IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 15 33 10 3 2 35 21 14
2 Mrągowia Mrągowo 15 32 10 2 3 36 21 15
3 Granica Kętrzyn 14 31 9 4 1 32 13 19
4 Polonia Lidzbark Warmiński 14 30 9 3 2 39 13 26
5 Olimpia II Elbląg 15 29 9 2 4 26 13 13
6 Rominta Gołdap 15 29 8 5 2 25 14 11
7 Tęcza Biskupiec 15 24 7 3 5 25 20 5
8 DKS Dobre Miasto 15 24 7 3 5 29 25 4
9 Mamry Giżycko 14 20 6 2 6 28 31 -3
10 Olimpia Olsztynek 15 17 5 2 8 22 29 -7
11 Jeziorak Iława 15 15 4 3 8 20 30 -10
12 Motor Lubawa 14 14 3 5 6 14 19 -5
13 Mazur Ełk 14 12 3 3 8 18 20 -2
14 Stomil II Olsztyn 15 7 2 1 12 18 41 -23
15 Polonia Iłowo 14 7 2 1 11 15 39 -24
16 Constract Lubawa 15 6 2 0 13 19 52 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia II Elbląg 9 19 6 1 2 16 9 7
2 Znicz Biała Piska 8 18 6 0 2 22 12 10
3 Mrągowia Mrągowo 8 16 5 1 2 17 9 8
4 Olimpia Olsztynek 9 16 5 1 3 20 13 7
5 Polonia Lidzbark Warmiński 6 14 4 2 0 20 5 15
6 Rominta Gołdap 8 14 4 2 2 13 10 3
7 DKS Dobre Miasto 8 12 3 3 2 16 13 3
8 Mazur Ełk 9 12 3 3 3 14 11 3
9 Granica Kętrzyn 6 11 3 2 1 8 6 2
10 Jeziorak Iława 8 9 3 0 5 13 16 -3
11 Tęcza Biskupiec 7 8 2 2 3 11 10 1
12 Mamry Giżycko 7 8 2 2 3 14 15 -1
13 Motor Lubawa 8 7 2 1 5 9 13 -4
14 Stomil II Olsztyn 3 3 1 0 2 4 6 -2
15 Polonia Iłowo 7 1 0 1 6 6 23 -17
16 Constract Lubawa 6 0 0 0 6 3 24 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granica Kętrzyn 8 20 6 2 0 24 7 17
2 Mrągowia Mrągowo 7 16 5 1 1 19 12 7
3 Polonia Lidzbark Warmiński 8 16 5 1 2 19 8 11
4 Tęcza Biskupiec 8 16 5 1 2 14 10 4
5 Znicz Biała Piska 7 15 4 3 0 13 9 4
6 Rominta Gołdap 7 15 4 3 0 12 4 8
7 DKS Dobre Miasto 7 12 4 0 3 13 12 1
8 Mamry Giżycko 7 12 4 0 3 14 16 -2
9 Olimpia II Elbląg 6 10 3 1 2 10 4 6
10 Motor Lubawa 6 7 1 4 1 5 6 -1
11 Jeziorak Iława 7 6 1 3 3 7 14 -7
12 Polonia Iłowo 7 6 2 0 5 9 16 -7
13 Constract Lubawa 9 6 2 0 7 16 28 -12
14 Stomil II Olsztyn 12 4 1 1 10 14 35 -21
15 Olimpia Olsztynek 6 1 0 1 5 2 16 -14
16 Mazur Ełk 5 0 0 0 5 4 9 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mrągowia Mrągowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Mrągowia Mrągowo 4 - 1 Jeziorak Iława 11 listopada 2023
Olimpia II Elbląg 2 - 3 Mrągowia Mrągowo 5 listopada 2023
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 DKS Dobre Miasto 28 października 2023
Motor Lubawa 0 - 1 Mrągowia Mrągowo 21 października 2023
Mrągowia Mrągowo 2 - 0 Polonia Iłowo 14 października 2023
Mazur Ełk 3 - 4 Mrągowia Mrągowo 7 października 2023
Mrągowia Mrągowo 1 - 3 Granica Kętrzyn 30 września 2023
Constract Lubawa 0 - 6 Mrągowia Mrągowo 23 września 2023
Mrągowia Mrągowo 1 - 1 Olimpia Olsztynek 16 września 2023
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 1 Mrągowia Mrągowo 9 września 2023
Mrągowia Mrągowo 3 - 0 Mamry Giżycko 2 września 2023
Tęcza Biskupiec 2 - 3 Mrągowia Mrągowo 26 sierpnia 2023
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 Stomil II Olsztyn 19 sierpnia 2023
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Znicz Biała Piska 12 sierpnia 2023
Rominta Gołdap 1 - 1 Mrągowia Mrągowo 6 sierpnia 2023

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 12
2 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 11
3 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 9
4 Seweryn Strzelec Granica Kętrzyn 7
5 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 7
6 Maciej Kisiel Mazur Ełk 6
7 Patryk Burzyński Tęcza Biskupiec 6
8 Kacper Chojnowski DKS Dobre Miasto 6
9 Paweł Drażba Mamry Giżycko 5
10 Igor Zapałowski Granica Kętrzyn 5
11 Jakub Banach Constract Lubawa 5
12 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 5
13 Oleksandr Yatsenko Olimpia II Elbląg 5
14 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 4
15 Krystian Kinicki Olimpia Olsztynek 4
16 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 4
17 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 4
18 Michał Grochowski Znicz Biała Piska 4
19 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 3
