III liga, gr. III sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 18 41 12 5 1 27 7 20
2 Zagłębie II Lubin 18 40 12 4 2 46 21 25
3 Polonia Bytom 18 36 11 3 4 27 14 13
4 Ślęza Wrocław 18 34 10 4 4 44 22 22
5 Miedź II Legnica 18 34 10 4 4 34 20 14
6 Rekord Bielsko-Biała 18 34 10 4 4 33 20 13
7 Górnik II Zabrze 18 27 8 3 7 22 23 -1
8 Gwarek Tarnowskie Góry 18 26 6 8 4 23 24 -1
9 Odra Wodzisław Śląski 18 25 7 4 7 20 32 -12
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 23 5 8 5 25 28 -3
11 Carina Gubin 18 21 6 3 9 23 26 -3
12 Piast Żmigród 18 20 6 2 10 26 39 -13
13 Stal Brzeg 18 19 6 1 11 22 27 -5
14 Lechia Zielona Góra 18 18 5 3 10 19 25 -6
15 MKS Kluczbork 18 15 4 3 11 19 38 -19
16 Warta Gorzów Wielkopolski 18 13 3 4 11 17 29 -12
17 Foto-Higiena Gać 18 13 3 4 11 15 28 -13
18 Karkonosze Jelenia Góra 18 13 4 1 13 18 37 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 23 7 2 0 18 2 16
2 Zagłębie II Lubin 9 22 7 1 1 30 8 22
3 Ślęza Wrocław 9 20 6 2 1 28 9 19
4 Miedź II Legnica 9 17 5 2 2 19 11 8
5 Górnik II Zabrze 9 17 5 2 2 10 6 4
6 Odra Wodzisław Śląski 9 17 5 2 2 13 11 2
7 Polonia Bytom 7 16 5 1 1 11 4 7
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 16 4 4 1 15 12 3
9 Rekord Bielsko-Biała 9 14 4 2 3 14 9 5
10 Carina Gubin 10 14 4 2 4 14 10 4
11 Gwarek Tarnowskie Góry 9 13 3 4 2 12 13 -1
12 Piast Żmigród 9 12 4 0 5 13 17 -4
13 Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 12 12 0
14 Karkonosze Jelenia Góra 9 10 3 1 5 12 14 -2
15 MKS Kluczbork 9 7 2 1 6 10 18 -8
16 Stal Brzeg 9 6 2 0 7 9 15 -6
17 Warta Gorzów Wielkopolski 10 6 1 3 6 11 15 -4
18 Foto-Higiena Gać 9 3 0 3 6 7 16 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 11 20 6 2 3 16 10 6
2 Rekord Bielsko-Biała 9 20 6 2 1 19 11 8
3 LKS Goczałkowice Zdrój 9 18 5 3 1 9 5 4
4 Zagłębie II Lubin 9 18 5 3 1 16 13 3
5 Miedź II Legnica 9 17 5 2 2 15 9 6
6 Ślęza Wrocław 9 14 4 2 3 16 13 3
7 Gwarek Tarnowskie Góry 9 13 3 4 2 11 11 0
8 Stal Brzeg 9 13 4 1 4 13 12 1
9 Górnik II Zabrze 9 10 3 1 5 12 17 -5
10 Foto-Higiena Gać 9 10 3 1 5 8 12 -4
11 Odra Wodzisław Śląski 9 8 2 2 5 7 21 -14
12 Piast Żmigród 9 8 2 2 5 13 22 -9
13 MKS Kluczbork 9 8 2 2 5 9 20 -11
14 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 7 1 4 4 10 16 -6
15 Carina Gubin 8 7 2 1 5 9 16 -7
16 Lechia Zielona Góra 9 7 2 1 6 7 13 -6
17 Warta Gorzów Wielkopolski 8 7 2 1 5 6 14 -8
18 Karkonosze Jelenia Góra 9 3 1 0 8 6 23 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Miedź II Legnica

Gospodarze Wynik Goście Data
Miedź II Legnica 2 - 0 Lechia Zielona Góra 9 października 2021
Stal Brzeg 2 - 4 Miedź II Legnica 18 września 2021
Miedź II Legnica 1 - 3 Stal Brzeg 24 kwietnia 2021
Miedź II Legnica 0 - 1 Lechia Zielona Góra 27 marca 2021
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Miedź II Legnica 14 października 2020
Stal Brzeg 1 - 1 Miedź II Legnica 12 września 2020
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Miedź II Legnica 25 kwietnia 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Miedź II Legnica 28 marca 2020
Miedź II Legnica 4 - 0 Lechia Zielona Góra 21 września 2019
Miedź II Legnica 1 - 1 Stal Brzeg 24 sierpnia 2019
Stal Brzeg 1 - 2 Miedź II Legnica 13 kwietnia 2019
Miedź II Legnica 5 - 0 Stal Brzeg 1 września 2018
Lechia Zielona Góra 4 - 1 Miedź II Legnica 12 maja 2018
Stal Brzeg 0 - 0 Miedź II Legnica 21 kwietnia 2018
Miedź II Legnica 0 - 2 Lechia Zielona Góra 7 października 2017
Miedź II Legnica 0 - 1 Stal Brzeg 9 września 2017
Miedź II Legnica 2 - 1 Stal Brzeg 9 czerwca 2017
Miedź II Legnica 4 - 2 Lechia Zielona Góra 6 maja 2017
Stal Brzeg 0 - 2 Miedź II Legnica 5 listopada 2016
Lechia Zielona Góra 2 - 2 Miedź II Legnica 17 września 2016

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 12
2 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 12
3 Daniel Stanclik Piast Żmigród 10
4 Michał Sypek Stal Brzeg 8
5 Byron Burgering Miedź II Legnica 8
6 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 8
7 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 7
8 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 7
9 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 6
10 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 6
