IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 29 68 22 2 5 77 22 55
2 Ząbkovia Ząbki 29 67 21 4 4 77 28 49
3 KTS Weszło Warszawa 29 64 20 4 5 77 28 49
4 Mszczonowianka Mszczonów 29 61 18 7 4 66 35 31
5 Hutnik Warszawa 29 61 18 7 4 57 31 26
6 KS CK Troszyn 29 60 18 6 5 68 35 33
7 Ursus Warszawa 29 51 15 6 8 49 36 13
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 47 14 5 10 80 56 24
9 MKS Piaseczno 29 38 11 5 13 54 57 -3
10 Wilga Garwolin 29 35 10 5 14 46 53 -7
11 Józefovia Józefów 29 34 9 7 13 35 64 -29
12 Błonianka Błonie 29 33 10 3 16 41 54 -13
13 Oskar Przysucha 29 33 9 6 14 35 50 -15
14 Mazur Karczew 29 29 8 5 16 37 59 -22
15 Marcovia Marki 29 24 7 3 19 37 65 -28
16 KS Raszyn 29 20 6 2 21 24 77 -53
17 Sokół Serock 29 14 4 2 23 34 84 -50
18 Drogowiec Jedlińsk 29 4 1 1 27 15 75 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 14 39 13 0 1 45 12 33
2 Wisła II Płock 14 37 12 1 1 43 6 37
3 KTS Weszło Warszawa 14 33 11 0 3 39 14 25
4 Mszczonowianka Mszczonów 14 33 10 3 1 40 20 20
5 KS CK Troszyn 15 33 10 3 2 39 18 21
6 Hutnik Warszawa 15 32 9 5 1 29 12 17
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 27 8 3 4 43 28 15
8 Ursus Warszawa 15 26 8 2 5 30 22 8
9 MKS Piaseczno 14 20 6 2 6 23 21 2
10 Wilga Garwolin 15 18 5 3 7 23 23 0
11 Józefovia Józefów 15 18 4 6 5 21 29 -8
12 Błonianka Błonie 15 17 5 2 8 22 30 -8
13 Oskar Przysucha 15 16 4 4 7 18 27 -9
14 Marcovia Marki 14 16 5 1 8 20 28 -8
15 Mazur Karczew 14 12 3 3 8 16 24 -8
16 KS Raszyn 14 9 3 0 11 12 46 -34
17 Sokół Serock 15 8 2 2 11 17 34 -17
18 Drogowiec Jedlińsk 14 3 1 0 13 8 27 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 15 31 10 1 4 34 16 18
2 KTS Weszło Warszawa 15 31 9 4 2 38 14 24
3 Hutnik Warszawa 14 29 9 2 3 28 19 9
4 Ząbkovia Ząbki 15 28 8 4 3 32 16 16
5 Mszczonowianka Mszczonów 15 28 8 4 3 26 15 11
6 KS CK Troszyn 14 27 8 3 3 29 17 12
7 Ursus Warszawa 14 25 7 4 3 19 14 5
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 20 6 2 6 37 28 9
9 MKS Piaseczno 15 18 5 3 7 31 36 -5
10 Wilga Garwolin 14 17 5 2 7 23 30 -7
11 Oskar Przysucha 14 17 5 2 7 17 23 -6
12 Mazur Karczew 15 17 5 2 8 21 35 -14
13 Józefovia Józefów 14 16 5 1 8 14 35 -21
14 Błonianka Błonie 14 16 5 1 8 19 24 -5
15 KS Raszyn 15 11 3 2 10 12 31 -19
16 Marcovia Marki 15 8 2 2 11 17 37 -20
17 Sokół Serock 14 6 2 0 12 17 50 -33
18 Drogowiec Jedlińsk 15 1 0 1 14 7 48 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Błonianka Błonie

Gospodarze Wynik Goście Data
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 0 Błonianka Błonie 22 czerwca 2024
Błonianka Błonie 0 - 0 Mazur Karczew 15 czerwca 2024
Ursus Warszawa 0 - 0 Błonianka Błonie 8 czerwca 2024
Błonianka Błonie 0 - 0 Marcovia Marki 1 czerwca 2024
Wisła II Płock 0 - 0 Błonianka Błonie 25 maja 2024
Błonianka Błonie 1 - 1 Ząbkovia Ząbki 18 maja 2024
KTS Weszło Warszawa 3 - 0 Błonianka Błonie 11 maja 2024
Błonianka Błonie 0 - 2 MKS Piaseczno 8 maja 2024
Wilga Garwolin 1 - 2 Błonianka Błonie 4 maja 2024
Błonianka Błonie 4 - 1 KS Raszyn 26 kwietnia 2024
Oskar Przysucha 1 - 1 Błonianka Błonie 20 kwietnia 2024
Drogowiec Jedlińsk 1 - 4 Błonianka Błonie 13 kwietnia 2024
Błonianka Błonie 1 - 1 KS CK Troszyn 6 kwietnia 2024
Józefovia Józefów 2 - 1 Błonianka Błonie 29 marca 2024
Błonianka Błonie 0 - 3 Sokół Serock 23 marca 2024
Hutnik Warszawa 3 - 0 Błonianka Błonie 16 marca 2024
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 0 Błonianka Błonie 9 marca 2024
Błonianka Błonie 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 22 listopada 2023
Mazur Karczew 1 - 3 Błonianka Błonie 11 listopada 2023
Błonianka Błonie 1 - 3 Ursus Warszawa 5 listopada 2023
Marcovia Marki 1 - 2 Błonianka Błonie 28 października 2023
Błonianka Błonie 0 - 3 Wisła II Płock 22 października 2023
