Beniaminek Fortuna I Ligi przystąpił do ofensywy transferowej i przedstawił czterech nowych zawodników, którzy dołączyli do zespołu w tym okienku transferowym.

Pierwszym przedstawionym zawodnikiem jest Dorian Krakowski. 18-latek występujący na pozycji pomocnika dołącza do klubu z Polonii-Stali Świdnica dla której rozegrał 28 meczów oraz zdobył 4 trafienia.

Drugim wzmocnieniem jest były zawodnik Miedzi Legnica - Marcin Biernat. Urodzony w Krakowie 29-letni obrońca rozegrał w I Lidze 28 spotkań w barwach Miedzi a w całej swojej karierze już 195.

Kolejnym zawodnikiem, który dołącza do zespołu jest Maciej Pałaszewski ze Śląska Wrocław. 23-latek ma na swoim koncie 13 występów w PKO Ekstraklasie w sezonie 2020/21 oraz 12 spotkań w II Lidze w barwach rezerw.

Ostatnim piłkarzem jest wypożyczony z Warty Poznań - Kajetan Szmyt. 19-latek w poprzednim sezonie na wypożyczeniu grał w 3 lidze w barwach Nielby Wągrowiec.


Foto: Górnik Polkowice

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.