III liga, gr. I sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 54 16 6 3 65 22 43
2 Legia II Warszawa 24 49 14 7 3 54 25 29
3 Pelikan Łowicz 25 45 13 6 6 42 19 23
4 GKS Bełchatów 25 45 13 6 6 46 31 15
5 Unia Skierniewice 25 43 12 7 6 48 34 14
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 40 10 10 5 48 36 12
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 38 10 8 7 39 38 1
8 Broń Radom 25 35 9 8 8 28 32 -4
9 GKS Wikielec 25 31 7 10 8 26 33 -7
10 Olimpia Zambrów 25 30 7 9 9 37 34 3
11 Victoria Sulejówek 25 30 8 6 11 30 37 -7
12 Warta Sieradz 25 28 8 4 13 29 37 -8
13 Jagiellonia II Białystok 25 27 7 6 12 34 43 -9
14 ŁKS 1926 Łomża 25 27 7 6 12 29 41 -12
15 Mławianka Mława 25 26 6 8 11 29 36 -7
16 Concordia Elbląg 24 24 6 6 12 33 56 -23
17 Legionovia Legionowo 24 18 5 3 16 25 52 -27
18 Pilica Białobrzegi 24 18 4 6 14 24 60 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 12 33 11 0 1 33 7 26
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 31 10 1 1 36 7 29
3 Pelikan Łowicz 14 30 9 3 2 32 10 22
4 GKS Bełchatów 13 28 8 4 1 26 9 17
5 Broń Radom 13 22 6 4 3 16 8 8
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 20 6 2 4 23 19 4
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 18 4 6 3 25 17 8
8 Concordia Elbląg 12 18 4 6 2 20 14 6
9 GKS Wikielec 13 17 4 5 4 14 12 2
10 Olimpia Zambrów 13 17 4 5 4 26 21 5
11 ŁKS 1926 Łomża 12 17 5 2 5 19 18 1
12 Unia Skierniewice 10 16 4 4 2 20 17 3
13 Jagiellonia II Białystok 13 16 4 4 5 22 21 1
14 Mławianka Mława 12 15 4 3 5 20 15 5
15 Victoria Sulejówek 12 14 3 5 4 11 11 0
16 Warta Sieradz 12 14 4 2 6 17 18 -1
17 Legionovia Legionowo 13 13 4 1 8 18 26 -8
18 Pilica Białobrzegi 12 7 1 4 7 10 28 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 15 27 8 3 4 28 17 11
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 23 6 5 2 29 15 14
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 22 6 4 2 23 19 4
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 18 4 6 3 16 19 -3
5 GKS Bełchatów 12 17 5 2 5 20 22 -2
6 Legia II Warszawa 12 16 3 7 2 21 18 3
7 Victoria Sulejówek 13 16 5 1 7 19 26 -7
8 Pelikan Łowicz 11 15 4 3 4 10 9 1
9 GKS Wikielec 12 14 3 5 4 12 21 -9
10 Warta Sieradz 13 14 4 2 7 12 19 -7
11 Broń Radom 12 13 3 4 5 12 24 -12
12 Olimpia Zambrów 12 13 3 4 5 11 13 -2
13 Jagiellonia II Białystok 12 11 3 2 7 12 22 -10
14 Mławianka Mława 13 11 2 5 6 9 21 -12
15 Pilica Białobrzegi 12 11 3 2 7 14 32 -18
16 ŁKS 1926 Łomża 13 10 2 4 7 10 23 -13
17 Concordia Elbląg 12 6 2 0 10 13 42 -29
18 Legionovia Legionowo 11 5 1 2 8 7 26 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Victoria Sulejówek

Gospodarze Wynik Goście Data
Victoria Sulejówek 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca 2024
Mławianka Mława 0 - 0 Victoria Sulejówek 1 czerwca 2024
Victoria Sulejówek 0 - 0 Concordia Elbląg 25 maja 2024
Broń Radom 0 - 0 Victoria Sulejówek 18 maja 2024
Victoria Sulejówek 0 - 0 Pelikan Łowicz 15 maja 2024
Legia II Warszawa 0 - 0 Victoria Sulejówek 11 maja 2024
Victoria Sulejówek 0 - 0 Olimpia Zambrów 4 maja 2024
GKS Bełchatów 0 - 0 Victoria Sulejówek 27 kwietnia 2024
Victoria Sulejówek 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 20 kwietnia 2024
Legionovia Legionowo 4 - 3 Victoria Sulejówek 13 kwietnia 2024
Victoria Sulejówek 0 - 1 GKS Wikielec 7 kwietnia 2024
Warta Sieradz 3 - 0 Victoria Sulejówek 30 marca 2024
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Victoria Sulejówek 23 marca 2024
Victoria Sulejówek 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża 16 marca 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Victoria Sulejówek 9 marca 2024
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Victoria Sulejówek 6 marca 2024
Victoria Sulejówek 0 - 0 Unia Skierniewice 2 marca 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2 Victoria Sulejówek 18 listopada 2023
Victoria Sulejówek 1 - 1 Mławianka Mława 10 listopada 2023
Concordia Elbląg 4 - 1 Victoria Sulejówek 4 listopada 2023
Victoria Sulejówek 1 - 1 Broń Radom 28 października 2023
