IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła II Płock | 20 | 48 | 16 | 0 | 4 | 56 | 14 | 42 | |
2 | KTS Weszło Warszawa | 21 | 48 | 15 | 3 | 3 | 54 | 21 | 33 | |
3 | Hutnik Warszawa | 20 | 45 | 13 | 6 | 1 | 41 | 12 | 29 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 49 | 18 | 31 | |
5 | KS CK Troszyn | 20 | 44 | 14 | 2 | 4 | 46 | 26 | 20 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 20 | 42 | 12 | 6 | 2 | 48 | 23 | 25 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 64 | 30 | 34 | |
8 | Ursus Warszawa | 20 | 31 | 9 | 4 | 7 | 34 | 30 | 4 | |
9 | MKS Piaseczno | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 37 | 41 | -4 | |
10 | Wilga Garwolin | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 30 | 33 | -3 | |
11 | Mazur Karczew | 21 | 24 | 7 | 3 | 11 | 30 | 44 | -14 | |
12 | Błonianka Błonie | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 29 | 40 | -11 | |
13 | Józefovia Józefów | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 21 | 45 | -24 | |
14 | Oskar Przysucha | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 24 | 40 | -16 | |
15 | Marcovia Marki | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 24 | 48 | -24 | |
16 | KS Raszyn | 20 | 11 | 3 | 2 | 15 | 16 | 53 | -37 | |
17 | Sokół Serock | 20 | 9 | 2 | 3 | 15 | 27 | 62 | -35 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 20 | 1 | 0 | 1 | 19 | 9 | 59 | -50 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła II Płock | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 35 | 2 | 33 | |
2 | KTS Weszło Warszawa | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 27 | 8 | 19 | |
3 | Ząbkovia Ząbki | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 28 | 7 | 21 | |
4 | KS CK Troszyn | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 31 | 14 | 17 | |
5 | Mszczonowianka Mszczonów | 10 | 24 | 7 | 3 | 0 | 31 | 14 | 17 | |
6 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 34 | 10 | 24 | |
7 | Hutnik Warszawa | 10 | 22 | 6 | 4 | 0 | 20 | 4 | 16 | |
8 | Ursus Warszawa | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 23 | 18 | 5 | |
9 | MKS Piaseczno | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 18 | 13 | 5 | |
10 | Wilga Garwolin | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 15 | 12 | 3 | |
11 | Błonianka Błonie | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18 | 24 | -6 | |
12 | Oskar Przysucha | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 16 | 20 | -4 | |
13 | Mazur Karczew | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 21 | -6 | |
14 | Józefovia Józefów | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 20 | -8 | |
15 | Marcovia Marki | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | 21 | -7 | |
16 | Sokół Serock | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | |
17 | KS Raszyn | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 7 | 30 | -23 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 19 | -16 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutnik Warszawa | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 21 | 8 | 13 | |
2 | KTS Weszło Warszawa | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 27 | 13 | 14 | |
3 | KS CK Troszyn | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 15 | 12 | 3 | |
4 | Wisła II Płock | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 21 | 12 | 9 | |
5 | Mszczonowianka Mszczonów | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 17 | 9 | 8 | |
6 | Ząbkovia Ząbki | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 21 | 11 | 10 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 30 | 20 | 10 | |
8 | Mazur Karczew | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 15 | 23 | -8 | |
