III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 19 44 14 2 3 55 21 34
2 Avia Świdnik 19 38 12 2 5 40 20 20
3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 35 11 2 6 31 20 11
4 Star Starachowice 19 34 10 4 5 30 17 13
5 Siarka Tarnobrzeg 18 33 10 3 5 33 16 17
6 Podlasie Biała Podlaska 19 33 9 6 4 31 15 16
7 Chełmianka Chełm 19 32 10 2 7 36 34 2
8 Unia Tarnów 19 28 8 4 7 30 31 -1
9 Wiślanie Jaśkowice 19 26 7 5 7 31 24 7
10 Garbarnia Kraków 19 26 7 5 7 30 31 -1
11 Czarni Połaniec 19 25 6 7 6 35 32 3
12 Świdniczanka Świdnik 18 24 7 3 8 27 30 -3
13 KS Wiązownica 18 22 6 4 8 26 42 -16
14 Wisłoka Dębica 19 19 4 7 8 21 33 -12
15 Podhale Nowy Targ 19 14 2 8 9 17 29 -12
16 Sokół Sieniawa 19 14 4 2 13 22 53 -31
17 Orlęta Radzyń Podlaski 18 11 2 5 11 16 34 -18
18 Karpaty Krosno 19 11 2 5 12 14 43 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 9 27 9 0 0 39 7 32
2 Siarka Tarnobrzeg 9 22 7 1 1 21 5 16
3 Avia Świdnik 10 21 7 0 3 21 9 12
4 Star Starachowice 10 20 6 2 2 18 5 13
5 Czarni Połaniec 10 18 5 3 2 26 15 11
6 Podlasie Biała Podlaska 10 17 5 2 3 19 11 8
7 Unia Tarnów 9 17 5 2 2 17 10 7
8 Garbarnia Kraków 10 17 5 2 3 20 16 4
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 16 5 1 3 19 11 8
10 Chełmianka Chełm 10 16 5 1 4 16 17 -1
11 Świdniczanka Świdnik 8 11 3 2 3 16 16 0
12 KS Wiązownica 9 11 3 2 4 14 18 -4
13 Wiślanie Jaśkowice 10 10 2 4 4 11 11 0
14 Wisłoka Dębica 9 10 2 4 3 9 11 -2
15 Karpaty Krosno 10 6 1 3 6 8 15 -7
16 Sokół Sieniawa 9 5 1 2 6 8 23 -15
17 Podhale Nowy Targ 9 4 0 4 5 6 18 -12
18 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3 0 3 6 4 15 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 19 6 1 3 12 9 3
2 Wieczysta Kraków 10 17 5 2 3 16 14 2
3 Avia Świdnik 9 17 5 2 2 19 11 8
4 Podlasie Biała Podlaska 9 16 4 4 1 12 4 8
5 Chełmianka Chełm 9 16 5 1 3 20 17 3
6 Wiślanie Jaśkowice 9 16 5 1 3 20 13 7
7 Star Starachowice 9 14 4 2 3 12 12 0
8 Świdniczanka Świdnik 10 13 4 1 5 11 14 -3
9 Siarka Tarnobrzeg 9 11 3 2 4 12 11 1
10 Unia Tarnów 10 11 3 2 5 13 21 -8
11 KS Wiązownica 9 11 3 2 4 12 24 -12
12 Podhale Nowy Targ 10 10 2 4 4 11 11 0
13 Garbarnia Kraków 9 9 2 3 4 10 15 -5
14 Wisłoka Dębica 10 9 2 3 5 12 22 -10
15 Sokół Sieniawa 10 9 3 0 7 14 30 -16
16 Orlęta Radzyń Podlaski 9 8 2 2 5 12 19 -7
17 Czarni Połaniec 9 7 1 4 4 9 17 -8
18 Karpaty Krosno 9 5 1 2 6 6 28 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Podhale Nowy Targ

Gospodarze Wynik Goście Data
Czarni Połaniec 0 - 0 Podhale Nowy Targ 8 czerwca 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 1 czerwca 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 Podhale Nowy Targ 25 maja 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Sokół Sieniawa 18 maja 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Wieczysta Kraków 15 maja 2024
Wisłoka Dębica 0 - 0 Podhale Nowy Targ 11 maja 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Unia Tarnów 4 maja 2024
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Podhale Nowy Targ 27 kwietnia 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 20 kwietnia 2024
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Podhale Nowy Targ 13 kwietnia 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 KS Wiązownica 6 kwietnia 2024
Avia Świdnik 0 - 0 Podhale Nowy Targ 30 marca 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Chełmianka Chełm 23 marca 2024
