III liga, gr. III sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 25 8 1 0 17 1 16
2 Rekord Bielsko-Biała 9 21 6 3 0 18 8 10
3 Ślęza Wrocław 9 19 6 1 2 24 10 14
4 Zagłębie II Lubin 9 17 5 2 2 24 13 11
5 Miedź II Legnica 9 16 5 1 3 18 13 5
6 Odra Wodzisław Śląski 8 14 4 2 2 10 14 -4
7 Gwarek Tarnowskie Góry 9 12 2 6 1 10 10 0
8 Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 12 13 -1
9 Polonia Bytom 9 11 3 2 4 10 11 -1
10 Górnik II Zabrze 9 11 3 2 4 8 9 -1
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 10 2 4 3 10 10 0
12 Stal Brzeg 9 10 3 1 5 15 16 -1
13 MKS Kluczbork 9 9 2 3 4 9 17 -8
14 Foto-Higiena Gać 9 8 2 2 5 8 12 -4
15 Carina Gubin 8 8 2 2 4 5 12 -7
16 Karkonosze Jelenia Góra 8 6 2 0 6 9 18 -9
17 Piast Żmigród 8 5 1 2 5 9 18 -9
18 Warta Gorzów Wielkopolski 9 5 1 2 6 4 15 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 5 15 5 0 0 12 0 12
2 Ślęza Wrocław 4 12 4 0 0 19 2 17
3 Zagłębie II Lubin 5 10 3 1 1 15 4 11
4 Miedź II Legnica 5 10 3 1 1 11 8 3
5 Rekord Bielsko-Biała 4 8 2 2 0 6 2 4
6 Odra Wodzisław Śląski 5 8 2 2 1 7 7 0
7 Górnik II Zabrze 5 7 2 1 2 4 4 0
8 Gwarek Tarnowskie Góry 4 6 1 3 0 5 4 1
9 Stal Brzeg 5 6 2 0 3 8 10 -2
10 Karkonosze Jelenia Góra 4 6 2 0 2 7 5 2
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 5 1 2 1 5 5 0
12 Carina Gubin 5 5 1 2 2 2 3 -1
13 Lechia Zielona Góra 4 4 1 1 2 5 7 -2
14 MKS Kluczbork 4 4 1 1 2 4 8 -4
15 Polonia Bytom 2 3 1 0 1 3 3 0
16 Piast Żmigród 4 3 1 0 3 3 7 -4
17 Warta Gorzów Wielkopolski 6 2 0 2 4 2 9 -7
18 Foto-Higiena Gać 4 1 0 1 3 5 9 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 5 13 4 1 0 12 6 6
2 LKS Goczałkowice Zdrój 4 10 3 1 0 5 1 4
3 Polonia Bytom 7 8 2 2 3 7 8 -1
4 Ślęza Wrocław 5 7 2 1 2 5 8 -3
5 Zagłębie II Lubin 4 7 2 1 1 9 9 0
6 Lechia Zielona Góra 5 7 2 1 2 7 6 1
7 Foto-Higiena Gać 5 7 2 1 2 3 3 0
8 Miedź II Legnica 4 6 2 0 2 7 5 2
9 Odra Wodzisław Śląski 3 6 2 0 1 3 7 -4
10 Gwarek Tarnowskie Góry 5 6 1 3 1 5 6 -1
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 5 1 2 2 5 5 0
12 MKS Kluczbork 5 5 1 2 2 5 9 -4
13 Górnik II Zabrze 4 4 1 1 2 4 5 -1
14 Stal Brzeg 4 4 1 1 2 7 6 1
15 Carina Gubin 3 3 1 0 2 3 9 -6
16 Warta Gorzów Wielkopolski 3 3 1 0 2 2 6 -4
17 Piast Żmigród 4 2 0 2 2 6 11 -5
18 Karkonosze Jelenia Góra 4 0 0 0 4 2 13 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MKS Kluczbork

Gospodarze Wynik Goście Data
Lechia Zielona Góra 2 - 0 MKS Kluczbork 8 września 2021
MKS Kluczbork 0 - 3 Stal Brzeg 22 sierpnia 2021
Stal Brzeg 1 - 2 MKS Kluczbork 29 maja 2021
Lechia Zielona Góra 2 - 2 MKS Kluczbork 8 maja 2021
MKS Kluczbork 3 - 3 Stal Brzeg 25 listopada 2020
MKS Kluczbork 1 - 2 Lechia Zielona Góra 3 października 2020
Stal Brzeg 0 - 0 MKS Kluczbork 13 czerwca 2020
Lechia Zielona Góra 0 - 0 MKS Kluczbork 28 marca 2020
MKS Kluczbork 1 - 0 Stal Brzeg 23 listopada 2019
MKS Kluczbork 1 - 2 Lechia Zielona Góra 24 sierpnia 2019
Stal Brzeg 1 - 0 MKS Kluczbork 27 kwietnia 2019
MKS Kluczbork 3 - 0 Stal Brzeg 14 września 2018
Lechia Zielona Góra 0 - 1 MKS Kluczbork 5 kwietnia 2014
MKS Kluczbork 1 - 2 Lechia Zielona Góra 31 sierpnia 2013

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 9
2 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 7
3 Michał Sypek Stal Brzeg 7
4 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 6
5 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 5
6 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 5
7 Tomasz Mamis Miedź II Legnica 4
8 Kacper Głowieńkowski Piast Żmigród 4
9 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
10 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 4
11 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 3
12 Byron Burgering Miedź II Legnica 3
13 Werick Caetano Miedź II Legnica 3
14 Kamil Chiliński Odra Wodzisław Śląski 3
15 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 3
16 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 3
17 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 3
18 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 3
19 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 3
20 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 3
21 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 3
22 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 3
23 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
24 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 3
