I liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 20 44 13 5 2 36 15 21
2 Widzew Łódź 20 39 11 6 3 35 21 14
3 Korona Kielce 20 35 10 5 5 27 19 8
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 32 9 5 6 35 24 11
5 Sandecja Nowy Sącz 19 31 9 4 6 23 19 4
6 GKS Tychy 20 30 8 6 6 21 21 0
7 Arka Gdynia 20 29 9 2 9 31 19 12
8 Chrobry Głogów 20 29 8 5 7 22 18 4
9 ŁKS Łódź 19 29 8 5 6 22 19 3
10 Resovia 20 27 7 6 7 22 22 0
11 Skra Częstochowa 20 27 7 6 7 13 19 -6
12 Odra Opole 19 26 7 5 7 26 27 -1
13 GKS Katowice 20 23 5 8 7 25 33 -8
14 Zagłębie Sosnowiec 20 21 5 6 9 27 30 -3
15 Puszcza Niepołomice 19 19 5 4 10 21 28 -7
16 Stomil Olsztyn 19 16 5 1 13 21 35 -14
17 GKS 1962 Jastrzębie 19 13 2 7 10 15 33 -18
18 Górnik Polkowice 20 13 1 10 9 17 37 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 10 26 8 2 0 27 9 18
2 Miedź Legnica 10 23 7 2 1 19 7 12
3 Odra Opole 11 21 6 3 2 17 11 6
4 Arka Gdynia 10 20 6 2 2 18 5 13
5 Chrobry Głogów 9 20 6 2 1 11 1 10
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 19 6 1 4 20 10 10
7 Korona Kielce 10 17 5 2 3 12 8 4
8 GKS Katowice 10 16 4 4 2 17 16 1
9 GKS Tychy 10 15 4 3 3 12 11 1
10 ŁKS Łódź 9 14 4 2 3 11 11 0
11 Resovia 11 13 3 4 4 11 11 0
12 Zagłębie Sosnowiec 10 12 3 3 4 14 11 3
13 Górnik Polkowice 12 10 1 7 4 11 16 -5
14 Puszcza Niepołomice 11 9 2 3 6 14 16 -2
15 Stomil Olsztyn 10 9 3 0 7 14 17 -3
16 GKS 1962 Jastrzębie 11 9 2 3 6 7 17 -10
17 Sandecja Nowy Sącz 7 6 1 3 3 8 10 -2
18 Skra Częstochowa 5 5 1 2 2 3 6 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 12 25 8 1 3 15 9 6
2 Skra Częstochowa 15 22 6 4 5 10 13 -3
3 Miedź Legnica 10 21 6 3 1 17 8 9
4 Korona Kielce 10 18 5 3 2 15 11 4
5 GKS Tychy 10 15 4 3 3 9 10 -1
6 ŁKS Łódź 10 15 4 3 3 11 8 3
7 Resovia 9 14 4 2 3 11 11 0
8 Widzew Łódź 10 13 3 4 3 8 12 -4
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 13 3 4 2 15 14 1
10 Puszcza Niepołomice 8 10 3 1 4 7 12 -5
11 Arka Gdynia 10 9 3 0 7 13 14 -1
12 Chrobry Głogów 11 9 2 3 6 11 17 -6
13 Zagłębie Sosnowiec 10 9 2 3 5 13 19 -6
14 GKS Katowice 10 7 1 4 5 8 17 -9
15 Stomil Olsztyn 9 7 2 1 6 7 18 -11
16 Odra Opole 8 5 1 2 5 9 16 -7
17 GKS 1962 Jastrzębie 8 4 0 4 4 8 16 -8
18 Górnik Polkowice 8 3 0 3 5 6 21 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stomil Olsztyn

Gospodarze Wynik Goście Data
Miedź Legnica 0 - 0 Stomil Olsztyn 9 kwietnia 2022
Stomil Olsztyn 0 - 0 Odra Opole 2 kwietnia 2022
Stomil Olsztyn 3 - 0 Miedź Legnica 26 września 2021
Odra Opole 2 - 0 Stomil Olsztyn 19 września 2021
Stomil Olsztyn 1 - 1 Miedź Legnica 5 czerwca 2021
Odra Opole 1 - 2 Stomil Olsztyn 5 marca 2021
Miedź Legnica 2 - 2 Stomil Olsztyn 4 grudnia 2020
Stomil Olsztyn 0 - 1 Odra Opole 16 września 2020
Stomil Olsztyn 1 - 2 Miedź Legnica 11 lipca 2020
Stomil Olsztyn 4 - 2 Odra Opole 29 lutego 2020
Miedź Legnica 4 - 1 Stomil Olsztyn 18 października 2019
Odra Opole 0 - 1 Stomil Olsztyn 16 sierpnia 2019
