II liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 34 77 23 8 3 75 35 40
2 Chojniczanka Chojnice 34 73 23 4 7 72 31 41
3 Ruch Chorzów 34 63 17 12 5 48 27 21
4 Wigry Suwałki 34 60 18 6 10 58 38 20
5 Motor Lublin 34 59 16 11 7 54 31 23
6 Radunia Stężyca 34 53 16 5 13 60 51 9
7 Lech II Poznań 34 52 15 7 12 41 45 -4
8 Garbarnia Kraków 34 48 13 9 12 51 43 8
9 Olimpia Elbląg 34 46 12 10 12 33 32 1
10 Pogoń Siedlce 34 46 13 7 14 47 55 -8
11 Wisła Puławy 34 44 12 8 14 56 54 2
12 Śląsk II Wrocław 34 43 12 7 15 51 53 -2
13 KKS 1925 Kalisz 34 42 13 3 18 43 48 -5
14 Znicz Pruszków 34 39 9 12 13 38 45 -7
15 Hutnik Kraków 34 35 10 5 19 38 55 -17
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 31 8 7 19 34 54 -20
17 Sokół Ostróda 34 19 4 7 23 32 77 -45
18 GKS Bełchatów 34 18 6 4 24 17 74 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka Chojnice 17 43 14 1 2 42 14 28
2 Wigry Suwałki 17 41 13 2 2 37 16 21
3 Stal Rzeszów 17 40 12 4 1 42 20 22
4 Motor Lublin 17 37 11 4 2 32 10 22
5 Radunia Stężyca 17 34 11 1 5 36 21 15
6 Ruch Chorzów 17 33 9 6 2 27 12 15
7 Lech II Poznań 17 27 8 3 6 23 24 -1
8 KKS 1925 Kalisz 17 27 8 3 6 28 24 4
9 Olimpia Elbląg 17 26 7 5 5 16 12 4
10 Wisła Puławy 17 26 7 5 5 30 20 10
11 Garbarnia Kraków 17 25 7 4 6 22 18 4
12 Pogoń Siedlce 17 25 7 4 6 28 26 2
13 Hutnik Kraków 17 25 8 1 8 20 21 -1
14 Śląsk II Wrocław 17 23 6 5 6 27 22 5
15 Znicz Pruszków 17 19 4 7 6 17 18 -1
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 19 5 4 8 19 25 -6
17 GKS Bełchatów 17 18 5 3 9 13 30 -17
18 Sokół Ostróda 17 10 2 4 11 18 38 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 17 37 11 4 2 33 15 18
2 Chojniczanka Chojnice 17 30 9 3 5 30 17 13
3 Ruch Chorzów 17 30 8 6 3 21 15 6
4 Lech II Poznań 17 25 7 4 6 18 21 -3
5 Garbarnia Kraków 17 23 6 5 6 29 25 4
6 Motor Lublin 17 22 5 7 5 22 21 1
7 Pogoń Siedlce 17 21 6 3 8 19 29 -10
8 Olimpia Elbląg 17 20 5 5 7 17 20 -3
9 Śląsk II Wrocław 17 20 6 2 9 24 31 -7
10 Znicz Pruszków 17 20 5 5 7 21 27 -6
11 Wigry Suwałki 17 19 5 4 8 21 22 -1
12 Radunia Stężyca 17 19 5 4 8 24 30 -6
13 Wisła Puławy 17 18 5 3 9 26 34 -8
14 KKS 1925 Kalisz 17 15 5 0 12 15 24 -9
15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 12 3 3 11 15 29 -14
16 Hutnik Kraków 17 10 2 4 11 18 34 -16
17 Sokół Ostróda 17 9 2 3 12 14 39 -25
18 GKS Bełchatów 17 4 1 1 15 4 44 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data

II liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Fidziukiewicz Motor Lublin 19
2 Maciej Górski Pogoń Siedlce 16
3 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 13
4 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 12
5 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 11
6 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
7 Daniel Szczepan Ruch Chorzów 11
8 Damian Michalik Stal Rzeszów 11
9 Andreja Prokić Stal Rzeszów 10
10 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 10
11 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 10
12 Michal Klec Garbarnia Kraków 10
13 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 10
14 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 9
15 Michał Feliks Garbarnia Kraków 9
16 Mateusz Lewandowski Wigry Suwałki 9
17 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 9
18 Carlos Daniel Wisła Puławy 9
19 Krzysztof Danielewicz Stal Rzeszów 9
20 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 8
21 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 8
22 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 8
23 Patryk Małecki Stal Rzeszów 8
24 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 8
25 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 8
26 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 8
27 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 7
28 Patryk Skórecki Sokół Ostróda 7
29 Radosław Stępień Radunia Stężyca 7
30 Michał Żebrakowski Wigry Suwałki 7
31 Sam van Huffel Chojniczanka Chojnice 7
32 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 6
33 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 6
34 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 6
35 Łukasz Góra Stal Rzeszów 6
36 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 6
37 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 5
38 Kōsei Iwao Wigry Suwałki 5