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Błonianka Błonie 14 października 2023
Błonianka Błonie 1 - 4 KTS Weszło Warszawa 8 października 2023
MKS Piaseczno 3 - 1 Błonianka Błonie 30 września 2023
Błonianka Błonie 4 - 1 Wilga Garwolin 23 września 2023
KS Raszyn 2 - 1 Błonianka Błonie 16 września 2023
Błonianka Błonie 2 - 1 Oskar Przysucha 9 września 2023
Błonianka Błonie 5 - 1 Drogowiec Jedlińsk 2 września 2023
KS CK Troszyn 1 - 0 Błonianka Błonie 30 sierpnia 2023
Błonianka Błonie 3 - 0 Józefovia Józefów 26 sierpnia 2023
Sokół Serock 2 - 3 Błonianka Błonie 19 sierpnia 2023
Błonianka Błonie 0 - 4 Hutnik Warszawa 12 sierpnia 2023
Błonianka Błonie 0 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 sierpnia 2023

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 27
2 Chimaobi Emmanuel Obi Wilga Garwolin 18
3 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 18
4 Artur Rawa Ursus Warszawa 18
5 Szymon Wiejak KTS Weszło Warszawa 16
6 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 15
7 Jakub Tyska KS CK Troszyn 15
8 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 14
9 Piotr Cudny Marcovia Marki 12
10 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 12
11 Arkadiusz Drapsa Mszczonowianka Mszczonów 11
12 Łukasz Gikiewicz KTS Weszło Warszawa 10
13 Cezary Sauczek KTS Weszło Warszawa 10
14 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 10
15 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 10
16 Patryk Zych Mazovia Mińsk Mazowiecki 10
17 Michał Grunt Mazur Karczew 9
18 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 9
19 Maksymilian Vogtman Hutnik Warszawa 8
20 Dariusz Zjawiński Błonianka Błonie 8
21 Mariusz Chmielewski Ursus Warszawa 8
22 Ishmael Baidoo KTS Weszło Warszawa 8
23 Bartosz Zynek Wisła II Płock 8
24 Miłosz Przybecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
25 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 8
26 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 8
27 Michał Kielak KTS Weszło Warszawa 8
28 Sebastian Kaczyński Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
29 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 7
30 Tobiasz Filochowski Józefovia Józefów 7
31 Patryk Obiała Błonianka Błonie 7
32 Daniel Charkiewicz KS CK Troszyn 6
33 Kamil Matulka MKS Piaseczno 6
34 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 6
35 Patryk Olszewski Sokół Serock 6
36 Piotr Petasz Mszczonowianka Mszczonów 6
37 Kamil Żmuda Marcovia Marki 6
38 Wojciech Migas Józefovia Józefów 6
39 Marcin Bykowski KS Raszyn 6
40 Sebastian Strózik Wisła II Płock 6
41 Pavlo Paduk Mszczonowianka Mszczonów 5
42 Bartosz Borowski Wisła II Płock 5
43 Mikołaj Adamiak Józefovia Józefów 5
44 Mikołaj Neuman KTS Weszło Warszawa 5
45 Radosław Cielemęcki Wisła II Płock 5
46 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 5
47 Paweł Giel Hutnik Warszawa 5
48 Łukasz Broź Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
49 Dominik Staluszka Mazur Karczew 5
50 Konrad Paterek Ząbkovia Ząbki 5
51 Jan Bąk Ząbkovia Ząbki 5
52 Filip Kowalczyk Mazur Karczew 4
53 Michał Janik Oskar Przysucha 4
54 Paweł Czułowski Ząbkovia Ząbki 4
55 Igor Lewczuk KTS Weszło Warszawa 4
56 Ignacy Ognicha Józefovia Józefów 4
57 Hleb Kuchko Wisła II Płock 4
58 Patryk Piasecki Marcovia Marki 4
59 Patryk Koziara Hutnik Warszawa 4
60 Mateusz Argasiński Marcovia Marki 4
61 Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 4
62 Dawid Jarczak Mszczonowianka Mszczonów 4
63 Łukasz Racis Mszczonowianka Mszczonów 4
64 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
65 Ezana Kahsay Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
66 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 4
67 Maciej Kencel Ząbkovia Ząbki 4
