III liga, gr. II sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 25 58 18 4 3 48 12 36
2 Elana Toruń 26 51 15 6 5 39 17 22
3 Zawisza Bydgoszcz 26 47 14 5 7 56 27 29
4 Unia Swarzędz 26 44 13 5 8 46 36 10
5 Błękitni Stargard 26 43 13 4 9 56 47 9
6 Vineta Wolin 26 43 13 4 9 33 38 -5
7 Pogoń II Szczecin 25 41 13 2 10 56 44 12
8 Polonia Środa Wielkopolska 25 40 12 4 9 41 40 1
9 Cartusia Kartuzy 25 39 11 6 8 50 32 18
10 Noteć Czarnków 26 38 11 5 10 54 47 7
11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 36 10 6 10 41 43 -2
12 Sokół Kleczew 26 33 9 6 11 42 44 -2
13 Gedania Gdańsk 26 32 10 2 14 41 45 -4
14 Flota Świnoujście 26 32 10 2 14 33 47 -14
15 Stolem Gniewino 26 28 7 7 12 29 45 -16
16 Unia Solec Kujawski 26 21 6 3 17 32 60 -28
17 KTS-K Luzino 26 17 5 2 19 32 64 -32
18 KP Starogard Gdański 26 13 2 7 17 31 72 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 34 11 1 0 33 5 28
2 Elana Toruń 13 31 10 1 2 22 5 17
3 Unia Swarzędz 14 30 9 3 2 27 14 13
4 Zawisza Bydgoszcz 13 27 8 3 2 32 11 21
5 Pogoń II Szczecin 13 25 8 1 4 30 21 9
6 Vineta Wolin 13 24 7 3 3 15 11 4
7 Cartusia Kartuzy 13 21 6 3 4 26 17 9
8 Polonia Środa Wielkopolska 12 20 6 2 4 15 15 0
9 Noteć Czarnków 13 20 6 2 5 33 26 7
10 Sokół Kleczew 13 20 6 2 5 24 24 0
11 Błękitni Stargard 13 18 5 3 5 28 25 3
12 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 16 4 4 5 24 26 -2
13 Gedania Gdańsk 13 14 4 2 7 16 19 -3
14 Stolem Gniewino 12 14 3 5 4 13 17 -4
15 Unia Solec Kujawski 13 14 4 2 7 20 28 -8
16 KTS-K Luzino 13 13 4 1 8 19 25 -6
17 Flota Świnoujście 13 12 4 0 9 16 26 -10
18 KP Starogard Gdański 13 2 0 2 11 13 39 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękitni Stargard 13 25 8 1 4 28 22 6
2 Świt Skolwin (Szczecin) 13 24 7 3 3 15 7 8
3 Elana Toruń 13 20 5 5 3 17 12 5
4 Zawisza Bydgoszcz 13 20 6 2 5 24 16 8
5 Polonia Środa Wielkopolska 13 20 6 2 5 26 25 1
6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 20 6 2 5 17 17 0
7 Flota Świnoujście 13 20 6 2 5 17 21 -4
8 Vineta Wolin 13 19 6 1 6 18 27 -9
9 Cartusia Kartuzy 12 18 5 3 4 24 15 9
10 Noteć Czarnków 13 18 5 3 5 21 21 0
11 Gedania Gdańsk 13 18 6 0 7 25 26 -1
12 Pogoń II Szczecin 12 16 5 1 6 26 23 3
13 Unia Swarzędz 12 14 4 2 6 19 22 -3
14 Stolem Gniewino 14 14 4 2 8 16 28 -12
15 Sokół Kleczew 13 13 3 4 6 18 20 -2
16 KP Starogard Gdański 13 11 2 5 6 18 33 -15
17 Unia Solec Kujawski 13 7 2 1 10 12 32 -20
18 KTS-K Luzino 13 4 1 1 11 13 39 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Flota Świnoujście

Gospodarze Wynik Goście Data
Flota Świnoujście 0 - 0 KP Starogard Gdański 8 czerwca 2024
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Flota Świnoujście 1 czerwca 2024
Flota Świnoujście 0 - 0 Cartusia Kartuzy 25 maja 2024
Unia Swarzędz 0 - 0 Flota Świnoujście 18 maja 2024
Sokół Kleczew 0 - 0 Flota Świnoujście 15 maja 2024
Flota Świnoujście 0 - 0 Unia Solec Kujawski 11 maja 2024
Elana Toruń 0 - 0 Flota Świnoujście 4 maja 2024
Flota Świnoujście 0 - 0 KTS-K Luzino 27 kwietnia 2024
Noteć Czarnków 2 - 3 Flota Świnoujście 20 kwietnia 2024
Flota Świnoujście 2 - 1 Gedania Gdańsk 13 kwietnia 2024
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Flota Świnoujście 5 kwietnia 2024
Flota Świnoujście 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2024
Vineta Wolin 1 - 0 Flota Świnoujście 24 marca 2024
Flota Świnoujście 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz 16 marca 2024
Błękitni Stargard 3 - 1 Flota Świnoujście 9 marca 2024
Flota Świnoujście 0 - 1 Stolem Gniewino 2 marca 2024
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Flota Świnoujście 25 listopada 2023
KP Starogard Gdański 1 - 3 Flota Świnoujście 18 listopada 2023