Odra Opole 2 - 2 Stomil Olsztyn 13 kwietnia 2019
Stomil Olsztyn 2 - 1 Odra Opole 22 września 2018
Odra Opole 2 - 4 Stomil Olsztyn 9 maja 2018
Miedź Legnica 1 - 0 Stomil Olsztyn 14 kwietnia 2018
Stomil Olsztyn 2 - 0 Odra Opole 14 października 2017
Stomil Olsztyn 2 - 0 Miedź Legnica 16 września 2017
Miedź Legnica 2 - 2 Stomil Olsztyn 9 kwietnia 2017
Stomil Olsztyn 0 - 1 Miedź Legnica 10 września 2016
Miedź Legnica 1 - 0 Stomil Olsztyn 5 czerwca 2016
Stomil Olsztyn 0 - 1 Miedź Legnica 14 listopada 2015
Miedź Legnica 1 - 1 Stomil Olsztyn 11 kwietnia 2015
Stomil Olsztyn 1 - 2 Miedź Legnica 13 września 2014
Miedź Legnica 1 - 1 Stomil Olsztyn 31 maja 2014
Stomil Olsztyn 4 - 2 Miedź Legnica 9 listopada 2013
Miedź Legnica 1 - 2 Stomil Olsztyn 18 maja 2013
Stomil Olsztyn 1 - 2 Miedź Legnica 20 października 2012

I liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Biliński Podbeskidzie Bielsko-Biała 14
2 Szymon Sobczak Zagłębie Sosnowiec 11
3 Patryk Makuch Miedź Legnica 8
4 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 7
5 Jakub Łukowski Korona Kielce 7
6 Filip Szymczak GKS Katowice 6
7 Maxime Dominguez Miedź Legnica 6
8 Hubert Adamczyk Arka Gdynia 6
9 Daniel Rumin GKS 1962 Jastrzębie 6
10 Karol Czubak Arka Gdynia 6
11 Szymon Pawłowski Zagłębie Sosnowiec 5
12 Patryk Szwedzik GKS Katowice 5
13 Dawid Błanik Korona Kielce 5
14 Łukasz Moneta Stomil Olsztyn 5
15 Patryk Mikita Stomil Olsztyn 5
16 Pirulo . ŁKS Łódź 5
17 Olaf Kobacki Arka Gdynia 5
18 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 5
19 Jacek Podgórski Korona Kielce 4
20 Michał Marcjanik Arka Gdynia 4
21 Maciej Śliwa Miedź Legnica 4
22 Bartosz Guzdek Widzew Łódź 4
23 Erik Čikoš Puszcza Niepołomice 4
24 Joan Roman Podbeskidzie Bielsko-Biała 4
25 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 4
26 Mateusz Marzec Odra Opole 4
27 Aleksander Komor Resovia 4
28 Konrad Nowak Odra Opole 4
29 Krzysztof Janus Odra Opole 4
30 Juliusz Letniowski Widzew Łódź 4
31 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 4
32 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 4
33 Quentin Seedorf Zagłębie Sosnowiec 3
34 Marek Mróz Resovia 3
35 Dominik Piła Chrobry Głogów 3
36 Patryk Stępiński Widzew Łódź 3
37 Damir Šovšić Sandecja Nowy Sącz 3
38 Błażej Szczepanek Sandecja Nowy Sącz 3
39 Paweł Tomczyk Widzew Łódź 3
40 Maciej Radaszkiewicz ŁKS Łódź 3
41 Mathieu Scalet Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
42 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 3
43 Bruno Garcia Miedź Legnica 3
44 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 3
45 Maciej Wróbel Odra Opole 3
46 Wojciech Szumilas Zagłębie Sosnowiec 3
47 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 3
48 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
49 Karol Danielak Widzew Łódź 3
50 Michał Walski Sandecja Nowy Sącz 3
51 Szymon Kobusiński Puszcza Niepołomice 3
52 Marko Roginić Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