9 | Ursus Warszawa | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 11 | 12 | -1 | |
10 | MKS Piaseczno | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 19 | 28 | -9 | |
11 | Wilga Garwolin | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 15 | 21 | -6 | |
12 | Józefovia Józefów | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 25 | -16 | |
13 | Błonianka Błonie | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | |
14 | KS Raszyn | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 9 | 23 | -14 | |
15 | Oskar Przysucha | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 8 | 20 | -12 | |
16 | Marcovia Marki | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 10 | 27 | -17 | |
17 | Sokół Serock | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 12 | 42 | -30 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 6 | 40 | -34 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | KS CK Troszyn | 22 czerwca 2024 |
Józefovia Józefów | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 15 czerwca 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | Sokół Serock | 8 czerwca 2024 |
Hutnik Warszawa | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 czerwca 2024 |
Drogowiec Jedlińsk | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 25 maja 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | Mszczonowianka Mszczonów | 18 maja 2024 |
Mazur Karczew | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 11 maja 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 8 maja 2024 |
Marcovia Marki | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 maja 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | Wisła II Płock | 27 kwietnia 2024 |
Ząbkovia Ząbki | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 20 kwietnia 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | KTS Weszło Warszawa | 13 kwietnia 2024 |
MKS Piaseczno | 0 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 6 kwietnia 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 0 - 0 | Wilga Garwolin | 29 marca 2024 |
KS Raszyn | 0 - 8 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 23 marca 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 - 2 | Oskar Przysucha | 16 marca 2024 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 - 0 | Błonianka Błonie | 9 marca 2024 |
KS CK Troszyn | 1 - 4 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 24 listopada 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 6 - 0 | Józefovia Józefów | 11 listopada 2023 |
Sokół Serock | 2 - 3 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 listopada 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 - 2 | Hutnik Warszawa | 28 października 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 6 - 1 | Drogowiec Jedlińsk | 21 października 2023 |
Mszczonowianka Mszczonów | 6 - 3 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 14 października 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 3 - 1 | Mazur Karczew | 7 października 2023 |
Ursus Warszawa | 2 - 1 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 30 września 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 5 - 2 | Marcovia Marki | 23 września 2023 |
Wisła II Płock | 2 - 0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 16 września 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 - 1 | Ząbkovia Ząbki | 9 września 2023 |
KTS Weszło Warszawa | 4 - 2 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 września 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 5 - 1 | MKS Piaseczno | 30 sierpnia 2023 |
Wilga Garwolin | 2 - 2 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 26 sierpnia 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | KS Raszyn | 19 sierpnia 2023 |