11 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 6
12 Cyprian Poniedziałek Carina Gubin 6
13 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 6
14 Kamil Chiliński Odra Wodzisław Śląski 6
15 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 6
16 Kacper Głowieńkowski Piast Żmigród 6
17 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 5
18 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 5
19 Damian Celuch Polonia Bytom 5
20 Dawid Krzemień Polonia Bytom 5
21 Marcin Wodecki Odra Wodzisław Śląski 5
22 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 5
23 Werick Caetano Miedź II Legnica 5
24 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 5
25 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 5
26 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 4
27 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 4
28 Grzegorz Bartczak Miedź II Legnica 4
29 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 4
30 Karol Stanek Gwarek Tarnowskie Góry 4
31 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 4
32 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 4
33 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 4
34 Jan Borek Odra Wodzisław Śląski 4
35 Vinícius Veneranda Miedź II Legnica 4
36 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 4
37 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 4
38 Patryk Stefański Polonia Bytom 4
39 Tomasz Mamis Miedź II Legnica 4
40 Mateusz Chmarek Zagłębie II Lubin 3
41 Orest Tkachuk Warta Gorzów Wielkopolski 3
42 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 3
43 Przemysław Mońka LKS Goczałkowice Zdrój 3
44 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 3
45 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 3
46 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 3
47 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 3
48 Mateusz Mielczarek Odra Wodzisław Śląski 3
49 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 3
50 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 3
51 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 3
52 Norbert Jaszczak Gwarek Tarnowskie Góry 3
53 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 3
54 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 3
55 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 3
56 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 3
57 Daniel Iwanek Polonia Bytom 3
58 Denis Matuszewski Carina Gubin 3
59 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 3
60 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
61 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 3
62 Adam Antochów Carina Gubin 3
63 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 3
64 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 3
65 Daniel Łuczak Piast Żmigród 3
66 Filip Balcewicz Miedź II Legnica 3
67 Radosław Mikołajczak Warta Gorzów Wielkopolski 2
68 Dominik Nowakowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
69 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 2
70 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 2
71 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 2
72 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 2
73 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 2
74 Peter Juritka Górnik II Zabrze 2
75 Pavlo Koval Stal Brzeg 2
76 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
77 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 2
78 Marcin Pisarek Gwarek Tarnowskie Góry 2
79 Michał Płonka Polonia Bytom 2
80 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 2
81 Jakub Jarzębowski Foto-Higiena Gać 2
82 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 2
83 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 2
84 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
85 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 2
86 Beniamin Glinka MKS Kluczbork 2
87 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 2
88 Maciej Diduszko Carina Gubin 2
89 Wojciech Boksiński Carina Gubin 2
90 Jakub Siga Zagłębie II Lubin 2
91 Mateusz Dychus Stal Brzeg 2
92 Filip Szczypkowski Foto-Higiena Gać 2
93 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
94 Mykyta Łoboda Lechia Zielona Góra 2