53 Piotr Mroziński Puszcza Niepołomice 3
54 Adam Frączczak Korona Kielce 3
55 Chuca . Miedź Legnica 2
56 Damian Chmiel Sandecja Nowy Sącz 2
57 Maksymilian Hebel Resovia 2
58 Michał Koj Korona Kielce 2
59 Marcel Ziemann Chrobry Głogów 2
60 Michał Rzuchowski Chrobry Głogów 2
61 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 2
62 Maciej Mas Skra Częstochowa 2
63 Marcin Szpakowski Korona Kielce 2
64 Jakub Górski Korona Kielce 2
65 Mikołaj Kwietniewski Skra Częstochowa 2
66 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 2
67 Michał Bednarski Arka Gdynia 2
68 Dawid Polkowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
69 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 2
70 Dawid Czapliński Odra Opole 2
71 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 2
72 Bartosz Biel GKS Tychy 2
73 Jakub Niewiadomski GKS 1962 Jastrzębie 2
74 Gracjan Jaroch GKS Tychy 2
75 Emile Thiakane Puszcza Niepołomice 2
76 Mateusz Bochnak Chrobry Głogów 2
77 Nemanja Mijušković Miedź Legnica 2
78 Dawid Witkowski GKS 1962 Jastrzębie 2
79 Kajetan Szmyt Górnik Polkowice 2
80 Tomasz Boczek Sandecja Nowy Sącz 2
81 Tomáš Malec GKS Tychy 2
82 Kacper Gach Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
83 Dominik Dziąbek Chrobry Głogów 2
84 Arkadiusz Piech Odra Opole 2
85 Tomasz Wojcinowicz Puszcza Niepołomice 2
86 Piotr Janczukowicz ŁKS Łódź 2
87 Merveille Fundambu Stomil Olsztyn 2
88 Damian Hilbrycht Resovia 2
89 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 2
90 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 2
91 Stipe Jurić ŁKS Łódź 2
92 Adrian Błąd GKS Katowice 2
93 Oliver Práznovský Chrobry Głogów 2
94 Filipe Oliveira Korona Kielce 1
95 Fabian Hiszpański Arka Gdynia 1
96 Mateusz Żebrowski Arka Gdynia 1
97 Adam Deja Arka Gdynia 1
98 Sebastian Strózik Resovia 1
99 Jakub Wróbel Resovia 1
100 Dani Villa Widzew Łódź 1
101 Marcel Pięczek Puszcza Niepołomice 1
102 Hubert Tomalski Puszcza Niepołomice 1
103 Jakub Bartosz Puszcza Niepołomice 1
104 Michał Michalec Chrobry Głogów 1
105 Jakub Szrek Odra Opole 1
106 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 1
107 Jon Aurtenetxe Miedź Legnica 1
108 Damian Nowak GKS Tychy 1
109 Maksymilian Banaszewski Zagłębie Sosnowiec 1
110 Dominik Kun Widzew Łódź 1
111 Hubert Turski Chrobry Głogów 1
112 Titas Milasius Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
113 Dawid Wolny Sandecja Nowy Sącz 1
114 Sebastian Rudol Sandecja Nowy Sącz 1
115 Rafał Mikulec Resovia 1
116 Bartłomiej Wasiluk Resovia 1
117 Rafał Niziołek Odra Opole 1
118 Jakub Piątek GKS Tychy 1
119 Dominik Połap GKS Tychy 1
120 Sebastian Steblecki GKS Tychy 1
121 Wiktor Żytek GKS Tychy 1
122 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sącz 1
123 Mikkel Rygaard ŁKS Łódź 1
124 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 1
125 Piotr Malarczyk Korona Kielce 1
126 Maissa Fall Sandecja Nowy Sącz 1
127 Maciej Dąbrowski ŁKS Łódź 1