68 Rafał Maciejewski Hutnik Warszawa 3
69 Jan Zboina Mazur Karczew 3
70 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 3
71 Jakub Kodeniec Ząbkovia Ząbki 3
72 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 3
73 Jakub Kosecki KTS Weszło Warszawa 3
74 Karol Pierzchalski Ząbkovia Ząbki 3
75 Dominik Paradowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
76 Piotr Ćwikowski Mszczonowianka Mszczonów 3
77 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 3
78 Kacper Wieczorek Wilga Garwolin 3
79 Jan Piasek Hutnik Warszawa 3
80 Dominik Bartnik Hutnik Warszawa 3
81 Patryk Szubiński Drogowiec Jedlińsk 3
82 Filip Pietrusiewicz Józefovia Józefów 3
83 Jacek Strzegocki KS Raszyn 3
84 Konrad Drężek KS CK Troszyn 3
85 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 3
86 Mateusz Gliński Ząbkovia Ząbki 3
87 Maciej Świdzikowski KTS Weszło Warszawa 3
88 Paweł Witkowski Mazur Karczew 3
89 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
90 Andrei Trukhan Oskar Przysucha 3
91 Gabriel Mierzwiński Ursus Warszawa 3
92 Orkhan Farajov KS CK Troszyn 3
93 Łukasz Brzozowski Ursus Warszawa 3
94 Maciej Machalski KTS Weszło Warszawa 3
95 Karol Rogoliński Drogowiec Jedlińsk 3
96 Karol Szeliga Sokół Serock 3
97 Nikodem De Sousa Costa KS CK Troszyn 2
98 Igor Drapiński Wisła II Płock 2
99 Kiryl Shakurau Wilga Garwolin 2
100 Patryk Kultys Marcovia Marki 2
101 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 2
102 Jakub Witek Wisła II Płock 2
103 Beniamin Czajka Wisła II Płock 2
104 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 2
105 Jakub Łukasiak Mszczonowianka Mszczonów 2
106 Kacper Chojnowski Błonianka Błonie 2
107 Jakub Miarka Wisła II Płock 2
108 Dominik Piekut Józefovia Józefów 2
109 Marcin Stromecki Hutnik Warszawa 2
110 Dominik Bula Ząbkovia Ząbki 2
111 Volodymyr Bobrov Mszczonowianka Mszczonów 2
112 Władysław Tsurkan Mszczonowianka Mszczonów 2
113 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 2
114 Piotr Bujak Hutnik Warszawa 2
115 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 2
116 Mateusz Bojodziński Hutnik Warszawa 2
117 Maciej Knap Oskar Przysucha 2
118 Oliwier Tetkowski Sokół Serock 2
119 Jakub Skibiński Mszczonowianka Mszczonów 2
120 Jakub Malinowski Józefovia Józefów 2
121 Jakub Świeciński Ursus Warszawa 2
122 Dawid Zięba Wisła II Płock 2
123 Jakub Maślak Wisła II Płock 2
124 Mateusz Wysocki Ursus Warszawa 2
125 Jakub Papliński Ursus Warszawa 2
126 Michał Czarnecki Sokół Serock 2
127 Mieszko Maciejewski Ursus Warszawa 2
128 Bartosz Szydłowski Sokół Serock 2
129 Adrian Wełpa Ursus Warszawa 2
130 Grzegorz Kalisiak Marcovia Marki 2
131 Bartosz Osoliński Marcovia Marki 2
132 Filip Głowala Ząbkovia Ząbki 2
133 Marcin Raszka Mazur Karczew 2
134 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 2
135 Dawid Baraniecki Sokół Serock 2
136 Piotr Celiński Mazur Karczew 2
137 Damian Papiernik Wilga Garwolin 2
138 Kacper Poreda KS CK Troszyn 2
139 Kewin Przygoda Błonianka Błonie 2
140 Yehor Solomon Oskar Przysucha 2
141 Maciej Nalej MKS Piaseczno 2
142 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 2
143 Oliwier Jagielski Hutnik Warszawa 2
144 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 2
145 Mykola Kharchuk Drogowiec Jedlińsk 2
146 Filip Bućko Marcovia Marki 2
147 Dominik Sadzawicki Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
148 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 2
149 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 2
150 Dawid Domarecki Wilga Garwolin 2
151 Michał Kucharczyk Drogowiec Jedlińsk 2
152 Julian Hernan Jacquet Józefovia Józefów 2
153 Igor Ruciński Sokół Serock 2
154 Alistair Letlhogonolo Selamolela KS Raszyn 2
155 Patryk Szeliga Sokół Serock 2