39 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 5
40 Mariusz Rybicki Wigry Suwałki 5
41 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 5
42 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 5
43 Maciej Firlej Motor Lublin 5
44 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
45 Piotr Ceglarz Motor Lublin 5
46 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 5
47 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 5
48 Mikołaj Łabojko Wigry Suwałki 5
49 Wojciech Trochim Pogoń Siedlce 4
50 Łukasz Spławski Lech II Poznań 4
51 Wiktor Szywacz Garbarnia Kraków 4
52 Kacper Michalski Wigry Suwałki 4
53 Łukasz Wolsztyński Chojniczanka Chojnice 4
54 Arturo Lías Sokół Ostróda 4
55 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 4
56 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 4
57 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
58 Damian Sędzikowski Motor Lublin 4
59 Krystian Lelek Hutnik Kraków 4
60 Robert Majewski Pogoń Siedlce 4
61 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 4
62 Maciej Kona Wisła Puławy 4
63 Lukáš Hrnčiar Znicz Pruszków 4
64 Mateusz Sowiński Wigry Suwałki 4
65 Sergei Krivets Lech II Poznań 4
66 Norbert Pacławski Lech II Poznań 4
67 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 4
68 Szymon Stanisławski Olimpia Elbląg 4
69 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 4
70 Artur Golański GKS Bełchatów 4
71 Jakub Wilczyński Hutnik Kraków 4
72 Kacper Kondracki Wisła Puławy 4
73 Hubert Konstanty Śląsk II Wrocław 3
74 Krystian Puton Wisła Puławy 3
75 Filip Wilak Lech II Poznań 3
76 Filip Karbowy Chojniczanka Chojnice 3
77 Mateusz Cegiełka Chojniczanka Chojnice 3
78 Jakub Antczak Lech II Poznań 3
79 Wojciech Błyszko Motor Lublin 3
80 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 3
81 Michał Kitliński Hutnik Kraków 3
82 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 3
83 Dominik Marczuk Stal Rzeszów 3
84 Kamil Mazek Chojniczanka Chojnice 3
85 Dominik Zawadzki Hutnik Kraków 3
86 Kacper Sadłocha Stal Rzeszów 3
87 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 3
88 Michał Czarny Olimpia Elbląg 3
89 Miłosz Kałahur Olimpia Elbląg 3
90 Przemysław Szur Radunia Stężyca 3
91 Bartłomiej Poczobut Stal Rzeszów 3
92 Bartłomiej Kręcichwost Znicz Pruszków 3
93 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
94 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 3
95 Dawid Wojtyra Sokół Ostróda 3
96 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 3
97 Hubert Krawczun Olimpia Elbląg 3
98 Marcin Grolik Chojniczanka Chojnice 3
99 Dominik Banach Wisła Puławy 3
100 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 3
101 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 3
102 Kamil Adamek Wigry Suwałki 3
103 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
104 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
105 Michał Mikołajczyk Chojniczanka Chojnice 3
106 Michał Miller Radunia Stężyca 3
107 Mateusz Lisowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
108 Damian Szuprytowski Radunia Stężyca 3
109 Ramil Mustafaev Stal Rzeszów 3
110 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 3
111 Ednilson Furtado Wisła Puławy 3
112 Sebastian Deja Radunia Stężyca 3
113 Martin Klabník GKS Bełchatów 3
114 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 3
115 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 3
116 Piotr Kurbiel Olimpia Elbląg 3
117 Wojciech Kalinowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
118 Bartosz Marchewka Śląsk II Wrocław 3
119 Kacper Duda Garbarnia Kraków 2
120 Adam Ryczkowski Motor Lublin 2
121 Tomasz Kołbon Motor Lublin 2
122 Kuba Lizakowski Radunia Stężyca 2
123 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
124 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 2
125 Krystian Bracik Wisła Puławy 2
126 Tomasz Lewandowski Wigry Suwałki 2
127 Jakub Staszak KKS 1925 Kalisz 2
128 Piotr Stępień Ruch Chorzów 2
129 Filip Żagiel Ruch Chorzów 2
130 Krystian Miś Pogoń Siedlce 2
131 Sebastian Rogala Sokół Ostróda 2
132 Mateusz Możdżeń Znicz Pruszków 2
133 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 2
134 Maksymilian Pingot Lech II Poznań 2
135 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 2
136 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