20 Jakub Fronczak Mrągowia Mrągowo 3
21 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 3
22 Thamsaqa Mohale Constract Lubawa 3
23 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 3
24 Michał Mościński Rominta Gołdap 3
25 Mateusz Pajdak Stomil II Olsztyn 3
26 Szymon Szalkowski Polonia Lidzbark Warmiński 3
27 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 3
28 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 3
29 Hubert Radzki DKS Dobre Miasto 3
30 Paweł Galik Tęcza Biskupiec 3
31 Hubert Szramka Jeziorak Iława 3
32 Jakub Sangowski Olimpia II Elbląg 2
33 Krystian Kardyś Olimpia II Elbląg 2
34 Bartłomiej Gorzycki Polonia Lidzbark Warmiński 2
35 Patryk Policha Granica Kętrzyn 2
36 Nazar Malinovskyi Znicz Biała Piska 2
37 Michał Żukowski DKS Dobre Miasto 2
38 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
39 Piotr Rykaczewski Constract Lubawa 2
40 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 2
41 Adrian Szantyr Jeziorak Iława 2
42 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 2
43 Patrycjusz Malanowski Tęcza Biskupiec 2
44 Michael Olszewski Mamry Giżycko 2
45 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 2
46 Kacper Ciesielski Polonia Iłowo 2
47 Damian Oracz Granica Kętrzyn 2
48 Aleksander Popławski Rominta Gołdap 2
49 Arkadiusz Mroczkowski Mamry Giżycko 2
50 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
51 Maksymilian Deredas Jeziorak Iława 2
52 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 2
53 Kajetan Grudnowski Mrągowia Mrągowo 1
54 Dawid Żołądkiewicz Mazur Ełk 1
55 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 1
56 Kacper Skok Mrągowia Mrągowo 1
57 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 1
58 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 1
59 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1
60 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
61 Damian Gerka Motor Lubawa 1
62 Aleksander Kruszyński Polonia Iłowo 1
63 Mateusz Dziegielewski Mazur Ełk 1
64 Olaf Gorczyca Mrągowia Mrągowo 1
65 Damian Prusinowski Mazur Ełk 1
66 Paweł Adamiec Rominta Gołdap 1
67 Samuel Grubalski Constract Lubawa 1
68 Mateusz Drabiszczak Stomil II Olsztyn 1
69 Maciej Górski Constract Lubawa 1
70 Kacper Kmiolek Polonia Lidzbark Warmiński 1
71 Filip Rogalski Polonia Iłowo 1
72 Bohdan Telychko Granica Kętrzyn 1
73 Piotr Błędowski Granica Kętrzyn 1
74 Kyrylo Ovsiannikov Znicz Biała Piska 1
75 Dawid Rosocha Polonia Iłowo 1
76 Tomasz Łoś Olimpia II Elbląg 1
77 Alan Dziurdzia Olimpia II Elbląg 1
78 Kamil Bartoś Olimpia II Elbląg 1
79 Piotr Krużewski Constract Lubawa 1
80 Krystian Słowicki Rominta Gołdap 1
81 Julian Wrotniak Rominta Gołdap 1
82 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 1
83 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 1
84 Jakub Banul Tęcza Biskupiec 1
85 Daniel Pietraszkiewicz Stomil II Olsztyn 1
86 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
87 Paweł Tomkiewicz Motor Lubawa 1
88 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 1
89 Kacper Gwardiak Stomil II Olsztyn 1
90 Adrian Morawski Stomil II Olsztyn 1
91 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 1
92 Dawid Panek Jeziorak Iława 1
93 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 1
94 Kacper Sylwisty Znicz Biała Piska 1
95 Maksym Skyba Znicz Biała Piska 1
96 Przemysław Ziemianowicz DKS Dobre Miasto 1
97 Kacper Wojdyło Mazur Ełk 1
98 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 1
99 Paweł Ewertowski Motor Lubawa 1
100 Konrad Maluchnik Motor Lubawa 1
101 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 1
102 Marcin Spirydon Granica Kętrzyn 1
103 Ransom etengeneng Akangmba Polonia Iłowo 1
104 Paweł Aleksandrowicz Mamry Giżycko 1
105 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
106 Kota Imamoto Jeziorak Iława 1
107 Tomasz Porębski Znicz Biała Piska 1
108 Mahamadou Bah DKS Dobre Miasto 1
109 Dawid Grablewski DKS Dobre Miasto 1
110 Michał Bendyk Olimpia Olsztynek 1