Maciej Koziara nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz

Beniaminek 3 ligi grupy II poinformował, że nowym zawodnikiem reprezentującym ich barwy w przyszłym sezonie będzie był zawodnik GKS-u Bełchatów Maciej Koziara

więcej →

Kolejne dwa wzmocnienia Olimpii Grudziądz

Dwóch nowych zawodników oficjalnie dołączyło do spadkowicza z 2 ligi, są to 24-letni Hiszpan Jose Cabrera oraz Mateusz Zielecki

więcej →

Michał Cywiński podpisał kontrakt z Olimpią Grudziądz

Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz dołącza do spadkowicza z drugiej ligi - Olimpii Grudziądz, w zeszłym sezonie reprezentował barwy innego spadkowicza - Błękitnych Stargard

więcej →

Siódmy transfer Raduni Stężyca

Beniaminek drugiej ligi nie zatrzymuje się. Do zespołu z Kaszub dołączył kolejny zawodnik - 19 letni lewy pomocnik.

więcej →

João Criciuma zamienia Grudziądz na Suwałki

Brazylijski napastnik po spadku Olimpii Grudziądz do 3 ligi postanowił pozostać na centralnym szczeblu rozgrywkowym w Polsce i dołączył do ekipy z Suwałk.

więcej →

Krzysztof Kołodziej piłkarzem Sokoła Kleczew

Ofensywny pomocnik reprezentujący w poprzednim sezonie barwy Pogoni Siedlce postanowił zmienić barwy klubowe i w przyszłym sezonie zagra w Sokole Kleczew.

więcej →

Kamil Juraszek wraca do Lechii Dzierżoniów

30-letni obrońca występujący w poprzednim sezonie w Chrobrym Głogów zdecydował się na dołączenie do czwartoligowej Lechii Dzierżoniów. 

więcej →

Szymon Jarosz oficjalnie w Polonii Warszawa

Wyjaśniła się przyszłość Szymona Jarosza, który ostatnio był związany z Olimpią Grudziądz. Obrońca został nowym zawodnikiem trzecioligowej Polonii Warszawa.

więcej →

Sebastian Rak zawodnikiem Motoru Lublin

Występujący w zeszłym sezonie 20-letni napastnik Sebastian Rak związał się dwuletnim kontraktem z Motorem Lublin i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy drugoligowca

więcej →

Jest terminarz 3 ligi gr. III na sezon 2021/2022

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz 3 ligi gr. III na sezon 2021/2022. Jego start został zaplanowany na 7 sierpnia. W pierwszej kolejce zmagań czeka nas kilka ciekawie zapowiadających się...

więcej →

Oficjalnie Foto-Higiena Gać zostaje w III lidze!

Po rozpatrzeniu wniosku odwoławczego przez Polski Związek Piłki Nożnej, Foto-Higiena Gać pozostała w gronie trzecioligowców.

więcej →

Mariusz Bedliński zasila Bałtyku Koszalin przed startem nowego sezonu

Poprzednio grający we Flocie Świnoujście Mariusz Bedliński związał się dwuletnim kontraktem z klubem z Koszalina

więcej →

Olimpia Grudziądz ma nowego obrońcę

Adrian Karankiewicz - bo o nim mowa, odchodzi z Wigier Suwałki i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy trzecioligowej Olimpii Grudziądz.

więcej →

Kamil Zalewski zamienia Sokół Ostróda na Gwarek Tarnowskie Góry

Kamil Zalewski opuścił Sokół Ostróda, jego wygasający kontrakt nie został przedłużony. W przyszłym sezonie będzie występował w 3 lidze gr. III.

więcej →

Mariusz Magiera w LKS Goczałkowice-Zdrój

Doświadczony 36-letni Mariusz Magiera wzmacnia drużynę LKS Goczałkowice-Zdrój. Poprzednio grał na boiskach Fortuna I Ligi.

więcej →

Dietmar Brehmer nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg

Nowym szkoleniowcem Kotwicy Kołobrzeg został Dietmar Brehmer, zastąpił na tym miejscu Piotra Zajączkowskiego.

więcej →

Siódmy transfer Kotwicy Kołobrzeg. Dominik Chromiński nowym zawodnikiem

Siódmy letni transfer Kotwicy Kołobrzeg stał się faktem. Dwuletnim kontraktem związał się bramkostrzelny pomocnik Dominik Chromiński.

więcej →

Konrad Prawucki zawodnikiem Błękitnych Stargard

Konrad Prawucki opuszcza szeregi Floty Świnoujście na rzecz innego klubu z województwa zachodniopomorskiego. W przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy spadkowicza z 2 ligi.

więcej →

Dawid Cempa został nowym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg zbroi się na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Do ekipy z województwa zachodniopomorskiego dołączył Dawid Cempa, który ostatnio grał w Raduni Stężyca.

więcej →