IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 17 42 14 0 3 52 11 41
2 Ząbkovia Ząbki 17 38 12 2 3 45 16 29
3 Hutnik Warszawa 17 38 11 5 1 33 9 24
4 KS CK Troszyn 17 38 12 2 3 38 20 18
5 Mszczonowianka Mszczonów 17 36 10 6 1 44 21 23
6 KTS Weszło Warszawa 17 36 11 3 3 41 19 22
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 33 10 3 4 54 28 26
8 Ursus Warszawa 17 28 8 4 5 31 26 5
9 MKS Piaseczno 17 25 7 4 6 33 35 -2
10 Wilga Garwolin 17 22 6 4 7 28 30 -2
11 Błonianka Błonie 17 21 7 0 10 27 34 -7
12 Mazur Karczew 17 17 5 2 10 24 40 -16
13 Józefovia Józefów 17 16 4 4 9 17 39 -22
14 Marcovia Marki 17 14 4 2 11 22 37 -15
15 Oskar Przysucha 17 12 3 3 11 20 39 -19
16 KS Raszyn 17 11 3 2 12 16 41 -25
17 Sokół Serock 17 8 2 2 13 22 55 -33
18 Drogowiec Jedlińsk 17 0 0 0 17 8 55 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 9 27 9 0 0 34 2 32
2 Ząbkovia Ząbki 9 24 8 0 1 25 6 19
3 KS CK Troszyn 8 21 7 0 1 25 9 16
4 Mszczonowianka Mszczonów 9 21 6 3 0 29 14 15
5 KTS Weszło Warszawa 8 21 7 0 1 22 7 15
6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 20 6 2 0 32 8 24
7 Hutnik Warszawa 9 19 5 4 0 17 4 13
8 Ursus Warszawa 10 16 5 1 4 20 17 3
9 MKS Piaseczno 8 14 4 2 2 15 10 5
10 Wilga Garwolin 8 12 3 3 2 14 10 4
11 Błonianka Błonie 10 12 4 0 6 16 22 -6
12 Mazur Karczew 9 10 3 1 5 14 18 -4
13 Marcovia Marki 9 10 3 1 5 13 15 -2
14 Oskar Przysucha 8 8 2 2 4 14 20 -6
15 Sokół Serock 9 8 2 2 5 14 18 -4
16 Józefovia Józefów 8 6 1 3 4 8 17 -9
17 KS Raszyn 7 3 1 0 6 7 20 -13
18 Drogowiec Jedlińsk 7 0 0 0 7 3 16 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Warszawa 8 19 6 1 1 16 5 11
2 KS CK Troszyn 9 17 5 2 2 13 11 2
3 Wisła II Płock 8 15 5 0 3 18 9 9
4 Mszczonowianka Mszczonów 8 15 4 3 1 15 7 8
5 KTS Weszło Warszawa 9 15 4 3 2 19 12 7
6 Ząbkovia Ząbki 8 14 4 2 2 20 10 10
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 13 4 1 4 22 20 2
8 Ursus Warszawa 7 12 3 3 1 11 9 2
9 MKS Piaseczno 9 11 3 2 4 18 25 -7
10 Wilga Garwolin 9 10 3 1 5 14 20 -6
11 Józefovia Józefów 9 10 3 1 5 9 22 -13
12 Błonianka Błonie 7 9 3 0 4 11 12 -1
13 KS Raszyn 10 8 2 2 6 9 21 -12
14 Mazur Karczew 8 7 2 1 5 10 22 -12
15 Marcovia Marki 8 4 1 1 6 9 22 -13
16 Oskar Przysucha 9 4 1 1 7 6 19 -13
17 Sokół Serock 8 0 0 0 8 8 37 -29
18 Drogowiec Jedlińsk 10 0 0 0 10 5 39 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mszczonowianka Mszczonów

Gospodarze Wynik Goście Data
Błonianka Błonie 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 22 listopada 2023
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 KS CK Troszyn 11 listopada 2023
Józefovia Józefów 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 4 listopada 2023
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 2 Sokół Serock 28 października 2023
Hutnik Warszawa 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 21 października 2023
Mszczonowianka Mszczonów 6 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 października 2023
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Drogowiec Jedlińsk 7 października 2023
Mazur Karczew 1 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 30 września 2023
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 3 Ursus Warszawa 23 września 2023
Marcovia Marki 0 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 16 września 2023
Mszczonowianka Mszczonów 4 - 1 Wisła II Płock 9 września 2023
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 2 września 2023
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 KTS Weszło Warszawa 30 sierpnia 2023
MKS Piaseczno 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 26 sierpnia 2023
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 1 Wilga Garwolin 19 sierpnia 2023
KS Raszyn 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 11 sierpnia 2023
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Oskar Przysucha 5 sierpnia 2023

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 14
2 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 14
3 Chimaobi Emmanuel Obi Wilga Garwolin 12
4 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 12
5 Szymon Wiejak KTS Weszło Warszawa 11
6 Arkadiusz Drapsa Mszczonowianka Mszczonów 11
7 Artur Rawa Ursus Warszawa 11
8 Jakub Tyska KS CK Troszyn 10
