III liga, gr. I sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 18 37 11 4 3 38 19 19
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 36 10 6 3 37 22 15
3 Legia II Warszawa 18 36 10 6 2 30 17 13
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 33 9 6 4 32 20 12
5 Pelikan Łowicz 19 32 10 2 7 37 26 11
6 Znicz Biała Piska 19 32 9 5 5 33 24 9
7 Kaczkan Huragan Morąg 19 30 8 6 5 26 21 5
8 Unia Skierniewice 19 28 9 1 9 33 39 -6
9 Concordia Elbląg 19 27 7 6 6 23 25 -2
10 Broń Radom 19 26 7 5 7 26 27 -1
11 RKS Radomsko 19 24 7 3 9 26 28 -2
12 Olimpia Zambrów 19 23 6 5 8 31 35 -4
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 21 6 3 10 31 35 -4
14 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 20 5 5 9 23 32 -9
15 Ursus Warszawa 19 19 4 7 8 17 21 -4
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 17 3 8 8 23 31 -8
17 Polonia Warszawa 19 17 4 5 10 16 28 -12
18 KS Wasilków 19 9 2 3 14 12 44 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 19 6 1 2 21 12 9
2 Znicz Biała Piska 11 19 5 4 2 17 11 6
3 Concordia Elbląg 9 18 5 3 1 12 6 6
4 Sokół Ostróda 8 17 5 2 1 17 7 10
5 Legia II Warszawa 10 17 4 5 1 18 8 10
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 16 5 1 1 17 6 11
7 Kaczkan Huragan Morąg 11 16 4 4 3 18 14 4
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 15 4 3 3 17 17 0
9 Pelikan Łowicz 9 14 4 2 3 16 12 4
10 RKS Radomsko 9 13 4 1 4 14 10 4
11 Olimpia Zambrów 10 13 4 1 5 20 20 0
12 Ursus Warszawa 11 11 2 5 4 14 14 0
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 10 3 1 6 11 18 -7
14 Broń Radom 8 9 2 3 3 8 10 -2
15 Polonia Warszawa 9 8 2 2 5 9 15 -6
16 Unia Skierniewice 9 6 2 0 7 10 23 -13
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 6 1 3 6 12 21 -9
18 KS Wasilków 10 2 0 2 8 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 10 22 7 1 2 23 16 7
2 Sokół Ostróda 10 20 6 2 2 21 12 9
3 Legia II Warszawa 8 19 6 1 1 12 9 3
4 Pelikan Łowicz 10 18 6 0 4 21 14 7
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 17 4 5 1 16 10 6
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 17 4 5 3 15 14 1
7 Broń Radom 11 17 5 2 4 18 17 1
8 Kaczkan Huragan Morąg 8 14 4 2 2 8 7 1
9 Znicz Biała Piska 8 13 4 1 3 16 13 3
10 RKS Radomsko 10 11 3 2 5 12 18 -6
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 11 3 2 4 20 17 3
12 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 11 2 5 2 11 10 1
13 Olimpia Zambrów 9 10 2 4 3 11 15 -4
14 Concordia Elbląg 10 9 2 3 5 11 19 -8
15 Polonia Warszawa 10 9 2 3 5 7 13 -6
16 Ursus Warszawa 8 8 2 2 4 3 7 -4
17 KS Wasilków 9 7 2 1 6 10 27 -17
18 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 5 1 2 6 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 października 2021
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 kwietnia 2021
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 listopada 2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 września 2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 maja 2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 maja 2020
Sokół Aleksandrów Łódzki 5 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 listopada 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 maja 2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października 2017
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 marca 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 sierpnia 2016
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 czerwca 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 marca 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 marca 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 września 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 sierpnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 kwietnia 2014
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 grudnia 2013
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 września 2013
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 sierpnia 2013

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 18
2 Damian Warchoł Pelikan Łowicz 17
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 12
4 Kamil Czarnecki Broń Radom 8
5 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 8
6 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 8
7 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
8 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
9 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 7
10 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 7
11 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 6
12 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 6
13 Paweł Baraniak RKS Radomsko 6
14 Patryk Kubicki Sokół Ostróda 6
15 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 6
16 Michał Wrzesiński Unia Skierniewice 6
17 Adam Duda Concordia Elbląg 6
18 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 6
19 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
20 Przemysław Śliwiński Broń Radom 6
21 Anton Kolosov Kaczkan Huragan Morąg 6
22 Adrian Marcioch Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
23 Rafał Lisiecki Concordia Elbląg 5
24 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
25 Oskar Rynkowski Sokół Ostróda 5
26 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 5
27 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 5
28 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 4
29 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 4
30 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 4
31 Adam Butkiewicz KS Wasilków 4
32 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
33 Dawid Przezak Unia Skierniewice 4
34 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 4
35 Michał Ressel Kaczkan Huragan Morąg 4
36 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 4
37 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
38 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 4
39 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 3
40 Patryk Burzyński Kaczkan Huragan Morąg 3
41 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 3
42 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
43 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
44 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
45 Igor Kania Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
46 Paweł Jabłoński Ursus Warszawa 3
47 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 3
48 Patryk Czarnota Broń Radom 3
49 Eryk Matus Ruch Wysokie Mazowieckie 3
