Legia II Warszawa wysoko pokonała Pilicę Białobrzegi 5:2 (2:1), w składzie drużyny rezerw "Wojskowych" znalazło się kilku zawodników z pierwszej drużyny.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gości, w 14. minucie w polu karnym faulowany był zawodnik gości przez Kacpra Skibickiego. Do rzutu karnego podszedł Igor Korczakowski i wyprowadził gości na prowadzenie w tym spotkaniu.

Miejscowi zdołali wyrównać w 37. minucie, akcja Legii prawą stroną boiska, piłka zgrana w pole karne do Dawida Dzięgielewskiego, który w miejscu obrócił się z piłką i umieścił ją mocnym strzałem w siatce. Cztery minuty później, ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców. Miejscowi przejęli piłkę po wysokim pressingu, Dzięgielewski został uruchomiony prostopadłym podaniem i w sytuacji sam na sam nie miał problemów z goalkeeperem gości.

Po zmianie stron Legia ciągle napierała, w 67. minucie na listę strzelców wpisał się Ramil Musafaev wprowadzony w przerwie spotkania, ale jak się okazało, to nie był koniec strzelania tego dnia. Kwadrans przed końcem wynik podwyższył Jakub Kwiatkowski, goście odpowiedzieli trafieniem Marcina Bykowskiego na pięć minut przed końcem spotkania. Rezultat końcowy ustalił w 88. minucie Dzięgielewski, który skompletował w tym spotkaniu hat-tricka.

Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi 5:2 (2:1)

15' 0:1 Korczakowski

37' 1:1 Dzięgielewski

41' 2:1 Dzięgielewski

67' 3:1 Mustafaev

75' 4:1 Kwiatkowski

85' 4:2 Bykowski

88' 5:2 Dzięgielewski