I liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Kielce 8 22 7 1 0 13 4 9
2 Widzew Łódź 8 19 6 1 1 17 7 10
3 Miedź Legnica 8 15 4 3 1 11 5 6
4 ŁKS Łódź 8 14 4 2 2 13 9 4
5 Sandecja Nowy Sącz 7 13 4 1 2 10 7 3
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 12 3 3 2 11 9 2
7 GKS Tychy 7 11 3 2 2 6 7 -1
8 Odra Opole 8 11 3 2 3 8 10 -2
9 Chrobry Głogów 7 10 3 1 3 8 5 3
10 Arka Gdynia 7 10 3 1 3 9 7 2
11 Resovia 8 9 2 3 3 10 10 0
12 Skra Częstochowa 7 8 2 2 3 5 7 -2
13 Puszcza Niepołomice 8 7 2 1 5 7 14 -7
14 Górnik Polkowice 7 6 1 3 3 8 13 -5
15 GKS Katowice 7 6 1 3 3 8 14 -6
16 GKS 1962 Jastrzębie 8 6 1 3 4 6 12 -6
17 Zagłębie Sosnowiec 8 5 1 2 5 10 13 -3
18 Stomil Olsztyn 7 3 1 0 6 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 5 15 5 0 0 14 3 11
2 Korona Kielce 5 13 4 1 0 8 2 6
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 7 6 1
4 Odra Opole 5 7 2 1 2 4 6 -2
5 Arka Gdynia 5 7 2 1 2 7 5 2
6 Górnik Polkowice 6 6 1 3 2 6 9 -3
7 GKS Katowice 4 6 1 3 0 7 6 1
8 Miedź Legnica 4 5 1 2 1 3 4 -1
9 ŁKS Łódź 3 4 1 1 1 5 7 -2
10 GKS Tychy 3 4 1 1 1 3 5 -2
11 Resovia 4 4 1 1 2 2 3 -1
12 GKS 1962 Jastrzębie 5 4 1 1 3 2 7 -5
13 Chrobry Głogów 2 3 1 0 1 4 1 3
14 Stomil Olsztyn 5 3 1 0 4 5 9 -4
15 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 1 3 3 6 -3
16 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Skra Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Puszcza Niepołomice 3 0 0 0 3 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 7 13 4 1 2 10 7 3
2 Miedź Legnica 4 10 3 1 0 8 1 7
3 ŁKS Łódź 5 10 3 1 1 8 2 6
4 Korona Kielce 3 9 3 0 0 5 2 3
5 Skra Częstochowa 7 8 2 2 3 5 7 -2
6 GKS Tychy 4 7 2 1 1 3 2 1
7 Chrobry Głogów 5 7 2 1 2 4 4 0
8 Puszcza Niepołomice 5 7 2 1 2 6 9 -3
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 5 1 2 0 4 3 1
10 Resovia 4 5 1 2 1 8 7 1
11 Widzew Łódź 3 4 1 1 1 3 4 -1
12 Odra Opole 3 4 1 1 1 4 4 0
13 Zagłębie Sosnowiec 4 4 1 1 2 7 7 0
14 Arka Gdynia 2 3 1 0 1 2 2 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 3 2 0 2 1 4 5 -1
16 Górnik Polkowice 1 0 0 0 1 2 4 -2
17 GKS Katowice 3 0 0 0 3 1 8 -7
18 Stomil Olsztyn 2 0 0 0 2 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Gospodarze Wynik Goście Data
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Miedź Legnica 16 kwietnia 2022
Odra Opole 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 listopada 2021
Miedź Legnica 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 października 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Odra Opole 6 sierpnia 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 3 Odra Opole 15 lipca 2020
Miedź Legnica 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 czerwca 2020
Odra Opole 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 października 2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Miedź Legnica 18 września 2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 Odra Opole 11 maja 2019
Odra Opole 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 października 2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 Odra Opole 12 maja 2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Miedź Legnica 21 kwietnia 2018
Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 października 2017
Miedź Legnica 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 września 2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Miedź Legnica 28 kwietnia 2017
Miedź Legnica 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 września 2016
Miedź Legnica 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 sierpnia 2015

I liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Łukowski Korona Kielce 5
2 Kamil Biliński Podbeskidzie Bielsko-Biała 5
3 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 5
4 Olaf Kobacki Arka Gdynia 4
5 Szymon Sobczak Zagłębie Sosnowiec 4
6 Pirulo . ŁKS Łódź 4
7 Patryk Makuch Miedź Legnica 3
8 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 3
9 Hubert Adamczyk Arka Gdynia 3
10 Dawid Błanik Sandecja Nowy Sącz 3