Pelikan Łowicz 2 - 0 Victoria Sulejówek 22 października 2023
Victoria Sulejówek 0 - 2 Legia II Warszawa 14 października 2023
Olimpia Zambrów 3 - 1 Victoria Sulejówek 7 października 2023
Victoria Sulejówek 1 - 0 GKS Bełchatów 30 września 2023
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Victoria Sulejówek 23 września 2023
Victoria Sulejówek 1 - 0 Legionovia Legionowo 16 września 2023
GKS Wikielec 0 - 2 Victoria Sulejówek 9 września 2023
Victoria Sulejówek 0 - 1 Warta Sieradz 2 września 2023
Victoria Sulejówek 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 sierpnia 2023
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Victoria Sulejówek 23 sierpnia 2023
Victoria Sulejówek 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 sierpnia 2023
Unia Skierniewice 0 - 1 Victoria Sulejówek 12 sierpnia 2023
Victoria Sulejówek 3 - 0 Pilica Białobrzegi 6 sierpnia 2023

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 19
2 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 14
3 Kamil Sabillo Unia Skierniewice 13
4 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12
5 Kamil Odolak Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12
6 Oleksii Zinkevych Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
7 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 9
8 Szymon Kuźma ŁKS 1926 Łomża 8
9 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 8
10 Joao Odilon Mławianka Mława 8
11 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
12 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 7
13 Joao Augusto Concordia Elbląg 7
14 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 7
15 Oskar Kordykiewicz GKS Wikielec 7
16 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
17 Julian Świątek Victoria Sulejówek 6
18 Kyryło Knysh Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
19 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 6
20 Kacper Sionkowski Concordia Elbląg 6
21 Adrian Kazimierczak Pilica Białobrzegi 6
22 Jakub Apolinarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
23 Vinicius Matheus Jagiellonia II Białystok 6
24 Stanislav Hreben Mławianka Mława 6
25 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 6
26 Aleksander Gajgier Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
27 Seweryn Michalski Warta Sieradz 6
28 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 6
29 Dominik Gedek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
30 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
31 Denis Gojko Olimpia Zambrów 5
32 Kacper Noworyta Concordia Elbląg 5
33 Hubert Karpiński GKS Bełchatów 5
34 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 5
35 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
36 Patryk Skórecki GKS Bełchatów 5
37 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 5
38 Róbert Pich Legia II Warszawa 5
39 Konrad Rudnicki Victoria Sulejówek 5
40 Nikita Vasin Unia Skierniewice 5
41 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
42 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 5
43 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 5
44 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
45 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 5
46 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 5
47 Marcin Pieńkowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
48 Kacper Sommerfeld Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
49 Maksymilian Czeczko Pelikan Łowicz 4
50 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
51 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
52 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 4
53 Adrian Olpiński Broń Radom 4
54 Jakub Romanowicz Olimpia Zambrów 4
55 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 4
56 Kacper Falkowski Pelikan Łowicz 3
57 Mateusz Cegiełka Unia Skierniewice 3
58 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 3
59 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 3
60 Krystian Adamiak Warta Sieradz 3
