 3 5 33 18 15
9 Górnik Łęczna 17 30 8 6 3 33 21 12
10 Błękitni Stargard 17 27 7 6 4 26 20 6
11 Gryf Wejherowo 17 27 8 3 6 27 22 5
12 Siarka Tarnobrzeg 17 27 8 3 6 19 17 2
13 Znicz Pruszków 17 26 8 2 7 20 24 -4
14 Ruch Chorzów 17 25 6 7 4 28 19 9
15 Resovia 17 24 6 6 5 18 18 0
16 Olimpia Elbląg 17 22 5 7 5 15 15 0
17 ROW 1964 Rybnik 17 19 4 7 6 17 18 -1
18 Rozwój Katowice 17 17 4 5 8 20 25 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 17 24 7 3 7 27 27 0
2 Widzew Łódź 17 23 5 8 4 20 18 2
3 Elana Toruń 17 22 5 7 5 17 19 -2
4 Resovia 17 22 7 1 9 21 27 -6
5 Pogoń Siedlce 17 21 5 6 6 21 24 -3
6 GKS Bełchatów 17 20 4 8 5 10 12 -2
7 Znicz Pruszków 17 20 5 5 7 27 36 -9
8 ROW 1964 Rybnik 17 19 4 7 6 16 23 -7
9 Radomiak Radom 17 18 4 6 7 24 20 4
10 Olimpia Elbląg 17 18 5 3 9 13 23 -10
11 Rozwój Katowice 17 17 4 5 8 18 27 -9
12 Górnik Łęczna 17 16 4 4 9 16 34 -18
13 Stal Stalowa Wola 17 15 4 3 10 15 26 -11
14 Błękitni Stargard 17 14 4 2 11 15 31 -16
15 Gryf Wejherowo 17 13 3 4 10 22 39 -17
16 Skra Częstochowa 17 12 3 3 11 13 30 -17
17 Siarka Tarnobrzeg 17 12 3 3 11 14 40 -26
18 Ruch Chorzów 17 7 1 4 12 9 25 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data

II liga sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Filip Kozłowski Elana Toruń 14
2 Przemysław Kita Olimpia Grudziądz 12
3 Adrian Paluchowski Pogoń Siedlce 12
4 Maciej Koziara Gryf Wejherowo 11
5 Dawid Rogalski Gryf Wejherowo 11
6 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 11
7 Patryk Szysz Górnik Łęczna 11
8 Rafał Makowski Radomiak Radom 10
9 Mateusz Michalski Widzew Łódź 10
10 Bartłomiej Buczek Resovia 10
11 Damian Nowak Skra Częstochowa 10
12 Krzysztof Wicki Gryf Wejherowo 9
13 Przemysław Brzeziański Błękitni Stargard 9
14 Patryk Mularczyk GKS Bełchatów 9
15 Jakub Bojas Olimpia Elbląg 8
16 Andrzej Rybski Pogoń Siedlce 7
17 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 7
18 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 7
19 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 7
20 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 7
21 Kamil Walków Pogoń Siedlce 7
22 Adam Mójta Pogoń Siedlce 7
23 Maciej Machalski Znicz Pruszków 7
24 Dariusz Zjawiński Znicz Pruszków 7
25 Artur Balicki Ruch Chorzów 7
26 Adrian Dziubiński Stal Stalowa Wola 7
27 Robert Dadok Stal Stalowa Wola 6
28 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 6
29 Damian Michalski GKS Bełchatów 6
30 Krzysztof Wołkowicz Elana Toruń 6
31 Germán Ruiz Olimpia Grudziądz 6
32 Bartosz Biel GKS Bełchatów 6
33 Mateusz Wrzesień Rozwój Katowice 6
34 Robert Hirsz Olimpia Grudziądz 6
35 Dawid Dzięgielewski Górnik Łęczna 5
36 Jakub Rolinc Radomiak Radom 5
37 Mateusz Kwiatkowski Błękitni Stargard 5
38 Patryk Mikita Radomiak Radom 5
39 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 5
40 Piotr Kołc Gryf Wejherowo 5
41 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 5
42 Michał Fidziukiewicz Olimpia Elbląg 5
43 Kamil Antonik Resovia 5
44 Mateusz Bogusz Ruch Chorzów 5
45 Konrad Gutowski Widzew Łódź 5
46 Sebastian Łętocha Stal Stalowa Wola 5
47 Dario Krišto Widzew Łódź 5
48 Bartosz Giełażyn ROW 1964 Rybnik 4
49 Damian Mąka Widzew Łódź 4
50 Sebastian Zalepa Resovia 4
51 Michał Kołodziejski Elana Toruń 4
52 Rafał Wolsztyński Widzew Łódź 4
53 Michał Trąbka Stal Stalowa Wola 4
