III liga, gr. III sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 18 42 13 3 2 44 18 26
2 Śląsk II Wrocław 18 38 11 5 2 44 20 24
3 MKS Kluczbork 18 35 10 5 3 30 17 13
4 Karkonosze Jelenia Góra 18 32 9 5 4 29 26 3
5 Ślęza Wrocław 18 30 9 3 6 39 32 7
6 Górnik Polkowice 18 29 8 5 5 31 27 4
7 Lechia Zielona Góra 18 28 8 4 6 29 25 4
8 Pniówek Pawłowice 18 26 7 5 6 30 28 2
9 LKS Goczałkowice Zdrój 18 25 7 4 7 25 18 7
10 Górnik II Zabrze 18 24 7 3 8 34 30 4
11 Warta Gorzów Wielkopolski 18 22 5 7 6 24 34 -10
12 Gwarek Tarnowskie Góry 18 19 5 4 9 20 28 -8
13 Odra Bytom Odrzański 18 19 4 7 7 18 26 -8
14 Unia Turza Śląska 18 19 5 4 9 24 33 -9
15 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 18 4 6 8 21 26 -5
16 Carina Gubin 18 18 5 3 10 21 31 -10
17 LZS Starowice Dolne 18 11 2 5 11 17 41 -24
18 Raków II Częstochowa 18 10 2 4 12 22 42 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 9 23 7 2 0 25 7 18
2 Rekord Bielsko-Biała 9 22 7 1 1 21 8 13
3 MKS Kluczbork 10 22 7 1 2 20 10 10
4 Karkonosze Jelenia Góra 9 21 7 0 2 20 12 8
5 Ślęza Wrocław 9 17 5 2 2 19 13 6
6 Pniówek Pawłowice 9 16 5 1 3 21 16 5
7 LKS Goczałkowice Zdrój 8 16 5 1 2 16 6 10
8 Górnik II Zabrze 9 16 5 1 3 19 14 5
9 Lechia Zielona Góra 9 14 4 2 3 13 10 3
10 Górnik Polkowice 10 13 3 4 3 21 21 0
11 Gwarek Tarnowskie Góry 10 13 4 1 5 12 15 -3
12 Warta Gorzów Wielkopolski 10 12 2 6 2 15 17 -2
13 Odra Bytom Odrzański 8 11 3 2 3 6 8 -2
14 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 10 2 4 3 6 12 -6
15 Unia Turza Śląska 8 9 2 3 3 11 12 -1
16 LZS Starowice Dolne 9 9 2 3 4 9 22 -13
17 Carina Gubin 8 6 1 3 4 7 12 -5
18 Raków II Częstochowa 9 4 0 4 5 8 18 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 9 20 6 2 1 23 10 13
2 Górnik Polkowice 8 16 5 1 2 10 6 4
3 Śląsk II Wrocław 9 15 4 3 2 19 13 6
4 Lechia Zielona Góra 9 14 4 2 3 16 15 1
5 MKS Kluczbork 8 13 3 4 1 10 7 3
6 Ślęza Wrocław 9 13 4 1 4 20 19 1
7 Carina Gubin 10 12 4 0 6 14 19 -5
8 Karkonosze Jelenia Góra 9 11 2 5 2 9 14 -5
9 Pniówek Pawłowice 9 10 2 4 3 9 12 -3
10 Warta Gorzów Wielkopolski 8 10 3 1 4 9 17 -8
11 Unia Turza Śląska 10 10 3 1 6 13 21 -8
12 LKS Goczałkowice Zdrój 10 9 2 3 5 9 12 -3
13 Górnik II Zabrze 9 8 2 2 5 15 16 -1
14 Odra Bytom Odrzański 10 8 1 5 4 12 18 -6
15 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 8 2 2 5 15 14 1
16 Gwarek Tarnowskie Góry 8 6 1 3 4 8 13 -5
17 Raków II Częstochowa 9 6 2 0 7 14 24 -10
18 LZS Starowice Dolne 9 2 0 2 7 8 19 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Górnik Polkowice

Gospodarze Wynik Goście Data
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Górnik Polkowice 8 czerwca 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 1 czerwca 2024
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Górnik Polkowice 25 maja 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 Lechia Zielona Góra 18 maja 2024
Raków II Częstochowa 0 - 0 Górnik Polkowice 15 maja 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 Pniówek Pawłowice 11 maja 2024
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Górnik Polkowice 4 maja 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 MKS Kluczbork 27 kwietnia 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 20 kwietnia 2024
Górnik II Zabrze 0 - 0 Górnik Polkowice 13 kwietnia 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 6 kwietnia 2024
Odra Bytom Odrzański 0 - 0 Górnik Polkowice 30 marca 2024
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 0 Górnik Polkowice 23 marca 2024
