22-letni Jakub Kopaniecki rozegrał 50 oficjalnych meczów w bramce Górnika Polkowice. Niestety u progu świetnie zapowiadającej się kariery musi rozegrać najważniejszy mecz życia. Wykryto u niego guza mózgu.

Dokładnie w dniu 5 czerwca, gdy drużyna Górnika Polkowice świętowała awans do I ligi, golkiper zielono-czarnych Jakub Kopaniecki trafił na SOR z uciążliwym bólem głowy. Szybka diagnoza lekarska - guz mózgu przewróciła życie 22-latka do góry nogami.

Po konsultacji z profesorem Pawłem Tabakowem w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu, Kuba przeszedł już dwie operacje. Teraz czeka go długie i kosztowne leczenie.

Potrzebny minimum milion złotych

Jakub Kopaniecki w najbliższych dniach zostanie poddany leczeniu. Będzie to chemioterapia wraz z radioterapią we Wrocławiu. Konieczne będzie leczenie uzupełniające w zagranicznym ośrodku (Szwajcaria, Japonia lub Niemcy). Już teraz wiemy, że takie leczenie będzie kosztowało minimum MILION ZŁOTYCH.

- Nie interesuje Cię piłka nożna? Nie chodzisz na mecze? Kibicujesz innej drużynie niż Górnik Polkowice? To teraz nie ma znaczenia - przekonują działacze pierwszoligowca z Polkowic.

- Wykup WIRTUALNY KARNET na mecze KS Górnik Polkowice i pomóż Kubie wygrać najważniejszy mecz w życiu!

#RAZEMdlaKUBY zapełniają stadion

Zasady akcji są bardzo proste. Wchodzimy na stronę  https://www.siepomaga.pl/waleczny-kuba i wpłacamy jedną z poniższych kwot, którą zamieniamy na wirtualne miejsca na Stadionie Miejskim w Polkowicach:

9 zł - jedno miejsce
99 zł - dwa miejsca
999 zł - trzy miejsca
9999 zł - cztery miejsca
99999 zł - pięć miejsc
999999 zł - sześć miejsc
9999999 zł - siedem miejsc


Wpłaciłeś jedną z powyższych kwot? Pierwsza osoba pod tym postem (https://www.facebook.com/ksgornikpolkowice/photos/a.619872571424470/4165957933482565) wstawia liczbę 1, kolejna 2, kolejna 3 itd. Tak zapełnimy sektor A, B, C, D, sektor gości i Trybunę Główną Stadionu Miejskiego w Polkowicach

- Dla osoby, która jednorazowo wykupi największą liczbę miejsc dla Kuby mamy przygotowany dziedziczony KARNET VIP (miejsce na Trybunie Głównej, miejsce parkingowe i catering) na mecze Górnika Polkowice - informują działacze Górnika.

Akcja kończy się 28 sierpnia meczem Górnika Polkowice z Widzewem Łódź.

#RAZEMdlaKUBY


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.