IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła II Płock | 23 | 55 | 18 | 1 | 4 | 60 | 16 | 44 | |
2 | Hutnik Warszawa | 23 | 54 | 16 | 6 | 1 | 50 | 16 | 34 | |
3 | Ząbkovia Ząbki | 23 | 53 | 17 | 2 | 4 | 58 | 20 | 38 | |
4 | KTS Weszło Warszawa | 23 | 51 | 16 | 3 | 4 | 60 | 25 | 35 | |
5 | KS CK Troszyn | 23 | 49 | 15 | 4 | 4 | 50 | 28 | 22 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 23 | 48 | 14 | 6 | 3 | 55 | 28 | 27 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 23 | 45 | 14 | 3 | 6 | 73 | 39 | 34 | |
8 | Ursus Warszawa | 23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 36 | 34 | 2 | |
9 | Wilga Garwolin | 23 | 29 | 8 | 5 | 10 | 38 | 44 | -6 | |
10 | Józefovia Józefów | 23 | 29 | 8 | 5 | 10 | 26 | 46 | -20 | |
11 | MKS Piaseczno | 23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 42 | 50 | -8 | |
12 | Błonianka Błonie | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 35 | 44 | -9 | |
13 | Mazur Karczew | 23 | 24 | 7 | 3 | 13 | 31 | 50 | -19 | |
14 | Oskar Przysucha | 23 | 23 | 6 | 5 | 12 | 29 | 44 | -15 | |
15 | Marcovia Marki | 23 | 15 | 4 | 3 | 16 | 26 | 54 | -28 | |
16 | KS Raszyn | 23 | 14 | 4 | 2 | 17 | 18 | 56 | -38 | |
17 | Sokół Serock | 23 | 9 | 2 | 3 | 18 | 29 | 70 | -41 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 23 | 4 | 1 | 1 | 21 | 14 | 66 | -52 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła II Płock | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 36 | 3 | 33 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 33 | 8 | 25 | |
3 | Hutnik Warszawa | 12 | 28 | 8 | 4 | 0 | 25 | 6 | 19 | |
4 | KS CK Troszyn | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 34 | 15 | 19 | |
5 | KTS Weszło Warszawa | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 29 | 12 | 17 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 34 | 17 | 17 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 40 | 18 | 22 | |
8 | Ursus Warszawa | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 24 | 21 | 3 | |
9 | MKS Piaseczno | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 19 | 16 | 3 | |
10 | Józefovia Józefów | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 15 | 21 | -6 | |
11 | Wilga Garwolin | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 17 | 16 | 1 | |
12 | Błonianka Błonie | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 19 | 25 | -6 | |
13 | Oskar Przysucha | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 16 | 22 | -6 | |
14 | Mazur Karczew | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 15 | 22 | -7 | |
15 | Marcovia Marki | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 15 | 23 | -8 | |
16 | Sokół Serock | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 17 | 26 | -9 | |
17 | KS Raszyn | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 9 | 30 | -21 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8 | 24 | -16 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutnik Warszawa | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 25 | 10 | 15 | |
2 | Wisła II Płock | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 24 | 13 | 11 | |