Flota Świnoujście 1 - 3 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2023
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Flota Świnoujście 5 listopada 2023
Flota Świnoujście 2 - 4 Unia Swarzędz 28 października 2023
Flota Świnoujście 1 - 2 Sokół Kleczew 21 października 2023
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Flota Świnoujście 14 października 2023
Flota Świnoujście 3 - 0 Elana Toruń 7 października 2023
KTS-K Luzino 1 - 3 Flota Świnoujście 30 września 2023
Flota Świnoujście 1 - 3 Noteć Czarnków 23 września 2023
Gedania Gdańsk 4 - 1 Flota Świnoujście 16 września 2023
Flota Świnoujście 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 września 2023
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Flota Świnoujście 1 września 2023
Flota Świnoujście 2 - 0 Vineta Wolin 27 sierpnia 2023
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Flota Świnoujście 23 sierpnia 2023
Flota Świnoujście 0 - 3 Błękitni Stargard 19 sierpnia 2023
Stolem Gniewino 0 - 0 Flota Świnoujście 11 sierpnia 2023
Flota Świnoujście 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 sierpnia 2023

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Kacprzak Noteć Czarnków 20
2 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 15
3 Mateusz Wzięch Sokół Kleczew 14
4 Grzegorz Aftyka Błękitni Stargard 13
5 Michał Marczak Błękitni Stargard 13
6 Jakub Bojas Zawisza Bydgoszcz 12
7 Damian Niedojad Błękitni Stargard 12
8 Filip Sosnowski Gedania Gdańsk 11
9 Piotr Gryszkiewicz Cartusia Kartuzy 11
10 Maciej Rożnowski Elana Toruń 11
11 Szymon Piekarski Noteć Czarnków 10
12 Dawid Szalecki Cartusia Kartuzy 10
13 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 9
14 Dominik Chromiński Unia Swarzędz 9
15 Patryk Palat Pogoń Nowe Skalmierzyce 9
16 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 9
17 Krzysztof Biegański Unia Swarzędz 8
18 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 7
19 Szymon Sarbinowski Flota Świnoujście 7
20 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 7
21 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 7
22 Jakub Krefft KTS-K Luzino 7
23 Patryk Urbański Zawisza Bydgoszcz 6
24 Szymon Cybulski Flota Świnoujście 6
25 Krystian Sanocki Zawisza Bydgoszcz 6
26 Szymon Kurczak Vineta Wolin 6
27 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 6
28 Piotr Łysiak Cartusia Kartuzy 6
29 Eryk Sobków KTS-K Luzino 6
30 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 6
31 Sergii Kravchenko Unia Solec Kujawski 6
32 Dawid Bałdyga Polonia Środa Wielkopolska 6
33 Łukasz Święty Świt Skolwin (Szczecin) 6
34 Kacper Żmudź Vineta Wolin 6
35 Łukasz Grabowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
36 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 5
37 Olaf Korczakowski Pogoń II Szczecin 5
38 Miłosz Manuszewski Gedania Gdańsk 5
39 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 5
40 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 5
41 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 5
42 Jędrzej Kujawa Świt Skolwin (Szczecin) 5
43 Sebastian Pacek Unia Solec Kujawski 5
44 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 5
45 Marcin Szeibe Unia Swarzędz 4
46 Konrad Waliszewski Gedania Gdańsk 4
47 Mateusz Góra Elana Toruń 4
48 Marcin Kościelecki Elana Toruń 4
49 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 4
50 Antoni Klukowski Pogoń II Szczecin 4
51 Michał Grobelny Sokół Kleczew 4
52 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 4
53 Jay Jaskólski Elana Toruń 4
54 Bruno Siedlecki Polonia Środa Wielkopolska 4
55 Mikołaj Chaciński KP Starogard Gdański 4
56 Nikodem Parulski KP Starogard Gdański 4
57 Klaudiusz Milachowski Polonia Środa Wielkopolska 4
