III liga, gr. III sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 17 41 12 5 0 35 8 27
2 Polonia Bytom 17 37 12 1 4 36 17 19
3 Rekord Bielsko-Biała 17 36 11 3 3 42 19 23
4 Lechia Zielona Góra 16 31 9 4 3 29 20 9
5 Ślęza Wrocław 17 29 9 2 6 40 28 12
6 Górnik II Zabrze 17 29 9 2 6 37 30 7
7 Gwarek Tarnowskie Góry 17 26 7 5 5 26 23 3
8 MKS Kluczbork 17 22 6 4 7 30 26 4
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 22 6 4 7 32 31 1
10 Polonia Nysa 17 21 6 3 8 26 30 -4
11 Carina Gubin 17 21 6 3 8 18 26 -8
12 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 19 5 4 8 26 29 -3
13 LKS Goczałkowice Zdrój 17 18 4 6 7 17 25 -8
14 Warta Gorzów Wielkopolski 16 18 4 6 6 17 28 -11
15 Chrobry II Głogów 17 17 5 2 10 21 28 -7
16 Odra Wodzisław Śląski 17 14 3 5 9 23 44 -21
17 Miedź II Legnica 17 11 2 5 10 16 34 -18
18 Stal Brzeg 17 11 3 2 12 15 40 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 9 23 7 2 0 20 4 16
2 Polonia Bytom 9 21 7 0 2 23 8 15
3 Polonia Nysa 13 20 6 2 5 21 17 4
4 Lechia Zielona Góra 9 19 5 4 0 16 6 10
5 Ślęza Wrocław 8 19 6 1 1 25 12 13
6 Rekord Bielsko-Biała 8 17 5 2 1 21 10 11
7 Górnik II Zabrze 7 13 4 1 2 14 10 4
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 13 4 1 3 17 11 6
9 Carina Gubin 8 10 3 1 4 9 15 -6
10 Gwarek Tarnowskie Góry 7 9 2 3 2 12 7 5
11 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 9 2 3 4 10 12 -2
12 Stal Brzeg 9 9 3 0 6 9 18 -9
13 Odra Wodzisław Śląski 8 8 2 2 4 14 23 -9
14 Chrobry II Głogów 8 6 2 0 6 12 18 -6
15 Miedź II Legnica 9 6 1 3 5 10 18 -8
16 MKS Kluczbork 8 5 1 2 5 12 14 -2
17 LKS Goczałkowice Zdrój 8 5 1 2 5 5 13 -8
18 Warta Gorzów Wielkopolski 7 4 0 4 3 6 14 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 9 19 6 1 2 21 9 12
2 Raków II Częstochowa 8 18 5 3 0 15 4 11
3 Gwarek Tarnowskie Góry 10 17 5 2 3 14 16 -2
4 MKS Kluczbork 9 17 5 2 2 18 12 6
5 Polonia Bytom 8 16 5 1 2 13 9 4
6 Górnik II Zabrze 10 16 5 1 4 23 20 3
7 Warta Gorzów Wielkopolski 9 14 4 2 3 11 14 -3
8 LKS Goczałkowice Zdrój 9 13 3 4 2 12 12 0
9 Lechia Zielona Góra 7 12 4 0 3 13 14 -1
10 Carina Gubin 9 11 3 2 4 9 11 -2
11 Chrobry II Głogów 9 11 3 2 4 9 10 -1
12 Ślęza Wrocław 9 10 3 1 5 15 16 -1
13 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 10 3 1 4 16 17 -1
14 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 9 2 3 4 15 20 -5
15 Odra Wodzisław Śląski 9 6 1 3 5 9 21 -12
16 Miedź II Legnica 8 5 1 2 5 6 16 -10
17 Stal Brzeg 8 2 0 2 6 6 22 -16
18 Polonia Nysa 4 1 0 1 3 5 13 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 2 6 8 6 6 5 5 2 3 5 15 5
Warta Gorzów Wielkopolski 2 6 2 5 2 3 0 2 3 3 8 9
Stal Brzeg 5 6 1 4 1 12 2 7 3 4 3 7
Rekord Bielsko-Biała 6 0 3 1 5 9 7 4 9 1 11 3
Raków II Częstochowa 3 0 8 2 8 2 8 0 2 1 7 2
Polonia Nysa 5 6 2 5 3 2 4 3 4 4 7 10
Polonia Bytom 5 4 3 1 7 3 3 2 6 1 12 6
Pniówek Pawłowice Śląskie 4 4 2 2 13 4 4 3 1 7 8 10
Odra Wodzisław Śląski 2 5 3 4 3 11 4 5 4 5 7 14
Miedź II Legnica 3 5 4 5 4 5 3 3 0 3 1 13
MKS Kluczbork 1 1 6 3 7 6 3 2 6 3 8 10
Lechia Zielona Góra 0 4 4 4 7 2 3 3 5 2 10 5
LKS Goczałkowice Zdrój 1 4 2 2 3 2 3 7 4 4 4 4
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 1 2 5 4 3 3 4 5 8 5 9
Górnik II Zabrze 6 2 5 4 5 7 3 6 7 7 11 4
Gwarek Tarnowskie Góry 6 1 1 0 6 4 6 3 3 6 4 7
Chrobry II Głogów 0 2 3 5 3 4 1 5 3 4 10 9