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Górnik Polkowice 16 marca 2024
Górnik Polkowice 0 - 0 Unia Turza Śląska 9 marca 2024
Ślęza Wrocław 0 - 0 Górnik Polkowice 2 marca 2024
Górnik Polkowice 4 - 1 Carina Gubin 25 listopada 2023
Górnik Polkowice 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 18 listopada 2023
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Górnik Polkowice 11 listopada 2023
Górnik Polkowice 3 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 listopada 2023
Lechia Zielona Góra 0 - 1 Górnik Polkowice 29 października 2023
Górnik Polkowice 1 - 2 Raków II Częstochowa 21 października 2023
Pniówek Pawłowice 2 - 5 Górnik Polkowice 14 października 2023
Górnik Polkowice 3 - 3 Śląsk II Wrocław 7 października 2023
MKS Kluczbork 0 - 2 Górnik Polkowice 30 września 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Górnik Polkowice 23 września 2023
Górnik Polkowice 1 - 4 Górnik II Zabrze 17 września 2023
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Górnik Polkowice 9 września 2023
Górnik Polkowice 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 2 września 2023
Górnik Polkowice 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 27 sierpnia 2023
Górnik Polkowice 2 - 2 LZS Starowice Dolne 23 sierpnia 2023
Unia Turza Śląska 2 - 0 Górnik Polkowice 19 sierpnia 2023
Górnik Polkowice 3 - 2 Ślęza Wrocław 13 sierpnia 2023
Carina Gubin 0 - 1 Górnik Polkowice 5 sierpnia 2023

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Świderski Rekord Bielsko-Biała 14
2 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 10
3 Jakub Lutostański Śląsk II Wrocław 9
4 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 9
5 Denis Matuszewski Carina Gubin 9
6 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 9
7 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice 9
8 Paweł Wojciechowski Ślęza Wrocław 9
9 Jakub Ryś Górnik Polkowice 7
10 Kacper Kasprzak Rekord Bielsko-Biała 7
11 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 6
12 Mateusz Kaczor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6
13 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 6
14 Michał Nagrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 6
15 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 6
16 Kamil Olek Ślęza Wrocław 6
17 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 6
18 Przemysław Marcjan Ślęza Wrocław 5
19 Jakub Jezierski Śląsk II Wrocław 5
20 Mateusz Chmarek Górnik II Zabrze 5
21 Dawid Weis Pniówek Pawłowice 5
22 Filip Waluś Rekord Bielsko-Biała 5
23 Kacper Zaborski Śląsk II Wrocław 5
24 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
25 Kacper Bajerski Górnik Polkowice 4
26 Kamil Walków Warta Gorzów Wielkopolski 4
27 Mateusz Kulig Górnik II Zabrze 4
28 Patryk Tuszyński MKS Kluczbork 4
29 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 4
30 Artem Vaskov KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
31 Killian Benvindo Unia Turza Śląska 4
32 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 4
33 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 4
34 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 4
35 Mariusz Idzik Rekord Bielsko-Biała 4
36 Dominik Bronisławski Karkonosze Jelenia Góra 4
37 Alan Lubaski Gwarek Tarnowskie Góry 3
38 Mateusz Stawny Śląsk II Wrocław 3
39 Dominik Radziemski Karkonosze Jelenia Góra 3
40 Kacper Chmielewski Karkonosze Jelenia Góra 3