137 Ernest Słupski Sokół Ostróda 2
138 Damian Warnecki GKS Bełchatów 2
139 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 2
140 Mateusz Bondarenko Sokół Ostróda 2
141 Jakub Ostrowski Znicz Pruszków 2
142 Bartłomiej Korbecki Garbarnia Kraków 2
143 Piotr Stawarczyk Hutnik Kraków 2
144 Szymon Sołtysiński GKS Bełchatów 2
145 Łukasz Kosakiewicz Znicz Pruszków 2
146 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 2
147 Bartosz Snopczyński Stal Rzeszów 2
148 Sebastian Rugowski Sokół Ostróda 2
149 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
150 Piotr Pierzchała Wigry Suwałki 2
151 Maciej Machalski Znicz Pruszków 2
152 Adrian Dudziński Motor Lublin 2
153 Przemysław Szkatuła Ruch Chorzów 2
154 Aron Jóhannsson Lech II Poznań 2
155 Jan Klimek Sokół Ostróda 1
156 Szymon Dowgiałło Sokół Ostróda 1
157 Mateusz Nowak Garbarnia Kraków 1
158 Mateusz Sobotka Sokół Ostróda 1
159 Nikodem Zawistowski KKS 1925 Kalisz 1
160 Paweł Czajkowski Chojniczanka Chojnice 1
161 Jan Flak Wisła Puławy 1
162 Kamil Włodyka Pogoń Siedlce 1
163 Mateusz Piotrowski Pogoń Siedlce 1
164 Kacper Andrzejewski Hutnik Kraków 1
165 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 1
166 Eryk Kryg Lech II Poznań 1
167 Mateusz Bartków Garbarnia Kraków 1
168 Maciej Bortniczuk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
169 Marcin Bawolik Olimpia Elbląg 1
170 Marcinho . Pogoń Siedlce 1
171 Szymon Michalski Śląsk II Wrocław 1
172 Adrian Laskowski Lech II Poznań 1
173 Piotr Celeban Śląsk II Wrocław 1
174 Adrian Jurkowski Hutnik Kraków 1
175 Wiktor Preuss Pogoń Siedlce 1
176 Sebastian Olszewski Chojniczanka Chojnice 1
177 Mariusz Idzik Śląsk II Wrocław 1
178 Igor Lewczuk Znicz Pruszków 1
179 Jakub Witek Radunia Stężyca 1
180 Paweł Moskwik Motor Lublin 1
181 Igor Kornobis Lech II Poznań 1
182 Rudinilson . Wigry Suwałki 1
183 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 1
184 Kamil Niewiadomski Znicz Pruszków 1
185 Tymon Proczek Znicz Pruszków 1
186 Adrian Łuszkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
187 Błażej Cyfert Wisła Puławy 1
188 Jan Kopania Radunia Stężyca 1
189 Paweł Oleksy Stal Rzeszów 1
190 Martin Baran Znicz Pruszków 1
191 Dominik Cheba Wisła Puławy 1
192 Mateusz Wyjadłowski Hutnik Kraków 1
193 Dawid Krzyżański Wigry Suwałki 1
194 Ariel Wawszczyk Wisła Puławy 1
195 Kamil Sobala Hutnik Kraków 1
196 Daniel Hoyo-Kowalski Hutnik Kraków 1
197 Dmytro Bashlay Radunia Stężyca 1
198 Filip Borowski Lech II Poznań 1
199 Dawid Olejarka Stal Rzeszów 1
200 Szymon Emche Chojniczanka Chojnice 1
201 Kacper Zaborski Wigry Suwałki 1
202 Michał Skóraś Lech II Poznań 1
203 Michał Graczyk GKS Bełchatów 1
204 Gian Mendez Sokół Ostróda 1
205 Kamil Kurowski Sokół Ostróda 1
206 Wojciech Fadecki Radunia Stężyca 1
207 Bartłomiej Kulejewski Ruch Chorzów 1
208 Bartosz Wolski Stal Rzeszów 1
209 Denis Gojko Wigry Suwałki 1
210 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 1
211 Krystian Wrona Stal Rzeszów 1
212 Dominik Stępień Sokół Ostróda 1
213 Javier Ajenjo Hyjek Śląsk II Wrocław 1
214 Robert Bartczak Wigry Suwałki 1
215 Jakub Iskra Śląsk II Wrocław 1
216 Krzysztof Ropski Motor Lublin 1
217 Damian Kowalczyk Ruch Chorzów 1
218 Marcel Kotwica Stal Rzeszów 1
219 Franciszek Wróblewski Pogoń Siedlce 1
220 Roko Baturina Lech II Poznań 1
221 Krystian Palacz Lech II Poznań 1
222 Antoni Kozubal Lech II Poznań 1
223 Mikołaj Randak Wigry Suwałki 1
224 Patryk Winsztal Olimpia Elbląg 1
225 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 1
226 Damian Piotrowski Radunia Stężyca 1
227 Bartosz Kuźniarski Radunia Stężyca 1
228 Mateusz Gancarczyk GKS Bełchatów 1
229 Szymon Kaliniec Znicz Pruszków 1
230 Arkadiusz Najemski Motor Lublin 1
231 Bartłomiej Babiarz Wigry Suwałki 1
232 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 1
233 Bartosz Rymek Pogoń Siedlce 1
234 Mateusz Bartosiak Chojniczanka Chojnice 1
235 João Criciúma Wigry Suwałki 1
236 Piotr Lisowski Wisła Puławy 1
237 Filip Olejniczak Śląsk II Wrocław 1
238 Jakub Siwek Ruch Chorzów 1
239 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
240 Lubambo Musonda Śląsk II Wrocław 1
241 Adrian Piekarski Olimpia Elbląg 1
242 Waldemar Gancarczyk GKS Bełchatów 1
243 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
244 Tomasz Wojcinowicz Hutnik Kraków 1