3 | KTS Weszło Warszawa | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 31 | 13 | 18 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 25 | 12 | 13 | |
5 | KS CK Troszyn | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 16 | 13 | 3 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21 | 11 | 10 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 33 | 21 | 12 | |
8 | Wilga Garwolin | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 21 | 28 | -7 | |
9 | Ursus Warszawa | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 12 | 13 | -1 | |
10 | Józefovia Józefów | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 11 | 25 | -14 | |
11 | Mazur Karczew | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 28 | -12 | |
12 | Błonianka Błonie | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 16 | 19 | -3 | |
13 | MKS Piaseczno | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 23 | 34 | -11 | |
14 | Oskar Przysucha | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 13 | 22 | -9 | |
15 | KS Raszyn | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 9 | 26 | -17 | |
16 | Marcovia Marki | 12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 11 | 31 | -20 | |
17 | Sokół Serock | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 12 | 44 | -32 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 6 | 42 | -36 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Hutnik Warszawa
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | Józefovia Józefów | 22 czerwca 2024 |
Sokół Serock | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 15 czerwca 2024 |
Drogowiec Jedlińsk | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 8 czerwca 2024 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 czerwca 2024 |
Mszczonowianka Mszczonów | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 25 maja 2024 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | Mazur Karczew | 18 maja 2024 |
Ursus Warszawa | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 11 maja 2024 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | Marcovia Marki | 8 maja 2024 |
Wisła II Płock | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 4 maja 2024 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | Ząbkovia Ząbki | 27 kwietnia 2024 |
KTS Weszło Warszawa | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 20 kwietnia 2024 |
Hutnik Warszawa | 3 - 2 | MKS Piaseczno | 13 kwietnia 2024 |
Wilga Garwolin | 2 - 4 | Hutnik Warszawa | 6 kwietnia 2024 |
Hutnik Warszawa | 2 - 0 | KS Raszyn | 30 marca 2024 |
Oskar Przysucha | 0 - 0 | Hutnik Warszawa | 23 marca 2024 |
Hutnik Warszawa | 3 - 0 | Błonianka Błonie | 16 marca 2024 |
KS CK Troszyn | 3 - 5 | Hutnik Warszawa | 9 marca 2024 |
Józefovia Józefów | 0 - 2 | Hutnik Warszawa | 25 listopada 2023 |
Hutnik Warszawa | 5 - 1 | Sokół Serock | 11 listopada 2023 |
Hutnik Warszawa | 3 - 0 | Drogowiec Jedlińsk | 4 listopada 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 - 2 | Hutnik Warszawa | 28 października 2023 |
Hutnik Warszawa | 1 - 1 | Mszczonowianka Mszczonów | 21 października 2023 |