58 Patryk Harkot Flota Świnoujście 4
59 Szymon Emche Vineta Wolin 4
60 Dominik Siwiński Świt Skolwin (Szczecin) 4
61 Kacper Kowalski Elana Toruń 4
62 Damian Garbacik KP Starogard Gdański 4
63 Dawid Kroczek Pogoń II Szczecin 4
64 Patryk Soboczyński Stolem Gniewino 4
65 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
66 Bartosz Krzysztofek Flota Świnoujście 3
67 Adam Paliwoda Zawisza Bydgoszcz 3
68 Fabian Leonowicz Zawisza Bydgoszcz 3
69 Łukasz Spławski Unia Swarzędz 3
70 Szymon Babiarz Unia Solec Kujawski 3
71 Kacper Kasperowicz Vineta Wolin 3
72 Rafał Kruczkowski Stolem Gniewino 3
73 Rafał Remisz Świt Skolwin (Szczecin) 3
74 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 3
75 Gracjan Hyl Pogoń II Szczecin 3
76 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
77 Kamil Jakubczyk Pogoń II Szczecin 3
78 Adam Borucki Unia Swarzędz 3
79 Adrian Laskowski Unia Swarzędz 3
80 Marek Niewiadomski Gedania Gdańsk 3
81 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 3
82 Damian Formela KTS-K Luzino 3
83 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 3
84 Kornel Przyborowski Cartusia Kartuzy 3
85 Patryk Paczuk Świt Skolwin (Szczecin) 3
86 Mohammad Doustali Pogoń II Szczecin 3
87 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 3
88 Mateusz Bąk Pogoń II Szczecin 3
89 Daniel Kozak Noteć Czarnków 3
90 Mikołaj Mikuła KP Starogard Gdański 3
91 Kamil Kuropatwiński Elana Toruń 2
92 Fryderyk Misztal Stolem Gniewino 2
93 Michał Balewski Stolem Gniewino 2
94 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 2
95 Kamil Chiliński Sokół Kleczew 2
96 Dariusz Mienik KTS-K Luzino 2
97 Michał Sacharuk Zawisza Bydgoszcz 2
98 Olivier Kliś Błękitni Stargard 2
99 Mikołaj Rakowski Unia Solec Kujawski 2
100 Gracjan Goździk Świt Skolwin (Szczecin) 2
101 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 2
102 Dawid Szałecki Cartusia Kartuzy 2
103 Roman Zalow KTS-K Luzino 2
104 Mateusz Maluśki Unia Swarzędz 2
105 Eryk Marcinkowski Unia Swarzędz 2
106 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 2
107 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 2
108 Andres Vidal Cartusia Kartuzy 2
109 Tymoteusz Klupś Unia Swarzędz 2
110 Kuba Maszka Vineta Wolin 2
111 Mateusz Walczak Noteć Czarnków 2
112 Michał Walczak Polonia Środa Wielkopolska 2
113 Bartosz Łuczak Unia Swarzędz 2
114 Oscar Andres Vidal Mera Cartusia Kartuzy 2
115 Sebastian Deja Cartusia Kartuzy 2
116 Filip Łukasik KP Starogard Gdański 2
117 Kacper Borowiak Unia Swarzędz 2
118 Sebastian Rugowski Zawisza Bydgoszcz 2
119 Damian Knera Elana Toruń 2
120 Adrian Przyborek Pogoń II Szczecin 2
121 Mateusz Ogrodowski Błękitni Stargard 2
122 Bartosz Kalupa Noteć Czarnków 2
123 Krystian Pawlak Sokół Kleczew 2
124 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
125 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 2
126 Nikodem Fiedosewicz KTS-K Luzino 2
127 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 2
128 Jakub Ostrowski Vineta Wolin 2
129 Paweł Wojowski Cartusia Kartuzy 2
130 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 2
131 Michał Zachciał Noteć Czarnków 2
132 Maciej Kona Zawisza Bydgoszcz 2
133 Cyprian Poniedziałek Vineta Wolin 2
134 Jan Mierzwa Noteć Czarnków 2
135 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
136 Mateusz Gułajski Stolem Gniewino 2
137 Kamil Banaczek Cartusia Kartuzy 2
138 Dawid Gruchała-Węsierski Vineta Wolin 2
139 Adam Nagórski Vineta Wolin 2
140 Jakub Pek KP Starogard Gdański 2
141 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 2
142 Michał Zimmer Sokół Kleczew 2
143 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
144 Oleksandr Horvat Unia Solec Kujawski 2
145 Daniel Sławiński KP Starogard Gdański 2
