III liga, gr. II sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 21 55 18 1 2 69 12 57
2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 50 15 5 1 46 12 34
3 Polonia Środa Wielkopolska 21 47 14 5 2 47 20 27
4 Elana Toruń 21 36 10 6 5 41 20 21
5 KP Starogard Gdański 21 36 11 3 7 29 29 0
6 GKS Przodkowo 21 35 10 5 6 36 23 13
7 Bałtyk Gdynia 21 34 9 7 5 31 21 10
8 Pogoń II Szczecin 21 34 10 4 7 48 39 9
9 Kotwica Kołobrzeg 21 32 8 8 5 32 24 8
10 Sokół Kleczew 21 30 9 3 9 33 32 1
11 Jarota Jarocin 21 29 8 5 8 43 33 10
12 Bałtyk Koszalin 21 29 8 5 8 42 36 6
13 Unia Janikowo 21 29 8 5 8 32 38 -6
14 Nielba Wągrowiec 21 26 7 5 9 39 37 2
15 Pomorzanin Toruń 21 26 6 8 7 20 22 -2
16 Unia Swarzędz 21 25 7 4 10 31 25 6
17 Gwardia Koszalin 21 25 7 4 10 26 33 -7
18 Flota Świnoujście 21 25 6 7 8 24 35 -11
19 Gryf Wejherowo 21 21 6 3 12 31 49 -18
20 Chemik Police 21 9 2 3 16 10 63 -53
21 Górnik Konin 21 8 2 2 17 14 54 -40
22 Mieszko Gniezno 21 2 0 2 19 9 76 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 11 30 10 0 1 42 6 36
2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 25 7 4 0 22 4 18
3 Polonia Środa Wielkopolska 11 19 5 4 2 19 16 3
4 Pogoń II Szczecin 9 19 6 1 2 25 19 6
5 KP Starogard Gdański 11 18 6 0 5 17 19 -2
6 Bałtyk Gdynia 10 17 4 5 1 18 5 13
7 Unia Janikowo 10 17 5 2 3 15 13 2
8 Pomorzanin Toruń 11 17 4 5 2 11 8 3
9 Unia Swarzędz 11 16 5 1 5 16 13 3
10 Elana Toruń 10 15 4 3 3 19 10 9
11 Bałtyk Koszalin 10 15 5 0 5 27 22 5
12 GKS Przodkowo 11 14 4 2 5 16 13 3
13 Kotwica Kołobrzeg 11 14 3 5 3 16 16 0
14 Jarota Jarocin 10 13 3 4 3 14 15 -1
15 Flota Świnoujście 11 12 3 3 5 15 19 -4
16 Nielba Wągrowiec 11 11 3 2 6 18 22 -4
17 Gwardia Koszalin 11 11 3 2 6 12 19 -7
18 Gryf Wejherowo 11 10 3 1 7 18 25 -7
19 Sokół Kleczew 10 8 2 2 6 9 19 -10
20 Chemik Police 10 4 1 1 8 5 23 -18
21 Mieszko Gniezno 10 2 0 2 8 4 34 -30
22 Górnik Konin 10 1 0 1 9 6 29 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 10 28 9 1 0 28 4 24
2 Radunia Stężyca 10 25 8 1 1 27 6 21
3 Świt Skolwin (Szczecin) 10 25 8 1 1 24 8 16
4 Sokół Kleczew 11 22 7 1 3 24 13 11
5 Elana Toruń 11 21 6 3 2 22 10 12
6 GKS Przodkowo 10 21 6 3 1 20 10 10
7 KP Starogard Gdański 10 18 5 3 2 12 10 2
8 Kotwica Kołobrzeg 10 18 5 3 2 16 8 8
9 Bałtyk Gdynia 11 17 5 2 4 13 16 -3
10 Jarota Jarocin 11 16 5 1 5 29 18 11
11 Pogoń II Szczecin 12 15 4 3 5 23 20 3
12 Nielba Wągrowiec 10 15 4 3 3 21 15 6
13 Bałtyk Koszalin 11 14 3 5 3 15 14 1
14 Gwardia Koszalin 10 14 4 2 4 14 14 0
15 Flota Świnoujście 10 13 3 4 3 9 16 -7
16 Unia Janikowo 11 12 3 3 5 17 25 -8
17 Gryf Wejherowo 10 11 3 2 5 13 24 -11
18 Pomorzanin Toruń 10 9 2 3 5 9 14 -5
19 Unia Swarzędz 10 9 2 3 5 15 12 3
20 Górnik Konin 11 7 2 1 8 8 25 -17
21 Chemik Police 11 5 1 2 8 5 40 -35
22 Mieszko Gniezno 11 0 0 0 11 5 42 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Kluczevia Stargard

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Kleczew 0 - 0 Kluczevia Stargard 13 listopada 2021
Kluczevia Stargard 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 września 2021

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 20
2 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 15
3 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 14
4 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 13
5 Łukasz Zagdański Sokół Kleczew 12
6 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 11
7 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 11
8 Dominik Chromiński Sokół Kleczew 10
9 Paweł Iskra Flota Świnoujście 10
10 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 10
11 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 9
12 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 9
13 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 9
14 Robert Wesołowski KP Starogard Gdański 8
15 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 8
16 Wojciech Fadecki Radunia Stężyca 8
17 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 8
18 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 8
19 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 7
20 Sebastian Deja Radunia Stężyca 7
21 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 7
22 Mariusz Kryszak Elana Toruń 7
23 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 7
24 Ednilson Furtado Kotwica Kołobrzeg 7
25 Matúš Marcin Elana Toruń 6
26 Dawid Cempa Radunia Stężyca 6
27 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 6
28 Adam Gross Gwardia Koszalin 6
29 Shuma Nagamatsu Świt Skolwin (Szczecin) 6
30 Michał Niedźwiedzki Jarota Jarocin 6
31 Krzysztof Biegański Polonia Środa Wielkopolska 6
32 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 6
33 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 5
34 Przemysław Czerwiński Gryf Wejherowo 5
35 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 5
36 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 5
37 Hubert Antkowiak Elana Toruń 5
38 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 5