Mazur Karczew | 0 - 2 | Hutnik Warszawa | 14 października 2023 |
Hutnik Warszawa | 1 - 1 | Ursus Warszawa | 6 października 2023 |
Marcovia Marki | 0 - 1 | Hutnik Warszawa | 30 września 2023 |
Hutnik Warszawa | 1 - 0 | Wisła II Płock | 23 września 2023 |
Ząbkovia Ząbki | 2 - 0 | Hutnik Warszawa | 16 września 2023 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | KTS Weszło Warszawa | 10 września 2023 |
MKS Piaseczno | 0 - 2 | Hutnik Warszawa | 2 września 2023 |
Hutnik Warszawa | 2 - 1 | Wilga Garwolin | 30 sierpnia 2023 |
KS Raszyn | 1 - 3 | Hutnik Warszawa | 26 sierpnia 2023 |
Hutnik Warszawa | 4 - 0 | Oskar Przysucha | 19 sierpnia 2023 |
Błonianka Błonie | 0 - 4 | Hutnik Warszawa | 12 sierpnia 2023 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | KS CK Troszyn | 5 sierpnia 2023 |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Mateusz Augustyniak | Ząbkovia Ząbki | 18 |
2 | Wojciech Trochim | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 17 |
3 | Chimaobi Emmanuel Obi | Wilga Garwolin | 15 |
4 | Michał Bondara | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 14 |
5 | Jakub Tyska | KS CK Troszyn | 14 |
6 | Adrian Szczutowski | Wisła II Płock | 14 |
7 | Szymon Wiejak | KTS Weszło Warszawa | 13 |
8 | Artur Rawa | Ursus Warszawa | 12 |
9 | Edgardo Ruiz | KS CK Troszyn | 11 |
10 | Arkadiusz Drapsa | Mszczonowianka Mszczonów | 11 |
11 | Erwin Nowik | Hutnik Warszawa | 10 |
12 | Patryk Zych | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 10 |
13 | Sebastian Czapa | Błonianka Błonie | 9 |
14 | Cezary Sauczek | KTS Weszło Warszawa | 9 |
15 | Patryk Kubicki | Mszczonowianka Mszczonów | 9 |
16 | Damian Pociech | Mszczonowianka Mszczonów | 8 |
17 | Michał Kielak | KTS Weszło Warszawa | 8 |
18 | Michał Grunt | Mazur Karczew | 8 |
19 | Sebastian Kaczyński | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 8 |
20 | Bartosz Zynek | Wisła II Płock | 7 |
21 | Piotr Cudny | Marcovia Marki | 7 |
22 | Tobiasz Filochowski | Józefovia Józefów | 7 |
23 | Miłosz Przybecki | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 7 |
24 | Łukasz Gikiewicz | KTS Weszło Warszawa | 7 |
25 | Patryk Obiała | Błonianka Błonie | 7 |
26 | Dariusz Zjawiński | Błonianka Błonie | 6 |
27 | Maksymilian Vogtman | Hutnik Warszawa | 6 |
28 | Kamil Ziemnicki | MKS Piaseczno | 6 |
29 | Marcin Bykowski | KS Raszyn | 6 |
30 | Sebastian Strózik | Wisła II Płock | 6 |
31 | Wojciech Migas | Józefovia Józefów | 5 |
32 | Paweł Giel | Hutnik Warszawa | 5 |
33 | Ishmael Baidoo | KTS Weszło Warszawa | 5 |
34 | Tomasz Bogołębski | Oskar Przysucha | 5 |
35 | Sebastian Papiernik | Wilga Garwolin | 5 |
36 | Łukasz Broź | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 5 |
37 | Kamil Żmuda | Marcovia Marki | 5 |
38 | Kamil Matulka | MKS Piaseczno | 5 |
39 | Dominik Staluszka | Mazur Karczew | 5 |
40 | Piotr Petasz | Mszczonowianka Mszczonów | 5 |
41 | Konrad Paterek | Ząbkovia Ząbki | 5 |
42 | Jan Bąk | Ząbkovia Ząbki | 5 |
43 | Daniel Charkiewicz | KS CK Troszyn | 5 |
44 | Hleb Kuchko | Wisła II Płock | 4 |
