Polonia Środa Wielkopolska konkretnie się zbroi przed ligową wiosną. Do ekipy Krzysztofa Kapuścińskiego dołączył Paweł Mandrysz, który ostatnio występował w pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.


Paweł Mandrysz został nowym zawodnikiem trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska, z którą związał się umową do 30 czerwca 2022 roku. Zespół z Wielkopolski wiosną z pewnością będzie chciał powalczyć o awans do 2 ligi. 23-letni pomocnik ostatnio występował w Sandecji Nowy Sącz. W trwających rozgrywkach Fortuna 1 ligi rozegrał jedenaście spotkań.

Nowy nabytek średzkiego klubu, pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w RKP Rybnik. Kolejnym przystankiem w karierze piłkarza, był Energetyk ROW Rybnik, gdzie przeniósł się przed rundą wiosenną sezonu 2012/13. Ponadto grał także w GKS-ie Katowice oraz Ruchu Chorzów.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.