II liga sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 21 40 12 4 5 45 30 15
2 KKS 1925 Kalisz 20 37 11 4 5 33 18 15
3 Pogoń Siedlce 21 34 9 7 5 34 28 6
4 Hutnik Kraków 22 32 9 5 8 32 30 2
5 Radunia Stężyca 20 31 8 7 5 26 24 2
6 Chojniczanka Chojnice 21 30 8 6 7 29 28 1
7 Stal Stalowa Wola 20 30 9 3 8 23 24 -1
8 Zagłębie II Lubin 21 29 8 5 8 32 29 3
9 Olimpia Elbląg 20 29 8 5 7 26 24 2
10 Lech II Poznań 21 29 8 5 8 25 33 -8
11 Skra Częstochowa 21 28 7 7 7 28 24 4
12 ŁKS II Łódź 21 28 8 4 9 32 31 1
13 Polonia Bytom 21 25 6 7 8 25 30 -5
14 Stomil Olsztyn 20 24 7 3 10 21 27 -6
15 Wisła Puławy 20 23 5 8 7 29 31 -2
16 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 22 5 7 8 22 29 -7
17 Sandecja Nowy Sącz 20 18 4 6 10 18 29 -11
18 Olimpia Grudziądz 20 17 4 5 11 21 32 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Stalowa Wola 10 24 8 0 2 20 9 11
2 Olimpia Elbląg 12 24 7 3 2 19 12 7
3 KKS 1925 Kalisz 11 23 7 2 2 20 8 12
4 Kotwica Kołobrzeg 11 22 7 1 3 18 10 8
5 Zagłębie II Lubin 10 20 6 2 2 18 9 9
6 Chojniczanka Chojnice 10 19 5 4 1 16 9 7
7 ŁKS II Łódź 10 19 6 1 3 19 13 6
8 Polonia Bytom 10 19 5 4 1 19 15 4
9 Hutnik Kraków 11 18 5 3 3 20 15 5
10 Stomil Olsztyn 11 18 5 3 3 12 11 1
11 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 18 5 3 2 15 12 3
12 Lech II Poznań 11 17 5 2 4 13 20 -7
13 Skra Częstochowa 10 17 5 2 3 15 9 6
14 Wisła Puławy 11 17 4 5 2 17 13 4
15 Pogoń Siedlce 9 16 4 4 1 16 11 5
16 Radunia Stężyca 10 16 4 4 2 15 10 5
17 Sandecja Nowy Sącz 9 13 3 4 2 11 10 1
18 Olimpia Grudziądz 9 11 3 2 4 11 11 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 10 18 5 3 2 27 20 7
2 Pogoń Siedlce 12 18 5 3 4 18 17 1
3 Radunia Stężyca 10 15 4 3 3 11 14 -3
4 KKS 1925 Kalisz 9 14 4 2 3 13 10 3
5 Hutnik Kraków 11 14 4 2 5 12 15 -3
6 Lech II Poznań 10 12 3 3 4 12 13 -1
7 Chojniczanka Chojnice 11 11 3 2 6 13 19 -6
8 Skra Częstochowa 11 11 2 5 4 13 15 -2
9 Zagłębie II Lubin 11 9 2 3 6 14 20 -6
10 ŁKS II Łódź 11 9 2 3 6 13 18 -5
11 Stal Stalowa Wola 10 6 1 3 6 3 15 -12
12 Polonia Bytom 11 6 1 3 7 6 15 -9
13 Stomil Olsztyn 9 6 2 0 7 9 16 -7
14 Wisła Puławy 9 6 1 3 5 12 18 -6
15 Olimpia Grudziądz 11 6 1 3 7 10 21 -11
16 Olimpia Elbląg 8 5 1 2 5 7 12 -5
17 Sandecja Nowy Sącz 11 5 1 2 8 7 19 -12
18 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 4 0 4 6 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sandecja Nowy Sącz

Gospodarze Wynik Goście Data
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 25 maja 2024
Lech II Poznań 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 18 maja 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Olimpia Elbląg 11 maja 2024
Polonia Bytom 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 4 maja 2024
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 27 kwietnia 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Hutnik Kraków 20 kwietnia 2024
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 13 kwietnia 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Stomil Olsztyn 6 kwietnia 2024
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 30 marca 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 ŁKS II Łódź 23 marca 2024
Wisła Puławy 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 15 marca 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Pogoń Siedlce 9 marca 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Radunia Stężyca 5 marca 2024
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 marca 2024
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Zagłębie II Lubin 24 lutego 2024
Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Skra Częstochowa 25 listopada 2023
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Olimpia Grudziądz 18 listopada 2023
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 10 listopada 2023
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Lech II Poznań 4 listopada 2023
Olimpia Elbląg 4 - 1 Sandecja Nowy Sącz 28 października 2023
Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Polonia Bytom 21 października 2023
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 18 października 2023
Hutnik Kraków 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 7 października 2023
Sandecja Nowy Sącz 0 - 2 KKS 1925 Kalisz 30 września 2023
Stomil Olsztyn 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 23 września 2023
Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 Stal Stalowa Wola 16 września 2023