45 | Mariusz Chmielewski | Ursus Warszawa | 4 |
46 | Łukasz Krupnik | MKS Piaseczno | 4 |
47 | Patryk Olszewski | Sokół Serock | 4 |
48 | Patryk Piasecki | Marcovia Marki | 4 |
49 | Patryk Koziara | Hutnik Warszawa | 4 |
50 | Mateusz Argasiński | Marcovia Marki | 4 |
51 | Grzegorz Wawrzyński | Wisła II Płock | 4 |
52 | Dawid Jarczak | Mszczonowianka Mszczonów | 4 |
53 | Łukasz Racis | Mszczonowianka Mszczonów | 4 |
54 | Mateusz Bienias | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 |
55 | Ezana Kahsay | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 |
56 | Grzegorz Piesio | Wilga Garwolin | 4 |
57 | Maciej Kencel | Ząbkovia Ząbki | 4 |
58 | Jan Piasek | Hutnik Warszawa | 3 |
59 | Dominik Bartnik | Hutnik Warszawa | 3 |
60 | Pavlo Paduk | Mszczonowianka Mszczonów | 3 |
61 | Patryk Szubiński | Drogowiec Jedlińsk | 3 |
62 | Paweł Czułowski | Ząbkovia Ząbki | 3 |
63 | Filip Pietrusiewicz | Józefovia Józefów | 3 |
64 | Jacek Strzegocki | KS Raszyn | 3 |
65 | Konrad Drężek | KS CK Troszyn | 3 |
66 | Michał Janik | Oskar Przysucha | 3 |
67 | Patryk Czarnota | Oskar Przysucha | 3 |
68 | Mateusz Gliński | Ząbkovia Ząbki | 3 |
69 | Maciej Świdzikowski | KTS Weszło Warszawa | 3 |
70 | Paweł Witkowski | Mazur Karczew | 3 |
71 | Wojciech Wocial | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 3 |
72 | Andrei Trukhan | Oskar Przysucha | 3 |
73 | Gabriel Mierzwiński | Ursus Warszawa | 3 |
74 | Orkhan Farajov | KS CK Troszyn | 3 |
75 | Ignacy Ognicha | Józefovia Józefów | 3 |
76 | Łukasz Brzozowski | Ursus Warszawa | 3 |
77 | Maciej Machalski | KTS Weszło Warszawa | 3 |
78 | Karol Rogoliński | Drogowiec Jedlińsk | 3 |
79 | Karol Szeliga | Sokół Serock | 3 |
80 | Szymon Śmieciński | Błonianka Błonie | 2 |
81 | Bartosz Lelito | Ząbkovia Ząbki | 2 |
82 | Piotr Ćwikowski | Mszczonowianka Mszczonów | 2 |
83 | Mateusz Bojodziński | Hutnik Warszawa | 2 |
84 | Maciej Knap | Oskar Przysucha | 2 |
85 | Oliwier Tetkowski | Sokół Serock | 2 |
86 | Jakub Skibiński | Mszczonowianka Mszczonów | 2 |
87 | Jakub Malinowski | Józefovia Józefów | 2 |
88 | Jakub Świeciński | Ursus Warszawa | 2 |
89 | Dawid Zięba | Wisła II Płock | 2 |
90 | Jakub Maślak | Wisła II Płock | 2 |
91 | Jakub Kosecki | KTS Weszło Warszawa | 2 |
92 | Mateusz Wysocki | Ursus Warszawa | 2 |
93 | Jakub Papliński | Ursus Warszawa | 2 |
94 | Michał Czarnecki | Sokół Serock | 2 |
95 | Mieszko Maciejewski | Ursus Warszawa | 2 |
96 | Bartosz Szydłowski | Sokół Serock | 2 |
97 | Dominik Paradowski | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 |
98 | Adrian Wełpa | Ursus Warszawa | 2 |
99 | Grzegorz Kalisiak | Marcovia Marki | 2 |
100 | Bartosz Osoliński | Marcovia Marki | 2 |
101 | Dawid Krzyżański | Wisła II Płock | 2 |
102 | Filip Głowala | Ząbkovia Ząbki | 2 |
103 | Marcin Raszka | Mazur Karczew | 2 |
104 | Tymoteusz Barwiński | MKS Piaseczno | 2 |
105 | Karol Pierzchalski | Sokół Serock | 2 |
106 | Filip Kowalczyk | Mazur Karczew | 2 |
107 | Dawid Baraniecki | Sokół Serock | 2 |
108 | Piotr Celiński | Mazur Karczew | 2 |
109 | Damian Papiernik | Wilga Garwolin | 2 |
110 | Kacper Wieczorek | Wilga Garwolin | 2 |