Carina Gubin 3 3 2 3 2 5 2 3 3 3 5 9
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Ślęza Wrocław 17 4 2.35 1.65 88.24% 11.76%
2 Odra Wodzisław Śląski 17 3.94 1.35 2.59 76.47% 23.53%
3 Górnik II Zabrze 17 3.94 2.18 1.76 82.35% 17.65%
4 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 3.71 1.88 1.82 76.47% 23.53%
5 Rekord Bielsko-Biała 17 3.59 2.47 1.12 70.59% 29.41%
6 Polonia Nysa 17 3.29 1.53 1.76 70.59% 29.41%
7 MKS Kluczbork 17 3.29 1.76 1.53 58.82% 41.18%
8 Stal Brzeg 17 3.24 0.88 2.35 64.71% 35.29%
9 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 3.24 1.53 1.71 58.82% 41.18%
10 Polonia Bytom 17 3.12 2.12 1 58.82% 41.18%
11 Lechia Zielona Góra 16 3.06 1.81 1.25 50% 50%
12 Miedź II Legnica 17 2.94 0.94 2 58.82% 41.18%
13 Gwarek Tarnowskie Góry 17 2.88 1.53 1.35 52.94% 47.06%
14 Chrobry II Głogów 17 2.88 1.24 1.65 52.94% 47.06%
15 Warta Gorzów Wielkopolski 16 2.81 1.06 1.75 56.25% 43.75%
16 Carina Gubin 17 2.59 1.06 1.53 41.18% 58.82%
17 Raków II Częstochowa 17 2.53 2.06 0.47 52.94% 47.06%
18 LKS Goczałkowice Zdrój 17 2.47 1 1.47 52.94% 47.06%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Wolny Polonia Bytom 19
2 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 16
3 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 14
4 Michał Biskup Gwarek Tarnowskie Góry 12
5 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 11
6 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10
7 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 9
8 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 9
9 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 9
10 Tomasz Wojciechowski Chrobry II Głogów 7
11 Daniel Świderski Rekord Bielsko-Biała 7
12 Kamil Popowicz Polonia Nysa 7
13 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 7
14 Jakub Kuczera Odra Wodzisław Śląski 7
15 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 6
16 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 6
17 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 5
18 Tomasz Gajda Polonia Bytom 5
19 Michał Gałecki Odra Wodzisław Śląski 5
20 Daniel Ściślak Górnik II Zabrze 5
21 Przemysław Brychlik Pniówek Pawłowice Śląskie 5
22 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 5
23 Jakub Ryś Carina Gubin 5
24 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 5
25 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 5
26 Kamil Chiliński Raków II Częstochowa 5
27 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 5
28 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 5
29 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 4
30 Adrián Balboa Raków II Częstochowa 4
31 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 4
32 Lucjan Zieliński Polonia Bytom 4
33 Michał Nagrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 4
34 Maciej Pisula Polonia Nysa 4
35 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 4
36 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 4
37 Przemysław Oziębała Raków II Częstochowa 4
38 Pedro Vieira Raków II Częstochowa 4
39 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
40 Łukasz Mazurek Raków II Częstochowa 3
41 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 3
42 Łukasz Furtak Raków II Częstochowa 3
43 Maciej Rakoczy Polonia Nysa 3
44 Daniel Błędowski MKS Kluczbork 3
