LKS Goczałkowice Zdrój wrócił na zwycięski szlak! Pewne zwycięstwo z Lechią Zielona Góra

Piłkarze LKS-u Goczałkowice Zdrój odkupili winy za zeszłotygodniową porażkę z Rekordem Bielsko-Biała. Podopieczni Damiana Barona w sobotnie popołudnie ograli Lechię Zielona Góra.

więcej →

Miedź II Legnica brutalnie odprawia Pniówka Pawłowice Śląskie

Podopieczni Grzegorza Mokrego okazali się mało gościnni dla Pniówka Pawłowice Śląskie i wysoko wygrali przed własną publicznością w stosunku 5:1.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg nie pozostawiła złudzeń Bałtykowi Koszalin

Po zeszłotygodniowej porażce, podopieczni Dietmara Brehmera mieli coś do udowodnienia swoim sympatykom i ta sztuka im się udała. Pewne zwycięstwo 4:1 z Bałtykiem Koszalin pozwoliło wrócić na zwycięską ścieżkę.

więcej →

Elana Toruń nie dała szans rezerwom Pogoni Szczecin

Koncert Elany Toruń przy Bema! Podopieczni Piotra Kieruzela zabawili się z rezerwami Pogoni Szczecin, którym wbili aż pięć bramek.

więcej →

Zmiana trenera u beniaminka 3 ligi grupy III

Po 13. kolejce rozgrywek ze swoim stanowiskiem pożegnał się kolejny trener w trzeciej lidze. Tym razem padło na Oleksandra Szeweluchina z Karkonoszy Jelenia Góra

więcej →

Bałtyk Gdynia bez trenera. Porażka ze Świtem Skolwin przelała czarę goryczy

Ciężko w superlatywach określić sytuację Bałtyku Gdynia w aktualnym sezonie rozgrywek 3 ligi grupy II. Klub nie wygrał żadnego ze swoich ostatnich ośmiu spotkań i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

więcej →

Odra Wodzisław Śląski może pluć sobie w brodę! Remis z Pniówkiem Pawłowice

Odra Wodzisław Śląski nie będzie miło wspominać meczu z Pniówkiem Pawłowice. Beniaminek 3 ligi gr. III wygrywał już 2-0, ale ostatecznie po meczu cieszył się tylko z punktu.

więcej →

Olimpia Grudziądz idzie jak burza! Lider 3 ligi gr. II rozbił Bałtyk Koszalin

Olimpia Grudziądz odniosła kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. II. Tym razem podopieczni Marcina Płuski rozbili na własnym stadionie Bałtyk Koszalin.

więcej →

Zabójcza końcówka Zawiszy Bydgoszcz pozwoliła dopisać kolejne 3 punkty

Zawisza Bydgoszcz pokonał przed własną publicznością innego beniaminka - Stolem Gniewino 2:0 po bramkach w końcówce spotkania.

więcej →

Rekord Bielsko Biała dopisuje pierwszą porażkę w rekordzie LKS-u Goczałkowice Zdrój

Starcie na szczycie 3 ligi grupy III przyniosło sporo emocji i pierwszą porażkę ekipy Łukasza Piszczka. Rekord Bielsko-Biała po dobrym spotkaniu pokonuje LKS Goczałkowice 2:0

więcej →

Po zaciętym starciu Zawisza Bydgoszcz wywozi 3 punkty ze Starogardu Gdańskiego

Po emocjonującym spotkaniu podopieczni Piotra Kołca wywożą ze Starogardu Gdańskiego cenne 3 punkty i pną się w ligowej tabeli

więcej →

Ślęza Wrocław "na szóstkę" w starciu z Piastem Żmigród

Wysokim zwycięstwem mogą się pochwalić piłkarze Ślęzy Wrocław, którzy na wyjeździe rozbili Piasta Żmigród aż 6:0. 

więcej →

Przełamanie MKS-u Kluczbork z Foto-Higieną Gać

Po zaciętym spotkaniu, trzy punkty jadą do Kluczborka. Foto-Higiena Gać musiała uznać wyższość gości i po zaciętym spotkaniu uległa przed własną publicznością 1:2.

więcej →

Dariusz Szczerbal został nowym bramkarzem trzecioligowej Elany Toruń

Trzecioligowa Elana Toruń wzmacnia tyły. Jej szeregi zasilił Dariusz Szczerbal, który ostatnio związany był z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław.

więcej →

Damian Nowak nie jest już trenerem Odry Wodzisław Śląski

Oficjalna informacja o rozstaniu trenera z klubem została opublikowana na stronie internetowej Odry Wodzisław Śląski.

więcej →

Zmiana trenera w Sokole Kleczew. Wraca Marcin Woźniak

Kolejna zmiana szkoleniowca w trzeciej lidze, tym razem z posadą pożegnał się Mariusz Bekas - były już trener Sokoła Kleczew.

więcej →

Damian Nowak odejdzie z Odry Wodzisław Śląski?

Smutne informacje docierają z Wodzisławskiego środowiska piłkarskiego, wedle których trener Damian Nowak zamierza odejść z Odry Wodzisław Śląski.

więcej →

Olimpia Grudziądz wróciła na fotel lidera 3 ligi! Pewne zwycięstwo z Elaną Toruń

Piłkarze Olimpii Grudziądz wrócili na fotel lidera 3 ligi gr. II. Podopieczni Marcina Płuski w dzisiejszym meczu pewnie pokonali u siebie Elanę Toruń.

więcej →

Rezerwy Górnika Zabrze górą w starciu z Piastem Żmigród

Rezerwy Górnika Zabrze odniosły zwycięstwo w meczu kończącym 11. kolejkę 3 ligi gr. III. Podopieczni Piotra Gierczaka pokonały na własnym stadionie Piasta Żmigród 2-1.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg nie bez problemów wygrała z Błękitnymi Stargard! Nie brakowało kontrowersji

W Kołobrzegu w sobotę nudy nie było. Miejscowa Kotwica ostatecznie wygrała z Błękitnymi Stargard, choć w meczu nie zabrakło kontrowersji.

więcej →