41 Adam Setla LZS Starowice Dolne 3
42 Ian . LZS Starowice Dolne 3
43 Igor Lewandowski Warta Gorzów Wielkopolski 3
44 Adrian Dziedzic Górnik II Zabrze 3
45 Hubert Muszyński Śląsk II Wrocław 3
46 Jan Borek LKS Goczałkowice Zdrój 3
47 Mateusz Bodzioch Unia Turza Śląska 3
48 Michał Gałecki Unia Turza Śląska 3
49 Michał Rakowiecki Gwarek Tarnowskie Góry 3
50 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 3
51 Rafał Dzidek Lechia Zielona Góra 3
52 Tomasz Walczak Raków II Częstochowa 3
53 Kacper Będzieszak Gwarek Tarnowskie Góry 3
54 Michał Skowron LZS Starowice Dolne 3
55 Dawid Niedźwiedzki Górnik II Zabrze 3
56 Damian Warnecki Pniówek Pawłowice 3
57 Gibi Embalo Lechia Zielona Góra 3
58 Przemysław Siudak Odra Bytom Odrzański 3
59 Nikolas Wroblewski Gwarek Tarnowskie Góry 3
60 Natan Wysiński Unia Turza Śląska 3
61 Patryk Szwedzik Śląsk II Wrocław 3
62 Tomasz Matuszewski Lechia Zielona Góra 3
63 Łukasz Sierpina Karkonosze Jelenia Góra 3
64 Tobiasz Mras Raków II Częstochowa 3
65 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 3
66 Jakub Duda Warta Gorzów Wielkopolski 3
67 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 3
68 Mateusz Głowiński Raków II Częstochowa 3
69 Przemysław Szkatuła Pniówek Pawłowice 3
70 Marcel Zylla Śląsk II Wrocław 3
71 Przemysław Brychlik Unia Turza Śląska 3
72 Oliwer Jakuć Ślęza Wrocław 2
73 Filip Baranowski Górnik Polkowice 2
74 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 2
75 Leszek Nowosielski LZS Starowice Dolne 2
76 Maciej Urbański Odra Bytom Odrzański 2
77 Aleksander Wołczek Śląsk II Wrocław 2
78 Cyprian Włodarczyk Górnik II Zabrze 2
79 Patryk Wiszniowski MKS Kluczbork 2
80 Mateusz Bąk Gwarek Tarnowskie Góry 2
81 Bartosz Skiba Odra Bytom Odrzański 2
82 Daniel Kamiński Rekord Bielsko-Biała 2
83 Jakub Łoboda Carina Gubin 2
84 Arkadiusz Piech Górnik Polkowice 2
85 Wojciech Wenglorz Unia Turza Śląska 2
86 Gabriel Draczyński Odra Bytom Odrzański 2
87 Alefe lima Santos Ślęza Wrocław 2
88 Kamil Herman Pniówek Pawłowice 2
89 Szymon Zielonka Raków II Częstochowa 2
90 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 2
91 Michał Nadolski LKS Goczałkowice Zdrój 2
92 Jacek Wuwer LKS Goczałkowice Zdrój 2
93 Kamil Komandera LKS Goczałkowice Zdrój 2
94 Michał Płonka MKS Kluczbork 2
95 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice 2
96 Bartosz Rutkowski Carina Gubin 2
97 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 2
98 Dawid Lipniak LKS Goczałkowice Zdrój 2
99 Jewhenij Biłokiń Górnik Polkowice 2
100 Aleksander Tobolik Górnik II Zabrze 2
101 Jewhenij Bełycz Odra Bytom Odrzański 2
102 Kacper Strzelecki Lechia Zielona Góra 2
103 Miłosz Jóźwiak Odra Bytom Odrzański 2
104 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 2
105 Norbert Barczak Górnik II Zabrze 2
106 Łukasz Kopeć KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
107 Kacper Staszkowian Carina Gubin 2
108 Mateusz Popczyk Unia Turza Śląska 2
109 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 2
110 Patryk Malamis Raków II Częstochowa 2
111 Daniel Iwanek Rekord Bielsko-Biała 2
112 Patryk Jurczyński Raków II Częstochowa 2
113 Jehor Macenko Śląsk II Wrocław 2
114 Dawid Cieśla Odra Bytom Odrzański 2
115 Maciej Mańka Rekord Bielsko-Biała 2
116 Kamil Szymura Pniówek Pawłowice 1
117 Kacper Poczwardowski Górnik Polkowice 1
118 Kacper Dachnowski LZS Starowice Dolne 1
119 Dawid Rachel MKS Kluczbork 1
120 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice 1
121 Kacper Capiga Górnik II Zabrze 1