Garbarnia Kraków 0 - 0 Podhale Nowy Targ 16 marca 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Wiślanie Jaśkowice 9 marca 2024
Karpaty Krosno 0 - 0 Podhale Nowy Targ 2 marca 2024
Podhale Nowy Targ 0 - 3 Star Starachowice 25 listopada 2023
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Czarni Połaniec 18 listopada 2023
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Podhale Nowy Targ 11 listopada 2023
Podhale Nowy Targ 0 - 2 Świdniczanka Świdnik 4 listopada 2023
Sokół Sieniawa 1 - 4 Podhale Nowy Targ 29 października 2023
Wieczysta Kraków 1 - 0 Podhale Nowy Targ 21 października 2023
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Wisłoka Dębica 14 października 2023
Unia Tarnów 2 - 1 Podhale Nowy Targ 7 października 2023
Podhale Nowy Targ 2 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 września 2023
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Podhale Nowy Targ 23 września 2023
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 16 września 2023
KS Wiązownica 2 - 2 Podhale Nowy Targ 8 września 2023
Podhale Nowy Targ 1 - 6 Avia Świdnik 2 września 2023
Chełmianka Chełm 2 - 0 Podhale Nowy Targ 27 sierpnia 2023
Podhale Nowy Targ 0 - 1 Garbarnia Kraków 23 sierpnia 2023
Wiślanie Jaśkowice 0 - 3 Podhale Nowy Targ 19 sierpnia 2023
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Karpaty Krosno 12 sierpnia 2023
Star Starachowice 1 - 1 Podhale Nowy Targ 5 sierpnia 2023

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Korbecki Chełmianka Chełm 14
2 Manuel Torres Wieczysta Kraków 12
3 Sebastian Kwaczreliszwili Sokół Sieniawa 11
4 Adrian Paluchowski Avia Świdnik 11
5 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 9
6 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 9
7 Piotr Łazarz Unia Tarnów 9
8 Kacper Prusiński Siarka Tarnobrzeg 8
9 Denys Favorov Wieczysta Kraków 8
10 Kamil Orlik Siarka Tarnobrzeg 8
11 Arleison Martinez Czarni Połaniec 7
12 Michał Paluch Świdniczanka Świdnik 7
13 Krystian Mroczek Chełmianka Chełm 7
14 Michal Klec Garbarnia Kraków 7
15 Łukasz Mazurek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6
16 Michał Fidziukiewicz Wieczysta Kraków 6
17 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 6
18 Wojciech Białek Avia Świdnik 6
19 Paweł Łysiak Wieczysta Kraków 6
20 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 6
21 Mateusz Wyjadłowski Podlasie Biała Podlaska 5
22 Kacper Durda Garbarnia Kraków 5
23 Michał Wcisło Star Starachowice 5
24 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 5
25 Kamil Radulj Karpaty Krosno 5
26 Patryk Małecki Avia Świdnik 5
27 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 5
28 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 5
29 Monsuru Adisa Wiślanie Jaśkowice 4
30 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 4
31 Michał Banik Czarni Połaniec 4
32 Rafał Michalik KS Wiązownica 4
33 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
34 Szymon Kot Star Starachowice 4
35 Krzysztof Zawiślak Wisłoka Dębica 4
36 Dawid Dynarek Wiślanie Jaśkowice 4
37 Oliwier Soprych Unia Tarnów 4
38 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 4
39 Piotr Cichocki Siarka Tarnobrzeg 3
40 Michał Wiśniewski Wiślanie Jaśkowice 3
41 Wojciech Kalinowski Avia Świdnik 3
