Piłkarze Krzysztofa Dębka po dzisiejszym remisie definitywnie stracili szansę na utrzymanie i po dwóch sezonach opuszczają szeregi trzecioligowców. Ruch zaś mocno przybliżył się do utrzymana.


Zawodnicy Victorii Sulejówek w środowe popołudnie rozegrali mecz o życie i tylko wygrana przedłużyłaby nadzieje na pozostanie na szczeblu trzecioligowym. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 35. minucie po strzale Rafała Parobczyka.

Piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie którzy także nie mają łatwej sytuacji w lidze, bowiem wciąż muszą drżeć o pozostanie w trzecioligowym szczeblu ruszyli do ataku. Po ośmiu minutach od straty bramki Arkadiusz Gajewski wyrównał stan rywalizacji.

W drugiej odsłonie Victoria postawiła wszystko na jedną kartę i to jej się opłaciło, bowiem w 64. minucie Nikodem Zawistowski trafił do bramki Ruchu, dając sporo radości swojej drużynie. 

Goście ruszyli do odrabiania strat i 81. minucie wynik spotkania ustalił Arkadiusz Gajewski strzelając swojego drugiego gola w tym meczu.


Victoria Sulejówek - Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 (1-1)

1-0 Rafał Parobczyk (35)

1-1 Arkadiusz Gajewski (43)

2-1 Nikodem Zawistowski (63)

2-2 Arkadiusz Gajewski (81)


Foto: Zbigniew Luchciński/Polonia Warszawa

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.