Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki nie zatrzymują się. Podopieczni Dominika Bednarczyka tym razem pokonali rezerwy Legii Warszawa.

Wyżej w tabeli przed dzisiejszym meczem były rezerwy Legii Warszawa, ale Lechia Tomaszów Mazowiecki była w gazie i za wszelką cenę chciała pójść za ciosem. Spotkanie jednak lepiej zaczęło się dla gospodarzy, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Szymon Włodarczyk. Podrażniony zespół z Tomaszowa Mazowieckiego szybko ruszył do odrabiania strat.

Lechia wyrównać mogła błyskawicznie, ale strzał Kamila Lewińskiego wybronił Maciej Kikolski. Przyjezdni zaczęli się rozkręcać, a okazje miał m.in. Klim Morenkov, którego uderzenie wybronił jednak bramkarz Legii. W kolejnych minutach to zespół z Warszawy miał więcej z gry. Szanse do zdobycia bramki mieli Arkadiusz Ciach czy Karol Noiszewski, ale brakowało wykończenia.

Po zmianie stron, do głosu doszli podopieczni Dominika Bednarczyka, którzy szybko doprowadzili do wyrównania, a piłkę w siatce umieścił Morenkov. "Legioniści" szybko mogli odzyskać prowadzenie, ale Krystian Mroczek trafił w słupek. Lechia także miała swoje okazje i w 57. minucie strzeliła na 2-1, a tym razem na listę strzelców wpisał się Artur Amroziński.

Radość przyjezdnych jednak nie trwała zbyt długo, bowiem cztery minuty później, ponownie był remis, a bramkę dla rezerw Legii zdobył Włodarczyk. Podrażniona Lechia nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat. Sztuka ta udała się w 69. minucie, a strzelcem gola okazał się Krystian Mroczek. W końcówce gospodarze mogli wyrównać, ale zespół z Tomaszowa Mazowieckiego mądrze się bronił i po meczu miał lepsze humory.

Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-3 (1-0)

1-0 Szymon Włodarczyk (5)

1-1 Klim Morenkov (46)

1-2 Artur Amroziński (57)

2-2 Szymon Włodarczyk (61)

2-3 Krystian Mroczek (69)