Błonianka Błonie chyba żałuje że tegoroczne zmagania w 3 lidze gr. I dobiegły już końca. Zespół z województwa mazowieckiego ostatnio był w gazie, a dziś natomiast pewnie pokonał Wissę Szczucyn.

Piłkarze Błonianki Błonie z przytupem chcieli zakończyć tegoroczne zmagania w 3 lidze gr. I. Podopieczni Michała Pulkowskiego w sobotę mierzyli się z Wissą Szczucyn, która przezimuje na ostatnim miejscu w tabeli. Gospodarze od początku byli stroną przeważającą, ale beniaminek odpierał jego ataki. Samo spotkania stało na niezłym poziomie, jednak do przerwy bramek nie odnotowano.

W drugiej odsłonie przyszły konkrety, a od początku do ataku ruszyła Błonianka. To jej się opłaciło, bowiem już w 48. minucie trafiła na 1-0, a bramkę zdobył Marcin Szymczak. Zespół z Błonia dostał wiatru w żagle i w kolejnych minutach nadal lepiej prezentował się na murawie, ale brakowało skuteczności. Wissa starała się natomiast nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem.

Przyjezdni dwoili się i troili, a z każdą minutą coraz bardziej się otwierali. To okazało się pomocne dla Błonianki, która w 81. minucie wygrywała już 2-0, a tym razem golkipera ekipy ze Szczucyna pokonał Szymon Śmieciński. Zespół z województwa mazowieckiego nie zatrzymywał się i sześć minut później po raz trzeci cieszył się z gola. Jego autorem był Yudai Miyamoto, który tym samym ustalił wynik tego spotkania.

Błonianka Błonie - Wissa Szczucyn 3-0 (0-0)

1-0 Marcin Szymczak (48)

2-0 Szymon Śmieciński (81)

3-0 Yudai Miyamoto (87)