Nachodzące święta Wielkiej Nocy będą radosne dla Lechii Tomaszów Mazowiecki. Ta w piątkowe popołudnie pokonała u siebie Wissę Szczucyn.


Zdecydowanym faworytem piątkowego starcia była Lechia Tomaszów Mazowiecki. Piłkarze Wissy Szczucyn jednak ani myśleli być chłopcem do bicia i w starciu z wyżej notowanym rywalem pokazali się z bardzo dobrej strony. Kibice oglądali dobre zawody, a beniaminek 3 ligi gr. IV dzielnie się trzymał. Goście jednak popełniali też błędy. Konsekwencją tego była czerwona kartka, którą za dwie żółte ujrzał Kamil Sakowicz.

Lechia dostała wiatru w żagle i po chwili prowadziła 1-0, a bramkarza Wissy pokonał Kamil Cyran. Zespół ze Szczucyna w kolejnych minutach starał się doprowadzić do wyrównania, jednak gospodarze dobrze prezentowali się w defensywie. Ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i lepsze humory po meczu miała ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego.


Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wissa Szczucyn 1-0 (0-0)

1-0 Kamil Cyran (72)


Foto: Lechia Tomaszów Mazowiecki

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.