111 | Kacper Poreda | KS CK Troszyn | 2 |
112 | Igor Lewczuk | KTS Weszło Warszawa | 2 |
113 | Kewin Przygoda | Błonianka Błonie | 2 |
114 | Mikołaj Neuman | KTS Weszło Warszawa | 2 |
115 | Yehor Solomon | Oskar Przysucha | 2 |
116 | Maciej Nalej | MKS Piaseczno | 2 |
117 | Mikołaj Kwiatkowski | Ursus Warszawa | 2 |
118 | Oliwier Jagielski | Hutnik Warszawa | 2 |
119 | Mateusz Kociszewski | Mazur Karczew | 2 |
120 | Mykola Kharchuk | Drogowiec Jedlińsk | 2 |
121 | Filip Bućko | Marcovia Marki | 2 |
122 | Dominik Sadzawicki | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 |
123 | Piotr Augustyniak | Ząbkovia Ząbki | 2 |
124 | Bartosz Gąska | KS CK Troszyn | 2 |
125 | Mariusz Wierzbowski | KS CK Troszyn | 2 |
126 | Dawid Domarecki | Wilga Garwolin | 2 |
127 | Michał Kucharczyk | Drogowiec Jedlińsk | 2 |
128 | Julian Hernan Jacquet | Józefovia Józefów | 2 |
129 | Igor Ruciński | Sokół Serock | 2 |
130 | Radosław Cielemęcki | Wisła II Płock | 2 |
131 | Bartosz Borowski | Wisła II Płock | 2 |
132 | Alistair Letlhogonolo Selamolela | KS Raszyn | 2 |
133 | Mikołaj Adamiak | Józefovia Józefów | 2 |
134 | Patryk Szeliga | Sokół Serock | 2 |
135 | Sebastian Ignacak | Hutnik Warszawa | 2 |
136 | Paweł Chrupała | Wisła II Płock | 2 |
137 | Krystian Matwiejczuk | Błonianka Błonie | 1 |
138 | Mariusz Moskwa | Oskar Przysucha | 1 |
139 | Piotr Kolecki | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
140 | Bartłomiej Zenik | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
141 | Rafał Maciejewski | Hutnik Warszawa | 1 |
142 | Przemysław Alot | Wilga Garwolin | 1 |
143 | Jan Zboina | Mazur Karczew | 1 |
144 | Dominik Bula | Ząbkovia Ząbki | 1 |
145 | Oskar Zaks | Ząbkovia Ząbki | 1 |
146 | Paweł Pulkowski | KS Raszyn | 1 |
147 | Marcin Stromecki | Hutnik Warszawa | 1 |
148 | Kamil Szabłowski | MKS Piaseczno | 1 |
149 | Szymon Rudzki | Wilga Garwolin | 1 |
150 | Oskar Szczepański | Mazur Karczew | 1 |
151 | Jakub Piekut | Mazur Karczew | 1 |
152 | Maciej Kurpiel | MKS Piaseczno | 1 |
153 | Kacper Chojnowski | Błonianka Błonie | 1 |
154 | Kacper Choroszucha | Sokół Serock | 1 |
155 | Daniel Choroś | Błonianka Błonie | 1 |
156 | Michał Zwierz | KTS Weszło Warszawa | 1 |
157 | Damian Pawłowski | KTS Weszło Warszawa | 1 |
158 | Jakub Świątek | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
159 | Piotr Grober | Józefovia Józefów | 1 |
160 | Mateusz Lewandowski | Wisła II Płock | 1 |
161 | Krzysztof Możdżonek | Hutnik Warszawa | 1 |
162 | Łukasz Nowak-Uthe | Józefovia Józefów | 1 |
163 | Kiryl Shakurau | Wilga Garwolin | 1 |
164 | Jan Zboina | Mazur Karczew | 1 |
165 | Marcin Więckowski | Wisła II Płock | 1 |
166 | Aleksander Jaskólski | KS Raszyn | 1 |
167 | Patryk Kultys | Marcovia Marki | 1 |
168 | Grzegorz Obuch | Oskar Przysucha | 1 |
169 | Kacper Dakowicz | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
170 | Szymon Kiewel | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
171 | Jakub Grzeszak | Błonianka Błonie | 1 |
172 | Damian Kołtunowicz | Oskar Przysucha | 1 |
173 | Dawid Jabłoński | Wisła II Płock | 1 |