Oskar Przysucha | 1 - 4 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 12 sierpnia 2023 |
Błonianka Błonie | 0 - 3 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 sierpnia 2023 |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Mateusz Augustyniak | Ząbkovia Ząbki | 16 |
2 | Wojciech Trochim | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 15 |
3 | Adrian Szczutowski | Wisła II Płock | 14 |
4 | Jakub Tyska | KS CK Troszyn | 13 |
5 | Szymon Wiejak | KTS Weszło Warszawa | 12 |
6 | Artur Rawa | Ursus Warszawa | 12 |
7 | Chimaobi Emmanuel Obi | Wilga Garwolin | 12 |
8 | Michał Bondara | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 11 |
9 | Arkadiusz Drapsa | Mszczonowianka Mszczonów | 11 |
10 | Edgardo Ruiz | KS CK Troszyn | 9 |
11 | Patryk Zych | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 9 |
12 | Erwin Nowik | Hutnik Warszawa | 8 |
13 | Michał Grunt | Mazur Karczew | 8 |
14 | Sebastian Kaczyński | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 8 |
15 | Damian Pociech | Mszczonowianka Mszczonów | 7 |
16 | Michał Kielak | KTS Weszło Warszawa | 7 |
17 | Patryk Kubicki | Mszczonowianka Mszczonów | 7 |
18 | Patryk Obiała | Błonianka Błonie | 7 |
19 | Miłosz Przybecki | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 6 |
20 | Łukasz Gikiewicz | KTS Weszło Warszawa | 6 |
21 | Maksymilian Vogtman | Hutnik Warszawa | 6 |
22 | Kamil Ziemnicki | MKS Piaseczno | 6 |
23 | Marcin Bykowski | KS Raszyn | 6 |
24 | Sebastian Czapa | Błonianka Błonie | 6 |
25 | Cezary Sauczek | KTS Weszło Warszawa | 6 |
26 | Sebastian Strózik | Wisła II Płock | 6 |
27 | Bartosz Zynek | Wisła II Płock | 6 |
28 | Kamil Żmuda | Marcovia Marki | 5 |
29 | Kamil Matulka | MKS Piaseczno | 5 |
30 | Dominik Staluszka | Mazur Karczew | 5 |
31 | Piotr Petasz | Mszczonowianka Mszczonów | 5 |
32 | Piotr Cudny | Marcovia Marki | 5 |
33 | Dariusz Zjawiński | Błonianka Błonie | 5 |
34 | Tobiasz Filochowski | Józefovia Józefów | 5 |
35 | Konrad Paterek | Ząbkovia Ząbki | 5 |
36 | Jan Bąk | Ząbkovia Ząbki | 5 |
37 | Daniel Charkiewicz | KS CK Troszyn | 5 |
38 | Patryk Olszewski | Sokół Serock | 4 |
39 | Patryk Piasecki | Marcovia Marki | 4 |
40 | Tomasz Bogołębski | Oskar Przysucha | 4 |
41 | Sebastian Papiernik | Wilga Garwolin | 4 |
42 | Patryk Koziara | Hutnik Warszawa | 4 |
43 | Paweł Giel | Hutnik Warszawa | 4 |
44 | Mateusz Argasiński | Marcovia Marki | 4 |
45 | Grzegorz Wawrzyński | Wisła II Płock | 4 |
46 | Wojciech Migas | Józefovia Józefów | 4 |
47 | Dawid Jarczak | Mszczonowianka Mszczonów | 4 |
48 | Łukasz Racis | Mszczonowianka Mszczonów | 4 |
49 | Mateusz Bienias | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 |
50 | Ezana Kahsay | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 |
51 | Grzegorz Piesio | Wilga Garwolin | 4 |
52 | Maciej Kencel | Ząbkovia Ząbki | 4 |
53 | Mateusz Gliński | Ząbkovia Ząbki | 3 |
54 | Maciej Świdzikowski | KTS Weszło Warszawa | 3 |
55 | Paweł Witkowski | Mazur Karczew | 3 |
56 | Wojciech Wocial | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 3 |
57 | Ishmael Baidoo | KTS Weszło Warszawa | 3 |
58 | Andrei Trukhan | Oskar Przysucha | 3 |
59 | Gabriel Mierzwiński | Ursus Warszawa | 3 |
60 | Mariusz Chmielewski | Ursus Warszawa | 3 |
61 | Orkhan Farajov | KS CK Troszyn | 3 |
62 | Ignacy Ognicha | Józefovia Józefów | 3 |
63 | Hleb Kuchko | Wisła II Płock | 3 |
64 | Łukasz Brzozowski | Ursus Warszawa | 3 |
65 | Maciej Machalski | KTS Weszło Warszawa | 3 |
66 | Łukasz Broź | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 3 |
67 | Karol Rogoliński | Drogowiec Jedlińsk | 3 |
68 | Karol Szeliga | Sokół Serock | 3 |
69 | Dawid Zięba | Wisła II Płock | 2 |