42 Artur Balicki Orlęta Radzyń Podlaski 3
43 Jakub Zagórski Avia Świdnik 3
44 Jakub Karbownik Chełmianka Chełm 3
45 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 3
46 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 3
47 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 3
48 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
49 Saša Živec Wieczysta Kraków 3
50 Konrad Handzlik Star Starachowice 3
51 Kacper Jakóbczyk Podlasie Biała Podlaska 3
52 Szymon Kamiński Podlasie Biała Podlaska 3
53 Błażej Radwanek Wiślanie Jaśkowice 3
54 Tomasz Palonek Star Starachowice 3
55 Jakub Knap Chełmianka Chełm 3
56 Dominik Pisarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
57 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 3
58 Przemysław Nalepka Wisłoka Dębica 3
59 Krystian Bociek Wiślanie Jaśkowice 3
60 Konrad Guca Czarni Połaniec 3
61 Bartłomiej Kiełbasa Sokół Sieniawa 3
62 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 3
63 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 3
64 Christoph Knasmüllner Wieczysta Kraków 3
65 Sebastian Rak KS Wiązownica 3
66 Piotr Kron Unia Tarnów 3
67 Denys Ostrowśkyj Orlęta Radzyń Podlaski 3
68 Jan Mróz Sokół Sieniawa 2
69 Dawid Lisowski Siarka Tarnobrzeg 2
70 Arkadiusz Maj Avia Świdnik 2
71 Bartosz Żurek Garbarnia Kraków 2
72 Wesley Omuru KS Wiązownica 2
73 Dominik Cholewa Wiślanie Jaśkowice 2
74 Michał Stasz Karpaty Krosno 2
75 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
76 Mateusz Niedziałkowski Podhale Nowy Targ 2
77 Bartosz Zimnicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
78 Dominik Wardzała Unia Tarnów 2
79 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
80 Maciej Kołoczek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
81 Mateusz Kompanicki Świdniczanka Świdnik 2
82 Szymon Stanisławski Star Starachowice 2
83 Jakub Bator Unia Tarnów 2
84 Bartosz Bajorek Unia Tarnów 2
85 Jaba Pkhakadze Karpaty Krosno 2
86 Igor Szczygieł Orlęta Radzyń Podlaski 2
87 Dmytro Sula KS Wiązownica 2
88 Mateusz Podstolak Podlasie Biała Podlaska 2
89 Kacper Maik Wisłoka Dębica 2
90 Mateusz Jarzynka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
91 Franciszek Lipka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
92 Marcin Kumorek Siarka Tarnobrzeg 2
93 Szymon Mida Unia Tarnów 2
94 Kornel Rębisz KS Wiązownica 2
95 Marcin Michota Podhale Nowy Targ 2
96 Mikołaj Nawrocki Świdniczanka Świdnik 2
97 Miłosz Pacek Podlasie Biała Podlaska 2
98 Piotr Mikos Star Starachowice 2
99 Mateusz Hudzik Karpaty Krosno 2
100 Bartłomiej Wiktor Czarni Połaniec 2
101 Oskar Łąk Czarni Połaniec 2
102 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
103 Szymon Rak Avia Świdnik 2
104 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
105 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
106 Jarosław Lis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
107 Maciej Hajdara Podhale Nowy Targ 2
108 Grzegorz Marszalik Wiślanie Jaśkowice 2
109 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 2
110 Feliks Grzybowski Garbarnia Kraków 2
111 Szymon Kaliniec Siarka Tarnobrzeg 1
112 Arkadiusz Lewiński Wiślanie Jaśkowice 1
113 Szymon Bednarz Wisłoka Dębica 1
114 Vitaliy Tkachuk Unia Tarnów 1
115 Dawid Sojda Unia Tarnów 1
116 Michał Pazdan Wieczysta Kraków 1
117 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 1
