Podopieczni Grzegorza Mokrego okazali się mało gościnni dla Pniówka Pawłowice Śląskie i wysoko wygrali przed własną publicznością w stosunku 5:1.

Od samego początku starcia oba zespoły nie odstawiały nogi, na boisku panowała walka o każdą piłkę przez co okazji bramkowych w pierwszym kwadransie było jak na lekarstwo. Pierwsza dobra sytuacja gości to 18. minuta, kiedy to piłka trafiła do Tomasza Musioła na 11-metrze, ale jego mocny strzał minął bramkę gospodarzy. Odpowiedź Miedzi nastąpiła w 25. minucie, piłkę wzdłuż bramki zagrał Balcewicz, ale ta niefortunnie podskoczyła przed Bartczakiem, który nie trafił w futbolówkę mając przed sobą pustą bramkę.

Pierwsze trafienie padło w 42. minucie, po akcji skrzydłem Burgering zagrał piłkę w pole karne do Caetano a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. Przed przerwą mogło być 2:0, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Burgering, górą goalkeeper Pniówka.

W drugiej połowie rozpoczęło się prawdziwe strzelanie, chwilę po wznowieniu gry swoją okazję wykorzystał Grzegorz Bartczak kierując głową piłkę do siatki. Kolejne trafienia wydawały się już tylko kwestią czasu, w 75. minucie gospodarze wyszli z kontrą a drugi raz w tym spotkaniu sam na sam z bramkarzem znalazł się Burgering, tym razem skutecznie się zrewanżował i zdobył trzecią bramkę.

Ledwo goście wznowili grę od środka boiska a już musieli wyciągać piłkę z własnej siatki. Na listę strzelców wpisał się Niewiadomski i zrobiło się 4:0. Tuż przed upływem regulaminowego czasu gry piąte trafienie zdobył Vinicius a w doliczonym czasie spotkania honorowe trafienie dla gości zdobył Dawid Morcinek.

Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie 5:1 (1:0)

42' 1:0 Caetano

49' 2:0 Bartczak

75' 3:0 Burgering

77' 4:0 Niewiadomski

89' 5:0 Vinicius

90+' 5:1 Morcinek