70 | Jakub Maślak | Wisła II Płock | 2 |
71 | Jakub Kosecki | KTS Weszło Warszawa | 2 |
72 | Mateusz Wysocki | Ursus Warszawa | 2 |
73 | Jakub Papliński | Ursus Warszawa | 2 |
74 | Michał Czarnecki | Sokół Serock | 2 |
75 | Michał Janik | Oskar Przysucha | 2 |
76 | Filip Pietrusiewicz | Józefovia Józefów | 2 |
77 | Łukasz Krupnik | MKS Piaseczno | 2 |
78 | Dominik Bartnik | Hutnik Warszawa | 2 |
79 | Mieszko Maciejewski | Ursus Warszawa | 2 |
80 | Patryk Czarnota | Oskar Przysucha | 2 |
81 | Bartosz Szydłowski | Sokół Serock | 2 |
82 | Dominik Paradowski | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 |
83 | Adrian Wełpa | Ursus Warszawa | 2 |
84 | Grzegorz Kalisiak | Marcovia Marki | 2 |
85 | Bartosz Osoliński | Marcovia Marki | 2 |
86 | Dawid Krzyżański | Wisła II Płock | 2 |
87 | Jacek Strzegocki | KS Raszyn | 2 |
88 | Konrad Drężek | KS CK Troszyn | 2 |
89 | Filip Głowala | Ząbkovia Ząbki | 2 |
90 | Marcin Raszka | Mazur Karczew | 2 |
91 | Tymoteusz Barwiński | MKS Piaseczno | 2 |
92 | Karol Pierzchalski | Sokół Serock | 2 |
93 | Filip Kowalczyk | Mazur Karczew | 2 |
94 | Dawid Baraniecki | Sokół Serock | 2 |
95 | Piotr Celiński | Mazur Karczew | 2 |
96 | Damian Papiernik | Wilga Garwolin | 2 |
97 | Kacper Wieczorek | Wilga Garwolin | 2 |
98 | Kacper Poreda | KS CK Troszyn | 2 |
99 | Igor Lewczuk | KTS Weszło Warszawa | 2 |
100 | Kewin Przygoda | Błonianka Błonie | 2 |
101 | Mikołaj Neuman | KTS Weszło Warszawa | 2 |
102 | Yehor Solomon | Oskar Przysucha | 2 |
103 | Maciej Nalej | MKS Piaseczno | 2 |
104 | Mikołaj Kwiatkowski | Ursus Warszawa | 2 |
105 | Oliwier Jagielski | Hutnik Warszawa | 2 |
106 | Mateusz Kociszewski | Mazur Karczew | 2 |
107 | Mykola Kharchuk | Drogowiec Jedlińsk | 2 |
108 | Filip Bućko | Marcovia Marki | 2 |
109 | Dominik Sadzawicki | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 |
110 | Piotr Augustyniak | Ząbkovia Ząbki | 2 |
111 | Bartosz Gąska | KS CK Troszyn | 2 |
112 | Mariusz Wierzbowski | KS CK Troszyn | 2 |
113 | Dawid Domarecki | Wilga Garwolin | 2 |
114 | Michał Kucharczyk | Drogowiec Jedlińsk | 2 |
115 | Julian Hernan Jacquet | Józefovia Józefów | 2 |
116 | Igor Ruciński | Sokół Serock | 2 |
117 | Radosław Cielemęcki | Wisła II Płock | 2 |
118 | Bartosz Borowski | Wisła II Płock | 2 |
119 | Alistair Letlhogonolo Selamolela | KS Raszyn | 2 |
120 | Mikołaj Adamiak | Józefovia Józefów | 2 |
121 | Patryk Szeliga | Sokół Serock | 2 |
122 | Sebastian Ignacak | Hutnik Warszawa | 2 |
123 | Paweł Chrupała | Wisła II Płock | 2 |
124 | Oskar Szczepański | Mazur Karczew | 1 |
125 | Jakub Piekut | Mazur Karczew | 1 |
126 | Maciej Kurpiel | MKS Piaseczno | 1 |
127 | Kacper Choroszucha | Sokół Serock | 1 |
128 | Kacper Chojnowski | Błonianka Błonie | 1 |
129 | Daniel Choroś | Błonianka Błonie | 1 |
130 | Michał Zwierz | KTS Weszło Warszawa | 1 |
131 | Damian Pawłowski | KTS Weszło Warszawa | 1 |
132 | Jakub Świątek | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
133 | Piotr Grober | Józefovia Józefów | 1 |
134 | Mateusz Lewandowski | Wisła II Płock | 1 |
135 | Krzysztof Możdżonek | Hutnik Warszawa | 1 |
136 | Jan Piasek | Hutnik Warszawa | 1 |
137 | Pavlo Paduk | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
138 | Łukasz Nowak-Uthe | Józefovia Józefów | 1 |
139 | Jakub Malinowski | Józefovia Józefów | 1 |
140 | Kiryl Shakurau | Wilga Garwolin | 1 |
141 | Jan Zboina | Mazur Karczew | 1 |
142 | Marcin Więckowski | Wisła II Płock | 1 |
143 | Aleksander Jaskólski | KS Raszyn | 1 |
144 | Patryk Kultys | Marcovia Marki | 1 |
145 | Grzegorz Obuch | Oskar Przysucha | 1 |
146 | Jakub Świeciński | Ursus Warszawa | 1 |
147 | Kacper Dakowicz | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