9 Michał Grunt Mazur Karczew 8
10 Sebastian Kaczyński Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
11 Patryk Zych MKS Piaseczno 8
12 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 7
13 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 7
14 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 7
15 Patryk Obiała Błonianka Błonie 7
16 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 6
17 Marcin Bykowski KS Raszyn 6
18 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 6
19 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 6
20 Michał Kielak KTS Weszło Warszawa 6
21 Cezary Sauczek KTS Weszło Warszawa 6
22 Sebastian Strózik Wisła II Płock 6
23 Bartosz Zynek Wisła II Płock 6
24 Maksymilian Vogtman Hutnik Warszawa 5
25 Piotr Petasz Mszczonowianka Mszczonów 5
26 Łukasz Gikiewicz KTS Weszło Warszawa 5
27 Piotr Cudny Marcovia Marki 5
28 Dariusz Zjawiński Błonianka Błonie 5
29 Miłosz Przybecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
30 Tobiasz Filochowski Józefovia Józefów 5
31 Konrad Paterek Ząbkovia Ząbki 5
32 Jan Bąk Ząbkovia Ząbki 5
33 Daniel Charkiewicz KS CK Troszyn 5
34 Mateusz Argasiński Marcovia Marki 4
35 Kamil Żmuda Marcovia Marki 4
36 Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 4
37 Wojciech Migas Józefovia Józefów 4
38 Dawid Jarczak Mszczonowianka Mszczonów 4
39 Łukasz Racis Mszczonowianka Mszczonów 4
40 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
41 Ezana Kahsay Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
42 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 4
43 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 4
44 Maciej Kencel Ząbkovia Ząbki 4
45 Kamil Matulka MKS Piaseczno 4
46 Dominik Staluszka Mazur Karczew 3
47 Andrei Trukhan Oskar Przysucha 3
48 Gabriel Mierzwiński Ursus Warszawa 3
49 Patryk Koziara Hutnik Warszawa 3
50 Paweł Giel Hutnik Warszawa 3
51 Mariusz Chmielewski Ursus Warszawa 3
52 Orkhan Farajov KS CK Troszyn 3
53 Ignacy Ognicha Józefovia Józefów 3
54 Hleb Kuchko Wisła II Płock 3
55 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 3
56 Łukasz Brzozowski Ursus Warszawa 3
57 Maciej Machalski KTS Weszło Warszawa 3
58 Patryk Piasecki Hutnik Warszawa 3
59 Łukasz Broź Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
60 Karol Rogoliński Drogowiec Jedlińsk 3
61 Karol Szeliga Sokół Serock 3
62 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
63 Dominik Bartnik Hutnik Warszawa 2
64 Mieszko Maciejewski Ursus Warszawa 2
65 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 2
66 Bartosz Szydłowski Sokół Serock 2
67 Dominik Paradowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
68 Adrian Wełpa Ursus Warszawa 2
69 Grzegorz Kalisiak Marcovia Marki 2
70 Bartosz Osoliński Marcovia Marki 2
71 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 2
72 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 2
73 Jacek Strzegocki KS Raszyn 2
74 Konrad Drężek KS CK Troszyn 2
75 Filip Głowala Ząbkovia Ząbki 2
76 Marcin Raszka Mazur Karczew 2
77 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 2
78 Karol Pierzchalski Sokół Serock 2
79 Filip Kowalczyk Mazur Karczew 2
80 Dawid Baraniecki Sokół Serock 2
81 Piotr Celiński Mazur Karczew 2
82 Damian Papiernik Wilga Garwolin 2
83 Kacper Wieczorek Wilga Garwolin 2
84 Kacper Poreda KS CK Troszyn 2
85 Igor Lewczuk KTS Weszło Warszawa 2
86 Kewin Przygoda Błonianka Błonie 2
87 Mikołaj Neuman KTS Weszło Warszawa 2
88 Yehor Solomon Oskar Przysucha 2
89 Maciej Nalej MKS Piaseczno 2
90 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 2
91 Oliwier Jagielski Hutnik Warszawa 2
92 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 2
93 Mykola Kharchuk Drogowiec Jedlińsk 2
94 Filip Bućko Marcovia Marki 2
95 Dominik Sadzawicki Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
96 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
97 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 2
98 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 2
99 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 2
100 Dawid Domarecki Wilga Garwolin 2
101 Maciej Świdzikowski KTS Weszło Warszawa 2
102 Michał Kucharczyk Drogowiec Jedlińsk 2
103 Julian Hernan Jacquet Józefovia Józefów 2
104 Igor Ruciński Sokół Serock 2