128 Tomasz Dejewski Widzew Łódź 1
129 Szymon Zalewski GKS 1962 Jastrzębie 1
130 Patryk Bryła Zagłębie Sosnowiec 1
131 Filip Kozłowski GKS Katowice 1
132 Adrian Danek Korona Kielce 1
133 Karol Żwir Stomil Olsztyn 1
134 Jakub Bieroński Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
135 Mateusz Kamiński Odra Opole 1
136 Mehdi Lehaire Miedź Legnica 1
137 Maciej Dampc Stomil Olsztyn 1
138 Damian Tront Miedź Legnica 1
139 Michał Bednarski Miedź Legnica 1
140 Jakub Sypek Górnik Polkowice 1
141 Rafał Boguski Puszcza Niepołomice 1
142 Grzegorz Aftyka Puszcza Niepołomice 1
143 Konrad Stępień Puszcza Niepołomice 1
144 Mattia Montini Widzew Łódź 1
145 Dawid Kubowicz Resovia 1
146 Oskar Repka GKS Katowice 1
147 Maciej Rosołek Arka Gdynia 1
148 Michał Kuczałek GKS 1962 Jastrzębie 1
149 Artur Siemaszko Arka Gdynia 1
150 Christian Alemán Arka Gdynia 1
151 Damian Pavlas GKS Katowice 1
152 Patryk Zych Stomil Olsztyn 1
153 Bartosz Jaroszek GKS Katowice 1
154 Bartłomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sącz 1
155 Krystian Nowak Widzew Łódź 1
156 Julio Rodríguez Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
157 Paweł Zieliński Widzew Łódź 1
158 Kacper Karasek Widzew Łódź 1
159 Michał Kołodziejski GKS Katowice 1
160 Szymon Szymański Skra Częstochowa 1
161 Tomáš Mikinič Odra Opole 1
162 Wojciech Reiman Stomil Olsztyn 1
163 Rafał Figiel GKS Katowice 1
164 Marcus Vinícius Arka Gdynia 1
165 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
166 Jonathan Simba Bwanga Stomil Olsztyn 1
167 Karol Twardowski Resovia 1
168 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
169 Mateusz Michalski Widzew Łódź 1
170 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 1
171 Kacper Wełniak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
172 Oskar Paprzycki GKS Tychy 1
173 Mateusz Słodowy GKS 1962 Jastrzębie 1
174 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
175 Martin Dobrotka Arka Gdynia 1
176 Jan Sobociński ŁKS Łódź 1
177 Bartosz Szeliga ŁKS Łódź 1
178 Nemanja Nedić GKS Tychy 1
179 Adrian Purzycki Górnik Polkowice 1
180 Maciej Ambrosiewicz Zagłębie Sosnowiec 1
181 Marcin Urynowicz GKS Katowice 1
182 Fábio Nunes Widzew Łódź 1
183 Grzegorz Szymusik Korona Kielce 1
184 Marek Hanousek Widzew Łódź 1
185 Daniel Feruga GKS 1962 Jastrzębie 1
186 Oliver Podhorin Resovia 1
187 Marcin Stromecki Skra Częstochowa 1
188 Mateusz Maćkowiak Odra Opole 1
189 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
190 Eryk Sobków Górnik Polkowice 1
191 Maciej Pałaszewski Górnik Polkowice 1
192 Dariusz Kamiński GKS 1962 Jastrzębie 1
193 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
194 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
195 Radosław Gołębiowski Widzew Łódź 1
196 Mateusz Spychała Odra Opole 1
197 Miłosz Trojak Odra Opole 1
198 Kamil Antonik Resovia 1
199 Michał Grudniewski Widzew Łódź 1
200 Aléx Tanque Zagłębie Sosnowiec 1
201 Bartosz Jaroch Resovia 1