148 | Szymon Kiewel | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
149 | Jakub Grzeszak | Błonianka Błonie | 1 |
150 | Damian Kołtunowicz | Oskar Przysucha | 1 |
151 | Dawid Jabłoński | Wisła II Płock | 1 |
152 | Piotr Ćwikowski | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
153 | Stanisław Muniak | Ząbkovia Ząbki | 1 |
154 | Ahmed Ayodeji | MKS Piaseczno | 1 |
155 | Piotr Bujak | Hutnik Warszawa | 1 |
156 | Jakub Kodeniec | Ząbkovia Ząbki | 1 |
157 | Patryk Kostyk | Błonianka Błonie | 1 |
158 | Kacper Matusiak | KS CK Troszyn | 1 |
159 | Łukasz Mościcki | Wisła II Płock | 1 |
160 | Piotr Płatek | Sokół Serock | 1 |
161 | Mateusz Szyszkowski | KS CK Troszyn | 1 |
162 | Patryk Szubiński | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
163 | Jakub Stalmach | Sokół Serock | 1 |
164 | Maciej Grabicki | Sokół Serock | 1 |
165 | Mateusz Bojodziński | Hutnik Warszawa | 1 |
166 | Jakub Witek | Wisła II Płock | 1 |
167 | Adrian Dobies | MKS Piaseczno | 1 |
168 | Kacper Grabowicz | Marcovia Marki | 1 |
169 | Oliwier Tetkowski | Sokół Serock | 1 |
170 | Dawid Kocyła | Wisła II Płock | 1 |
171 | Dominik Trojanowski | Oskar Przysucha | 1 |
172 | Szymon Kaczyński | Wilga Garwolin | 1 |
173 | Bartosz Zieliński | KTS Weszło Warszawa | 1 |
174 | Adam Jaszczak | MKS Piaseczno | 1 |
175 | Mateusz Zawal | Mazur Karczew | 1 |
176 | Mateusz Furman | Ząbkovia Ząbki | 1 |
177 | Mateusz Muszyński | MKS Piaseczno | 1 |
178 | Konrad Szkopiński | KS Raszyn | 1 |
179 | Kacper Pankowski | Oskar Przysucha | 1 |
180 | Piotr Kornacki | Oskar Przysucha | 1 |
181 | Szymon Pawlak | Ursus Warszawa | 1 |
182 | Krzysztof Kozaczuk | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
183 | Damian Machajek | Oskar Przysucha | 1 |
184 | Gracjan Konopski | MKS Piaseczno | 1 |
185 | Maciej Knap | Oskar Przysucha | 1 |
186 | Rafał Włodarczyk | Błonianka Błonie | 1 |
187 | Jakub Przybył | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
188 | Patryk Kwaśniczko | Mazur Karczew | 1 |
189 | Nikodem De Sousa Costa | KS CK Troszyn | 1 |
190 | Hubert Władyka | Błonianka Błonie | 1 |
191 | Damian Jaczewski | Błonianka Błonie | 1 |
192 | Eryk Kopczyński | KS Raszyn | 1 |
193 | Jakub Tuchowski | Ursus Warszawa | 1 |
194 | Patryk Bek | Hutnik Warszawa | 1 |
195 | Przemysław Chyrchała | Marcovia Marki | 1 |
196 | Jakub Miarka | Wisła II Płock | 1 |
197 | Kacper Czapla | MKS Piaseczno | 1 |
198 | Kamil Szczęsny | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
199 | Kacper Nastałek | Marcovia Marki | 1 |
200 | Patryk Leszczyński | Wisła II Płock | 1 |
201 | Mateusz Zając | Sokół Serock | 1 |
202 | Przemysław Wicik | Oskar Przysucha | 1 |
203 | Wojciech Lamprecht | KS Raszyn | 1 |
204 | Pavlo Ksonz | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
205 | Jakub Wagrodzki | Wilga Garwolin | 1 |
206 | Gracjan Grot | MKS Piaseczno | 1 |
207 | Szymon Śmieciński | Błonianka Błonie | 1 |
208 | Kacper Łukasik | Mazur Karczew | 1 |
209 | Kamil Waśniowski | Hutnik Warszawa | 1 |
210 | Patryk Winiarski | Hutnik Warszawa | 1 |
211 | Maciej Prusinowski | Hutnik Warszawa | 1 |
212 | Maciej Tyska | KS CK Troszyn | 1 |
213 | Piotr Maślanka | Hutnik Warszawa | 1 |
214 | Przemysław Nogaj | Oskar Przysucha | 1 |
215 | Igor Drapiński | Wisła II Płock | 1 |
216 | Jakub Skibiński | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
217 | Adrian Karasek | Ząbkovia Ząbki | 1 |
218 | Kamil Hernik | KS Raszyn | 1 |
219 | Jakub Łukasiak | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
220 | Władysław Tsurkan | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
221 | Michał Boczoń | Marcovia Marki | 1 |
222 | Szymon Siodłowski | MKS Piaseczno | 1 |
223 | Sebastian Folwarski | MKS Piaseczno | 1 |