Lechia Tomaszów Mazowiecki udanie odrobiła zaległości. Zespół z województwa łódzkiego, w sobotę pokonał u siebie GKS Wikielec.

Mecz doskonale rozpoczął się dla Lechii Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze już w 4. minucie objęli prowadzenie, a bramkarza GKS-u Wikielec pokonał Adam Nowak. Zespół z województwa warmińsko-mazurskiego nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Podopieczni Dominika Bednarczyka skutecznie jednak odpierali ataki rywala.

W kolejnych minutach mecz się wyrównał, a oba zespoły stwarzały sobie okazje bramkowe. Nudy nie było, jednak konkretniejsza była ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego, która po przerwie lepiej się prezentowała na murawie. Lechia w 74. minucie prowadziła już 2-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Lewiński. Gospodarzom było jednak mało i w doliczonym czasie gry, zdobyli gola numer trzy, a jego autorem był Remigiusz Biernat.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 3-0 (1-0)

1-0 Adam Nowak (4)

2-0 Kami Lewiński (74)

3-0 Remigiusz Biernat (90)