54 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 4
55 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 4
56 Dominik Kościelniak Elana Toruń 4
57 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 4
58 Mateusz Lechowicz Ruch Chorzów 4
59 Michał Cywiński Błękitni Stargard 4
60 Michał Kieca Skra Częstochowa 4
61 Przemysław Pyrdek Resovia 4
62 Piotr Kurbiel Błękitni Stargard 4
63 Konrad Handzlik Olimpia Grudziądz 4
64 Bruno Luz Radomiak Radom 4
65 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 4
66 Adrian Gębalski Siarka Tarnobrzeg 4
67 Wojciech Onsorge Elana Toruń 3
68 Michał Kitliński Stal Stalowa Wola 3
69 Konrad Andrzejczak Rozwój Katowice 3
70 Tiago Alves Olimpia Grudziądz 3
71 Daniel Paszek Rozwój Katowice 3
72 Marcin Ryszka GKS Bełchatów 3
73 Mariusz Holik Skra Częstochowa 3
74 Sławomir Musiolik Rozwój Katowice 3
75 Grzegorz Rogala Błękitni Stargard 3
76 Mariusz Kryszak Elana Toruń 3
77 Konrad Domoń Resovia 3
78 Emile Thiakane GKS Bełchatów 3
79 Krystian Sanocki Błękitni Stargard 3
80 Mikołaj Gabor Olimpia Grudziądz 3
81 Dawid Kubowicz Siarka Tarnobrzeg 3
82 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 3
83 Mateusz Bochnak Pogoń Siedlce 3
84 Mateusz Długołęcki Znicz Pruszków 3
85 Kamil Łączek Rozwój Katowice 3
86 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 3
87 Damian Niedojad Rozwój Katowice 3
88 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 3
89 Artur Lenartowski Elana Toruń 3
90 Patryk Winsztal Radomiak Radom 3
91 Daniel Świderski Widzew Łódź 3
92 Radosław Sylwestrzak Widzew Łódź 3
93 Kamil Bętkowski Górnik Łęczna 3
94 Wojciech Kędziora Ruch Chorzów 3
95 Filip Mihajlovic Widzew Łódź 3
96 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 2
97 Kacper Wełniak Siarka Tarnobrzeg 2
98 Szymon Feret Resovia 2
99 Mateusz Chmarek Rozwój Katowice 2
100 Seweryn Gancarczyk Rozwój Katowice 2
101 Piotr Rogala Górnik Łęczna 2
102 Igor Korczakowski Górnik Łęczna 2
103 Paweł Czajkowski GKS Bełchatów 2
104 Adam Mesjasz Pogoń Siedlce 2
105 Kordian Górka Elana Toruń 2
106 Przemysław Banaszak Widzew Łódź 2
107 Filip Karmański Błękitni Stargard 2
108 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
109 Donatas Nakrošius Górnik Łęczna 2
110 Łukasz Pietroń Gryf Wejherowo 2
111 Tomasz Podgórski Ruch Chorzów 2
112 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 2
113 Sebastian Siwek Skra Częstochowa 2
114 Marcin Wodecki Siarka Tarnobrzeg 2
115 Rafał Mikulec Resovia 2
116 Adam Pazio Pogoń Siedlce 2
117 Rafał Kuliński Rozwój Katowice 2
118 Damian Ciechanowski Olimpia Grudziądz 2
119 Maksymilian Sitek Siarka Tarnobrzeg 2
120 Marcin Smoliński Znicz Pruszków 2
121 Michał Płonka Rozwój Katowice 2
122 Michał Rostkowski ROW 1964 Rybnik 2
123 Bartosz Wiktoruk Pogoń Siedlce 2
124 Andrzej Trubeha Stal Stalowa Wola 2
125 Kacper Skibicki Olimpia Grudziądz 2
126 Mateusz Goerke Gryf Wejherowo 2
127 Robert Pisarczuk Górnik Łęczna 2
128 Maciej Świdzikowski Radomiak Radom 2
129 Jakub Kowalski Ruch Chorzów 2
130 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 2
131 Maciej Kazimierowicz Widzew Łódź 2
132 Maciej Filipowicz Radomiak Radom 2
133 Marek Zuziak Widzew Łódź 2
134 Szymon Kaliniec Resovia 2
135 Lukáš Ďuriška Ruch Chorzów 2
136 Patryk Urbański Elana Toruń 2
137 Vadym Strashkevych Resovia 2
138 Adrian Liberacki Gryf Wejherowo 2