174 | Stanisław Muniak | Ząbkovia Ząbki | 1 |
175 | Ahmed Ayodeji | MKS Piaseczno | 1 |
176 | Piotr Bujak | Hutnik Warszawa | 1 |
177 | Jakub Kodeniec | Ząbkovia Ząbki | 1 |
178 | Patryk Kostyk | Błonianka Błonie | 1 |
179 | Kacper Matusiak | KS CK Troszyn | 1 |
180 | Łukasz Mościcki | Wisła II Płock | 1 |
181 | Piotr Płatek | Sokół Serock | 1 |
182 | Mateusz Szyszkowski | KS CK Troszyn | 1 |
183 | Jakub Stalmach | Sokół Serock | 1 |
184 | Maciej Grabicki | Sokół Serock | 1 |
185 | Jakub Witek | Wisła II Płock | 1 |
186 | Adrian Dobies | MKS Piaseczno | 1 |
187 | Kacper Grabowicz | Marcovia Marki | 1 |
188 | Dawid Kocyła | Wisła II Płock | 1 |
189 | Dominik Trojanowski | Oskar Przysucha | 1 |
190 | Szymon Kaczyński | Wilga Garwolin | 1 |
191 | Bartosz Zieliński | KTS Weszło Warszawa | 1 |
192 | Adam Jaszczak | MKS Piaseczno | 1 |
193 | Mateusz Zawal | Mazur Karczew | 1 |
194 | Mateusz Furman | Ząbkovia Ząbki | 1 |
195 | Mateusz Muszyński | MKS Piaseczno | 1 |
196 | Konrad Szkopiński | KS Raszyn | 1 |
197 | Kacper Pankowski | Oskar Przysucha | 1 |
198 | Piotr Kornacki | Oskar Przysucha | 1 |
199 | Szymon Pawlak | Ursus Warszawa | 1 |
200 | Krzysztof Kozaczuk | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
201 | Damian Machajek | Oskar Przysucha | 1 |
202 | Gracjan Konopski | MKS Piaseczno | 1 |
203 | Rafał Włodarczyk | Błonianka Błonie | 1 |
204 | Jakub Przybył | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
205 | Patryk Kwaśniczko | Mazur Karczew | 1 |
206 | Nikodem De Sousa Costa | KS CK Troszyn | 1 |
207 | Hubert Władyka | Błonianka Błonie | 1 |
208 | Damian Jaczewski | Błonianka Błonie | 1 |
209 | Eryk Kopczyński | KS Raszyn | 1 |
210 | Jakub Tuchowski | Ursus Warszawa | 1 |
211 | Patryk Bek | Hutnik Warszawa | 1 |
212 | Przemysław Chyrchała | Marcovia Marki | 1 |
213 | Jakub Miarka | Wisła II Płock | 1 |
214 | Kacper Czapla | MKS Piaseczno | 1 |
215 | Kamil Szczęsny | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
216 | Kacper Nastałek | Marcovia Marki | 1 |
217 | Patryk Leszczyński | Wisła II Płock | 1 |
218 | Mateusz Zając | Sokół Serock | 1 |
219 | Przemysław Wicik | Oskar Przysucha | 1 |
220 | Wojciech Lamprecht | KS Raszyn | 1 |
221 | Pavlo Ksonz | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
222 | Jakub Wagrodzki | Wilga Garwolin | 1 |
223 | Gracjan Grot | MKS Piaseczno | 1 |
224 | Kacper Łukasik | Mazur Karczew | 1 |
225 | Kamil Waśniowski | Hutnik Warszawa | 1 |
226 | Patryk Winiarski | Hutnik Warszawa | 1 |
227 | Maciej Prusinowski | Hutnik Warszawa | 1 |
228 | Maciej Tyska | KS CK Troszyn | 1 |
229 | Piotr Maślanka | Hutnik Warszawa | 1 |
230 | Przemysław Nogaj | Oskar Przysucha | 1 |
231 | Igor Drapiński | Wisła II Płock | 1 |
232 | Adrian Karasek | Ząbkovia Ząbki | 1 |
233 | Kamil Hernik | KS Raszyn | 1 |
234 | Jakub Łukasiak | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
235 | Władysław Tsurkan | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
236 | Michał Boczoń | Marcovia Marki | 1 |
237 | Szymon Siodłowski | MKS Piaseczno | 1 |
238 | Sebastian Folwarski | MKS Piaseczno | 1 |