105 Radosław Cielemęcki Wisła II Płock 2
106 Bartosz Borowski Wisła II Płock 2
107 Alistair Letlhogonolo Selamolela KS Raszyn 2
108 Mikołaj Adamiak Józefovia Józefów 2
109 Mateusz Gliński Ząbkovia Ząbki 2
110 Patryk Szeliga Sokół Serock 2
111 Sebastian Ignacak Hutnik Warszawa 2
112 Paweł Chrupała Wisła II Płock 2
113 Jan Zboina Mazur Karczew 1
114 Marcin Więckowski Wisła II Płock 1
115 Aleksander Jaskólski KS Raszyn 1
116 Patryk Kultys Marcovia Marki 1
117 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
118 Jakub Świeciński Ursus Warszawa 1
119 Kacper Dakowicz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
120 Michał Czarnecki Sokół Serock 1
121 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
122 Jakub Grzeszak Błonianka Błonie 1
123 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 1
124 Dawid Jabłoński Wisła II Płock 1
125 Patryk Olszewski Sokół Serock 1
126 Piotr Ćwikowski Mszczonowianka Mszczonów 1
127 Stanisław Muniak Ząbkovia Ząbki 1
128 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
129 Piotr Bujak Hutnik Warszawa 1
130 Jakub Kodeniec Ząbkovia Ząbki 1
131 Patryk Kostyk Błonianka Błonie 1
132 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 1
133 Łukasz Mościcki Wisła II Płock 1
134 Piotr Płatek Sokół Serock 1
135 Mateusz Szyszkowski KS CK Troszyn 1
136 Jakub Kosecki KTS Weszło Warszawa 1
137 Patryk Szubiński Drogowiec Jedlińsk 1
138 Jakub Papliński Ursus Warszawa 1
139 Jakub Stalmach Sokół Serock 1
140 Mateusz Wysocki Ursus Warszawa 1
141 Maciej Grabicki Sokół Serock 1
142 Mateusz Bojodziński Hutnik Warszawa 1
143 Jakub Witek Wisła II Płock 1
144 Adrian Dobies MKS Piaseczno 1
145 Kacper Grabowicz Marcovia Marki 1
146 Oliwier Tetkowski Sokół Serock 1
147 Dawid Kocyła Wisła II Płock 1
148 Dominik Trojanowski Oskar Przysucha 1
149 Szymon Kaczyński Wilga Garwolin 1
150 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
151 Bartosz Zieliński KTS Weszło Warszawa 1
152 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 1
153 Mateusz Zawal Mazur Karczew 1
154 Mateusz Furman Ząbkovia Ząbki 1
155 Mateusz Muszyński MKS Piaseczno 1
156 Konrad Szkopiński KS Raszyn 1
157 Kacper Pankowski Oskar Przysucha 1
158 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
159 Szymon Pawlak Ursus Warszawa 1
160 Krzysztof Kozaczuk Mszczonowianka Mszczonów 1
161 Damian Machajek Oskar Przysucha 1
162 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 1
163 Maciej Knap Oskar Przysucha 1
164 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
165 Jakub Przybył Mszczonowianka Mszczonów 1
166 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 1
167 Nikodem De Sousa Costa KS CK Troszyn 1
168 Hubert Władyka Błonianka Błonie 1
169 Damian Jaczewski Błonianka Błonie 1
170 Eryk Kopczyński KS Raszyn 1
171 Jakub Tuchowski Ursus Warszawa 1
172 Patryk Bek Hutnik Warszawa 1
173 Przemysław Chyrchała Marcovia Marki 1
174 Jakub Miarka Wisła II Płock 1
175 Kacper Czapla MKS Piaseczno 1
176 Kamil Szczęsny Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
177 Kacper Nastałek Marcovia Marki 1
178 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
179 Mateusz Zając Sokół Serock 1
180 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
181 Wojciech Lamprecht KS Raszyn 1
182 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
183 Jakub Wagrodzki Wilga Garwolin 1
184 Gracjan Grot MKS Piaseczno 1
185 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 1
186 Jakub Maślak Wisła II Płock 1
187 Dawid Zięba Wisła II Płock 1
188 Kacper Łukasik Mazur Karczew 1
189 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
190 Patryk Winiarski Hutnik Warszawa 1
191 Maciej Prusinowski Hutnik Warszawa 1
192 Filip Pietrusiewicz Józefovia Józefów 1
193 Maciej Tyska KS CK Troszyn 1
194 Piotr Maślanka Hutnik Warszawa 1
195 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 1
196 Igor Drapiński Wisła II Płock 1
197 Jakub Skibiński Mszczonowianka Mszczonów 1
198 Adrian Karasek Ząbkovia Ząbki 1
199 Paweł Witkowski Mazur Karczew 1
200 Kamil Hernik KS Raszyn 1
201 Jakub Łukasiak Mszczonowianka Mszczonów 1
202 Władysław Tsurkan Mszczonowianka Mszczonów 1
203 Michał Boczoń Marcovia Marki 1
204 Szymon Siodłowski MKS Piaseczno 1
205 Sebastian Folwarski MKS Piaseczno 1