50 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 3
51 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
52 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 3
53 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 3
54 Karol Żwir Sokół Ostróda 3
55 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 3
56 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
57 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
58 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 3
59 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 3
60 Mikołaj Bociek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
61 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
62 Grzegorz Gulczyński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
63 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 2
64 Krystian Białas Pelikan Łowicz 2
65 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 2
66 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
67 Jan Pawłowski KS Wasilków 2
68 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 2
69 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
70 Przemysław Wicik Broń Radom 2
71 Sebastian Kobiera Polonia Warszawa 2
72 Patryk Zych Polonia Warszawa 2
73 Robert Chwastek Sokół Ostróda 2
74 Aleksander Ślęzak RKS Radomsko 2
75 Marcin Bawolik Ursus Warszawa 2
76 Bartłomiej Wasiluk Sokół Ostróda 2
77 Patryk Konik Legia II Warszawa 2
78 Konrad Wira Concordia Elbląg 2
79 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
80 Paweł Tomkiewicz Sokół Ostróda 2
81 Cheikhouomarben Tall RKS Radomsko 2
82 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
83 Kamil Sternicki Broń Radom 2
84 Maciej Radaszkiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 2
85 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 2
86 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 2
87 Marcin Paczkowski Olimpia Zambrów 2
88 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
89 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 2
90 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
91 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 1
92 Antonio Segura Legia II Warszawa 1
93 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
94 Eryk Rakowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
95 Damian Zagórski Pelikan Łowicz 1
96 Daniel Kraska RKS Radomsko 1
97 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
98 Damian Siewiera RKS Radomsko 1
99 Przemysław Nogaj Broń Radom 1
100 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
101 Mateusz Kinast Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
102 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 1
103 Hubert Otręba Sokół Ostróda 1
104 Mateusz Szmydt Kaczkan Huragan Morąg 1
105 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
106 Mateusz Wrzesień RKS Radomsko 1
107 Michał Gładysz Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
108 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
109 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
110 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
111 Piotr Kołc Sokół Ostróda 1
112 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
113 Mikołaj Neuman Legia II Warszawa 1
114 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
115 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 1
116 Daniel Jatczak RKS Radomsko 1
117 Antoni Górecki Ursus Warszawa 1
118 Franciszek Ratajczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
119 Maksim Kventsar Broń Radom 1
120 Bartosz Dudziński KS Wasilków 1
121 Karol Styś KS Wasilków 1
122 Marek Wasiluk Olimpia Zambrów 1
123 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 1
124 Adam Saktura RKS Radomsko 1
125 Paweł Kaczmarek Olimpia Zambrów 1
126 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
127 Kamil Orlik Legia II Warszawa 1
128 Michał Paduch KS Wasilków 1
129 Andrzej Kosiński Znicz Biała Piska 1
130 Grzegorz Makala Ruch Wysokie Mazowieckie 1
131 Bartłomiej Ziemak Broń Radom 1
132 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
133 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
134 Jacek Wuwer Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
135 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 1
136 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
137 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 1
138 Kacper Jedynak Broń Radom 1
139 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
140 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 1
141 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
142 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
143 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
144 Radosław Lenart Concordia Elbląg 1
145 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
146 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
147 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 1
148 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
149 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
150 Michał Hryszko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
151 Mateusz Mętlicki Kaczkan Huragan Morąg 1
152 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
153 Kamil Waśniowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
154 Maciej Bodniczuk Olimpia Zambrów 1
155 Andrzej Kłosiński Znicz Biała Piska 1
156 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
157 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 1
158 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
159 Mateusz Stolarczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
160 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
161 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
162 Maciej Bortniczuk Olimpia Zambrów 1
163 Mariusz Wierzbowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
164 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
165 Hubert Gutkowski Unia Skierniewice 1
166 Kamil Cupriak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
167 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 1
168 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 1
169 Adrian Klepczyński RKS Radomsko 1
170 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
171 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
172 Bartosz Bujalski Unia Skierniewice 1
173 Szymon Modrzewski Kaczkan Huragan Morąg 1
174 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
175 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
176 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1