III liga, gr. III sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 14 35 11 2 1 22 3 19
2 Rekord Bielsko-Biała 14 31 9 4 1 26 12 14
3 Zagłębie II Lubin 14 28 8 4 2 32 14 18
4 Miedź II Legnica 14 28 9 1 4 28 16 12
5 Ślęza Wrocław 14 26 8 2 4 36 18 18
6 Polonia Bytom 14 26 8 2 4 22 13 9
7 Odra Wodzisław Śląski 14 22 6 4 4 17 24 -7
8 Górnik II Zabrze 14 21 6 3 5 15 16 -1
9 Carina Gubin 14 20 6 2 6 19 18 1
10 Lechia Zielona Góra 14 17 5 2 7 16 18 -2
11 Stal Brzeg 14 16 5 1 8 18 20 -2
12 Gwarek Tarnowskie Góry 14 16 3 7 4 15 20 -5
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 15 3 6 5 17 22 -5
14 Piast Żmigród 14 14 4 2 8 20 33 -13
15 Foto-Higiena Gać 14 12 3 3 8 13 20 -7
16 MKS Kluczbork 14 12 3 3 8 16 29 -13
17 Karkonosze Jelenia Góra 14 7 2 1 11 11 28 -17
18 Warta Gorzów Wielkopolski 14 6 1 3 10 8 27 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 8 22 7 1 0 16 0 16
2 Zagłębie II Lubin 7 16 5 1 1 21 4 17
3 Miedź II Legnica 8 16 5 1 2 18 10 8
4 Odra Wodzisław Śląski 8 14 4 2 2 10 10 0
5 Górnik II Zabrze 8 14 4 2 2 8 6 2
6 Carina Gubin 9 14 4 2 3 13 8 5
7 Ślęza Wrocław 6 13 4 1 1 21 6 15
8 Polonia Bytom 5 12 4 0 1 8 3 5
9 Rekord Bielsko-Biała 6 11 3 2 1 9 4 5
10 Lechia Zielona Góra 6 10 3 1 2 9 7 2
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 9 2 3 1 9 8 1
12 Piast Żmigród 7 9 3 0 4 11 16 -5
13 Karkonosze Jelenia Góra 8 7 2 1 5 9 12 -3
14 Stal Brzeg 7 6 2 0 5 8 12 -4
15 Gwarek Tarnowskie Góry 6 6 1 3 2 6 10 -4
16 MKS Kluczbork 6 4 1 1 4 7 14 -7
17 Warta Gorzów Wielkopolski 9 3 0 3 6 6 15 -9
18 Foto-Higiena Gać 6 2 0 2 4 6 11 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 8 20 6 2 0 17 8 9
2 Polonia Bytom 9 14 4 2 3 14 10 4
3 LKS Goczałkowice Zdrój 6 13 4 1 1 6 3 3
4 Ślęza Wrocław 8 13 4 1 3 15 12 3
5 Zagłębie II Lubin 7 12 3 3 1 11 10 1
6 Miedź II Legnica 6 12 4 0 2 10 6 4
7 Stal Brzeg 7 10 3 1 3 10 8 2
8 Gwarek Tarnowskie Góry 8 10 2 4 2 9 10 -1
9 Foto-Higiena Gać 8 10 3 1 4 7 9 -2
10 Odra Wodzisław Śląski 6 8 2 2 2 7 14 -7
11 MKS Kluczbork 8 8 2 2 4 9 15 -6
12 Górnik II Zabrze 6 7 2 1 3 7 10 -3
13 Lechia Zielona Góra 8 7 2 1 5 7 11 -4
14 Carina Gubin 5 6 2 0 3 6 10 -4
15 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 6 1 3 4 8 14 -6
16 Piast Żmigród 7 5 1 2 4 9 17 -8
17 Warta Gorzów Wielkopolski 5 3 1 0 4 2 12 -10
18 Karkonosze Jelenia Góra 6 0 0 0 6 2 16 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 3 1 8 4 6 3 4 2 7 2 9 4
Zagłębie II Lubin 4 3 4 1 5 1 4 3 8 4 7 2
Warta Gorzów Wielkopolski 0 3 2 2 3 6 2 4 2 3 1 7
Stal Brzeg 2 1 2 3 4 4 2 2 3 2 5 8
Rekord Bielsko-Biała 7 1 3 1 3 2 2 3 5 1 7 3
Polonia Bytom 4 1 3 3 2 1 0 3 6 0 7 5
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 4 2 0 1 5 4 2 2 4 8 6
Piast Żmigród 1 4 2 6 7 2 1 5 0 2 9 14
Odra Wodzisław Śląski 1 1 5 0 4 5 2 4 0 4 5 10
Miedź II Legnica 3 2 4 3 3 4 6 1 1 1 11 5
MKS Kluczbork 1 2 3 3 3 8 2 2 2 6 5 8
Lechia Zielona Góra 4 0 0 2 2 3 3 3 1 4 6 6
LKS Goczałkowice Zdrój 1 1 2 1 1 0 5 1 4 1 6 1
Karkonosze Jelenia Góra 0 3 1 4 3 3 3 6 1 8 2 5
Górnik II Zabrze 2 1 1 5 1 3 5 1 3 1 4 4
Gwarek Tarnowskie Góry 1 2 1 4 2 2 1 4 5 5 2 6
Foto-Higiena Gać 1 5 2 3 3 3 3 3 2 2 2 4
Carina Gubin 2 3 1 1 4 2 2 2 3 5 7 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Ślęza Wrocław 14 3.86 2.57 1.29 64.29% 35.71%
2 Piast Żmigród 14 3.79 1.43 2.36 71.43% 28.57%
3 Zagłębie II Lubin 14 3.29 2.29 1 50% 50%
4 MKS Kluczbork 14 3.21 1.14 2.07 64.29% 35.71%
5 Miedź II Legnica 14 3.14 2 1.14 50% 50%
6 Odra Wodzisław Śląski 14 2.93 1.21 1.71 57.14% 42.86%
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 2.79 1.21 1.57 50% 50%
8 Karkonosze Jelenia Góra 14 2.79 0.79 2 57.14% 42.86%
9 Stal Brzeg 14 2.71 1.29 1.43 64.29% 35.71%
10 Rekord Bielsko-Biała 14 2.71 1.86 0.86 57.14% 42.86%
11 Carina Gubin 14 2.64 1.36 1.29 42.86% 57.14%
12 Warta Gorzów Wielkopolski 14 2.5 0.57 1.93 35.71% 64.29%
13 Polonia Bytom 14 2.5 1.57 0.93 42.86% 57.14%
14 Gwarek Tarnowskie Góry 14 2.5 1.07 1.43 42.86% 57.14%
15 Lechia Zielona Góra 14 2.43 1.14 1.29 28.57% 71.43%
16 Foto-Higiena Gać 14 2.36 0.93 1.43 42.86% 57.14%
