Dwóch piłkarzy dołączyło do beniaminka 3 ligi gr. IV. Jak czytamy, nowymi zawodnikami Czarnych Połaniec zostali Mateusz Załucki z Głogovii Głogów Małopolski oraz Marcin Wieczerzak z GKS-u Wikielec.


Mateusz Załucki oraz Marcin Wieczerzak zostali nowymi zawodnikami Czarnych Połaniec. 24-letni Wieczerzak ostatnio występował w GKS-ie Wikielec, w którego barwach jesienią rozegrał 18 spotkań w 3 lidze gr. I. Bramkarz to wychowanek Stali Mielec, a w dotychczasowej karierze ponadto był także związany z Radomyślanką Radomyśl Wielki, Stalą Rzeszów oraz Wisłokiem Wiśniowa.

Załucki natomiast ma 27 lat, a w minionej rundzie był piłkarzem Głogovii Głogów Małopolski, która po rundzie jesiennej jest wiceliderem 4 ligi podkarpackiej. Obrońca pierwsze kroki stawiał w mieleckim klubie, a ponadto grał także w Karpatach Krosno.


Foto: Głogovia Głogów Małopolski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.