Oddala się awans Polonii Bytom do eWinner 2 ligi. Podopieczni Kamila Rakoczego w sobotę tylko zremisowali z MKS-em Kluczbork.


W pierwszej odsłonie lepiej prezentowała się Polonia Bytom, która stworzyła sobie więcej okazji bramkowych, ale też popełniała błędy. Konsekwencją jednego z nich był rzut karny dla MKS-u Kluczbork, podyktowany w 25. minucie. Do piłki podszedł Adrian Błaszkiewicz, ale jego intencję wyczuł Szymon Gniełka. Miejscowi w kolejnych minutach nadal atakowali, jednak brakowało skuteczności.

Bytomianie nie odpuszczali i tuż przed przerwą w końcu dopięli swego, a piłkę w siatce umieścił Michał Nagrodzki. W drugiej odsłonie lepiej prezentowali się natomiast goście, którzy częściej byli przy futbolówce oraz groźniej atakowali. Zespół z Kluczborka do wyrównania doprowadził w 55. minucie, a z gola cieszył się Adrian Błaszkiewicz, który świetnie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym miejscowych.1-0 Michał Nagrodzki (45)
1-1 Adrian Błaszkiewicz (55)


Foto: Krzysztof Kadis/Polonia Bytom

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.