39 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 5
40 Michał Szałek GKS Przodkowo 5
41 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 5
42 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 5
43 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 5
44 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 4
45 Adam Konieczny Unia Janikowo 4
46 Mariusz Fornalczyk Pogoń II Szczecin 4
47 Sebastian Milanowski Górnik Konin 4
48 Mikołaj Midzio Chemik Police 4
49 Łukasz Furtak Elana Toruń 4
50 Paweł Czychowski GKS Przodkowo 4
51 Radosław Barabasz Unia Swarzędz 4
52 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 4
53 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 4
54 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 4
55 Damian Zagórski Elana Toruń 4
56 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 4
57 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 4
58 Jakub Hoffmann Mieszko Gniezno 4
59 Oskar Frygier Kotwica Kołobrzeg 3
60 Mateusz Duchowski Gryf Wejherowo 3
61 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 3
62 Bartosz Gęsior Kotwica Kołobrzeg 3
63 Radosław Stępień Radunia Stężyca 3
64 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 3
65 Gracjan Goździk Unia Janikowo 3
66 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 3
67 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
68 Krzysztof Wolkiewicz Unia Swarzędz 3
69 Sergio Camacho martinez Elana Toruń 3
70 Bartłomiej Burman Nielba Wągrowiec 3
71 Norbert Hołtyn Gryf Wejherowo 3
72 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 3
73 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 3
74 Konrad Prawucki Flota Świnoujście 3
75 Jakub Sajda Pomorzanin Toruń 3
76 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 3
77 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 3
78 Esteban Munoz Elana Toruń 3
79 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 3
80 Przemysław Trytko Gryf Wejherowo 3
81 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 3
82 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 3
83 Szymon Stosik KP Starogard Gdański 3
84 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 3
85 Maciej Mysiak Unia Janikowo 3
86 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 3
87 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 3
88 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 3
89 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 3
90 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 3
91 Michał Przybyła Unia Swarzędz 3
92 Maciej Stefanowicz Unia Janikowo 2
93 Marcin Trojanowski Nielba Wągrowiec 2
94 Krystian Patok GKS Przodkowo 2
95 Sebastian Rak Elana Toruń 2
96 Michał Szczyrba Elana Toruń 2
97 Fabian Urbański Gryf Wejherowo 2
98 Miłosz Dziurzyński Unia Janikowo 2
99 Jakub Kuzko Pogoń II Szczecin 2
100 Damian Pawlak Jarota Jarocin 2
101 Janusz Gancarczyk Kotwica Kołobrzeg 2
102 Michał Koźlik Kotwica Kołobrzeg 2
103 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 2
104 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 2
105 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
106 Hubert Kisiel Unia Swarzędz 2
107 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 2
108 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
109 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
110 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 2
111 Kacper Małolepszy Gryf Wejherowo 2
112 Hubert Kolano Kotwica Kołobrzeg 2
113 Dominik Drzewiecki Unia Swarzędz 2
114 Igor Jurga Unia Swarzędz 2
115 Jan Paczyński Unia Swarzędz 2
116 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
117 Michał Miller Radunia Stężyca 2
118 Kacper Osiadły Sokół Kleczew 2
119 Michał Renusz Gryf Wejherowo 2
120 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 2
121 Mateusz Dąbrowski GKS Przodkowo 2
122 Kamil Włodyka Kotwica Kołobrzeg 2
123 Dawid Urbaniak Mieszko Gniezno 2
124 Krystian Krauze Gwardia Koszalin 2
125 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 2
126 Łukasz Kopeć Flota Świnoujście 2
127 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 2
128 Kamil Sternicki Górnik Konin 2
129 Marcin Warcholak KP Starogard Gdański 2
130 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 2
131 Damian Szuprytowski Radunia Stężyca 2
132 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
133 Tomasz Kowalczuk Unia Janikowo 2
134 Tomasz Panek Gryf Wejherowo 2
135 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 2
136 Adam Gołuński Bałtyk Gdynia 2
137 Adrian Kołat Flota Świnoujście 2
138 Kacper Friska Nielba Wągrowiec 2
139 Bartosz Machaj Unia Janikowo 2
140 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 2
141 Kacper Cichoń Pogoń II Szczecin 2
142 Sebastian Rudnik Chemik Police 2
143 Damian Szczepański Pomorzanin Toruń 1
144 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 1
145 Maciej Buławski Bałtyk Gdynia 1
146 Jakub Kuzio Flota Świnoujście 1