118 Jakub Tabor KS Wiązownica 1
119 Jakub Bartoszek Świdniczanka Świdnik 1
120 Przemysław Koszel Orlęta Radzyń Podlaski 1
121 Patryk Serafin KS Wiązownica 1
122 Ilya Tymoshenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
123 Jacek Góralski Wieczysta Kraków 1
124 Dawid Kiedrowicz Wieczysta Kraków 1
125 Karol Dziedzic Garbarnia Kraków 1
126 Bartosz Grasza Wisłoka Dębica 1
127 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
128 Adrian Kozarzewski Podhale Nowy Targ 1
129 Filip Jakubowski Podhale Nowy Targ 1
130 Krzysztof Wicki Siarka Tarnobrzeg 1
131 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
132 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 1
133 Michał Czekaj Garbarnia Kraków 1
134 Kacper Wiatrak Chełmianka Chełm 1
135 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
136 Marcel Myszka Avia Świdnik 1
137 Maciej Orzechowski Podlasie Biała Podlaska 1
138 Franck Djoulou Karpaty Krosno 1
139 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
140 Mateusz Duda Garbarnia Kraków 1
141 Marcin Kaczor Sokół Sieniawa 1
142 Mateusz Pielach Świdniczanka Świdnik 1
143 Mateusz Sowiński Garbarnia Kraków 1
144 Michał Opalski Garbarnia Kraków 1
145 Adrian Rakowski Wiślanie Jaśkowice 1
146 Filip Karmański Podhale Nowy Targ 1
147 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
148 Jurij Batiuszyn Sokół Sieniawa 1
149 Klim Morenkov Świdniczanka Świdnik 1
150 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
151 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 1
152 Adam Nowak Chełmianka Chełm 1
153 Dawid Król Karpaty Krosno 1
154 Konrad Misztal Czarni Połaniec 1
155 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 1
156 Adrian Bielka Avia Świdnik 1
157 Tomasz Zając Avia Świdnik 1
158 Jakub Sutor Garbarnia Kraków 1
159 Benedykt Piotrowski Unia Tarnów 1
160 Maciej Żądło Czarni Połaniec 1
161 Adrian Popiołek Avia Świdnik 1
162 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
163 Hubert Kotowicz Świdniczanka Świdnik 1
164 Kamil Rozmus Avia Świdnik 1
165 Adrian Duchnowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
166 Michał Musik KS Wiązownica 1
167 Bartłomiej Purcha Podhale Nowy Targ 1
168 Kacper Żebrowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
169 Jakub Kałaska Czarni Połaniec 1
170 Paweł Ofiara Chełmianka Chełm 1
171 Paweł Zdyb KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
172 Adrian Dziedzic Garbarnia Kraków 1
173 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
174 Marcin Bacza KS Wiązownica 1
175 Włodzimierz Puton Star Starachowice 1
176 Jakub Wojcik Czarni Połaniec 1
177 Szymon Feret Siarka Tarnobrzeg 1
178 Maciej Tonia KS Wiązownica 1
179 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 1
180 Dimitros Kalamvokis Siarka Tarnobrzeg 1
181 Kacper Ambrozik Star Starachowice 1
182 Damian Bawor Czarni Połaniec 1
183 Jakub Siedlecki Wisłoka Dębica 1
184 Bartosz Krzysztofek Siarka Tarnobrzeg 1
185 Mateusz Grzybowski Garbarnia Kraków 1
186 Bartłomiej Kafel Avia Świdnik 1
187 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
188 Damian Lepiarz Podlasie Biała Podlaska 1
189 Przemysław Bargiel Wieczysta Kraków 1
190 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
191 Patryk Czułowski Świdniczanka Świdnik 1
192 Michał Koźlik Świdniczanka Świdnik 1