17 Górnik II Zabrze 14 2.21 1.07 1.14 35.71% 64.29%
18 LKS Goczałkowice Zdrój 14 1.79 1.57 0.21 14.29% 85.71%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 10
2 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 9
3 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 8
4 Daniel Stanclik Piast Żmigród 7
5 Michał Sypek Stal Brzeg 7
6 Kamil Chiliński Odra Wodzisław Śląski 6
7 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 6
8 Kacper Głowieńkowski Piast Żmigród 6
9 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 5
10 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 5
11 Byron Burgering Miedź II Legnica 5
12 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 5
13 Cyprian Poniedziałek Carina Gubin 5
14 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 5
15 Marcin Wodecki Odra Wodzisław Śląski 4
16 Damian Celuch Polonia Bytom 4
17 Werick Caetano Miedź II Legnica 4
18 Vinícius Veneranda Miedź II Legnica 4
19 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 4
20 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 4
21 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 4
22 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 4
23 Patryk Stefański Polonia Bytom 4
24 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 4
25 Tomasz Mamis Miedź II Legnica 4
26 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
27 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 4
28 Denis Matuszewski Carina Gubin 3
29 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 3
30 Jan Borek Odra Wodzisław Śląski 3
31 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 3
32 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
33 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 3
34 Adam Antochów Carina Gubin 3
35 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 3
36 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
37 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 3
38 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 3
39 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 3
40 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 3
41 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 3
42 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
43 Daniel Łuczak Piast Żmigród 3
44 Filip Balcewicz Miedź II Legnica 3
45 Peter Juritka Górnik II Zabrze 2
46 Pavlo Koval Stal Brzeg 2
47 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
48 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 2
49 Grzegorz Bartczak Miedź II Legnica 2
50 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 2
51 Przemysław Mońka LKS Goczałkowice Zdrój 2
52 Norbert Jaszczak Gwarek Tarnowskie Góry 2
53 Marcin Pisarek Gwarek Tarnowskie Góry 2
54 Michał Płonka Polonia Bytom 2
55 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 2
56 Jakub Jarzębowski Foto-Higiena Gać 2
57 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 2
58 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 2
59 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 2
60 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
61 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 2
62 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 2
63 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 2
64 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 2
65 Beniamin Glinka MKS Kluczbork 2
66 Daniel Iwanek Polonia Bytom 2
67 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 2
68 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 2
69 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 2
70 Maciej Diduszko Carina Gubin 2
71 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 2
72 Wojciech Boksiński Carina Gubin 2
73 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 2
74 Jakub Siga Zagłębie II Lubin 2
75 Mateusz Dychus Stal Brzeg 2
76 Filip Szczypkowski Foto-Higiena Gać 2
77 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
78 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 2
79 Mykyta Łoboda Lechia Zielona Góra 2
80 Adam Samiec Ślęza Wrocław 2
81 Sebastian Jaroszyński Foto-Higiena Gać 2