147 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 1
148 Dominik Szukiełowicz Gwardia Koszalin 1
149 Patryk Baranowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
150 Michał Ciarkowski Sokół Kleczew 1
151 Mateusz Cegiełka Sokół Kleczew 1
152 Bartosz Bartkowiak Polonia Środa Wielkopolska 1
153 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 1
154 Michał Chyrek Chemik Police 1
155 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
156 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
157 Bartosz Kalupa Kotwica Kołobrzeg 1
158 Marcin Konopski Jarota Jarocin 1
159 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 1
160 Mateusz Majer Sokół Kleczew 1
161 Cezary Gawron GKS Przodkowo 1
162 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 1
163 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
164 Jakub Świeciński Elana Toruń 1
165 Piotr Mielczarek Górnik Konin 1
166 Jakub Świder Chemik Police 1
167 Piotr Siekirka Unia Janikowo 1
168 Dmytro Shevchuk Flota Świnoujście 1
169 Paweł Mandrysz Polonia Środa Wielkopolska 1
170 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
171 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 1
172 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 1
173 Adrian Pytlewski Gwardia Koszalin 1
174 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 1
175 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 1
176 Maksymilian Szwak Unia Swarzędz 1
177 Mateusz Maluśki Unia Swarzędz 1
178 Jakub Poręba Gryf Wejherowo 1
179 Przemysław Szur GKS Przodkowo 1
180 Marcin Dampc GKS Przodkowo 1
181 Kamil Kankowski Gryf Wejherowo 1
182 Marcel Ziemann Gwardia Koszalin 1
183 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 1
184 Gilson Correia Kotwica Kołobrzeg 1
185 Miłosz Kraśniewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
186 Michał Stasiak Flota Świnoujście 1
187 Michał Wrześniewski Unia Janikowo 1
188 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
189 Bartosz Maciąg Gwardia Koszalin 1
190 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 1
191 Mateusz Rościszewski Pogoń II Szczecin 1
192 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 1
193 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
194 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
195 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
196 Michał Czekaj Radunia Stężyca 1
197 Mikołaj Karbowy Górnik Konin 1
198 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
199 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 1
200 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
201 Maksym Demjanczuk Bałtyk Gdynia 1
202 Sebastian Dziadkowiec Bałtyk Gdynia 1
203 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
204 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
205 Ondrej Jakubov Kotwica Kołobrzeg 1
206 Mateusz Zbiranek Pomorzanin Toruń 1
207 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
208 Wojciech Onsorge Polonia Środa Wielkopolska 1
209 Filip Fiborek Mieszko Gniezno 1
210 Dawid Radomski Unia Janikowo 1
211 Michał Kalitta Pomorzanin Toruń 1
212 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
213 Patryk Straszewski Pomorzanin Toruń 1
214 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 1
215 Szymon Sobkowiak Polonia Środa Wielkopolska 1
216 Kamil Krupiński Górnik Konin 1
217 Illya Mykhailovskyy Chemik Police 1
218 Mateusz Molewski Unia Swarzędz 1
219 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
220 Dawid Rybacki Gwardia Koszalin 1
221 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 1
222 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 1
223 Sebastian Owczarczyk Pomorzanin Toruń 1
224 Franciszek Marzec Pomorzanin Toruń 1
225 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
226 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 1
227 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 1
228 Daniel Górski KP Starogard Gdański 1
229 Sebastian Murawski Radunia Stężyca 1
230 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
231 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 1
232 Szymon Nowicki Bałtyk Gdynia 1
233 Mykyta Vovchenko Kotwica Kołobrzeg 1
234 Oskar Klimkowicz Chemik Police 1
235 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
236 Adrian Ligienza Sokół Kleczew 1
237 Miłosz Brylewski Mieszko Gniezno 1
238 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
239 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
240 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
241 Marcin Łażewski Jarota Jarocin 1
242 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
243 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 1
244 Jeremiasz Grela Gwardia Koszalin 1
245 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
246 Emil Więcek Górnik Konin 1
247 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
248 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
249 Gabriel Reis Polonio de Sousa Kotwica Kołobrzeg 1