61 Dorian Buczek Broń Radom 3
62 Piotr Owczarek Broń Radom 3
63 Damian Winiarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
64 Wojciech Urbański Legia II Warszawa 3
65 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 3
66 Sebastian Dąbrowski Olimpia Zambrów 3
67 Julien Tadrowski Legia II Warszawa 3
68 Marcin Szymczak Broń Radom 3
69 Szymon Łapiński Unia Skierniewice 3
70 Damian Wojdakowski Jagiellonia II Białystok 3
71 Patryk Sokołowski Legia II Warszawa 3
72 Paweł Koncewicz-Żyłka Warta Sieradz 3
73 Adrian Dudziński Unia Skierniewice 3
74 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 3
75 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 3
76 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 3
77 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 3
78 Maksim Kwiencer Broń Radom 3
79 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 3
80 Szymon Grączewski Legia II Warszawa 3
81 Antoni Bednarek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
82 Patryk Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
83 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 2
84 Maksymilian Korczak Olimpia Zambrów 2
85 Mikołaj Staniak Concordia Elbląg 2
86 Michał Kucharczyk Legia II Warszawa 2
87 Hubert Antkowiak ŁKS 1926 Łomża 2
88 Jakub Lis Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
89 Łukasz Makarski Concordia Elbląg 2
90 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 2
91 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 2
92 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 2
93 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 2
94 Jakub Tworek Mławianka Mława 2
95 Marcel Górski Legionovia Legionowo 2
96 Jakub Kowalski Broń Radom 2
97 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
98 Nikodem Niski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
99 Bartosz Kapustka Legia II Warszawa 2
100 Jakub Bartosiński Unia Skierniewice 2
101 Łukasz Świderski ŁKS 1926 Łomża 2
102 Marek Grądzki Pelikan Łowicz 2
103 Mateusz Możdżeń Legia II Warszawa 2
104 Mariusz Holik GKS Bełchatów 2
105 Cyprian Pchełka Legia II Warszawa 2
106 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 2
107 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
108 Eryk Jarzębski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
109 Mateusz Szwed Legionovia Legionowo 2
110 Rafał Parobczyk Olimpia Zambrów 2
111 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
112 Michał Barć Legionovia Legionowo 2
113 Michał Jankowski GKS Wikielec 2
114 Adrian Dziubiński Broń Radom 2
115 Kacper Dudek Legionovia Legionowo 2
116 Artur Golański GKS Bełchatów 2
117 Maddox Sobociński GKS Wikielec 2
118 Oleksandr Masalov Mławianka Mława 2
119 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
120 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
121 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
122 Igor Strzałek Legia II Warszawa 2
123 Bartosz Winkler Pelikan Łowicz 1
124 Franciszek Fabiszewski Legionovia Legionowo 1
125 Alec Schwartzman Legionovia Legionowo 1
126 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 1
127 Yevhen Radionov Legionovia Legionowo 1
128 Wiktor Chudy Legionovia Legionowo 1
129 Aghvan Papikyan Unia Skierniewice 1
130 Wiktor Walczak ŁKS 1926 Łomża 1
131 Luis felipe Silva ŁKS 1926 Łomża 1
132 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
133 Mateusz Lis Warta Sieradz 1
134 Andrei Trukhan Olimpia Zambrów 1
135 Krzysztof Kozaczuk Olimpia Zambrów 1
136 Mateusz Szmyd Unia Skierniewice 1
137 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 1
138 Kajetan Jendryczko Pelikan Łowicz 1
139 Patryk Winsztal ŁKS 1926 Łomża 1
140 Bartłomiej Maćczak Warta Sieradz 1
141 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 1
142 Mateusz Markowicz Mławianka Mława 1
143 Maciej Radaszkiewicz Legia II Warszawa 1
144 Adrian Skrzyniak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
145 Bartłomiej Olszewski ŁKS 1926 Łomża 1
146 Hubert Mich ŁKS 1926 Łomża 1