11 Piotr Mroziński Puszcza Niepołomice 3
12 Adam Frączczak Korona Kielce 3
13 Szymon Kobusiński Puszcza Niepołomice 2
14 Michał Walski Sandecja Nowy Sącz 2
15 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 2
16 Konrad Nowak Odra Opole 2
17 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 2
18 Błażej Szczepanek Sandecja Nowy Sącz 2
19 Juliusz Letniowski Widzew Łódź 2
20 Aleksander Komor Resovia 2
21 Damian Hilbrycht Resovia 2
22 Wojciech Szumilas Zagłębie Sosnowiec 2
23 Marko Roginić Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
24 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 2
25 Krzysztof Janus Odra Opole 2
26 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 2
27 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 2
28 Filip Szymczak GKS Katowice 2
29 Daniel Rumin GKS 1962 Jastrzębie 2
30 Karol Czubak Arka Gdynia 2
31 Stipe Jurić ŁKS Łódź 2
32 Adrian Błąd GKS Katowice 2
33 Paweł Tomczyk Widzew Łódź 2
34 Oliver Práznovský Chrobry Głogów 2
35 Rafał Figiel GKS Katowice 1
36 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
37 Michał Marcjanik Arka Gdynia 1
38 Damian Chmiel Sandecja Nowy Sącz 1
39 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
40 Jonathan Simba Bwanga Stomil Olsztyn 1
41 Patryk Mikita Stomil Olsztyn 1
42 Karol Twardowski Resovia 1
43 Tomasz Wojcinowicz Puszcza Niepołomice 1
44 Bartosz Biel GKS Tychy 1
45 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
46 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
47 Jakub Górski Korona Kielce 1
48 Bartosz Guzdek Widzew Łódź 1
49 Mateusz Michalski Widzew Łódź 1
50 Oskar Repka GKS Katowice 1
51 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 1
52 Kacper Wełniak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
53 Oskar Paprzycki GKS Tychy 1
54 Tomáš Malec GKS Tychy 1
55 Dawid Polkowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
56 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 1
57 Mateusz Bochnak Chrobry Głogów 1
58 Marcel Ziemann Chrobry Głogów 1
59 Mateusz Słodowy GKS 1962 Jastrzębie 1
60 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 1
61 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
62 Martin Dobrotka Arka Gdynia 1
63 Jan Sobociński ŁKS Łódź 1
64 Bartosz Szeliga ŁKS Łódź 1
65 Piotr Janczukowicz ŁKS Łódź 1
66 Nemanja Nedić GKS Tychy 1
67 Adrian Purzycki Górnik Polkowice 1
68 Maciej Ambrosiewicz Zagłębie Sosnowiec 1
69 Marcin Urynowicz GKS Katowice 1
70 Fábio Nunes Widzew Łódź 1
71 Patryk Stępiński Widzew Łódź 1
72 Grzegorz Szymusik Korona Kielce 1
73 Marek Mróz Resovia 1
74 Bruno Garcia Miedź Legnica 1
75 Mateusz Marzec Odra Opole 1
76 Marek Hanousek Widzew Łódź 1
77 Daniel Feruga GKS 1962 Jastrzębie 1
78 Dawid Witkowski GKS 1962 Jastrzębie 1
79 Oliver Podhorin Resovia 1
80 Marcin Stromecki Skra Częstochowa 1
81 Mateusz Maćkowiak Odra Opole 1
82 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
83 Eryk Sobków Górnik Polkowice 1
84 Maciej Pałaszewski Górnik Polkowice 1
85 Quentin Seedorf Zagłębie Sosnowiec 1
86 Kacper Gach Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
87 Dariusz Kamiński GKS 1962 Jastrzębie 1
88 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
89 Maciej Mas Skra Częstochowa 1
90 Michał Koj Korona Kielce 1
91 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 1
92 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
93 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 1
94 Radosław Gołębiowski Widzew Łódź 1
95 Dominik Piła Chrobry Głogów 1
96 Mateusz Spychała Odra Opole 1
97 Miłosz Trojak Odra Opole 1
98 Kamil Antonik Resovia 1
99 Merveille Fundambu Stomil Olsztyn 1
100 Michał Grudniewski Widzew Łódź 1
101 Karol Danielak Widzew Łódź 1
102 Michał Bednarski Arka Gdynia 1
103 Aléx Tanque Zagłębie Sosnowiec 1
104 Bartosz Jaroch Resovia 1
105 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 1
106 Marcin Szpakowski Korona Kielce 1
107 Maxime Dominguez Miedź Legnica 1
108 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 1