82 Mateusz Mielczarek Odra Wodzisław Śląski 2
83 Maciej Matusik Stal Brzeg 2
84 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 2
85 Bruno Garcia Miedź II Legnica 2
86 Sebastian Pączko Polonia Bytom 1
87 Dominik Kuboń Foto-Higiena Gać 1
88 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
89 Radosław Mikołajczak Warta Gorzów Wielkopolski 1
90 Mateusz Ogrodowski Warta Gorzów Wielkopolski 1
91 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 1
92 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 1
93 Jakub Szymański Górnik II Zabrze 1
94 Dominik Nowakowski Warta Gorzów Wielkopolski 1
95 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
96 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 1
97 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
98 Jan Zioła Lechia Zielona Góra 1
99 Kornel Wieczorek Lechia Zielona Góra 1
100 Grzegorz Kazimierowicz Foto-Higiena Gać 1
101 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
102 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 1
103 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
104 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
105 Kamil Zalewski Gwarek Tarnowskie Góry 1
106 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
107 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 1
108 Kamil Spratek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
109 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
110 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
111 Marcel Jaszczyk MKS Kluczbork 1
112 Patryk Moś MKS Kluczbork 1
113 Dariusz Stalmach Górnik II Zabrze 1
114 Konrad Grzymisławski Carina Gubin 1
115 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 1
116 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 1
117 Brajan Kułakowski Karkonosze Jelenia Góra 1
118 Orest Tkachuk Warta Gorzów Wielkopolski 1
119 Michał Dryja Karkonosze Jelenia Góra 1
120 Ilan Rappoport Foto-Higiena Gać 1
121 Krystian Pabiniak Foto-Higiena Gać 1
122 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 1
123 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 1
124 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
125 Wojciech Wenglorz Odra Wodzisław Śląski 1
126 Artur Łuczkiewicz Foto-Higiena Gać 1
127 Karol Stanek Gwarek Tarnowskie Góry 1
128 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
129 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
130 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
131 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
132 Dawid Kasprzyk Rekord Bielsko-Biała 1
133 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 1
134 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
135 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
136 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
137 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
138 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 1
139 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 1
140 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
141 Adrian Dąbrowski Karkonosze Jelenia Góra 1
142 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
143 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
144 Oliwier Sławiński Zagłębie II Lubin 1
145 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
146 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 1
147 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 1
148 Paweł Tupaj Miedź II Legnica 1
149 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
150 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
151 Jacek Wuwer Polonia Bytom 1
152 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
153 Mateusz Czerwiński Karkonosze Jelenia Góra 1

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Wdowiak Stal Brzeg 2
2 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
3 Mateusz Ogrodowski Warta Gorzów Wielkopolski 1
4 Jakub Szymański Górnik II Zabrze 1
5 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
6 Radosław Śledzicki Warta Gorzów Wielkopolski 1
7 Piotr Pacholski Pniówek Pawłowice Śląskie 1