ŁKS II Łódź 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 10 września 2023
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Wisła Puławy 2 września 2023
Pogoń Siedlce 3 - 0 Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia 2023
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 12 sierpnia 2023
Radunia Stężyca 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 6 sierpnia 2023
Skra Częstochowa 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 28 lipca 2023
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz 22 lipca 2023

II liga sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Sobol KKS 1925 Kalisz 13
2 Jonathan Júnior Kotwica Kołobrzeg 10
3 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 9
4 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 9
5 Mateusz Kuzimski Radunia Stężyca 9
6 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 8
7 Dawid Wolny Polonia Bytom 8
8 Dawid Retlewski Wisła Puławy 8
9 Adam Imiela Stal Stalowa Wola 6
10 Jan Ciućka Skra Częstochowa 6
11 Michał Bednarski GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6
12 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 6
13 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 5
14 Marcin Wróbel Hutnik Kraków 5
15 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 5
16 Michał Biskup Radunia Stężyca 5
17 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 5
18 Mateusz Klichowicz Wisła Puławy 5
19 Oskar Sikorski Olimpia Grudziądz 5
20 Kostiantyn Chernii Olimpia Grudziądz 5
21 Antoni Prałat Chojniczanka Chojnice 4
22 Wojciech Szumilas Chojniczanka Chojnice 4
23 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 4
24 Jakub Sinior Pogoń Siedlce 4
25 Mikołaj Kwietniewski Sandecja Nowy Sącz 4
26 Olivier Wypart Skra Częstochowa 4
27 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 4
28 Deniss Rakels Hutnik Kraków 4
29 Jędrzej Zając ŁKS II Łódź 4
30 Olaf Nowak Kotwica Kołobrzeg 4
31 Filip Kozłowski Kotwica Kołobrzeg 4
32 Dominik Kozera Olimpia Elbląg 4
33 Grzegorz Szymusik Chojniczanka Chojnice 4
34 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 4
35 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 4
36 Szymon Pawłowski Lech II Poznań 4
37 João Guilherme GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4
38 Maciej Famulak Olimpia Elbląg 4
39 Damian Nowak Pogoń Siedlce 4
40 Aron Stasiak Kotwica Kołobrzeg 4
41 Kornel Lisman Lech II Poznań 3
42 Paweł Kruszelnicki Zagłębie II Lubin 3
43 Jakub Sangowski Olimpia Elbląg 3
44 Lucjan Zieliński Polonia Bytom 3
45 Szymon Karasiński Zagłębie II Lubin 3
46 Przemysław Sajdak Skra Częstochowa 3
47 Piotr Pyrdoł Pogoń Siedlce 3
48 Norbert Pacławski Lech II Poznań 3
49 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 3
50 Dominik Zawadzki Hutnik Kraków 3
51 Krystian Lelek Hutnik Kraków 3
52 Cezary Polak Kotwica Kołobrzeg 3
53 Filipe Oliveira Kotwica Kołobrzeg 3
54 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 3
55 Adam Żak Olimpia Elbląg 3
56 Piotr Rogala Stal Stalowa Wola 3
57 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 3
58 Tomasz Gajda Polonia Bytom 3
59 Lucjan Klisiewicz Stal Stalowa Wola 3
60 Radosław Gołębiowski Sandecja Nowy Sącz 3
61 Przemysław Skałecki Wisła Puławy 3
62 Szymon Gołuch GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3
63 Oliwier Sławiński ŁKS II Łódź 2
64 Bartosz Pioterczak Stal Stalowa Wola 2
65 Kamil Kargulewicz Wisła Puławy 2
66 Damian Kostkowski Olimpia Grudziądz 2
67 Cyprian Popielec Zagłębie II Lubin 2
68 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 2
69 Daniel Pietraszkiewicz Stomil Olsztyn 2
70 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 2
71 Sebastian Golak Chojniczanka Chojnice 2
72 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 2
73 Arkadiusz Ziarko Stal Stalowa Wola 2
74 Denis Potoma Sandecja Nowy Sącz 2
75 Mateusz Majewski Pogoń Siedlce 2
76 Sebastian Rogala GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2
77 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 2
78 Konrad Gutowski Olimpia Grudziądz 2
79 Karol Noiszewski Wisła Puławy 2
80 Marcin Budziński Hutnik Kraków 2
81 Kacper Terlecki Zagłębie II Lubin 2
82 Dawid Wojtyra Skra Częstochowa 2
83 Karol Żwir Stomil Olsztyn 2
84 Krzysztof Ropski Polonia Bytom 2
85 Przemysław Misiak Pogoń Siedlce 2
86 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 2
87 Grzegorz Glapka ŁKS II Łódź 2
