Rezerwy Zagłębia Lubin konsekwentnie robią swoje, dzięki czemu są coraz bliżej awansu do eWinner 2 ligi. Tym razem popularni "Miedziowi" ograli drugi zespół Miedzi Legnica.

Samo spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe. Z czasem do głosu doszły rezerwy Miedzi Legnica, które coraz śmielej poczynały sobie na murawie. Podopieczni Arkadiusza Żurańskiego stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji, a jednak z nich znalazła drogę do siatki. Miało to miejsce w 31. minucie, a na listę strzelców wpisał się Michał Bednarski.

To widocznie podrażniło drugi zespół Zagłębia Lubin, który szybko ruszył do odrabiania strat. Goście jednak dobrze prezentowali się w defensywie i skutecznie odpierali ataki rywala. Ostatecznie więcej bramek w pierwszej połowie nie odnotowano i na przerwę w lepszych humorach schodziła "Miedzianka". Po zmianie stron lepiej prezentowali się podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego, ale brakowało skuteczności.

"Miedziowi" cały czas napierali i w 65. minucie dopięli swego, a piłkę w siatce umieścił Rafał Adamski. Gospodarze dostali wiatru w żagle i po chwili prowadzili 2-1, a tym razem z gola cieszył się Dawid Pakulski. W kolejnych minutach Miedź próbowała doprowadzić do wyrównania, ale Zagłębie dobrze prezentowało się w defensywie. Ostatecznie więcej bramek nie padło i lepsze humory po meczu miał zespół z Lubina.

Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica 2-1 (0-1)

0-1 Michał Bednarski (31)

1-1 Rafał Adamski (65)

2-1 Dawid Pakulski (69)