156 Sebastian Ignacak Hutnik Warszawa 2
157 Paweł Chrupała Wisła II Płock 2
158 Michał Dorożyński Oskar Przysucha 1
159 Filip Gac Wilga Garwolin 1
160 Piotr Trepka Józefovia Józefów 1
161 Krystian Matwiejczuk Błonianka Błonie 1
162 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
163 Piotr Kolecki Drogowiec Jedlińsk 1
164 Bartłomiej Zenik Drogowiec Jedlińsk 1
165 Przemysław Alot Wilga Garwolin 1
166 Jan Zboina Mazur Karczew 1
167 Oskar Zaks Ząbkovia Ząbki 1
168 Paweł Pulkowski KS Raszyn 1
169 Kamil Szabłowski MKS Piaseczno 1
170 Szymon Rudzki Wilga Garwolin 1
171 Oskar Szczepański Mazur Karczew 1
172 Jakub Piekut Mazur Karczew 1
173 Maciej Kurpiel MKS Piaseczno 1
174 Kacper Choroszucha Sokół Serock 1
175 Daniel Choroś Błonianka Błonie 1
176 Michał Zwierz KTS Weszło Warszawa 1
177 Damian Pawłowski KTS Weszło Warszawa 1
178 Jakub Świątek Drogowiec Jedlińsk 1
179 Piotr Grober Józefovia Józefów 1
180 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 1
181 Krzysztof Możdżonek Hutnik Warszawa 1
182 Łukasz Nowak-Uthe Józefovia Józefów 1
183 Marcin Więckowski Wisła II Płock 1
184 Aleksander Jaskólski KS Raszyn 1
185 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
186 Kacper Dakowicz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
187 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
188 Jakub Grzeszak Błonianka Błonie 1
189 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 1
190 Dawid Jabłoński Wisła II Płock 1
191 Stanisław Muniak Ząbkovia Ząbki 1
192 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
193 Patryk Kostyk Błonianka Błonie 1
194 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 1
195 Łukasz Mościcki Wisła II Płock 1
196 Piotr Płatek Sokół Serock 1
197 Mateusz Szyszkowski KS CK Troszyn 1
198 Jakub Stalmach Sokół Serock 1
199 Maciej Grabicki Sokół Serock 1
200 Adrian Dobies MKS Piaseczno 1
201 Kacper Grabowicz Marcovia Marki 1
202 Dawid Kocyła Wisła II Płock 1
203 Dominik Trojanowski Oskar Przysucha 1
204 Szymon Kaczyński Wilga Garwolin 1
205 Bartosz Zieliński KTS Weszło Warszawa 1
206 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 1
207 Mateusz Zawal Mazur Karczew 1
208 Mateusz Furman Ząbkovia Ząbki 1
209 Mateusz Muszyński MKS Piaseczno 1
210 Konrad Szkopiński KS Raszyn 1
211 Kacper Pankowski Oskar Przysucha 1
212 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
213 Szymon Pawlak Ursus Warszawa 1
214 Krzysztof Kozaczuk Mszczonowianka Mszczonów 1
215 Damian Machajek Oskar Przysucha 1
216 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
217 Jakub Przybył Mszczonowianka Mszczonów 1
218 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 1
219 Hubert Władyka Błonianka Błonie 1
220 Damian Jaczewski Błonianka Błonie 1
221 Eryk Kopczyński KS Raszyn 1
222 Jakub Tuchowski Ursus Warszawa 1
223 Patryk Bek Hutnik Warszawa 1
224 Przemysław Chyrchała Marcovia Marki 1
225 Kacper Czapla MKS Piaseczno 1
226 Kamil Szczęsny Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
227 Kacper Nastałek Marcovia Marki 1
228 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
229 Mateusz Zając Sokół Serock 1
230 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
231 Wojciech Lamprecht KS Raszyn 1
232 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
233 Jakub Wagrodzki Wilga Garwolin 1
234 Gracjan Grot MKS Piaseczno 1
235 Kacper Łukasik Mazur Karczew 1
236 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
237 Patryk Winiarski Hutnik Warszawa 1
238 Maciej Prusinowski Hutnik Warszawa 1
239 Maciej Tyska KS CK Troszyn 1
240 Piotr Maślanka Hutnik Warszawa 1
241 Adrian Karasek Ząbkovia Ząbki 1
242 Kamil Hernik KS Raszyn 1
243 Michał Boczoń Marcovia Marki 1
244 Szymon Siodłowski MKS Piaseczno 1
245 Sebastian Folwarski MKS Piaseczno 1