45 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 3
46 Olaf Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
47 Michał Zimon Polonia Nysa 3
48 Przemysław Szkatuła Odra Wodzisław Śląski 3
49 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 3
50 Przemysław Marcjan Ślęza Wrocław 3
51 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 3
52 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 3
53 Mateusz Kaczor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
54 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 3
55 Damian Celuch Stal Brzeg 3
56 Patryk Pytlewski Górnik II Zabrze 3
57 Coldo Obieta Miedź II Legnica 3
58 Alan Majerski Polonia Nysa 3
59 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 3
60 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 3
61 Kacper Laskowski Carina Gubin 2
62 Michał Rakowiecki Gwarek Tarnowskie Góry 2
63 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 2
64 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 2
65 Radosław Bąk Ślęza Wrocław 2
66 Radosław Krzyśkow MKS Kluczbork 2
67 Piotr Malinowski Raków II Częstochowa 2
68 Michał Czekaj Raków II Częstochowa 2
69 Bartosz Matysiak Chrobry II Głogów 2
70 Adrian Marciniak Chrobry II Głogów 2
71 Gabriel Estigarribia Lechia Zielona Góra 2
72 Mykyta Loboda Lechia Zielona Góra 2
73 Filip Żagiel Polonia Bytom 2
74 Marcin Garuch Miedź II Legnica 2
75 Dominik Sikora Polonia Nysa 2
76 Grzegorz Kotowicz Polonia Nysa 2
77 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
78 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 2
79 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
80 Krzysztof Kolanko Górnik II Zabrze 2
81 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 2
82 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 2
83 Dawid Drachal Miedź II Legnica 2
84 Dominik Więcek Carina Gubin 2
85 Miłosz Jóźwiak Chrobry II Głogów 2
86 Bartosz Woźniak Carina Gubin 2
87 Kacper Jóźwicki MKS Kluczbork 2
88 Tobiasz Kubik Raków II Częstochowa 2
89 Metuk Graham Miedź II Legnica 2
90 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 2
91 Błażej Czuban Gwarek Tarnowskie Góry 2
92 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 2
93 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 2
94 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 2
95 Piotr Groborz Pniówek Pawłowice Śląskie 1
96 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
97 Rafał Dzidek Lechia Zielona Góra 1
98 Mateusz Kulig Górnik II Zabrze 1
99 Kamil Żołna Rekord Bielsko-Biała 1
100 Cyprian Poniedziałek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
101 Tomasz Krężelok Odra Wodzisław Śląski 1
102 Krzysztof Napora MKS Kluczbork 1
103 Wiktor Wawrzyniak Chrobry II Głogów 1
104 Kacper Joachim Górnik II Zabrze 1
105 Michał Szymczyk Stal Brzeg 1
106 Oliwier Lazar Warta Gorzów Wielkopolski 1
107 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
108 Kamil Olek Ślęza Wrocław 1
109 Igor Kurowski Lechia Zielona Góra 1
110 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 1
111 Daniel Liszka Górnik II Zabrze 1
112 Maksymilian Gandziarowski Górnik II Zabrze 1
113 Maciej Matusik Stal Brzeg 1
114 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 1
115 Mehdi Lehaire Miedź II Legnica 1
116 Michał Płonka MKS Kluczbork 1
117 Wiktor Maliszewski Carina Gubin 1
