Kacper Jóźwicki związał się z MKS-em Kluczbork umową, która będzie obowiązywała przez najbliższe półtora roku. 23-letni pomocnik ostatnio reprezentował barwy Elany Toruń.

Kacper Jóźwicki jest wychowankiem Elany Toruń w której grał w drużynach młodzieżowych, następnie w 2016 roku trafił na testy do hiszpańskiego zespołu Levante, ale kontrakt podpisał z Real Maurcia City, zespołem występującym w Segunda Divison B (trzeci poziom rozgrywkowy Hiszpani). Później trafił jeszcze do lokalnej akademii Ranero CF, a w 2018 roku wrócił ponownie do Torunia. Od tamtego czasu występował w barwach Elany, najpierw w II lidze a po spadku pozostał w klubie i występował w III lidze.

W obecnym sezonie, młody zawodnik wystąpił w 9 spotkaniach swojej drużyny i zaliczył dwie asysty. Z MKS-em Kluczbork związał się 1,5 rocznym kontraktem. 

Źródło / Foto: MKS Kluczbork

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.