122 Maksymilian Nowak MKS Kluczbork 1
123 Piotr Majerczyk Warta Gorzów Wielkopolski 1
124 Kacper Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
125 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
126 Kacper Nowakowski Raków II Częstochowa 1
127 Miłosz Kozik Ślęza Wrocław 1
128 Maksymilian Hrabski Warta Gorzów Wielkopolski 1
129 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
130 Dominik Więcek Carina Gubin 1
131 Norbert Leśniak LZS Starowice Dolne 1
132 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
133 Szymon Nocoń Rekord Bielsko-Biała 1
134 Konrad Przybylski Warta Gorzów Wielkopolski 1
135 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
136 Oliwier Macała Górnik Polkowice 1
137 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice 1
138 Radosław Sylwestrzak Lechia Zielona Góra 1
139 Mateusz Pawlak Górnik II Zabrze 1
140 Krystian Wenerski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
141 Filipe Nascimento Górnik II Zabrze 1
142 Oskar Wojtczak Śląsk II Wrocław 1
143 Michał Maj MKS Kluczbork 1
144 Jakub Kasperowicz Pniówek Pawłowice 1
145 Szymon Drewniak Górnik Polkowice 1
146 Marcel Ratajski Karkonosze Jelenia Góra 1
147 Jakub Załucki Gwarek Tarnowskie Góry 1
148 Mateusz Flak Gwarek Tarnowskie Góry 1
149 Dawid Matuszewski Śląsk II Wrocław 1
150 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 1
151 Mariusz Magiera LKS Goczałkowice Zdrój 1
152 Remigiusz Flasz LKS Goczałkowice Zdrój 1
153 Jakub Wireński Raków II Częstochowa 1
154 Szymon Lewkot Śląsk II Wrocław 1
155 Kacper Tokarz Karkonosze Jelenia Góra 1
156 Mateusz Jaros Karkonosze Jelenia Góra 1
157 Mateusz Szela Carina Gubin 1
158 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
159 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 1
160 Oliwier Micek Warta Gorzów Wielkopolski 1
161 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
162 Mateusz Mączyński KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
163 Lawrence Ennali Górnik II Zabrze 1
164 Michał Pojasek Karkonosze Jelenia Góra 1
165 Mikołaj Milewski Karkonosze Jelenia Góra 1
166 Konrad Grzymisławski Odra Bytom Odrzański 1
167 Maciej Kolasa Pniówek Pawłowice 1
168 Marko Zawada MKS Kluczbork 1
169 Krystian Kowalczyk LZS Starowice Dolne 1
170 Adrian Marchel Warta Gorzów Wielkopolski 1
171 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
172 Sebastian Żukowski Odra Bytom Odrzański 1
173 Neison Antunes pereira MKS Kluczbork 1
174 Krzysztof Wingralek Górnik Polkowice 1
175 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 1
176 Oliwier Długosz Raków II Częstochowa 1
177 Jakub Trojanowski MKS Kluczbork 1
178 Miłosz Rogula Górnik II Zabrze 1
179 Błażej Czuban Gwarek Tarnowskie Góry 1
180 Piotr Chodziutko LZS Starowice Dolne 1
181 Tomasz Okulicki Raków II Częstochowa 1
182 Hubert Konstanty Carina Gubin 1
183 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
184 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 1
185 Kamil Antosiak Carina Gubin 1
186 Łukasz Tumala Lechia Zielona Góra 1
187 Igor Bambecki Lechia Zielona Góra 1
188 Oliwer Siwozad KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
189 Bartłomiej Gajda Warta Gorzów Wielkopolski 1
190 Elorhan . LKS Goczałkowice Zdrój 1
191 Dominik Szala Górnik II Zabrze 1
192 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 1
193 Jehor Szarabura Śląsk II Wrocław 1
194 Kacper Zielski Raków II Częstochowa 1
195 Jakub Cierpiał Raków II Częstochowa 1