88 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 2
89 Jan Łabędzki ŁKS II Łódź 2
90 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 2
91 Lukáš Hrnčiar Pogoń Siedlce 2
92 Kamil Bartoś Olimpia Elbląg 2
93 Szymon Kiebzak GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2
94 Krystian Miś Pogoń Siedlce 2
95 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 2
96 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 2
97 Juan Muñoz Zagłębie II Lubin 2
98 Oskar Przywara Wisła Puławy 2
99 Jarosław Jach Zagłębie II Lubin 2
100 Jakub Żubrowski Kotwica Kołobrzeg 1
101 Maksymilian Dziuba Lech II Poznań 1
102 Jakub Marcinkowski Hutnik Kraków 1
103 Adrian Piekarski Polonia Bytom 1
104 Patryk Olejnik Lech II Poznań 1
105 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
106 Daniel Ściślak Polonia Bytom 1
107 Janusz Nojszewski Wisła Puławy 1
108 Bartłomiej Juszczyk Lech II Poznań 1
109 Wojciech Słomka Radunia Stężyca 1
110 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
111 Kacper Zych GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
112 Patryk Mularczyk Radunia Stężyca 1
113 Aghvan Papikyan Olimpia Grudziądz 1
114 Robert Janicki Wisła Puławy 1
115 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 1
116 Maciej Wichtowski Lech II Poznań 1
117 Igor Kornobis Lech II Poznań 1
118 Kamil Jadach GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
119 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
120 Tomasz Kołbon Sandecja Nowy Sącz 1
121 Kacper Chełmecki Stal Stalowa Wola 1
122 Tomasz Lewandowski Pogoń Siedlce 1
123 Jakub Górski Stal Stalowa Wola 1
124 Jakub Wróbel Sandecja Nowy Sącz 1
125 Rastislav Václavik Sandecja Nowy Sącz 1
126 Kamil Sobczak Sandecja Nowy Sącz 1
127 Łukasz Bogusławski Radunia Stężyca 1
128 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
129 Dominik Frelek Olimpia Grudziądz 1
130 Jonatan Straus Radunia Stężyca 1
131 Maksymilian Tkocz Wisła Puławy 1
132 Filip Jania Hutnik Kraków 1
133 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 1
134 Szymon Maza Lech II Poznań 1
135 Filip Laskowski Stomil Olsztyn 1
136 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
137 Rafał Kobryń Olimpia Grudziądz 1
138 Błażej Szczepanek Chojniczanka Chojnice 1
139 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
140 Kamil Kurowski Olimpia Grudziądz 1
141 Ricardo Vaz GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
142 Marcel Stefaniak Olimpia Elbląg 1
143 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
144 Robert Majewski Pogoń Siedlce 1
145 Oskar Paprzycki Chojniczanka Chojnice 1
146 Peter Kolesár Chojniczanka Chojnice 1
147 Marek Mróz Zagłębie II Lubin 1
148 Dominik Budzik Polonia Bytom 1
149 Damian Szuprytowski Pogoń Siedlce 1
150 Łukasz Kosakiewicz Kotwica Kołobrzeg 1
151 Dawid Szufryn Sandecja Nowy Sącz 1
152 Dawid Gruszecki Zagłębie II Lubin 1
153 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
154 Kamil Kumoch Wisła Puławy 1
155 Kentaro Arai KKS 1925 Kalisz 1
156 Adam Płotka Radunia Stężyca 1
157 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 1
158 Michal Bezpalec Stomil Olsztyn 1
159 Michał Głogowski Hutnik Kraków 1
160 Maciej Orłowski Lech II Poznań 1
161 Artur Sobiech Lech II Poznań 1
162 Oleksandr Yatsenko Olimpia Elbląg 1
163 Kelechukwu Ibe-Torti ŁKS II Łódź 1
164 Wojciech Szafranek Zagłębie II Lubin 1
165 Damian Vu thanh Olimpia Grudziądz 1
166 Maciej Pałaszewski Olimpia Grudziądz 1
167 Danny Babor Pogoń Siedlce 1
168 Kamil Koczy KKS 1925 Kalisz 1
169 Aleksander Nadolski Lech II Poznań 1
170 Damian Pavlas Wisła Puławy 1
171 Hubert Sadowski Stomil Olsztyn 1
172 Vladyslav Okhronchuk ŁKS II Łódź 1
173 Wiktor Kościuk ŁKS II Łódź 1
174 Damian Nowacki Chojniczanka Chojnice 1
175 Tomasz Nawotka Sandecja Nowy Sącz 1
176 Dan Spătaru Radunia Stężyca 1
177 Maciej Mas Sandecja Nowy Sącz 1
178 Dominik Banach Chojniczanka Chojnice 1
179 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
180 Tafara Madembo Kotwica Kołobrzeg 1
181 Tobiasz Kubik Skra Częstochowa 1
182 Adrian Cierpka KKS 1925 Kalisz 1
183 Farid Ali GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
184 Bartosz Florek Stomil Olsztyn 1
185 Bartłomiej Kasprzak Radunia Stężyca 1
186 Piotr Giel Chojniczanka Chojnice 1
187 Paweł Kucharczyk Skra Częstochowa 1
188 Mateusz Bąkowicz ŁKS II Łódź 1
189 Szymon Nowicki Radunia Stężyca 1
190 Krystian Puton Wisła Puławy 1
191 Dawid Kubowicz Hutnik Kraków 1
192 Filip Wolski Lech II Poznań 1