147 Mateusz Cichocki Pilica Białobrzegi 1
148 Bartosz Bayer Olimpia Zambrów 1
149 Bartosz Ciborowski Olimpia Zambrów 1
150 Kacper Kondracki GKS Wikielec 1
151 Jakub Żewłakow Legia II Warszawa 1
152 Minas Vasiliadis Legia II Warszawa 1
153 Patryk Konik Legia II Warszawa 1
154 Raivis Kirss GKS Wikielec 1
155 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 1
156 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
157 Wiktor Puciłowski Legia II Warszawa 1
158 Maksymilian Stangret Legia II Warszawa 1
159 Piotr Jakubowski Concordia Elbląg 1
160 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
161 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
162 Mateusz Jackowski GKS Wikielec 1
163 Aleksander Sulikowski Unia Skierniewice 1
164 Filip Becht Unia Skierniewice 1
165 Paweł Olszewski Jagiellonia II Białystok 1
166 Nicolas Dohojda Pilica Białobrzegi 1
167 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
168 Bartłomiej Nowak Broń Radom 1
169 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 1
170 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
171 Jakub Piela Warta Sieradz 1
172 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
173 Szymon Mroczko Concordia Elbląg 1
174 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 1
175 Kamil Mizera GKS Bełchatów 1
176 Bartosz Dziemidowicz Pelikan Łowicz 1
177 Adam Radecki Olimpia Zambrów 1
178 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 1
179 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
180 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
181 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
182 Jakub Lewicki Jagiellonia II Białystok 1
183 Jan Ziółkowski Legia II Warszawa 1
184 Michał Ozga Jagiellonia II Białystok 1
185 Krystian Ziętek Jagiellonia II Białystok 1
186 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 1
187 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
188 Lipe . ŁKS 1926 Łomża 1
189 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
190 Junior Timite Broń Radom 1
191 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
192 Michał Mikołajczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
193 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
194 Michał Pragacz Mławianka Mława 1
195 Mateusz Mazur Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
196 Jarosław Trzeboński GKS Bełchatów 1
197 Orest Tkachuk Olimpia Zambrów 1
198 Shingo Koreeda Warta Sieradz 1
199 Kacper Koterwas Legionovia Legionowo 1
200 Kacper Gościniarek Olimpia Zambrów 1
201 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
202 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 1
203 Artur Dunajski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
204 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
205 Przemysław Żebrowski ŁKS 1926 Łomża 1
206 Radosław Zyśk Jagiellonia II Białystok 1
207 Łukasz Szczerbowski Mławianka Mława 1
208 Serhii Napolov GKS Bełchatów 1
209 Mateusz Karol Mławianka Mława 1
210 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 1
211 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
212 Dominik Kobus Jagiellonia II Białystok 1
213 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 1
214 Joachim Majchrzak Victoria Sulejówek 1
215 Damian Makuch Unia Skierniewice 1
216 Sebastian Weremko ŁKS 1926 Łomża 1
217 Jan Głowacki Pilica Białobrzegi 1
218 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
219 Alan Rybak Jagiellonia II Białystok 1
220 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
221 Eryk Filipczyk GKS Wikielec 1
222 Przemysław Kita Warta Sieradz 1
223 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
224 Grzegorz Skowroński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
225 Szymon Czyżewski Warta Sieradz 1
226 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
227 Krystian Pawczyński ŁKS 1926 Łomża 1
228 Adam Gambka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
229 Hubert Otręba GKS Wikielec 1
230 Sebastian Cuch Broń Radom 1
231 Kacper Wnorowski Legia II Warszawa 1