25 Daniel Łuczak Piast Żmigród 3
26 Filip Balcewicz Miedź II Legnica 3
27 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 2
28 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 2
29 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 2
30 Jakub Siga Zagłębie II Lubin 2
31 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 2
32 Mateusz Dychus Stal Brzeg 2
33 Patryk Stefański Polonia Bytom 2
34 Filip Szczypkowski Foto-Higiena Gać 2
35 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
36 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 2
37 Mykyta Łoboda Lechia Zielona Góra 2
38 Dawid Krzemień Polonia Bytom 2
39 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 2
40 Jan Borek Odra Wodzisław Śląski 2
41 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 2
42 Adam Samiec Ślęza Wrocław 2
43 Cyprian Poniedziałek Carina Gubin 2
44 Sebastian Jaroszyński Foto-Higiena Gać 2
45 Mateusz Mielczarek Odra Wodzisław Śląski 2
46 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 2
47 Maciej Matusik Stal Brzeg 2
48 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 2
49 Bruno Garcia Miedź II Legnica 2
50 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 2
51 Orest Tkachuk Warta Gorzów Wielkopolski 1
52 Michał Dryja Karkonosze Jelenia Góra 1
53 Ilan Rappoport Foto-Higiena Gać 1
54 Krystian Pabiniak Foto-Higiena Gać 1
55 Beniamin Glinka MKS Kluczbork 1
56 Marcin Pisarek Gwarek Tarnowskie Góry 1
57 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 1
58 Vinícius Veneranda Miedź II Legnica 1
59 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 1
60 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 1
61 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
62 Pavlo Koval Stal Brzeg 1
63 Wojciech Wenglorz Odra Wodzisław Śląski 1
64 Artur Łuczkiewicz Foto-Higiena Gać 1
65 Karol Stanek Gwarek Tarnowskie Góry 1
66 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
67 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
68 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
69 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
70 Michał Płonka Polonia Bytom 1
71 Daniel Iwanek Polonia Bytom 1
72 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
73 Marcin Wodecki Odra Wodzisław Śląski 1
74 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 1
75 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
76 Dawid Kasprzyk Rekord Bielsko-Biała 1
77 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 1
78 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 1
79 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 1
80 Denis Matuszewski Carina Gubin 1
81 Peter Juritka Górnik II Zabrze 1
82 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
83 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
84 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
85 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 1
86 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 1
87 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
88 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 1
89 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 1
90 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 1
91 Adam Antochow Carina Gubin 1
92 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
93 Adrian Dąbrowski Karkonosze Jelenia Góra 1
94 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
95 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 1
96 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
97 Oliwier Sławiński Zagłębie II Lubin 1
98 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
99 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 1
100 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 1
101 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 1
102 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 1
103 Paweł Tupaj Miedź II Legnica 1
104 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
105 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
106 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 1
107 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 1
108 Jacek Wuwer Polonia Bytom 1
109 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
110 Przemysław Mońka LKS Goczałkowice Zdrój 1
111 Maciej Diduszko Carina Gubin 1
112 Mateusz Czerwiński Karkonosze Jelenia Góra 1