146 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 2
147 Filip Soboń Unia Swarzędz 2
148 Jan Paczyński Unia Swarzędz 2
149 Kacper Nowak Świt Skolwin (Szczecin) 2
150 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 2
151 Mateusz Szymański Unia Solec Kujawski 1
152 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
153 Kamil Machałek KTS-K Luzino 1
154 Fabian Leśniewski Stolem Gniewino 1
155 Oskar Śliwkowski Stolem Gniewino 1
156 Mateusz Młynarczyk Zawisza Bydgoszcz 1
157 Paweł Woźny Unia Solec Kujawski 1
158 Damian Wojda KTS-K Luzino 1
159 Kacper Janiak Sokół Kleczew 1
160 Radosław Śledzicki Vineta Wolin 1
161 Robert Obst Świt Skolwin (Szczecin) 1
162 Wiktor Kapela Świt Skolwin (Szczecin) 1
163 Krzysztof Ropski Świt Skolwin (Szczecin) 1
164 Mateusz Sopoćko Sokół Kleczew 1
165 Kamil Włodyka Zawisza Bydgoszcz 1
166 Wahe Mnacakanjan Unia Solec Kujawski 1
167 Gabriel Szygenda Flota Świnoujście 1
168 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
169 Arkadiusz Korpalski Elana Toruń 1
170 Kiewin Durueke Polonia Środa Wielkopolska 1
171 Kacper Witkowski Unia Solec Kujawski 1
172 Maciej Ignasiak Błękitni Stargard 1
173 Bartosz Nowicki Błękitni Stargard 1
174 Jakub Ryczkowski Unia Solec Kujawski 1
175 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 1
176 Aleksander Łazarski Gedania Gdańsk 1
177 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 1
178 Euzebiusz Belka Stolem Gniewino 1
179 Kamil Dałek Unia Swarzędz 1
180 Kacper Knera Elana Toruń 1
181 Grzegorz Wachowiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
182 Dawid Szalas Vineta Wolin 1
183 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 1
184 Oskar Kujawka Unia Solec Kujawski 1
185 Gracjan Konieczny Sokół Kleczew 1
186 Aleksander Kultys Sokół Kleczew 1
187 Artur Stawikowski Gedania Gdańsk 1
188 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
189 Mikołaj Stangel Polonia Środa Wielkopolska 1
190 Aleksander Kluczyński Polonia Środa Wielkopolska 1
191 Jędrzej Osowski Noteć Czarnków 1
192 Filip Adamski Flota Świnoujście 1
193 Bartosz Sitkowski Vineta Wolin 1
194 Adam Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
195 Fabian Burzyński Unia Swarzędz 1
196 Modou Camara Unia Solec Kujawski 1
197 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
198 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 1
199 Davis Boateng Flota Świnoujście 1
200 Adam Tandecki Cartusia Kartuzy 1
201 Julian Kamiński Błękitni Stargard 1
202 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
203 Michał Kwiecień Flota Świnoujście 1
204 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
205 Paweł Brzuzy KTS-K Luzino 1
206 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
207 Jakub Stawski Elana Toruń 1
208 Szymon Łukasiewcz Gedania Gdańsk 1
209 Albert Żerkowski Polonia Środa Wielkopolska 1
210 Łukasz Zenger Noteć Czarnków 1
211 Piotr Przygocki Noteć Czarnków 1
212 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
213 Kryspin Leśniak Vineta Wolin 1
214 Alan Krauze Flota Świnoujście 1
215 Marcin Kaczmarek Polonia Środa Wielkopolska 1
216 Jędrzej Góral Pogoń II Szczecin 1
217 Jakub Nawrocki Unia Solec Kujawski 1
218 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
219 Kamil Piskorski Elana Toruń 1
220 Paweł Flis Gedania Gdańsk 1
221 Miłosz Wódecki Polonia Środa Wielkopolska 1
222 Michał Graczyk Zawisza Bydgoszcz 1
223 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
224 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 1
225 Hubert Choluj Unia Solec Kujawski 1
226 Claudio Zenger Noteć Czarnków 1
227 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 1
228 Aleksander Theus Unia Swarzędz 1