Drugi garnitur ŁKS-u Łódź postawił się wyżej notowanemu rywalowi. Podopieczni Marcina Matysiaka podzielili się punktami z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Faworytem sobotniej potyczki była Lechia Tomaszów Mazowiecki, która przed meczem zajmowała 4. miejsce w tabeli 3 ligi gr. I. Lepiej w spotkanie jednak weszli piłkarze rezerw ŁKS-u Łódź, którzy szybko wypracowali sobie przewagę, a po chwili objęli prowadzenie. Podopieczni Marcina Matysiaka gola na 1-0 strzelili w 6. minucie, a do siatki trafił Kelechukwu Ibe-Torti.

Lechia ani myślała tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyła do odrabiania strat. Zespół z Tomaszowa Mazowieckiego do remisu doprowadził w 14. minucie, a piłkę w siatce umieścił Piotr Sulima. W kolejnych minutach oglądaliśmy dość wyrównane widowisko, a okazje do zdobycia gola mieli zarówno jedni jak i drudzy. Ostatecznie więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.

ŁKS II Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 (1-1)

1-0 Kelechukwu Ibe-Torti (6)

1-1 Piotr Sulima (14)