95 Adam Samiec Ślęza Wrocław 2
96 Sebastian Jaroszyński Foto-Higiena Gać 2
97 Maciej Matusik Stal Brzeg 2
98 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 2
99 Bruno Garcia Miedź II Legnica 2
100 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
101 Milan Posmyk Zagłębie II Lubin 1
102 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
103 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 1
104 Bartosz Gocyka Górnik II Zabrze 1
105 Michał Maj Stal Brzeg 1
106 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 1
107 Cezary Kępczyński Piast Żmigród 1
108 Patryk Grychtolik Gwarek Tarnowskie Góry 1
109 Mateusz Pawlak Górnik II Zabrze 1
110 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
111 Maciej Borycka Gwarek Tarnowskie Góry 1
112 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
113 Sebastian Rogala Stal Brzeg 1
114 David Toševski Górnik II Zabrze 1
115 Adrian Dziedzic Górnik II Zabrze 1
116 Mikołaj Milewski Karkonosze Jelenia Góra 1
117 Adam Nowak Warta Gorzów Wielkopolski 1
118 Adrian Marchel Warta Gorzów Wielkopolski 1
119 Michał Kochanowski Carina Gubin 1
120 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 1
121 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 1
122 João Guimarães Carina Gubin 1
123 Sebastian Pączko Polonia Bytom 1
124 Dominik Kuboń Foto-Higiena Gać 1
125 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
126 Mateusz Ogrodowski Warta Gorzów Wielkopolski 1
127 Jakub Szymański Górnik II Zabrze 1
128 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
129 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 1
130 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
131 Jan Zioła Lechia Zielona Góra 1
132 Kornel Wieczorek Lechia Zielona Góra 1
133 Grzegorz Kazimierowicz Foto-Higiena Gać 1
134 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
135 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 1
136 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
137 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
138 Kamil Zalewski Gwarek Tarnowskie Góry 1
139 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
140 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 1
141 Kamil Spratek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
142 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
143 Marcel Jaszczyk MKS Kluczbork 1
144 Patryk Moś MKS Kluczbork 1
145 Dariusz Stalmach Górnik II Zabrze 1
146 Konrad Grzymisławski Carina Gubin 1
147 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 1
148 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 1
149 Brajan Kułakowski Karkonosze Jelenia Góra 1
150 Michał Dryja Karkonosze Jelenia Góra 1
151 Ilan Rappoport Foto-Higiena Gać 1
152 Krystian Pabiniak Foto-Higiena Gać 1
153 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
154 Wojciech Wenglorz Odra Wodzisław Śląski 1
155 Artur Łuczkiewicz Foto-Higiena Gać 1
156 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
157 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
158 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
159 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
160 Dawid Kasprzyk Rekord Bielsko-Biała 1
161 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 1
162 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
163 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
164 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
165 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 1
166 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 1
167 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
168 Adrian Dąbrowski Karkonosze Jelenia Góra 1
169 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
170 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
171 Oliwier Sławiński Zagłębie II Lubin 1
172 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
173 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 1
174 Paweł Tupaj Miedź II Legnica 1
175 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
176 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
177 Jacek Wuwer Polonia Bytom 1
178 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
179 Mateusz Czerwiński Karkonosze Jelenia Góra 1