139 Patryk Baranowski Błękitni Stargard 2
140 Kamil Włodyka Gryf Wejherowo 2
141 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 2
142 Jakub Chrzanowski Górnik Łęczna 2
143 Adrian Małachowski Znicz Pruszków 2
144 Przemysław Gałecki Rozwój Katowice 2
145 Patryk Brzuzy Gryf Wejherowo 2
146 Bartosz Baranowicz Rozwój Katowice 1
147 Robert Tkocz ROW 1964 Rybnik 1
148 Peter Mazan Radomiak Radom 1
149 Marcin Pigiel Górnik Łęczna 1
150 Kacper Smoleń Znicz Pruszków 1
151 Łukasz Wiech Ruch Chorzów 1
152 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 1
153 Grzegorz Płatek Siarka Tarnobrzeg 1
154 Adrian Łuszkiewicz Górnik Łęczna 1
155 Tomasz Midzierski Górnik Łęczna 1
156 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 1
157 Paweł Łydkowski Pogoń Siedlce 1
158 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 1
159 Dominik Zawadzki ROW 1964 Rybnik 1
160 Michał Miller Olimpia Elbląg 1
161 Szymon Hajduk Resovia 1
162 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 1
163 Bartosz Sulkowski Olimpia Grudziądz 1
164 Marcin Grolik GKS Bełchatów 1
165 Krzysztof Zaremba Olimpia Elbląg 1
166 Mateusz Wesierski Gryf Wejherowo 1
167 Konrad Poprawa Skra Częstochowa 1
168 Martin Klabník Radomiak Radom 1
169 Damian Jakubik Radomiak Radom 1
170 Adam Banasiak Radomiak Radom 1
171 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 1
172 Mateusz Stryjewski Elana Toruń 1
173 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 1
174 Filip Szewczyk Górnik Łęczna 1
175 Marcin Stromecki Znicz Pruszków 1
176 Damian Mosiejko Pogoń Siedlce 1
177 Leândro Rossi Pereira Radomiak Radom 1
178 Bartłomiej Makowski Resovia 1
179 Robert Obst Ruch Chorzów 1
180 Michał Markowski Olimpia Elbląg 1
181 Adam Radwański Widzew Łódź 1
182 Olivier Lazar Rozwój Katowice 1
183 Mateusz Mazurek ROW 1964 Rybnik 1
184 Mohamed Essam Górnik Łęczna 1
185 Marcin Rackiewicz Znicz Pruszków 1
186 Adam Dobosz Elana Toruń 1
187 Oskar Sikorski Gryf Wejherowo 1
188 Piotr Giel Ruch Chorzów 1
189 Fryderyk Stasiak Stal Stalowa Wola 1
190 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 1
191 Hubert Tylec GKS Bełchatów 1
192 Jakub Zagórski Znicz Pruszków 1
193 Maciej Urbańczyk Ruch Chorzów 1
194 Paweł Hass Resovia 1
195 Damian Lepiarz Rozwój Katowice 1
196 Paweł Czychowski Gryf Wejherowo 1
197 Robert Chwastek Gryf Wejherowo 1
198 Tomasz Sedlewski Olimpia Elbląg 1
199 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 1
200 Mateusz Szmydt Olimpia Elbląg 1
201 Michał Ressel Olimpia Elbląg 1
202 Patryk Gembicki Rozwój Katowice 1
203 Daniel Kraska Elana Toruń 1
204 Karol Orłowski Błękitni Stargard 1
205 Anton Kolosov Olimpia Elbląg 1
206 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 1
207 Jan Andrzejewski Elana Toruń 1
208 Bartosz Sobotka Stal Stalowa Wola 1
209 Adrian Blaszkiewicz Skra Częstochowa 1
210 Michał Ogrodnik Resovia 1
211 Szymon Jary ROW 1964 Rybnik 1
212 Krystian Kujawa ROW 1964 Rybnik 1
213 Radosław Adamski Resovia 1
214 Łukasz Nadolski Siarka Tarnobrzeg 1
215 Tomasz Tymosiak Górnik Łęczna 1
216 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
217 Łukasz Sosnowski Górnik Łęczna 1
218 Róbert Demjan Widzew Łódź 1
219 Tomasz Wróbel Rozwój Katowice 1
220 Damian Paszliński Widzew Łódź 1
221 Karol Podliński Znicz Pruszków 1
222 Tomasz Żyliński Stal Stalowa Wola 1