W 15. kolejce 3 ligi grupy I Ursus Warszawa podejmował przed własną publicznością rezerwy Legii Warszawa. Wynik spotkania rozstrzygnął się już w pierwszej części spotkania a goście zasłużenie dopisują do swojego ligowego dorobku kolejne trzy punkty,

W sobotnim spotkaniu gospodarze stanęli przed trudnym wyzwaniem, bowiem ich rywalem były rezerwy Legii Warszawa. Z pewnością nie będzie to mile wspominane spotkanie przez popularne "traktorki".

Po pierwszych piętnastu minutach w których nie obejrzeliśmy trafień, goście włączyli wyższy bieg i rozpoczęli strzelanie w tym spotkaniu. W 19. minucie legioniści wyszli z atakiem, wstrzelona piłka w pole karne z lewej strony boiska trafiła pod nogi jednego z zawodników wojskowych, który zagrał na dwudziesty metr do Bartłomieja Ciepieli, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

Drugie trafienie było kwestią czasu, bo już trzy minuty później gospodarze musieli rozpoczynać grę od środka boiska. Dobrze zagrana prostopadła piłka do Rui Gomesa, który wyszedł sam na sam z goalkeeperem, którego najpierw minął a następnie skierował piłkę do siatki z ostrego kąta. Bliski uratowania gospodarzy był jeden z defensorów, ale nie był w stanie skutecznie wybić piłki z linii bramkowej.

Ewidentnie Ursus miał problemy z momentami w których młodzi piłkarze Legii zaczynali przyśpieszać. W 38. minucie dwójkowa kontra legionistów, prostopadłe podanie do Szymona Włodarczyka i piłka kolejny raz ląduje w siatce. Zupełnie rozbici gospodarze nie potrafili nawiązać walki a to nie koniec strzelania.

W 41. minucie kolejny raz w tym spotkaniu prostopadłe podanie otworzyło drogę do bramki Szymonowi Włodarczykowi, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza i zdobyciem swojej drugiej bramki w tym spotkaniu.

Jak się okazało było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:4.

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:4 (0:4)

19' 0:1 Ciepiela

23' 0:2 Gomes

38' 0:3 Włodarczyk

41' 0:4 Włodarczyk