118 Jakub Siga Gwarek Tarnowskie Góry 1
119 Jakub Pochcioł Górnik II Zabrze 1
120 Luka Redek Polonia Nysa 1
121 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
122 Kacper Będzieszak Gwarek Tarnowskie Góry 1
123 Mateusz Bąk Gwarek Tarnowskie Góry 1
124 Michał Skowron Miedź II Legnica 1
125 Denis Matuszewski Carina Gubin 1
126 Konrad Grzymisławski Carina Gubin 1
127 Filip Karoń KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
128 Daniel Szelągowski Raków II Częstochowa 1
129 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 1
130 Tymon Krawiec Chrobry II Głogów 1
131 Filip Waluś Rekord Bielsko-Biała 1
132 Jakub Duda Warta Gorzów Wielkopolski 1
133 Patryk Maciołek Ślęza Wrocław 1
134 Michał Maj Stal Brzeg 1
135 Adam Danch LKS Goczałkowice Zdrój 1
136 Jakub Gil Ślęza Wrocław 1
137 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
138 Jurich Carolina Miedź II Legnica 1
139 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
140 Oliwier Kucharczyk Raków II Częstochowa 1
141 Neison Antunes pereira Gwarek Tarnowskie Góry 1
142 Błażej Szczepanek Miedź II Legnica 1
143 Yuya Kamon Carina Gubin 1
144 Bartłomiej Ślosarczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
145 Mateusz Bednorz Gwarek Tarnowskie Góry 1
146 Orest Tkaczuk Polonia Bytom 1
147 Radosław Kruppa Odra Wodzisław Śląski 1
148 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
149 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
150 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 1
151 Eryk Pieczarka Chrobry II Głogów 1
152 Krzysztof Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 1
153 Kamil Wojtyra Chrobry II Głogów 1
154 Patryk Kusztal Chrobry II Głogów 1
155 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
156 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 1
157 Maksym Bohdanov KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
158 Michał Nadolski LKS Goczałkowice Zdrój 1
159 Olaf Zygmunt Chrobry II Głogów 1
160 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
161 Krystian Pabiniak Polonia Nysa 1
162 Igor Karpenko Odra Wodzisław Śląski 1
163 Jakub Góralczyk Polonia Bytom 1
164 Kacper Staszkowian Carina Gubin 1
165 Miłosz Rogula Raków II Częstochowa 1
166 Alan Jaworski MKS Kluczbork 1
167 Oskar Krzyżak Raków II Częstochowa 1
168 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
169 Dawid Sadowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
170 Kacper Kasprzak Rekord Bielsko-Biała 1
171 Michał Sypek Stal Brzeg 1
172 Kacper Zając Lechia Zielona Góra 1
173 Jewhenij Czepurnenko Odra Wodzisław Śląski 1
174 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
175 Rusłan Zubkow Polonia Bytom 1
176 Eryk Rajnisz Miedź II Legnica 1
177 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
178 Adam Samiec Ślęza Wrocław 1
179 Mateusz Urbański Gwarek Tarnowskie Góry 1
180 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
181 Oleksandr Tsybulnyk Odra Wodzisław Śląski 1
182 Hubert Kwolek Miedź II Legnica 1
183 Kacper Chmielewski Miedź II Legnica 1

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 1
2 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 1
3 Arkadiusz Krysiak Rekord Bielsko-Biała 1
4 Wołodymyr Szwed Lechia Zielona Góra 1
5 Sławomir Szary Pniówek Pawłowice Śląskie 1
6 Miłosz Jandziak Chrobry II Głogów 1